Метелики на нігтях (97 фото): дизайн манікюру з малюнком в рожевих і червоних, жовтих і блакитних тонах

Обираючи тематику дизайну річного манікюру, нерідко перевага віддається малюнкам з метеликами. Як повинні виглядати метелики на нігтях, щоб дизайн манікюру виглядав не тільки красиво, але і дорого? Що потрібно враховувати, підбираючи тони, які кращі колірні поєднання, крім варіантів в рожевих і червоних, жовтих і блакитних тонах?

Мода прагне акцентувати приналежність дизайну нігтів до певного сезону року. Тематика з метеликами визначає сезонність манікюру, а тому універсальним його назвати неможливо. Незважаючи на те що таке оформлення асоціюється з ніжністю і безтурботністю і може істотно урізноманітнити дизайн, воно не підійде до певних жіночим образам і може не вписатися в повсякденний цибулю. До того ж цей варіант прикраси акцентних нігтів несумісний із суворим дрес-кодом.

Однак у дизайну з метеликами чимало позитивних сторін. Наприклад, його можна виконувати на основі різних технік манікюру. Це може бути класичний, місячний, звичайний і перевернутий французький манікюр, варіанти «вуаль», «бите скло», «градієнт». У кожній з них він буде виглядати особливо якщо обдумано підійти до створення виразних акцентів.

Вибір форми

З новим сезоном у жінок з’явилася можливість самостійного вибору форми. На модних показах можна було побачити абсолютно різні варіанти манікюру моделей. Нерідко їх прикрашали і зовсім короткі нігтики. Поряд з овальними і прямими, можна було побачити і мигдалеподібні нігті. Проте, віддаючи перевагу тій або іншій формі, потрібно розуміти, що не на кожній довжині і формі в цілому буде красиво виглядати будь-який малюнок.Якщо говорити про ручного розпису, то для неї краще, щоб площа нігтьових пластин була більшою. Це полегшить роботу майстра, а крім того, дозволить промальовувати дрібні прожилки і відтворити фактуру пилку. В той же час гострий край і загнуті нігті будуть спотворювати дизайн, а тому варто дотримуватися золотої середини або помірності довжини. Що стосується краешков нігтів, то при бажанні можна намалювати метеликів на овальних, так і на круглих і прямих нігтях.


Стильні поєднання кольорів

Вибір колірних рішень у кожному дизайні буде своїм. Як правило, тони підбирають виходячи з наявних нейл-продуктів і декору. При цьому майстри намагаються підібрати гармонійні комбінації відтінків, щоб дизайн добре вписувався в літній жіночий образ. Іноді враховують одяг, іноді спираються від кольору наявних аксесуарів.

Спростити завдання підбору вірних і гармонічних контрастів можна, користуючись порадами майстрів у сфері нейл-арту.Вони виконують свої дизайни, використовуючи комбінації:

 • бірюзового, білого і золотого;
 • рожевого, чорного і золотого;
 • золота, мерехтливої і темно-синього;
 • бузкового, блакитного і чорного;
 • персикового, білого і чорного;
 • блакитного, білого і чорного;
 • блакитного, вершкового і синього;
 • рожевого, світло-м’ятного і чорного;
 • коралового і білого;
 • чорного з бірюзою і персиком;
 • чорного і тілесного;
 • помаранчевого, жовтого і чорного;
 • фіолетового, білого і чорного.

Крім того, красиво виглядають варіанти дизайну з метеликами, виконані в рожево-сірих, біло-зелених, пудрово-чорних контрастах. Вибираючи той або інший колір, потрібно враховувати вплив контрастів один на одного. Наприклад, світлі тони пом’якшують темні. Щоб дизайн був світлим, вони повинні превалювати. Темної фарби в такому випадку повинно бути небагато, оскільки вона при малій кількості робить світлий тон яскравіше, а при великому стирає його, стаючи домінантою.Дуже популярні і соковиті фарби. Можна поєднувати:

 • фуксію і блакитний;
 • яскравий синій з сріблом;
 • червоний з нюдом і чорним;
 • синій і лимонний;
 • малиновий і білий;
 • марсаловый і рожевий;
 • волошковий і жовтий;
 • вогненно-апельсиновий з жовтим та чорним;
 • насичену м’яту з білим;
 • яскраву зелень з помаранчевим і лимонним;
 • жовтий і чорний.

