Овен і Стрілець (28 фото): сумісність жінки і чоловіки в любовних відносинах і сімейного життя

Овен і Стрілець не є ідеальною парою, з точки зору зірок, але два таких представника зодіакального кола цілком здатні скласти стійкий союз. Яка сумісність жінки і чоловіки в любовних відносинах і сімейного життя? Що стає причиною їх розбіжностей?

І Овен, Стрілець належать до стихії вогню. У характерах цих знаків зодіаку чимало спільного.

Серед найбільш яскравих якостей Баранів можна виділити наступні:

 • лідерські нахили;
 • висока емоційність;
 • відкритість;
 • довірливість;
 • неприйняття зовнішнього тиску;
 • конфліктність та швидка отходчивость після конфліктної ситуації;
 • життєстійкість;
 • амбіційність;
 • спонтанність у вчинках;
 • іноді безвідповідальність.


У наборі якостей Стрільця спостерігаються такі як:

 • життєрадісність;
 • прямота;
 • щирість;
 • дружелюбність;
 • уміння порушувати правила;
 • організаторські здібності;
 • самовпевненість;
 • швидкі зміни настрою;
 • нетерплячість.


  Незважаючи на те що обидва знака, хоч і різною мірою, непосидючі, почасти агресивні і легковажні, сумісність їх непогана. У союзі вони можуть добре порозумітися і знайти загальну хвилю.

  Багато в чому це визначається планетами, які керують кожним з цих знаків. Овен знаходиться під впливом Марса, невід’ємною якістю якого є войовничість і пристрасть, а Стрільцем керує Юпітер, він знаменує собою удачу і філософію. Марс і Юпітер відносяться до розряду чоловічих планет, тому погляди Стрільця і Барана на навколишню дійсність дуже схожі. Під впливом Юпітера Стрілець пускається в ризиковані операції, а Овен, згідно заповітам Марса, діє рішуче і часом агресивно.

  Коли вогняні Стрілець і Овен сходяться разом у здійсненні будь-яких задумів, виходить гримуча суміш, здатна рознести все навколо себе. Висока енергія одного і іншого знака перетворюється в могутню рушійну силу, що дозволяє досягти поставлених цілей. Овен буде радий отримати славу від здійснюваного підприємства, а Стрілець — диригувати подіями.

  Обмін енергіями наділяє обидва знака ентузіазмом підходити до життя з цікавістю дослідника. Схожість життєвих інтересів і захоплень здатна зробити міцним такий союз.

  Плюси і мінуси союзу

  При всій любові Овна до волі він готовий прийняти верховенство Стрільця, якщо той веде себе як партнер і натхненник. Незважаючи на схожість знаків в умінні з жаром відстоювати свої позиції, Стрілець здатен зробити перший крок до примирення, і це імпонує Овну.

  Обидва партнера однаковий негативно ставляться до побутової рутини, тому у відносинах намагаються уникати заглибленості у життєві дрібниці. Це цілком влаштовує обох.

  Відносини Овна і Стрільця зазвичай пройняті романтикою. Душевна близькість партнерів здатна кожного з них зробити досконалішим, допомогти розвинутися у творчому і моральному плані. Овен може сприймати Стрільця як наставника, а Стрілець проявляє до Овна чи не батьківську турботу і участь.

  Серед мінусів відносин Стрільця Барана можна назвати бурхливі з’ясування стосунків на ґрунті відсутності стриманості як в одного, так і іншого знака.

  • Час від часу обидва представника зодіакального кола починають ділити владу, оскільки кожен з них мітить в організатори та розпорядники.
  • Нерідко і Стрілець, Овен заводять інтрижки на стороні, в емоційному плані нічого для них незначущі, але здатні отруїти відносини між партнерами.
  • Правдивість Стрільця часто грає з ним поганий жарт, так як його прямі висловлювання, зачіпаючи інтереси і почуття Овна, часто сприймаються партнером як нетактовні. Вони здатні дуже сильно поранити душу представника цього знака.


  Наскільки сумісні?

