Овен і Діва (38 фото): сумісність жінки і чоловіки в любовних відносинах і сімейного життя

Сумісність по знаку зодіаку стає все більш актуальним питанням для молодих пар. Наскільки сумісні між собою Овен і Діва? Яка сумісність жінки і чоловіки в любовних відносинах і сімейного життя? Які існують різні причини розбіжностей такого тандему?

Розглянемо основні характеристики кожного знака окремо.

Овен

Овен – це вогненний знак. До нього належать усі, хто народився в період з 21 березня по 20 квітня. Латинською мовою овен звучить як aries і дослівно означає баран, тому головним символом є голова барана, а його управляюча планета – Марс. Овни дуже вперті, тому сперечатися з такими людьми марно. Улюблене слово представників цих знаків – «я». Вони дуже імпульсивні і непідвладні своїм емоціям. Тому цей знак зодіаку спочатку робить, а потім думає. Овен по своїй натурі лідер, але занадто самовпевнений, якщо овен неправий, йому не докажеш.

Овна дуже легко захопити новим заняттям, і він кидає на нього всі свої сили, але як тільки захоплення втрачає свою новизну, ентузіазм пропадає.

Виходить, що у цього знака зодіаку завжди багато проектів, але не завжди вони дороблені, навіть якщо приносили гарний прибуток. Овну не можна довго сидіти на місці, йому треба весь час пізнавати щось нове в абсолютно різних галузях.

Цьому знаку завжди властива якась дитяча безпосередність. Чоловік-Овен завжди буде маленькою дитиною і радіти будь-яким речам, навіть дрібниці. Йому байдуже, що ви подарували йому ультрамодну машину або купили футболку в second hand – для чоловіків важливо вашу увагу.

Що ж стосується жінок-Овнів, то це практично завжди дівчата-моделі, вони розбираються у всіх нових течіях і стилях одягу, як поєднати непоєднуване. Дівчата завжди одягнені яскраво і нарядно. Віддають перевагу салатовим, жовтим, зеленим кольорами.


Девіз по життю цього знака, як у Вільяма Шекспіра, – «усе життя – театр». Виходячи з цього Овни люблять лестощі і похвалу, для них немає краще мотивації.

Овни володіють сміливістю та відвагою, тому для них взяти ініціативу у прийнятті будь-яких складних рішень – не проблема. Але дуже часто ця імпульсивність і необдуманість може призвести до небажаних наслідків. А ось якщо Овен вас любить, то його турботи не буде межі, її буде навіть не море, а цілий океан.


Діва

Що ж стосується Дівчат, то головною їх характеристикою є педантизм. Тому, якщо Діва за щось береться, вона обов’язково доведе справу до кінця, більш того, вона доведе його до розуму, а не зробить абияк, лише б було щось готове.

До одночасно позитивним і негативним якостям Дів можна віднести любов до грошей: вони розіб’ються, будуть спати по 2-3 години на добу, але жадібність все-таки переможе. Володарі цього знаку, як правило, мають дорогу машину, квартиру в центрі міста і свій бізнес. Але Діви дуже часто замінюють любов на гроші, самі того не помічаючи, вони можуть купувати або продавати друзів, сексуальне задоволення, та й просто ставлення до себе.

Стихія знака зодіаку Діви – Земля, ось чому вона завжди стоїть на землі міцно. Вибираючи між діями «треба» і «хочу», завжди зробить спочатку те, що необхідно, а потім, якщо залишиться час на розвагу, виконає свої бажання.

Діви підпорядковуються планеті Меркурій. До цього знаку відносяться люди, що народилися в період з 24 серпня по 23 вересня.

Діви не можуть життя без раціоналізму, їм дуже важливо розкласти все по своїх поличках. Такий порядок в їх діях потрібен для якнайшвидшого здійснення задуманого, оскільки підвищується їх працездатність, зберігається режим дня. Діва – це справжній борець за справедливість.

Практичний і критичний розум дозволяє Дівам все робити самостійно, тому будь розпочатий проект або справу вони обгорнутий в свою користь. Захоплення Дів також не можна віднести до суто технічним, гуманітарним або творчим.
Дівам необхідно весь час вчитися і пізнавати щось нове, вони часто пробують себе в нових напрямках, і неважливо, – це рішення потрійних інтегральних рівнянь, підкорення гір, вишивання бісером картин, гра на гітарі або прийняття участі у різноманітних вікторинах та конкурсах типу «Що? Де? Коли? ». Їм абсолютно все цікаво, їм все треба спробувати. При цьому Діві все підвладне: освоювати науку і техніку або захопитися написанням нової художньої книги.

Результат в будь-якому випадку буде позитивним.

