Овен і близнюки (42 фото): сумісність чоловіка та жінки в любовних відносинах і сімейного життя

Овен і Близнюки вважаються однією з кращих зодіакальних пар. Так чи насправді хороша сумісність чоловіка та жінки в любовних відносинах? Що може перешкодити їм на шляху до сімейного життя? Наскільки можливий професійний союз?

Жінка Овен – це жінка-загадка. Перше враження про неї завжди оманливе: спочатку вона здається холодною й неприступною, відноситься до протилежної статі з часткою недовіри і навіть зверхньо. Але варто дізнатися її трохи ближче, і думка кардинально міняється.

Овни мають шаленим темпераментом, вони гарячі і несподівані в будь-яких проявах.

Щоправда, з такою потужною енергією впоратися зможе не кожен, так що більшість претендентів на її серце відсіються ще на початковій стадії залицянь. Встигнути за її польотом думки і підтримувати цей скажений темп постійно – важке завдання. Крім того, мало який Овен стане обтяжувати себе згладжування гострих кутів, тому непідготовлений партнер може бути шокований і ображений хльостким, нехай і правдивим, зауваженням.


Легковажної цю даму не назвеш, хоча вона обожнює любовні пригоди. Ризикова, ревнива, сумбурна, вона чекає від свого обранця постійної емоційної підживлення у вигляді цікавої гри. Кращий подарунок для неї – компліменти і солодкі слова, почувши які, вона в черговий раз переконається в своїй привабливості. Овен потребує постійного підтвердження власної переваги. Якщо раптом у ній заговорила ревність, то справа не в зайвій увазі до іншої жінки, а в нестачі уваги для неї.

На перших порах вона охоче демонструє свою неприборканість і одночасно неприступність, але бути в будинку головної зовсім не прагне. Їй точно не потрібен чоловік, який буде ловити кожне слово і дивитися знизу вгору.

Ідеальним супутником стане той, хто зможе:

 • довести своє вміння тримати будь-яку ситуацію під контролем;
 • завжди буде мати запас енергії для нової авантюри;
 • не нав’язувати їй свою думку;
 • постійно підживлювати її его компліментами.

  Чоловіка Овна можна назвати королем розставань. По-перше, він робить це красиво і максимально шанобливо по відношенню до своєї пасії. По-друге, він завжди намагається зробити це першим, щоб ні в якому разі не бути «кинутим».

  Для всіх колишніх дівчат Овен примудряється залишитися добрим приятелем, про стосунки з яким згадуєш з ностальгією.

  Якщо під час відносин цей хлопець віддає дівчині всю свою ніжність, то на початковому етапі він показує жорсткість і натиск. Він не з тих, хто буде милуватися предметом пристрасті і колекціонувати кожен погляд – тільки дія і швидка перемога! Природна чарівність і відмінне уява дозволяють швидко досягти мети.


  Так само, як і прекрасна стать, чоловік-Овен дуже ласий на лестощі. Недолік захоплення заганяє його в депресію, вивести з якої допоможе тільки безмежне терпіння і неабиякий талант домашнього психолога. Від своєї бойової подруги він чекає не партнерської, а по-справжньому родинної підтримки. Незважаючи на лідерські задатки, іноді Овну необхідно перетворитися з всемогутнього пана в невпевненого довірливу дитину.

  Він зверне увагу на дівчину, яка:

  • зуміє його направляти, але не буде тиснути;
  • вміє слухати і уважно ставиться до рефлексиям чоловіки;
  • відрізняється елегантністю, скромністю і стриманістю;
  • не дає йому приводу для ревнощів, але залучає інших чоловіків.

  Жінка Близнюк відноситься до тієї породи людей, яких всі люблять і завжди чекають. І на сімейному торжестві, і в компанії друзів, і навіть на діловій зустрічі до неї мимоволі приковується увагу присутніх. Зусиль для цього вона не докладає достатньо просто бути собою – чарівною, уважною і чуйною. Проте пізнати всю глибину близнецовой особистості дано не багатьом: вона не відкриває душу перед кожним.

  Близнюки – люди добрі і чуйні, але в непростих життєвих ситуаціях вони спираються на здравость розуму, а не слідують емоційному пориву. Якщо обранець у відносинах дозволив неприпустимий, навіть шалено закохана жінка Близнюк не дасть другого шансу. Спроби змусити її будь-якою ціною залишитися поруч теж приречені, так як золоту клітку вона ніколи не віддасть перевагу вільного ширяння.