  Сумісність Стрільців і Овнів у шлюбі, коханні, дружбі і роботі проявляється у відповідності з особливостями рис характеру кожного з знаків.

  У дружбі

   Овен і Стрілець здатні з першої миті знайомства зав’язати міцні дружні зв’язки. І це не залежить від того, дві чи це жінки, двоє чоловіків або люди протилежних статей.

   Дивіться також:  Овен і Скорпіон (32 фото): сумісність жінки і чоловіки в любовних відносинах і сімейного життя, гороскоп знаків зодіаку

   Незважаючи на те, що Овен рідко підтримує тривалі дружні зв’язки з ким би то не було, Стрілець з його товариськістю і великим розмаїттям інтересів здатний на роки і десятиліття оволодіти увагою Овна. Стрілець наділений талантом вміло брати і віддавати. Він здатний наповнити дружбу радістю і просунути вперед в духовному плані не тільки себе, але й товариша.

   У цих двох знайдеться маса предметів для обговорення і багато спільних справ. Найчастіше їх об’єднує інтерес до активного відпочинку та подорожей. Чоловіки також можуть знайти точки дотику в діловій сфері, а жінки зійтися в питаннях шопінгу.


   Ці дружні стосунки пронизані взаємоповагою. У них не виникне бажання повчити один одного або вторгатися в особистий простір товариша занадто сильно. Якщо у представників такого дружнього союзу є сім’ї, то робити замах на їх інтереси ні один з цих знаків зодіаку не стане. При цьому Овен і Стрілець у цьому випадку здатні «дружити будинками», що робить лише міцніше.

   Проте розбіжності в такій дружбі теж зустрічаються. Овен і Стрілець цілком прямолінійні у спілкуванні, що іноді призводить до негативних моментів. Стрілець іноді дозволяє собі виступити з критикою на адресу Овна. Той досить болісно зустрічає такі зауваження. І це може призвести до того, що він замкнеться в собі, припинивши спілкування. Але після того як почуття охолонуть, дружба зазвичай відновлюється.


   В любовних відносинах

   Між дівчиною Стрільцем і хлопцем Овном дружні стосунки часом переходять в любовні. Відбувається це природним чином без потрясінь і ошеломления. Якщо дама Стрілець зустрічає Овна вперше, ймовірність зав’язування любовних відносин збільшується на тлі походу, подорожі або ще якийсь різновиду активного відпочинку. Саме в такій обстановці затейница-Стрілець має шанси продемонструвати свою активність і енергійність, які явно привернуть увагу Овна.

   Для чоловіка Овна жінка Стрілець з її почуттям міри може стати ідеальним варіантом. Вона не прагне подавити волю незалежного Овна, і в той же час сама не буде пасивною у відносинах. Овен підходить для такої дами — він відкритий і самостійний, а це саме те, що влаштує його супутницю-Стрільця.

   Вміючи відстояти свої інтереси, така жінка ніколи не буде впадати в істерики і докори, але зможе ефективно врегулювати конфлікт з буйним Овном, що дуже важливо в любові. Об’єднуючим чинником є також здатність обох сторін завжди мати на увазі інтереси і потреби один одного.

   Уміння згладжувати нерівності в любовних стосунках є прикладом для наслідування Овнові, а його подруга відчуває поруч міцне плече партнера, і це цементує взаємні почуття.


   Партнерці Стрільцеві достатньо бути чуйною до настрою коханого Овна і непомітно коригувати його дії, щоб досягти бажаного результату заради спільного добробуту. Партнеру Овну краще уважно ставитися до того, що і як він говорить, щоб подруга не залишилася скривдженої в тій чи іншій ситуації.

   Чоловіки Стрільці звертають увагу на дівчат з відмінним почуттям гумору і легким характером. Якщо представниця слабкої статі Овен зможе приборкати свій норов і відмовитися від думки «грубо одягнути хомут на Стрільця, у неї є шанс заволодіти його серцем.

   У таких випадках Стрільця чоловіка і Овна даму буквально захльостують яскраві любовні відносини. Їм подобається максимально можливе час проводити поруч один з одним.

