Модні тенденції в оформленні брів (фото 48): мода і тренди-2018, форма і дизайн, які зараз вважаються ідеальними

Модні тенденції в оформленні брів, які зараз вважаються ідеальними? Мода і тренди – обираємо найкращий варіант оформлення. Як правильно підбирається форма і дизайн? Поради бровистов.

Кожен знає, що мода відноситься до циклічним поняттями, і, як кажуть, все нове – це добре забуте старе. Те, що вважалося модним кілька років тому, сьогодні можна сприйняти як поганий тон. Це стосується не тільки одягу, але і волосся і навіть брів. І якщо з кольором забарвлення волосся ще можна змиритися, з формою брів – ні, так як вони є найважливішим елементом, який допомагає сформувати вираз обличчя. Але навіть на цю, здавалося б, незначну деталь, мода змінюється дуже часто і різко.

Розглянемо, як змінювалася мода.

 • Починаючи з 1920 року дуже популярними вважалися тонкі контури у вигляді дуги. Напевно хоча б один раз ви бачили фото актрис або кадри з фільмів тих років. Вважалося, що саме з допомогою таких брів можна було продемонструвати будь-які емоції, що було дуже важливим для німих фільмів, крім того, це оформлення дозволяло створити артистичний образ. Незабаром така мода поширилася і на звичайних дівчат, які почали всіма можливими способами надавати бажану форму бровам, вони також могли повністю збривати їх і малювати нові. Прийнято було вважати, що з такою формою дівчина виглядає молодшою і стає схожою на статуетку з порцеляни з здивованим виглядом.
 • На початку 30-х років популярними стали брови з легкими вигинами. Слід зазначити, що вони також надавали виразу обличчя здивований вигляд.
 • На початку 40-х – знову сталися зміни, і вони були дуже різкими. Брови, які выщипывались штучним шляхом, замінив натуральний образ з невеликою, природної пухнастою.


20-ті роки

30-ті роки

40-е роки

 • Через кілька десятиліть в моду увійшли широкі брови з невеликими вигинами. Існує думка, що основоположником такої моди стала Одрі Хепберн. Для того щоб отримати подібну форму, брови розчісували і покривали лаком.
 • Природний спосіб брів досить довго зберігав першість в моді. Особливий пік був досягнутий в 1980 році. У цей період дівчата зовсім відмовилися від вищипування. Деякі навіть користувалися спеціальним засобом для додання бровам великого об’єму. Ті, хто слідкував за модою, особливо заздрили ідеальним, за тими мірками, бровам відомої моделі Брук Шилдс і співачки Мадонни.


Одрі Хепберн

Брук Шилдс

 • Хітом відчайдушних 80-х пізніше стали природні брови з ноткою неохайності. В цілому не дарма ці роки прозвали відчайдушними, адже саме в цей період були популярні яскраві макіяжі, величезні зачіски і різноманітні вбрання. Тривала така тенденція до 90-х років, після чого в моду знову увійшли тонко оформлені брови з вигнутими кінцями.
 • Ближче до 2000 року з’явився ще один тренд – татуаж. Модниці тих років добровільно усували все волосся в районі брів і малювали на їх місці нові за допомогою перманенту. Але така тенденція тривала недовго, і вже ближче до 2001 року знову в моду увійшли природні оформлення.


90-ті роки

2000-ті роки

Що стосується натуральних брів, то вони продовжують залишатися модними вже протягом десяти років. Однак існують представниці прекрасної статі, які іноді доводять цю тенденцію до крайнощів. Деякі, не маючи натуральних брів від природи, малюють щось на обличчі, що нагадує їх, при цьому вони зовсім не замислюються про те, як ця «краса» поєднується з витонченими формами особи.

Тому не слід забувати про те, що мода – це добре, але слід підкреслювати тільки свою оригінальність, а не слідувати шаблонам.


Які ідеальні зараз?

Про тимчасові зміни ми поговорили, тепер слід визначитися, які ж брови є популярними в нинішньому 2018 році. Модні тенденції на жіночі брови завжди відрізнялися. У різні часи використовувались різні модельні форми. Якщо раніше вважалася ідеальною модель тонких брів, то сьогодні настала нова мода. На сьогоднішній день актуальні натуральні брови. Дівчата з великими, акуратними і пишними бровами не просто красиві, але і стильні. Такий вид брів може підійти і для блондинок, і для брюнеток.