   Мінлива натура змушує представницю цього знаку постійно шукати, удосконалювати, переробляти. Стосується це і любові: якщо бойфренд розучився дивувати і хоче спокою, їй простіше знайти нового партнера. Може бути, це і суперечить уявленню про створення тривалих гармонійних відносин, але для неї гармонія – це новизна і відсутність застою. Ревнивцам, власникам і любителям поскандалити доступ в яскравий світ Близнюків закритий.

   Цю дівчину підкорить чоловік:

   • неабиякий, з цікавим внутрішнім світом;
   • легкий на підйом, товариська, з широким колом знайомих;
   • сильний, але не владний;
   • вміє дивувати і здатний на несподіванки.

   З усіх знаків зодіаку чоловік Близнюк виділяється своєю парадоксальністю і складністю.

   Звернути на себе його увагу не так складно, а ось утримати його – завдання із зірочкою. Подруги змінюються, немов у калейдоскопі, і всі вони абсолютно різні, як зовні, так і внутрішньо.

   Дівчина, яка не планувала зав’язувати з ним роман, сама не зрозуміє, як опинилася в жарких обіймах. Підкорення неприступної скелі – улюблене хобі Близнюка, так що він пустить в хід і своє красномовство, і творчі здібності, і вміння захопити жартом. І це поведінка єдине, у чому можна бути впевненою. Подальші дії іноді становлять таємницю для нього самого. Він не любить давати гарантій і клястися в любові – йому досить миттєвого задоволення.

   Кожна жінка з часом перетворюється для Близнюків в набір недоліків. Він з тих, хто не шукає свій ідеал, а ідеал, і якщо попередня пасія засмучувала його своєю надмірною активністю, то нинішня може запросто отримати відставку з-за того, що здасться тихій мишкою.

   Хоча ці хлопці обожнюють робити враження, склад характеру дівчини їм куди важливіше, ніж витончена талія або пухкі губки. Примхлива, зухвала, неконтрольована дівчина-пацанка – їх мрія. Таку вони не зможуть прорахувати, вона не набридне і не вжене в тугу бажанням скоріше зіграти весілля.

   На п’єдестал Близнюк поставить дівчину, яка:

   • дає йому свободу і не звертає уваги на флірт;
   • вміє прощати і робить це раз і назавжди, а не пригадує «колишні заслуги»;
   • першою гасить конфлікти, навіть якщо він винен;
   • постійно змінюється.
   Дивіться також:  Овен і Стрілець (28 фото): сумісність жінки і чоловіки в любовних відносинах і сімейного життя


    Отже, загальні характеристики знаків отримані, пора переходити до головного – їх сумісності.

    Плюси і мінуси союзу

    Відносини Овна і Близнюків, незалежно від їх характеру – ділові, дружні, любовні – майже завжди успішні, оскільки кожен може багато дати іншим. Близнюк, який потребує постійної енергетичної підживлення, з лишком отримує її від потужного Овна. Близнюки стають більш впевненими у своїх силах, у них пробуджується бажання доводити справу до кінця (чого раніше не спостерігалося), творити і творити.

    Овни, володіючи сильним характером і вміючи тримати контроль над відносинами, легко справляються з мінливістю своїх обранців. В той же час вони самі нерідко вислизали від обридлих супутників, а з Близнюками скучити неможливо. Це може здатися дивним, але саме поєднання безкомпромісності Овна і подвійність натури Близнюків роблять їх союз таким міцним.

    Інтригувати один одного ця парочка точно вміє, що для кожного є важливим пунктом цікавою життя.


    Без проблем життя нудне й одноманітне, але хіба можуть ці двоє дозволити собі захандріти? Наприклад, якщо виникає дрібненький суперечка, баталії можуть розгорнутися неабиякі. Упертий Овен не захоче миритися навіть з самими розумними запереченнями, а балакучий Близнюк терпіти не може, коли його аргументи анулюються заздалегідь. Їм доведеться вчитися поступатися і шукати золоту середину, а це для них – здатися без бою. Однак переможе той, хто першим вивісить білий прапор, а в нагороду отримає смягчившегося і щасливого партнера.

    Ще одна відмінна риса їх спілкування – безліч взаємних образ з-за нісенітниці. Однак вони сиюминутны: хоча Овни ті ще зверхники, а Близнюки пам’ятають кожне неприємне слово роками, одного на одного злитися довго вони просто не в змозі.


