Настільне дзеркало з підсвічуванням (41 фото): збільшує виріб зі світлодіодами або звичайними лампочками для макіяжу, косметичний аксесуар з 2-кратним збільшенням, велике чи маленьке

Настільне дзеркало з підсвічуванням є важливим предметом для будь-якої сучасної жінки і невід’ємним елементом інтер’єру. Що врахувати при виборі дзеркала? Вироби яких виробників віддати перевагу?

Дзеркало дзеркалу ворожнечу. Ці предмети відрізняються в залежності від того, де вони повинні розташовуватися. Це може бути настінний аксесуар з підсвічуванням. Універсальний – можна повісити на стіну, і поставити перед собою. Його зручно брати з собою в дорогу.

Але такі екземпляри коштують дорого, тому багато жінок вважають за краще поставити на столик у кімнаті спеціальне настільне дзеркало. Такий предмет чітко фіксується на місці або має мобільну підставку.


Використовують його в основному для макіяжу. Косметичне дзеркало часто оснащений функцією збільшення і обертання, завдяки чому зручно фарбуватися, відразу ж помічаючи всі огріхи мейкапу.

Цей прилад зручно переносити з місця на місце не тільки в межах квартири. Для поїздок він теж досить підходящий.

Доведеться лише подбати про те, щоб його випадково не пошкодити в дорозі.


Альтернативою аксесуару на ніжці може стати використання вбудованого з функцією збільшення, яке «імплантують» у велике стаціонарне дзеркало на туалетному столику. За допомогою цього дзеркального шматочка можна побачити деталі, які важко розгледіти у великому відображенні. Вищипнути брови, підправити макіяж, спираючись на «свідчення» збільшує фрагмента, і тут же окинути себе поглядом у великому дзеркалі— це теж зручно.

Яка підсвічування краще?

Підсвічування є важливою частиною використання дзеркала, особливо, якщо основна його функція полягає в тому, щоб господині було зручно наносити макіяж. Вирішити проблему освітлення можна дешево і сердито, встановивши лампу поруч з ним на столі. Іноді для туалетного столика влаштовують особливе освітлення. Але використовувати аксесуар з лампочками, які вбудовані безпосередньо в саме дзеркало, куди зручніше.

Дивіться також:  Збільшувальне косметичне дзеркало (29 фото): настільні вироби з збільшенням і двосторонні кишенькові збільшують моделі для макіяжу


Для підсвічування використовуються різні джерела світла:

  • Лампи розжарювання. Ними забезпечуються дешеві дзеркала. Ці джерела освітлення не відносяться до числа особливо надійних, і останнім часом такого роду підсвічування втрачає свою популярність.
  • Галогенні. Вони прослужать раз в десять довше, ніж лампи розжарювання. Їх можна використовувати в умовах підвищеної вологості, наприклад, у ванній.


  • Люмінесцентні. Світло цих ламп схожий на денній. Але від такого освітлення очі швидко втомлюються, так як воно супроводжується мерехтінням.
  • Світлодіодні (LED). На сьогоднішній день це найбільш надійне джерело світла в дзеркалах. Не випадково такі предмети зі світлодіодним підсвічуванням є найбільш поширеними. Ці лампи довго служать, дають якісне освітлення і красиво виглядають.


Моделі

За формою дзеркало може бути кругле, квадратне або, наприклад, ромбовидное, при цьому велике чи маленьке. Зустрічаються аксесуари на ніжці, або кріпляться на стіну біля столика в будь-якому зручному місці. Багато жінок не можуть собі уявити настільний примірник без збільшувального ефекту.


Зустрічаються аксесуари зі збільшенням від 2-кратного до 10-кратного. Для побутового використання досить збільшує дзеркала, яке робить відображення більше в два або в три рази. Коефіцієнт укрупнення в 8-10 разів потрібен лише для професійного застосування.