До яскраво вираженим недоліків цього знаку можна віднести надмірну критичність розуму, що не дозволяє Діві повністю віддатися своїм емоціям. Що вже говорити про кохання, адже її не можна раціоналізувати або хоча б проаналізувати. І хоч претендентів на завоювання серця цього знака досить, вони однаково нещасливі.

Дивіться також:  Овен і Стрілець (28 фото): сумісність жінки і чоловіки в любовних відносинах і сімейного життя

Діви не довіряють своїй інтуїції або внутрішнього голосу. Вони по життю швидше дотримуються якогось плану, ніж спонтанних рішень або дій. Ось чому представники цього знака зодіаку рідко висловлюють свої почуття і показують прихильність. Шлюб з розрахунку виявиться для них ближче, ніж по любові, вони віддадуть перевагу матеріальному добробуту та перспектив кар’єрного росту. Один з девізів Дів звучить так: «Розклади мені по поличках, чому ми створені одне для одного».

Що ж стосується грошей, то Діва не може самостійно ними розпоряджатися, може витратити все і прямо зараз, а навіть якщо з’являється світла думка відкладати їх, то це триває недовго. У цих вчинках Діви раціонального ланки немає.

Під цим знаком зодіаку народилися такі відомі люди, як Софі Лорен, Грета Гарбо, Лев Толстой і Генрі Форд.


Софі Лорен

Грета Гарбо

Лев Толстой

Генрі Форд

Плюси і мінуси союзу

Тандем Діви Барана можна описати чотирма словами – найшла коса на камінь, але тим не менш він не безнадійний, навіть має свої сильні сторони. Хоч ці знаки і мають абсолютно різні характери і темпераменти, але адже ще зі шкільного курсу фізики, всі пам’ятають, що плюс і мінус притягуються. Тому союз цих знаків зодіаку цілком реальний, але над їх відносинами доведеться трохи попрацювати.

Овен буде мотивувати Діву здійснювати різні необдумані вчинки, наприклад, стрибнути з парашутом, поїхати в гори на тиждень без намету, спробувати рибу фугу. А Діва, в свою чергу, допоможе Овну домогтися успіху і підкорити всі кар’єрні вершини, а не тільки гори.

У такому тандемі Діва завжди буде прагматиком і аналітиком, але Овен буде злегка коригувати плани, додаючи в них родзинку. Для таких відносин можна перефразувати відому приказку і сказати, що Діва – голова, а Овен – шия.

А також:

  • Овен накидає список прибуткових проектів, Діва напише дієвий бізнес-план їх здійснення;
  • Овен придумає, які цікаві локації відвідати у відпустці, а Діва прокладе маршрут і дізнається, як це здійснити;
  • Овен придумає, де взяти гроші на подорож, а Діва знає, як їх дістати і як вигідніше витратити.

Строго кажучи, якщо застосувати військові термінологію, можна сказати, що Овен виступає в ролі стратега, а Діва – в ролі тактика.

Наскільки сумісні?

Щоб зрозуміти, наскільки підходять Овен і Діва один для одного, необхідно розглянути два варіанти тандему: хлопець-Овен – дівчина-Діва і хлопець-Діва – дівчина-Овен. Адже сумісність цих знаків зодіаку залежить ще й статі їх власників.

У дружбі

Дружба між хлопцем-Овном і дівчиною-Дівою цілком допустима, але лише за кількох умов, наприклад, якщо вони захоплюються одним і тим же ділом, знайомі дуже давно або просто є родичами один одного (двоюрідний брат з сестрою).

Але при цьому міцної дружби між ними все одно не виникне – максимум, на що можна розраховувати, це приятельські стосунки. Але хлопець і дівчина будуть ставитися один до одного з почуттям поваги.


Парадокс такого поєднання полягає в тому, що їх стосунки міцнішають, якщо ці знаки довго не перетинаються. Тобто це дружба, про яку не кричать, їм немає необхідності щодня телефонувати, Овна і Діві достатньо знати, що вони є один у одного, і що у важкий момент кожен опонент цього союзу прийде на допомогу, якщо вона потрібна.

Якщо ж розглядати тандем чоловіки-Діви і жінки-Овна, то, на перший погляд, між ними немає ніякої схожості. Тим не менш миле спілкування, яке не має під собою ніяких зобов’язань, між ними можливо. Дружбою це, звичайно, назвати не можна, але і зіпсованими стосунками – теж.

У такому випадку чоловік-Діва буде схильний давати всілякі поради і настанови Діві, можливо, навіть дуже нав’язливо, але дівчині це буде абсолютно байдуже, адже вона сама знає, що для неї краще без всяких рад.

Таке невимушене спілкування між Овном і Дівою ні до чого зазвичай не призводить – максимум, що з цього вийде, це зустрічатися раз у 2-3 місяці за чашкою кави в кафе і ділитися якими-то не особливо важливими новинами про погоду або політиці. У більшості випадків вони не діляться чимось сокровенним або важливим, як кажуть, ведуть світську бесіду, не більше того.