    Наскільки сумісні?

    Можна було б сміливо сказати, що Близнюки і Овен сумісні практично на сто відсотків, але не все так просто. Багато залежить від того, як розподіляються ролі: роман жінки Овна і чоловіки Близнюків може розвиватися за одним сценарієм, а якщо їх поміняти «зодіакальними ролями» – зовсім інакше. Крім того, важливий характер відносин, адже робочий партнерство між знаками може бути далеко не таким ідеальним, як, наприклад, сексуальні ігри.

    У дружбі

    Про дружбу Овна і Близнюків можна знімати серіал: це ті самі відносини, які часто зароджуються ще в дитинстві або підлітковому віці і тривають багато років. Людям один з одним просто і комфортно, вони можуть довірити секрети і не бояться бути неправильно понятими. Єдине, що іноді затьмарює ідилію – фінансові справи. Близнюки нерідко забувають повертати борги і в цілому ставляться до грошей незрівнянно легше, ніж розважливі Овни. Так що останній може читати нудні лекції про шкоду марнотратства, а якщо запитання виявиться принциповим, і зовсім попрощається.

    Зрілим людям цих знаків дещо складніше знайти спільну мову. Не пов’язані спільними спогадами і прожитими історіями, Овен і Близнюки можуть зіткнутися зі взаємним нерозумінням. Коли немає міцного фундаменту у вигляді романтичної прихильності, минулого або цікавого проекту, дві людини з’ясовують: їх погляди на світ кардинально різні, хоча характери багато в чому схожі. Однак навіть у цьому випадку вони можуть зблизитися – варто лише відшукати однакову захоплення або запланувати неймовірна подорож.


    Дружба між жінками цих знаків – це невичерпний енергетичний фонтан.

    Такі подружки ніколи не страждають депресіями, їх зустрічі проходять не за чашкою кави і розмовами ні про що, а де-небудь на скеледромі за підкорення нових вершин. А вже потім, развеявшись, можна і поговорити про дуже особисте. Друзі-чоловіки Овен і Близнюки теж вважаються самими крутими хлопцями серед знайомих, але їх спілкування може розбитися про дух суперництва.

    Дружба між чоловіком і жінкою цих знаків нерідко закінчується запаморочливим романом. І обидва пізніше про це жалкують – занадто багато доводиться міняти. А навіщо це робити, якщо було так добре? Деякі примудряються поєднувати добру дружбу і пристрасний секс, не переводячи відносини в романтичну площину. Інші роблять спроби стати парою, але досить швидко розчаровуються і втрачають не тільки потенційного нареченого або наречену, але і відмінного друга.

    В любові

    Загальна тенденція така: для багатьох ця пара стане прикладом для наслідування, а у деяких викличе і заздрісні погляди. Без перебільшення їх можна назвати зразком гармонійності і взаєморозуміння. Близнюк і Овен не створюють видимість ідеальних стосунків, а просто чудово проводять час. Зберігати ребячливость і дивувати один одного їм вдається на протязі багатьох років.

    У любовних стосунках чоловіка Овна і жінки Близнюків панує прихований матріархат. Бажання Овна одноосібно захопити владу розбивається про близнецовую хитрість і інтелектуальну спритність. До тотального контролю дівчина в цій парі не прагне – їй просто хочеться уваги і поваги до власної думки.

    На самому початку Овен і сам не розуміє, як втрачає голову, а повітряні, легковажні Близнюки і зовсім не збираються нікого завойовувати – просто звично зачаровують, а потім змушують чоловіка сходити з розуму від невідомості. Є чоловіки, яких така поведінка відштовхне, але тільки не цього, адже він обожнює процес любовної полювання. Відпустити таку жінку, означає визнати поразку, а цього Овен не допустить ніколи. Близнята, в свою чергу, ніколи не дадуть зрозуміти, що повністю підкорилися.

    Плюс до всього, Близнюки без праці знімають емоційне напруження схильного до глибоким внутрішнім переживанням Овна. Обидва знака не бояться проблем і сміливо дивляться в обличчя реальності.

    Нікому з них не хотілося б бачити поряд плаксу, яка лякливо відсиджується в кутку і не хоче ризикувати.

    Хлопець у цих відносинах починає активно проявляти свої кращі чоловічі риси: дбає про свою кохану, огортає її теплом і ніжністю, завжди готовий прийти на допомогу, якщо виникають труднощі. Дівчина Близнюк нарешті отримує довгоочікувану опору і підтримку, надихається і стає менш метушливою. Своєї жіночності та дитячого погляду на світ, який так подобається Овну, вона при цьому не втрачає.