Дивіться також:  Пудрові брови (59 фото): що таке пудровое напилення і нанонапыление, кремовий татуаж до та після відгуки

Ось вже другий рік популярною залишається натуральність з невеликими вигинами. Для того щоб зробити корекцію брів, досить вищипнути волоски внизу та в зоні перенісся, верхні волоски потрібно видаляти лише в тому випадку, якщо є окремо зростаючі ділянки. Для фіксації образу використовують м’яку щіточку, їй проводять за напрямком росту волосяного покриву.

Відомі дизайнери пропонують в 2018 році звернути увагу на так звані незаймані брови, їх не коригують, а лише підкреслюють за допомогою косметичних засобів і прийому smoky brows.


Незважаючи на те що, з одного боку, актуальними залишаються густі брови з чіткими обрисами, а, з іншого – густі і знебарвлені, можна виділити кілька інших головних трендів цього року.

Це брови, в яких присутні:

 • плавні лінії;
 • ширина;
 • вигини;
 • густота;
 • чіткість ліній;
 • світлий колір;
 • колір, який буде темніше натурального.


Повсякденним варіантом можна вважати брови з природним кольором, також може використовуватися відтінок, який буде на 1-2 тони світліше або темніше по відношенню до натурального. Для того щоб отримати належний ефект, можна скористатися тінями, тушшю, спеціальними фарбами або гелями для брів. Що стосується плавних ліній, то їх можна домогтися з допомогою вищипування окремих ділянок.

Зверніть увагу, що контур брів можна створити штучно, але густота дається тільки природою. Якщо ж брови недостатньо густі, скористайтеся тінями або олівцем для брів, таким чином ви візуально створите необхідний обсяг.


Дизайнери пропонують скористатися в 2018 році подіумним варіантом брів, в цьому випадку їх знебарвлюють за допомогою фарби або іншим складом. Знебарвити брови можна навіть косметикою. Звичайно «в люди» з таким макіяжем навряд чи хтось зважиться вийти, так як брови практично зникають з обличчя, крім того, при такому оформленні потрібно вміти робити правильний акцент на оформленні очей і губ, а також на ідеальну шкіру.

Незважаючи на це, сучасні дизайнери продовжують доводити своїми модними показами, що світлі брови дуже стильні. Однак самим модним прийнято вважати повністю знебарвлені брови, які зачесане вгору і злегка підняті.

Тепер слід розібратися, як зробити модний макіяж брів по сучасним тенденціям:

 • брови потрібно малювати відразу після того, як був нанесений тон;
 • перш ніж приступати до малювання, розчешіть волосся м’яким пензликом;
 • малювати брови потрібно тільки за допомогою спеціального олівця і тіней;
 • використовуйте гель для закріплення брів;
 • у тому випадку, якщо ваші брови густі і досить широкі, їх можна не малювати, а залишити в тому стані, в якому вони знаходяться;
 • не можна перестаратися при наведенні олівцем, лінії не повинні бути дуже чіткими або темними, звичайно, якщо це не особливість вашого макіяжу;
 • чіткі лінії рекомендується робити тільки в тому випадку, якщо ви є затятим шанувальником «від-кутюр».Ніж оформляти?

Як і в будь-якому іншому році, в 2018 прийнято доглядати за своїми бровами, стежити за їх густотою, шириною і, звичайно ж, зростанням. В макіяжі приділяється особлива увага бровам, так як, за твердженням фахівців, доглянутий вигляд брів здатний надати особі красу і елегантність.

Розглянемо, яким чином сьогодні можна оформити брови.

 • За допомогою татуажу. Звичайно, такий вибір володіє своїми позитивними і негативними якостями. Наприклад, після першого татуажу дуже складно буде поміняти дизайн, крім того, татуювання через деякий час втрачає свою яскравість, а відновлення буде коштувати чималих грошей. Однак саме цій процедурі віддають перевагу все частіше, адже відтінок зберігається тривалий час, його не можна змити водою, а це значить, що на макіяж буде йти менше часу.