В комплект з дзеркалом, крім самого приладу, можуть входити лампи, для маленьких і переносних моделей — акумуляторні батареї. Обов’язковим доповненням найчастіше є кронштейн і чохол.


Що врахувати при виборі?

Вибір того чи іншого настільного аксесуара залежить від того, як його передбачається використовувати. Для цього слід заздалегідь зробити для себе ряд висновків:

  • буде він переноситися з кімнати в кімнату або займе у будинку абсолютно певне місце;
  • буде подорожувати разом з вами;
  • чи стане використовуватися тільки для нанесення макіяжу, або його доведеться застосовувати при вищипуванні брів, при очищенні шкіри, гоління і так далі.
Дивіться також:  Настінне дзеркало для макіяжу з підсвічуванням (19 фото): вибираємо косметичні двосторонні моделі з збільшенням


На ринку зустрічаються дзеркала, виконані з застосуванням дерева, алюмінію, хромованої сталі, слонової кістки, срібла і золота. Завжди є вибір: віддати перевагу скромне дзеркало або дорогий, багатий на увазі примірник. Можна вибрати модель з амальгамным, срібним, титанових, алюмінієвих і мідних напиленням.Для звичайних недорогих дзеркал з підсвіченням застосовується амальгамное покриття, яке не дуже добре витримує вплив вологи. Титанове показує себе як більш стійке. Дзеркало з ним не страшно взяти на відпочинок.

Воно досить стійко до механічних впливів, але потрібно бути готовим до того, що такий аксесуар стане трохи спотворювати відображення, що може зіграти злий жарт з його власницею при нанесенні макіяжу.


Краще «зображення» можна отримати при поєднанні алюмінію і міді, а особливо, коли срібне напилення. Такі дзеркала можна тримати у ванній кімнаті. Термін їх служби дуже великий.

Деякі моделі мають механізм, що дозволяє повернути дзеркало на 90, 180 або навіть 360 градусів. Двосторонній предмет дає можливість побачити реальне відображення і збільшене.


Багато сучасні аксесуари і зовсім перетворилися на багатофункціональні високотехнологічні прилади. Вони підтримують зв’язок з телефоном, можуть активувати підсвічування, реагуючи на наближення людини, управляються голосом, мають таймер, здатний вчасно дати сигнал, наприклад, що з макіяжем варто поквапитися, інакше можна запізнитися на роботу або на захід.

Виробники та відгуки

На сьогодні існує декілька провідних виробників дзеркал з підсвіченням, чия продукція отримала позитивні відгуки покупців. Серед них Sanitas, Rotpunkt, Beurer, Gezatone, Babyliss, Ikea.

Ikea, наприклад, бере тим, що пропонує дзеркала за доступною ціною, мають рівномірним освітленням і відсутністю спотворення.


Вироби Babyliss з підсвічуванням відрізняються різноманітністю моделей, в інтер’єрі виглядають дорого і елегантно.

Beurer завжди підтверджує німецька якість. Ці дзеркала функціональні, привертають увагу покупця цікавим дизайном і володіють великим терміном служби.

Дивіться також:  Дзеркало з прасувальної дошкою (18 фото): вибираємо вбудовану настінну панель-трансформер для прасування

Гарні приклади в інтер’єрі

Дзеркало за своєю природою не тільки суто практичний предмет, але й річ, в якій завжди є частка таємничості. Присутність дзеркала, в тому числі настільного, в приміщенні надає інтер’єру особливу чарівність, викликає відчуття недомовленості і бажання зазирнути в глибину відображення.


Для сучасного інтер’єру, витриманого в дусі хай-тека, краще всього підійде дзеркало кольору металік з характерними «технологічними» формами.


Невелика косметичне дзеркало буде служити відмінним доповненням до вбудованому, значних розмірів дзеркала в жіночій спальні.

Якщо прикріпити його над столом на підходящої для його господині висоті, їм буде дуже зручно користуватися.


Порівняльний огляд косметичних дзеркал Beurer дивіться у наступному відео.