    Дивіться також:  Овен і Діва (38 фото): сумісність жінки і чоловіки в любовних відносинах і сімейного життя

    Що стосується чоловіків Близнюків, то вони можуть скільки завгодно переконувати себе в зворотному, але бачать поруч з собою вони тільки вольову жінку. Овни як раз підходять під класичне опис «сильної жінки»: одночасно холоднокровні і темпераментні, зухвалі і сексуальні, які вміють спрямувати і контролювати.

    Зірки стверджують, що перша зустріч неодмінно завершиться побаченням, якщо у Овна буде можливість проявити свою активність, таланти і професіоналізм. Ідеальні умови знайомства, робота, університет, та хоч танцювальна студія, де Овен покаже себе у всій красі. Близнюків приваблює цілеспрямованість і яскравість, тому встояти вони не зможуть. Якщо вперше вони побачать один одного на вечірці або в колі друзів, то, швидше, загальна увага буде прикута до чоловіка-Близнюка. Перетягувати ковдру на себе дівчина-Овен не стане, зате зможе звернути на себе його погляд елегантністю і гострими жартами.

    У цій парі гармонія складається з чарівності недоліками: інші чоловіки втекли б від жінки з таким нелегким характером, а Близнюк відчуває себе не просто комфортно – він стає впевненим, цільним, відважним. Навряд чи якась дама буде в захваті, коли її кавалер фліртує з іншими і не дозволяє серцю заспокоїтися, а Овна це лише розохочує, не даючи почуттям охолонути.

    Якщо взяти за основу постулат про двох люблячих, з яких один любить, а інший дозволяє, то буде дозволяти Овен. І в цьому є величезний плюс: безладний грайливий Близнюк познайомиться з новим для себе відчуттям – страхом втрати. Жінка в цих відносинах заздалегідь буде мати більш серйозний настрій, а чоловік, зберігши трохи непослуху, перетвориться з легковажного гульвіси в шалено закоханого лицаря.

    В шлюбі

    Довгострокових перспектив від пари чоловік Близнюк і жінка Овен очікувати можна, але це очікування буде тяжким. На зміну пристрасті приходить роздратування, а приводів для нього знаходиться маса. Близнюки не бажають ховатися під спідницею у жінки, хоча Овен лише намагається показати, що на неї можна покластися. Дівчина, в свою чергу, висловлює незадоволення щодо постійних загравань з іншими.

    На жаль, до того, як обидва зуміють звернути мінуси на користь для себе, пара може сотню разів розлучитися.

    Їх відносини часто грунтуються тільки на фізичному потязі. Ні з ким іншим вони не можуть відчути таку сексуальну свободу і такий градус пристрасті. Задоволення отримує і Овен, обожнює роль «жінки зверху», і Близнюк, для якого будь-які експерименти стають приємним бонусом. Щоправда, поза ліжку їх чекає набагато більше розбіжностей, а це вже серйозний привід для роздратування і переживань.

    Якщо ця пара і стає сімейною, то виключно за ініціативою Овна. Жінка цього знаку нерідко стає рульовим у відносинах, а з Близнюком така поведінка – єдиний можливий варіант. На щастя, це не той випадок, коли дівчина вважає, що хлопець після весілля кардинально зміниться. Вона готова боротися за своє щастя, але своїми способами – напором і жорсткістю. А слід було б проявити терпіння і незворушність, які чоловік не зможе не оцінити.

    Саме бажання повністю підпорядкувати партнера своїм бажанням і уявленням про ідеальний світ може зруйнувати цю сім’ю. Овну доведеться проявляти мудрість і спокій, а Близнюки, навіть будучи відомими, не повинні забувати про свою чоловічій природі. Якою б не була їх супутниця сильною, яскравою, сміливою, вона – жінка, і в мріях не вирішує світові проблеми, а уявляє себе прекрасною принцесою, заточеної у вежі. Якщо проявити трохи такту і забути про своє его, то вдасться її визволити. І тоді стане ясно: більш трепетною і ласкавою обраниці і бажати не можна.