   У ліжку Стрілець прагне отримати ніжність, тепло і задоволення, відчути повноту життя по максимуму. Для Овна тілесна близькість є частиною залицянь і романтичних почуттів. У сексі цей знак схильний до домінування. У нього завжди повинен залишатися простір для перемог. Вогняний Стрілець в цьому сенсі не буде пасивним і податливим партнером. Сексуальна зв’язок цих знаків виявиться яскравою і насиченою.

   Дивіться також:  Овен і Козеріг (32 фото): сумісність жінки і чоловіки в любовних відносинах і сімейного життя


   Партнер Стрілець чарівно привабливий і діяльний, цінує зміну місць і швидку зміну вражень. Його товариська подруга-Овен цілком здатна розділити ці пристрасті, що багато в чому і дає постійне підживлення для взаємних почуттів.

   Практика показує, що для збереження любовних зв’язків дамі Овну і чоловікові Стрільцеві краще працювати в різних місцях і за спеціальностями, які в смисловому відношенні не перегукуються між собою. Разом з тим жінці не слід бути занадто вимогливою до партнера і чекати від нього постійної уваги і залицянь. Коханець Стрілець далеко не завжди готовий намагатися проявляти галантність, і до цього простіше ставитися філософськи.

   У сімейному житті

   Бажання вступити в шлюб і для Овна, і для Стрільця є проявом довіри, яке визріло і укрепившимся в любовному союзі. В ситуації, коли чоловік — Овен, а жінка — Стрілець, чималу роль в тому, як складуться їхні сімейні стосунки, відіграє матеріальна сторона питання і успішність Овна на діловому терені.

   Жінка Стрілець, виходячи заміж, готова повністю присвятити себе родині, пристрою будинку і дітям, але все це можливо лише в тому випадку, якщо вона відчуває надійну опору в особі чоловіка.

   Якщо чоловік-Овен знайшов себе у справі і твердо стоїть на ногах, в сімейному колі він буде податливим і розслабленим. Зате при складнощі у зароблянні грошей і кар’єрних питаннях від нього можна чекати дратівливості в бік дружини Стрільця, яка такого ставлення терпіти не стане. Розлад подібного роду може довести подружжя для розлучення.

   Що стосується чуттєвих відносин, пристрасть цих партнерів часто триває протягом довгих років, але за умови, якщо чоловік і дружина виявляють взаємну чуйність. При мудрого ставлення обох сторін шлюб стає тільки міцніше.


   Чоловік Стрілець і дружина Овен цілком здатні звести до мінімуму відступу від найбільш вигідною для сімейних відносин лінії поведінки. У однієї й іншої сторони найчастіше вистачає розуміння прийняти, що немає ідеальних людей, і варто цінувати один одного ті кращі якості, якими наділений кожен із склали шлюбний союз знаків. Така пара цілком здатна побудувати сімейне щастя на заздрість всім оточуючим.

   Найчастіше ці партнери не змінюють один одного. Щоб відносини були міцними, партнерці Овну слід приймати як належне потреба чоловіка-Стрільця проводити хоча б якусь частину часу за межами дому. У свою чергу, чоловік буде вдячний своїй половині за це і зможе берегти таке ставлення.

   Для збереження миру в сім’ї партнерам слід спочатку домовитися про те, що темпераментна дружина Овен не стане дуже сердитися, навіть якщо є привід для конфлікту. Якщо агресивна манера поведінки з боку подружжя стає звичайною справою, Стрілець може просто піти і зруйнувати сім’ю.

   Щоб Стрільцю та Овну не ставало нудно в шлюбі, їм час від часу просто необхідно повертатися до спільного минулого, відбитому на фотографіях, в листах і подарунки, зроблених колись. Це оновлює емоції і дає свіжу енергію для того, щоб наповнити яскравими фарбами будні.

   Відмінним засобом для розвитку сімейних відносин буде «спільна творчість по вихованню дитини». Це згуртовує подружжя і примушує їх вчитися шукати компроміси.