Поширені помилки

Незважаючи на вдалу ідею дизайну, далеко не кожен манікюр з метеликами виглядає красиво і виразно. І справа часто криється не в тому, що не вистачає фантазії, а в неправильному підході до дизайну в цілому. Досвідчені майстри в сфері нейл-арту відзначають необхідність врахування деяких нюансів. Знання основних помилок дозволить уникнути їх, а це, в свою чергу, дозволить створити унікальний і за всіма параметрами кращий дизайн.

Відзначимо коротко головні помилки, які псують манікюр з метеликами.До них відносяться:

 • невміле або неакуратне прорисовывание малюнка;
 • невірне розташування метелики на акцентном нігті;
 • замальовка всіх без винятку нігтів різноманітними метеликами;
 • клонування малюнків, обраних для дизайну;
 • принти різної стилістики та техніки виконання;
 • кілька здвоєних картинок різного кольору, що створюють ілюзію «веселенького маникюрчика»;
 • ускладнення манікюру нашаруваннями різних малюнків і ліпниною;
 • поєднання метеликів з анималистическими принтами;
 • принти, що змагаються з основною ідеєю дизайну;
 • нечіткі малюнки, що втрачаються на основному тлі акцентних нігтів.
Дивіться також:  Маки на нігтях (35 фото): дизайн манікюру з малюнками. Як покроково намалювати червоний мак?


Крім того, необхідно розуміти, що час поганої промальовування минуло в лету. Сьогодні кращим дизайном вважається той, який більш наближений до реалістичного. Навіть якщо хочеться «посадити» на нігті звичайну метелика, вона не повинна виглядати так, немов майстер вперше тримає в руках пензель. Лінії повинні бути впевненими і точними, рівними і тонкими.

Тим, хто не впевнений у своїх художніх здібностях, краще вдаватися до альтернативних варіантів декорування акцентних нігтів метеликами. Для практики потрібно тренуватися, малювати на спеціальних заготовках. Це суттєво допоможе для подальшої роботи і навчить підбирати вірне місце для малюнка. До того ж так можна відпрацювати впевненість ліній, нюанси набору потрібної кількості фарби на правильну кисть. Тренування дозволить краще бачити, чи потрібен на метелику блискучий декор в тому чи іншому манікюрі.Способи нанесення малюнка

Сьогодні придумана маса можливостей для створення гарного дизайну нігтів з метеликами. Базові техніки при цьому допускають море варіацій, які дозволяють не обмежувати дизайн навіть при відсутності потрібного матеріалу.Малюнки

Художній розпис на нігтях – відмінний спосіб створення красивих метеликів. При цьому розташовувати їх можна на нігтьових пластинах по-різному. Метелик може замінити посмішку френча, лунку місячного манікюру, нею можна обіграти градієнт, а також такі техніки, як «вуаль» і «бите скло». Кожен варіант дозволить розкрити нові можливості тієї чи іншої техніки, що суттєво збагачує методики манікюру.
Метелики малюють спеціальними фарбами на гелевою основі. Крім того, для малювання використовують манікюрні кисті різної довжини і товщини, а також дотси і дерев’яні зубочистки. Для фарб набувають палітру або створюють тимчасову із фольги. Фактура малюнка може бути різною, що буде визначатися самим гелевим матеріалом, а також топовим покриттям (матовим або глянсовим).