    Інша причина, по якій красива пара може розпастися, досить банальна – зрада. У ролі підступних шахраїв виступають, звичайно, Близнюки. Незважаючи на холодний розум, Овен може легко піддатися класичним, але спритним умовлянням, і повірити коханому. Однак які б витончені мережива з брехні Близнюк не плів, одного разу його викриють. З огляду на вибуховий характер Овна, чекати пощади – верх наївності.

    Якщо період взаємної притирання завершиться не шлюборозлучним процесом, а новим медовим місяцем, то життя цієї пари буде щасливою. Їм не набридне обговорювати нагальні справи і порядок денний, труднощі будуть долатися просто і весело, а чуттєвий секс дозволить не згаснути полум’ю сімейного вогнища.


    У сімейному житті чоловіка Овна і жінки Близнюка все, як рекламному ролику – райська насолода!

    Він і вона отримують задоволення вже від того, що вони один у одного є, і можу відчувати радість від спілкування в конкретну секунду. Шлюб стає природним продовженням щасливого романа, який заснований не тільки на сексуальної прихильності, але і на обопільній особистісному інтересі.

    Сумісність цих знаків практично стовідсоткова – головним чином з-за розподілу функцій. Товариська і легка дівчина відчуває себе мужнім і темпераментним хлопцем, як за могутньою скелею. Хто зможе здогадатися, що вона дуже розумно радить і акуратно направляє цього нетерпимого чоловіка?

    Сам Овен впевнений, що йому охоче підкоряються, і тільки він приймає рішення. Часто йому не дістає широти мислення, щоб розібратися в ситуації, і в цей момент на допомогу приходить їх друга половина, володіє вмінням прорахувати десять варіантів одночасно. Ризикова Близнюк теж не нехтує рекомендаціями обранця. Вона розуміє: немає більш міцного тилу і більше здорового порадника. Не задумывающаяся раніше про власну безпеку, вона, нарешті, починає розуміти значення цього слова завдяки Овну.

    Розбіжності між ними якщо і трапляються, то з-за небажання вивчати мову один одного. А кажуть Близнюки з Овнами, точно португалець з ісландцем – шансів на вірне розуміння не так багато. Чоловік говорить з позиції сили й правоти, а іноді і зовсім не повідомляє про свої плани – просто робить. Зніжених і балакучих Близнюків такий підхід бентежить: вони звикли обговорювати, аналізувати, розмірковувати вголос. Якщо чоловік хоче бачити поруч щасливу і – для нього це важливо – податливу дружину, то варто зменшити натиск і навчитися спершу пояснювати, а потім вже робити.

    Дивіться також:  Рак і Овен (36 фото): сумісність чоловіка та жінки в любовних відносинах і сімейного життя

    Близнюкам доведеться не менш важка робота – вчитися висловлювати свої емоції прямо і без барвистих метафор. Більше всього на світі їм подобається процес обговорення, але важливо тимчасово забути про своє хобі і попрацювати на благо шлюбу. Інший раз доведеться зіграти емоційний спектакль – Овни розуміють нехай праведний, але гнів, будь-який прояв відкритих почуттів йому дасть більше їжі для роздумів, ніж багатозначне мовчання.

    Цей союз затишний і зрозумілий, хоча обидва найменше хочуть стояти на місці. Прагнення пізнавати і розважатися не дає почуттям охолонути, адже найцікавіше, що є в цій парі – внутрішні світи.

    Вивчаючи їх разом, кожен зміниться тільки в кращу сторону: непосидюча Близнюк отримає уроки прагматичності і міцніше закріпиться в реальності, а грізний Овен стане не хлопчиком, а мужем, злегка поумерив свій дикий норов.

    В роботі

    Робочий процес, в який включаються Овен і Близнюки, завжди дасть видатні результати. Це творчий потенціал, помножений на прагматичність. Удвох вони являють собою ту пробивну силу, чинити опір якій неможливо. Близнюк – джерело близьких до геніальності ідей і задумів, Овен – чудовий стратег з неабияким розумом, так що їх тандем можна вважати бездоганним.

    Істотну користь справі вони принесуть, якщо ніхто із сторонніх не стане втручатися в їх спільний проект. Мало хто зможе відповідати звичним їм критеріям і підтримувати такий же шалений темп роботи. У переговорах і ділових зустрічах ця пара – справжні містер і місіс Сміт: хитрість і вміння грати словами Близнюків відмінно доповнюється рішучістю і жорсткістю Овна.

    У професійних відносинах цих знаків, як і в любовних, є свої нюанси.