 • Використання перманенту або полуперманента. Ця методика ідеально підійде тим, у кого є на шкіру ушкоджені ділянки. Оформлення полягає в нанесенні спеціальної фарби, яка не стирається протягом місяця. Плюс такого оформлення в тому, що його можна використовувати на рубцях і шрамах, чого не можна робити при татуажі.
 • Оформлення хною. Принцип дії такий же, як і у перманенту. Головною перевагою використання хни є те, що матеріал натуральний. З її допомогою можна надати бровам натуральний рудий відтінок, звичайно, в тому випадку, якщо не був обраний чорний колір.
Дивіться також:  Нарощування вій (33 фото): як наростити в домашніх умовах і скільки тримається, відгуки


Особливо повезло в цьому році власницям брів з густими і натуральними формами. Для ідеального макіяжу їм достатньо лише розчесати волосся для додання потрібного напрямку. Якщо ви прямуєте моді, то брови рекомендується злегка зачесати наверх.


Види оформлення слід розглянути більш докладно, так як це допоможе визначитися з тим, що в цьому сезоні робити можна, а що небажано.

Отже, татуаж. Так як вже другий сезон в тренді натуральність, татуаж буде виглядати не дуже привабливо.

Однак залежно від того, який вид ви хочете отримати в 2018 році, можна скористатися деякими сучасними методиками татуажу.

 • Розтушовування або шотирование. Цими методиками користуються в тому випадку, якщо потрібно усунути недоліки після попереднього татуажу, а також для того, щоб підкреслити форму і колір, якщо вони придбали бляклу і невиразність.
 • Восковий метод. Він дуже популярний завдяки тому, що кінцевий результат дуже схожий з натуральними бровами. З допомогою спеціального фарбувального складу спеціаліст наносить фарбу під природні брови, завдяки цьому кожна лінія росту волосків повторюється. Ціна такої процедури велика, так як для її проведення потрібна спеціальна апаратура, так і людина, що проводить її, повинен володіти високим рівнем професіоналізму.
 • Метод, який поєднує в собі два описаних вище – це татуаж 3D. Його можна віднести до найбільш популярним процедур, але майстер, який проводить процедуру, повинен бути професіоналом з великої літери. Для того щоб досягти бажаного результату, брови фарбують у світлий колір, а глибину покривають темним.

 • Що ж стосується хни, то тут є окремі рекомендації щодо використання.

 • Її застосування, на відміну від полуперманента, який гіпоалергенний, потребує тестуванні на прояв алергічних реакцій. Для цього її потрібно нанести на шкіру і залишити на добу до проведення повноцінної процедури фарбування. Якщо шкірний покрив не запалився, значить, реакція відсутня. Самим чутливим ділянкою тіла можна назвати шкіру за вухом, саме туди краще всього наносити хну.
 • Звертаємо вашу увагу на те, що хна – це матеріал, який сильно фарбується, тому перш, ніж скористатися ним, всі поверхні потрібно захистити. В іншому випадку художніми стануть не тільки ваші брови, але й приміщення, в якому була проведена процедура.
 • Наносити матеріал на ділянки з ушкодженнями не рекомендується.
 • Використовувати можна тільки ту суміш, яка тільки що була приготовлена.
 • Поради бровистов

  Якщо у вас є бажання зробити свої брови красивими і акуратними, рекомендуємо скористатися порадами професійних бровистов.