Для об’ємних дизайнів використовують моделюючі гелі. Такі методики малювання, безумовно, ефектні, але назвати манікюр 3D зручним у побуті не можна. Він чіпляється за все що завгодно, а тому не настільки довговічний, як плоскі покриття, створені на основі гібридних лакових продуктів. Техніки створення малюнка також можуть бути найрізноманітнішими. Одним з популярних варіантів сьогодні можна по праву назвати малювання по мокрому.


Від традиційного методу малюнка така метелик буде відрізнятися візуальним ефектом. Методика полягає в тому, щоб фарби розтікалися, утворюючи тим самим плавний перехід півтонів. Виглядає така метелик суперкрасиво, але малювати її складніше, ніж на висушеної в лампі пігментованою основі.

Якщо немає швидкості, можна не купувати спеціальні лаки-підкладки, що забезпечують швидке розтікання наносяться пензлем малюнків. В цьому випадку достатньо не сушити пігмент перед малюванням. Так фарби будуть більш повільно розтікатися. І хоча суперефект розтікання в цьому випадку створити не вийде, все ж виглядати метелик на акцентних нігтях буде дуже красиво.
Трафарети

Якщо немає навичок малювання, можна вдатися до використання манікюрних трафаретів. Це липкі етикетки одноразового застосування з різноманітної форми порожнечами. Їх розміру вистачає на один ніготь. Такі малюнки, як правило, дрібні, але іноді і крихітні пурхають метелики виглядають краще об’ємного декору. Особливо вони будуть доречні для нігтів короткої довжини, оскільки за рахунок свого розміру внесуть баланс в дизайн.


Працювати з трафаретами нескладно, але це може зажадати деякої практики.

 • Навколо нігтьової пластини наносять силіконовий матеріал, що захищає шкіру пальця від попадання лаку.
 • На пофарбований і просушений ніготь приклеюють трафаретний наклейку, намагаючись не вдавлювати, але щільно і без дефектів зафіксувати її.
 • Ніготь поверх трафарету покривають обраним гель-лаком, потім знімають трафарет. Підправляють нерівності, використовуючи пігмент малюнка, після чого дизайн сушать в лампі.
 • Закінчують манікюр, запечатуючи дизайн топом і знімаючи, якщо потрібно, залишкову клейкість.

Трафарети коштують недорого, до того ж при бажанні можна створювати з їх допомогою не тільки однотонні малюнки силуэтного типу. Можна покривати трафарет градієнтом або розфарбувати кожну форму різних контрастом. Це майстер вирішує самостійно, а також враховуючи переваги клієнтки.


Стемпинг

Стемпингом називають альтернативне малювання, яке по своїй суті є штампуванням. Необхідний набір для дизайну включає в себе готові шаблони з вигравіруваним візерунком, скребок для видалення зайвого лаку, а також спеціальний валик, яким знімають візерунок з гравірування і переносять на акцентний ніготь. Стоїть весь набір дорожче наклейок і трафаретів, однак він багаторазовий, а тому ціна цілком себе виправдовує.

Дивіться також:  Манікюр з сердечками (91 фото): романтичний дизайн нігтів з серцем. Як намалювати зображення Love is на безіменному пальці?


Щоб дизайн вийшов бездоганним, багато хто відразу замінюють металеві скребки іншими пристосуваннями, оскільки ті залишають подряпини на гравірування. Стемпинг примітний тим, що після перенесення з шаблону на валик його можна розфарбувати, використовуючи різні тони гібридного лаку і тонку кисть. Працювати з ним потрібно обережно, тому не обійтися без силіконового клею, яким оберігають шкіру навколо нігтьової пластини.

Недоліком даної методики є обмеженість малюнка: його не вийде урізноманітнити нічим, крім кольору. У кращому випадку це можуть бути дрібні стрази. Однак якщо підійти до процесу творчо, навіть стемпинг може внести в дизайн ноти високого статусу. Можна врахувати і той нюанс, що іноді нераскрашенный малюнок виглядає краще, ніж кольоровий вітражний варіант.