    Почати варто з класики, коли чоловік – начальник:

    • Якщо ним виявився Овен, то співробітникам не з чуток відомо, що таке «бос у гніві». Однак жінка-Близнюк дуже спритно вміє згладжувати кути і вчасно виявляти гнучкість, тому під гарячу руку керівництву трапляється вкрай рідко. Овен оцінить кмітливість співробітниці і її вміння знаходити незвичайні рішення в складних робочих ситуаціях.
    • Якщо шеф – Близнюки, а в його підпорядкуванні знаходиться жінка Овен, то це трохи гірше. Близнюк звик працювати в режимі багатозадачності, і це може поставити в глухий кут підпорядковану, яка береться за одну справу і доводить його до кінця. Крім того, вона може здатися йому повільною, адже сам бос діє блискавично. Уникнути конфлікту і зробити співпрацю продуктивним можливо, якщо керівник надасть Овну свободу працювати так, як їй зручно.


     Ситуація змінюється, якщо шефом стає жінка:

     • Дівчина Овен набагато краще управляє, ніж підпорядковується, а чоловікові Близнюку чужий шовінізм, тому дует може скластися вдало. Близнюк без праці стане сірим кардиналом, прозорливо зазначаючи можливі прорахунки. Якщо жінка-бос бачить картину об’ємно і масштабно, то чоловік підлеглий відповідає за тактику, пропонуючи альтернативу на випадок несподіваного розвитку подій. Кожну нову сходинку вони сприймають з однаковою гордістю, але Овен – як досягнення мети, а Близнюк – як фінал чергового захоплюючого етапу.
     • Жінки Близнюки до керівних посад не особливо прагнуть, але якщо робота їх захоплює і захоплює, то кар’єрне зростання – природний фон, на якому розгортаються більш цікаві події. Співробітника Овна не помітити вона не зможе, адже він завжди виявляє ініціативу, тримає своє слово, відстоює свою думку і не боїться важких завдань.

     Сам Овен, незважаючи на уражене чоловіче его, поважає боса за фанатичне ставлення до справи і знання всіх тонкощів.


      А ось колеги по роботі з Баранів і Близнюків виходять чудові, незалежно від гендерної приналежності. Овен іноді не прислухається до Близнюкам, оскільки спочатку впевнений у своїй правоті. З часом пихи зменшиться, і спритний Близнюк зуміє донести свої ідеї до керівників, у яких Овен завжди на хорошому рахунку.

      Ця парочка створює в офісі атмосферу свята. Вони схожі на двох шибеників, які задумали втекти з уроків, але поки чогось чекають. Їм не треба шукати спільну мову – теми для обговорення знаходяться самі, і кожен може закінчити фразу іншого. Спочатку начальство може бути не в захваті від шумного дуету, але причепитися ні до чого – що поодинці, що удвох, вони прекрасно справляються з будь-яким завданням.

      Можливі причини розбіжностей

      Як вже було зазначено, дружні відносини Близнюків і Овна можуть розбитися про тривіальні речі на зразок грошей. З ними повністю спрацьовує приказка про друзів, яких втрачаєш, якщо даєш в борг. В цілому, так можна сказати і про інших питаннях, пов’язаних з матеріальними цінностями. Якщо, наприклад, Овен здасть Близнюкам квартиру, то через пару місяців, швидше за все, розірве договір – його розсердить і безладність з чужим майном, і легковажність в частині своєчасної оплати.

      Близнюків може підвести і віртуозне вміння пустити пил в очі. Ні, на перших порах це навіть сподобається зачарованому Овна, але з часом шори спадуть, і його розчарування виявиться сильніше бажання продовжувати зв’язок. Однак і Овну потрібно зменшити апетити і змиритися з істиною – ідеальних людей немає. Незважаючи на всі недоліки, саме Близнюк може дати партнеру відсутню легкість і розкрити перед ним весь світ.Самі Овни – далеко не подарунок: спалахи люті, здатність розгорітися через дрібниці, а іноді грубість і недозволена різкість. Своїми словами вони часто ранять оточуючих, не помічаючи чужих образ і зосереджуючись на власних почуттях.

      Винищувати в собі злого дитини необхідно, якщо, звичайно, в планах немає пункту «провести життя на самоті».

      І незважаючи на всі розбіжності, у цієї пари дуже непогані шанси. Головне – проявляти щирість, вміти чути і не боятися довіряти.

      Про сумісність Овна і Близнюків розповість астротиполог Дмитро Шимко в наступному відео.