Дивіться також:  Овен і Ваги (51 фото): сумісність чоловіка та жінки в любовних відносинах і сімейного життя

В любовних відносинах

Що ж стосується любовних почуттів між чоловіком-Овном і жінкою-Дівою, то спалахує іскра або негайно, або ніколи. Незважаючи на всі можливі конфлікти, незмінним сусідом в любові буде пристрасть. Чоловік буде хотіти показувати свої почуття скрізь, незалежно від часу і місця. Овен буде цілувати і обіймати у транспорті, кінотеатрі, супермаркеті, театрі. Жінку спочатку це буде трохи бентежити, адже її прагматичний мозок і тактовність не звикли до таких прояву почуттів, але з часом вона все-таки піддасться любовним чарам свого обранця.


У любові чоловік буде проявляти якусь ревнощі, але якщо відносини стануть стабільними і постійними, Діва поставить його на шлях істинний. Адже якщо жінка цього знаку закохана по-справжньому, то вона дасть знати всім своїм шанувальникам, що її серце зайняте іншим, бо Діва вірна своїм вибором до останнього подиху. Але якщо Овен в цьому питанні проявить все ж свою впертість, то до розставання залишиться небагато часу.

Лідера в таких відносинах буде складно виділити. Овен піде на поступки жінці практично у всіх питаннях, але якщо тільки проблема стане для нього принциповою, то кермо правління він забере собі.

У тандемі чоловік-Овен – жінка-Діва дуже важливий інтерес один до одного і можливість розмовляти. Щоб не втрачати відносини, їм слід ходити разом в театр або кіно, захоплюватися однією справою, щоб теми для розмов не закінчувалися.


Партнери ідеально доповнюють один одного в ліжку. Їх сексуального життя можна тільки позаздрити. У ліжку Діва сильно змінюється, цю жінку, якщо вона перебуває з коханим чоловіком, вже ніщо не зупинить, вся її енергія буде витрачена на плотські втіхи. Їй не страшні ні експерименти з переодяганням, ні рольові ігри. Діва забуває про свого повсякденного життя, стає більш розкутою і просто вимотує свого обранця, розкриваючи тим самим весь свій прихований потенціал.

Чоловік-Овен, природно, завжди залишається задоволений, адже Діва його не відпустить, не вымотав до кінця. У чоловіка після такого розслаблення з’являється енергія на всі його важливі справи. Хоча чоловік в ліжку дуже ніжний і чутливий, але при цьому він ніколи не піде з поля бою, не довівши свою жінку до повного задоволення. Але дівчатам варто пам’ятати, що якщо чоловік-Овен дещо втомився, то нехай відпочине – будучи незавантаженим і відпочивши, він зможе вам показати, що таке справжній кайф.

Любовний тандем чоловіки-Діви і дівчини-Овна практично неможливий. Адже ці знаки вперті і не люблять йти на поступки.

Дівчина-Овен, як правило, харизматична і жити не може без флірту, а чоловік-Діва ще той ревнивець і не терпить такого ставлення. Тому такий союз можливий тільки в тому випадку, якщо обранці навчаться контролювати свій гарячий темперамент і почуття, а така можливість прагне, на жаль, до нуля.

Таку пару від розставання врятує тільки гарячий і пристрасний секс з порваним одягом, використанням різних пристосувань, наприклад, бандажних ременів або кляпу. А також дівчини-Овна і чоловікові-Діві не чужі сексуальні ласки в екстремальних місцях: у бібліотеці, в парку, за шторкою в примірювальній. Адже це тільки додає гостроти відчуттів. Якщо підводити підсумок, то такі відносини можуть триматися довго тільки за рахунок плотських утіх.


У сімейному житті

Можливість створення шлюбних уз у відносинах між чоловіком-Овном і жінкою-Дівою напряму буде залежати тільки від нього. Овен хоче все і відразу, тобто з пропозицією руки і серця він тягнути не стане. А ось прагматичної Діві необхідно все обміркувати, зважити всі за і проти. Поки жінка не переконається в надійності чоловіка, вона ніколи не погодиться на шлюб, та тільки за умови, що Овен поступиться і проявить терпіння, їх весіллі таки бути.

Отже, подолавши всі напасті й незгоди між чоловіком-Овном і жінкою-Дівою в результаті утворюються міцні і надійні відносини. Діва зазвичай дотримується традиційних поглядів на шлюб: чоловік буде завжди нагодований, вмиті і доглянутий. Завдяки своєму перфекціонізму жінка створить затишний домашній вогнище буквально з нічого: посадить квіти, приготує какао з корицею, включить сімейний фільм. Дружина-Діва розуміє, що чоловік прийшов з роботи втомлений, тому дає йому час на відпочинок і розслаблення.