  • Якщо ви збираєтеся вищипнути брови пінцетом, але при цьому знаєте, що ваша шкіра надмірно чутлива до такої процедури – розімніть її. Зробити це можна за допомогою спеціальних засобів, а якщо таких немає, скористайтеся звичайним водяною парою. Крім того, підбирайте для вищипування тільки м’які пінцети, які легко будуть захоплювати потрібні волоски і не зможуть пошкодити шкірний покрив.
  • Дуже часто дівчата намагаються надати форму бровам по вподобаному популярному шаблоном, але при цьому не знають, як це зробити вдома. У тому разі, якщо ваше обличчя сприяє створенню вигинів, запам’ятайте, що найвищою точкою буде зовнішній кут ока, а довжина повинна обмежуватися лінією, яка проведена через крило носа і кінець очі.
  • Ознайомтеся з оформленням брів за допомогою нитки. Ця процедура складна і потребує досвіді. Швидше за все, з першого разу все правильно зробити не вийде. Робити таку процедуру в поспіху не вийде, тому, якщо вам потрібен швидкий ефект, від нитьевого використання краще відмовитися. Незважаючи на тривалість процесу, результат від такої процедури менш хворобливий і більш красивий.
  Дивіться також:  Моделювання брів (35 фото): що це таке, як змоделювати ниткою в домашніх умовах, схеми для самостійного виконання  • Якщо ви зважилися на самостійну забарвлення брів, фахівці рекомендують для початку поставити форму з допомогою тіней. Не поспішайте зупинятися на одному варіанті, підбирайте і коректуйте форму. У цій справі поспішати не можна, швидше за все, для отримання належного результату вам доведеться витратити не менше місяця.
  • Для того щоб фарба на бровах трималася тривалий час, намагайтеся уникати при вмиванні цій області. В основному на воду фарба не дає реакції, а ось при використанні тоніків термін дії значно знижується.
  • Якщо ви новачок в оформленні брів, фахівці рекомендують як при вищипуванні, так і при фарбуванні позначати тонкий контур за допомогою олівця для брів. Стерти його потім не складе труднощів, а ви будете спокійні за свою форму.

  Якщо ви будете дотримуватися цих порад, результат вийде прекрасним.

  Він буде виражатися явними змінами образу в кращу сторону.

 • Очі придбають виразність. Завдяки чітким контуром і правильного кольору брів ви привернете увагу, а погляд стане чарівним.
 • За рахунок рівномірної довжини брів у вас з’явиться можливість приховати асиметричність очей і крил носа.
 • Якщо є на обличчі великі риси, вони стануть менш помітними.

 • Існує ще одне важливе питання, яке часто задають досвідченим бровистам – де краще оформляти брови, в домашніх умовах або звернутися в салон.

  Звичайно, при оформленні в домашніх умовах є ряд переваг. Наприклад, вам не потрібно витрачати час на поїздки, все можна проводити у звичних умовах і при цьому інструмент, який ви будете використовувати, буде вам знаком. Крім того, ви будете впевненими в тому, що інструментарій повністю стерильний. Не менш важлива і впевненість у тому, що фарба, яку ви обрали для брів, буде якісною, адже економити в цьому питанні немає сенсу.

  Проводячи таку процедуру вдома, ви зможете отримати дорогоцінний досвід, який дістанеться вам безкоштовно, а це ще один плюс. Звичайно, за матеріали доведеться викласти чималу суму, проте все, що ви придбали, може бути використано вами надалі ще кілька разів. А також слід взяти до уваги і те, що вам не доведеться платити за послуги майстра, адже робота буде проводитися самостійно.

  Що ж стосується звернення в салон, то це необхідно зробити в тому разі, якщо оформлення проводитиметься вперше. Фахівець порекомендує кращу форму, поставить її, а в подальшому ви вже зможете самостійно орієнтуватися на неї і коригувати.

  До позитивних сторін салонної роботи можна віднести і те, що на всю роботу піде близько півгодини, в той час як самостійна коригування може відняти багато часу.

  Приклади ефектного макіяжу

  Отже, як вже було сказано, в моді природність, але це не відноситься до густих брів, які підфарбовані дешевої тушшю. Виглядати це буде вульгарно і негарно. Але якщо ж природність – це модно, її необхідно грамотно організувати. Адже багато хто під поняттям природності сприймають повна відсутність догляду за собою. А це суперечить сучасним тенденціям.

  Розглянемо новинки модних оформлень брів на фото.

  • Актуальні в цьому році густі брови, вони можуть бути світліше і темніше на кілька тонів. Окреслені брови ідеальною шкірою і макіяжем не залишать байдужим нікого.


  • В моду увійшли світлі і знебарвлені брови. Однак перш ніж зважитися на подібне оформлення, зверніть увагу на те, що підходять вони тільки неконтрастным дівчат зі світлим волоссям.  • Трендом, який все ще є актуальним, можна назвати райдужні брови. Це відмінний вибір для яскравих особистостей.


  І це далеко не весь список всіх наймодніших варіантом форм брів. Але перед тим як віддати перевагу одному з варіантів, почніть орієнтуватися не тільки на моду, але і на те, що буде краще виглядати на вашому обличчі.

  Рекомендації фахівця з оформлення брів дивіться у наступному відео.