Мова свідка на весіллі (7 фото): весільна мова свідка для найкращої подруги або молодих з гумором

Мова свідків на весіллі: рекомендації щодо складання вітань. Варіанти поздоровлень від свідка. Красива весільна мова свідка для найкращої подруги або молодих з гумором.

При підготовці вітальній промові скористайтеся наступними порадами.

 • Почніть привітання зі слів, у яких виразіть відношення до наречених. Далі, потрібно акцентувати увагу на тому, що молодята створені один для одного. Закінчити виступ можна вдячністю за те, що вам довірили таку важливу роль на святі.
 • Постарайтеся згадати якісь цікаві моменти з життя молодих, які характеризували б почуття подружжя один до одного. Це може бути, наприклад, якийсь кумедний випадок. Не варто вдаватися в подробиці відносин, потрібно просто підкреслити, що наречені підходять один одному.
 • Говорите щиро і у властивій вам манері. Бажано виключити книжкові фрази. Вкладіть в мову всі свої почуття. Не потрібно говорити завченим текстом, хоча користуватися паперової підказкою цілком допустимо.
 • Не забувайте про стислість. Двох пропозицій недостатньо, але і довгий текст швидко набридне, до того ж час свята обмежена, а привітати хочуть всі гості.


Від свідка

В обов’язки свідка входить організація парубочого, допомогу у викупі нареченої, йому необхідно простежити, чи на місці кільця і паспорта, проконтролювати готовність банкетного залу і т. д. Зазвичай свідки вибирають активного і веселого друга, який зможе запобігти паузи і зам’яти незручні ситуації, але і такому позитивному і смекалистому хлопцю потрібна допомога в складанні красивого привітання. Спробуйте скористатися наступними варіантами.

 • Сьогодні дуже важливий день для всіх, хто зібрався в цьому залі. З’єдналися життя прекрасної молодої людини і дивовижної дівчини. Всі гості щиро щасливі за вас і присвячують свої посмішки і сльози радості тільки вашої прекрасної парі. А мені трохи сумно, адже тепер ми з моїм найкращим другом не зможемо проводити так багато часу разом, як раніше. І це чудово! Адже (ім’я нареченого) і (ім’я нареченої) створені один для одного! Але все ж я хочу побажати, щоб ви завжди пам’ятали про те, що у вас є друзі, які завжди прийдуть на допомогу і підтримають у потрібний момент. Нехай вашій молодій родині завжди супроводить успіх і благополуччя! Якнайшвидшого поповнення і щасливого подружнього життя!
 • З днем весілля, мої дорогоцінні друзі! У цей знаменний день я свідчу, що ваша любов щира, міцна і вічна. Для мене очевидно, що у вашій родині скоро з’являться здорові, розумні і прекрасні діти. І я вам обіцяю, що ми з дружкою будемо на протязі вашої сімейного життя брати в ній участь, наприклад, спільно гучно відзначати кожну річницю всі сто років!
Дивіться також:  Весілля в червоному кольорі (67 фото): оформлення весільного фону в червоно-білих і червоно-синіх тонах, декор свічок і пляшок на столі нареченого і нареченої

Ще один приклад привітання дивіться у наступному відео.

Від свідка

  Свідок – легка, ніжна, весела дівчина, яка повинна допомагати молодій одягатися, проводити викуп, стежити, щоб банкетний стіл не спорожнів, в разі потреби допомагати нареченій поправляти весільний наряд. Її привітання також має бути наповнений легкістю, ніжністю, дівочої безпосередністю. Це може бути зворушливе привітання для кращої подруги, а може – вітальна мова для молодих з гумором. Розгляньте обидва варіанти.

  • Я досі пам’ятаю той день, коли ця пара вперше зустрілася. Пам’ятаю, як горіли очі моєї подруги при зустрічі з цим прекрасним чоловіком! Мене вразило, з якою ніжністю і трепетом ви ставитеся один до одному з дня знайомства. І я щаслива, що була свідком зародження вашого світлого почуття, а тепер я є свідком на вашому весіллі! Пронесіть це неймовірну зворушливу любов через все життя, зберігайте її вічно, і нехай вона стане прикладом відносин для ваших майбутніх дітей і онуків! Будьте щасливі!
  • Дорогі мої друзі, ось і почалася ваша сімейне життя! І варто заздалегідь підготуватися до деяких щасливим змін. Тепер (ім’я нареченого), тобі не доведеться гуляти по ночах, зате можна буде прогулятися до магазину і назад. Тобі (ім’я нареченої) немає необхідності ходити на танці в клуб, адже ти можеш попросити чоловіка купити тобі абонемент на фітнес. (ім’я нареченого), радуйся, адже в твоїй машині більше не буде безладу, ти більше не знайдеш свої плоскогубці та інші розкидані по салону інструменти, їх замінять м’які іграшки. Тобі (наречена), більше не потрібно давитися пластівці швидкого приготування, їх замінять приготовані з тобою любов’ю борщ і пироги. Вітаю вас з початком щасливого життя! Ну а якщо серйозно – любіть один одного, зберігайте вашу любов, будьте завжди щасливі!
  Дивіться також:  Весілля в блакитному кольорі (62 фото): ідеї оформлення весільного фону біло - і ніжно-, сіро - і небесно-, синьо - та персиково-блакитних тонах