   В роботі

   У бізнес-партнерство Овна жінки і Стрільця чоловіки об’єднуючим початком є прагнення одного та іншого учасника фінансової незалежності. Це та рушійна сила, яка дозволяє їм спільними зусиллями добиватися поставлених завдань. Для бізнес-леді – Овен важливі цінні поради ділового партнера-Стрільця, а той, у свою чергу, надихається ідеями і діловими якостями своєї колеги.

   Дивіться також:  Сумісність Львів і Баранів (39 фото): любовні стосунки жінок і чоловіків, сімейне життя і успіх у справах

   У бізнесі цим знакам важливо навчитися уникати суперництва за право «рулити процесом». Овну — не боятися довіряти Стрільцю, а тому — уникати різкості щодо своєї колеги. Обидва вони гарні організатори, а значить, підійшовши до справи з розумом, можуть витягти із ситуації велику вигоду.

   Точно так само Стрільцеві пані та Барана, її партнеру, тиснути один на одного не має сенсу. Спільне ведення справ просуне їх обох в професійному плані і зміцнить бізнес. Ці знаки добре зійдуться в торгівлі, наукової діяльності, сфері обслуговування і мережевому маркетингу.

   Начальнику Овну підлеглий Стрілець як не можна краще підійде в ролі заступника. Ініціативи Овна знайдуть розуміння у Стрільця з його бажанням виступити організатором процесу і проконтролювати, що відбувається. Якщо представники цих знаків і будуть сперечатися, то виключно в конструктивному ключі.

   Стрілець-начальник буде задоволений організаторськими здібностями підлеглого-Овна, який підійде до виконання завдання творчо, чітко організовує робочий процес і вдосконалює його. Відмінний результат можна буде сміливо записати на рахунок і одного, і іншого учасника справи.

   Над чим слід попрацювати у відносинах?

   Невірність — нерідке явище, що є причиною конфлікту між двома вогняними знаками. Стрілець часом змінює зі звичайного прагнення до самоствердження. При цьому людина, з якою представник такого знака зодіаку затіяв інтрижку, може нічого не значити. Буде краще, якщо Овен ніколи не дізнається про пригоди партнера (партнерки) на стороні, тому що для нього вкрай важливо відчувати себе незамінним в любовних і шлюбних відносинах.

   Легкий флірт Стрільця з ким-то на очах у партнера-Овна тільки зробить його більш привабливим для другої половини, але Овен повинен чітко розуміти, що він єдиний і неповторний для свого Стрільця.

   Стійкість у відносинах між Овном і Стрільцем нерідко приходить лише при досягненні певної духовної зрілості обох партнерів. Невипадково приводи для розбіжностей між цими знаками знаходяться у молодих парах, де від любові до ненависті може бути всього один крок. Це особливо наочно у спілках юної представниці знаку Овен і юнаки Стрільця.

   Вони часто відмовляються чути один одного в суперечках і поступатися в потрібний момент. У молодому віці вони ще не розуміють, що груба переробка партнера «під себе» може призвести до повного розриву відносин.

   Для вирішення цих проблем немає іншого шляху, крім напрацювання досвіду і вміння відставляти в бік сьогохвилинні емоції і амбіції заради чогось більшого, ніж дозвіл поточного конфлікту.


   Є такий вислів: «любовний човен розбився об побут». Представники знаків Стрільця і Овна як раз ті, з ким, з високим ступенем ймовірності, що таке може трапитися. Чим слабкіше духовний зв’язок між учасниками такої пари, тим вище ймовірність розриву на грунті рутини. Уникнути цього допоможе творчий підхід до побуту. Можна почати з того, щоб періодично переставляти меблі в квартирі.

   Незаплановані прогулянки або поїздки, спонтанні покупки і милі домашні сюрпризи один для одного допоможуть уникнути гнітючої одноманітності в житті і дозволять дивитися один на одного новим поглядом. Все це необхідно для зростання в особистому плані кожного з учасників союзу. Від нього залежить зміцнення зв’язків між партнерами, а отже, і міцність шлюбу.

   Ще більше про сумісність Овна і Стрільця чекає вас в наступному відео.