Чоловік-Овен у такому тандемі буде також добрим і турботливим чоловіком. Уважний Овен завжди побачить, коли Діва втомиться від повсякденної рутини, тому її регулярно балувати всякими дрібницями: купівлею її улюблених цукерок або квітів, подарунок у вигляді нової сукні або просто прогулянкою в кафе або перегляду нового спектаклю в театрі.

Дивіться також:  Овен і близнюки (42 фото): сумісність чоловіка та жінки в любовних відносинах і сімейного життя

Що ж стосується дітей, то вони тільки зміцнять шлюб, а якщо ви сумніваєтеся, чи заводити дитину, то будьте впевнені, що жінка-Діва, що чоловік-Овен будуть повністю віддавати себе своїм нащадкам, адже це найважливіше, що тільки може бути в житті.

В союзі між чоловіком-Дівою і дівчиною-Овном шлюб не видно навіть на горизонті.

У такому тандемі обидва опонента прагнуть показати всі свої недоліки, тобто вони навіть не прагнуть при розрусі врятувати свої шлюбні узи. Врятувати такий тандем можна тільки у разі, якщо тільки чоловік і дружина послухають друзів або батьків. Якщо підтримка з боку відсутня, то такі стосунки приречені.

Опції «промовчати» що у Овна, що у Діви в такому тандемі відсутня, і сварка може виникнути буквально на рівному місці з будь-якої дрібниці, навіть якщо це сміттєві пакети не того кольору або пил хтось витер не тією ганчіркою. Жінка-Овен не схильна до порядку і педантизму, більш того, скандали – це її хобі. Чоловік же цього принципово не стане робити, адже за його поняттями, місце жінки на кухні.

Але якщо в такій сім’ї з’являється дитина, то пріоритети в обох знаків зодіаку змінюються. Вони кидають всі свої сили на виховання і саморозвиток, щоб бути справжнім прикладом для своєї дитини.

В роботі

Якщо говорити про сумісність в роботі між Овном і Дівою, то це можливо тільки за умови, що Овен буде керівником. Як вже говорилося, Діва – хороший тактик, а Овен – стратег. Діва розбереться в будь-яких труднощах і деталях, розгляне завдання до дрібниць. Овну не треба, йому важливий тільки результат, а не поетапне його виконання.

Керівник-Овен буде якимось мозковим штурмом команди, генератором ідей. А Діві не потрібен докладний план, їй потрібна тільки тема завдання, як з нею впоратися, вона знає, як тільки вона її почула або прочитала.

Якщо ж буде навпаки, Діва – керівник, а Овен – підлеглий, то конфлікти в роботі просто неминучі через банального нерозуміння завдань. Адже начальник-Діва буде неодмінно керувати всім процесом, і видавати завданням не цілком, а окремими етапами. Як наслідок, працівники-Овни будуть просто не розуміти, навіщо вони це все роблять, до чого це призведе, і який має бути результат.

Можливі причини розбіжностей

Незважаючи на можливу сумісність між Овном і Дівою, а також на їх хороші і міцні відносини (якщо такі все-таки виникли), як і в будь-яких інших відносинах, конфліктів не уникнути.

В першу чергу в такій парі конфлікти виникають із-за впертого характеру Овна, адже Діва завжди має власну думку, і якщо для неї ситуація принципова, то скандалу не уникнути.

Егоцентризм Овна практично марний, і якщо він Діву по-справжньому не любить, той земний знак зодіаку ніколи не вдасться домогтися поваги до себе, а тільки буде страждати з-за емоційної залежності. Як тільки Діва змириться з таким ставленням до себе і попливе за течією, з цього моменту відносини приречені на крах, Овну стане нецікаво, і він почне шукати собі новий проект.

Діва, незалежно від статі, – це хранитель вогнища, Овну ж, навпаки, потрібен постійний свято і вибух емоцій. Рутина, домашні справи йому нецікаві, а Діва часом почувається загнаним конем. Якщо Овен буде інколи допомагати з домашніми обов’язками, а Діва іноді відпочивати, тоді конфліктів і розбіжностей можна уникнути.

Розбіжності можуть виникнути і з-за грошей і можливих витрат. Якщо Овен готовий викласти велику суму за політ на дельтаплані, то Діва ж краще купити нову сковорідку і тарілки.

Але за всіх розбіжностей можна уникнути, якщо йти один одному на поступки. Адже побудувати відносини важко, а зруйнувати легко. Пам’ятайте, що знак зодіаку – це просто знак зодіаку, і не варто ставити все своє життя в залежність від того, в яку дату ви народилися, і зовсім неважливо, де в цей момент знаходилося сонце. Пам’ятайте, ви самі господар свого життя, і зірки не зможуть перешкодити вам будувати її так, як ви хочете.

Детальніше дізнатися про секрети гармонійних взаємин ви можете з відео нижче.