Наклейки

У лінійку подібної продукції для нейл-арту входить чимало різновидів декору. Серед них є навіть об’ємні картинки, хоча в побуті, як показує практика, вони не тримаються довго. Що стосується кращих на сьогоднішній день варіантів, то до них можна віднести перекладні картинки, які для фіксації потребують зволоженні. Продають їх, як правило, набором на 10 нігтів, при цьому у майстра є можливість підбору більш точного розміру на два-три акцентних нігтя. Ті, що залишаються, можна використати для іншого клієнтки.В роботі дані елементи прості: їх попередньо позбавляють від верхньої захисної плівки, а потім опускають на кілька секунд у воду. Довго тримати в ній картинку не потрібно, оскільки паперова підкладка відділяється добре і після перебування у воді протягом двох секунд.

Після цього акцент покривають топом і поверх нього розташовують наклейку. Її розгладжують щіткою, а після цього сушать в лампі. Такі метелики відрізняються точністю і виразністю ліній, вони можуть бути реалістичними або виконаними в акварельній техніці, що дозволяє створити ілюзію ручного малювання. При цьому якщо ми можемо допустити помилку, коли малюємо, то в дизайні з наклейкою недоліки малювання виключені. Нерідко подібних метеликів прикрашають стразами або кольоровими каменями.Манікюрна фольга

Даний тренд дещо відрізняється в роботі, однак стрічкова фольга вже по достоїнству оцінена майстрами манікюру. Працюючи з нею, не обійтися без спеціального клею-підкладки, за рахунок якого буде забезпечуватися перенесення малюнка на акцентну нігтьову пластину. Його купують окремо, коштує він цілком прийнятно при достатньому обсязі (130-180 рублів за 16 мл).

Сама фольга являє собою стрічку з однаковим по всій довжині малюнком. Він може мати перламутрові елементи і різні колірні рішення. Такі метелики зазвичай невеликі, зате вони дуже ефектні і практично завжди доповнені рослинним фоном.


Робота з подібним матеріалом складається з декількох послідовних кроків.

 • Після фарбування і сушіння акцентного нігтя на його поверхню наносять клей-підкладку.
 • Висихаючи, білий клей стає прозорим. Сушити в лампі його не потрібно, ця процедура не потребує.
 • Після висихання клею від фольги відрізають шматочок трохи більше, ніж розмір нігтя.
 • Фольгу прикладають неблестящей стороною до нігтя і притискають, ніби втираючи візерунок. Тиснути сильно на поверхню через плівку не можна, щоб не зіпсувати її.
 • Після пропечатывания фольгу знімають, малюнок залишається на поверхні.
 • Ніготь запечатують зверху шаром фінішного покриття.

У роботі з перекладної фольгою потрібно враховувати важливий нюанс: пропечатывать потрібно весь візерунок. Де рука не доторкнеться до нього, там він залишиться на фольгированной або плівковій основі. Повторно підправити його притисканням не вийде. Переробляти в разі невдалого перенесення доведеться повністю з нуля.


Новинки дизайну

Новий сезон нейл-арту привніс в дизайн чимало сюрпризів. Приміром, сьогодні популярною тенденцією вважається акцентування безіменного пальця руки. При цьому сама метелик може мати різну форму і розмір. Вона може повністю уміщатися на нігті або частково. Часткове розміщення дозволяє обіграти техніку френча, виглядати такий дизайн буде суперсучасно і виразно.

Мегамодно виконувати дизайн в класичному варіанті, при якому всі нігті, крім акценту, пофарбовані одним кольором по всій їх площі. Не потрібно надавати магічного значення самим метеликам, оскільки ніякими оберегами вони не є, як і не мають певного магічного значення. Однак ці комахи здатні прикрасити не тільки денні, але і вечірні образи.

Можна комбінувати дизайн з метеликами з такими тематиками, як геометрія, графіка або квіткові мотиви. Однак що стосується міксів з квітами, то не варто створювати суперництво в дизайні: метелик повинна превалювати. Квітка ж можна показати лише частково, це краще покаже на ідею дизайну, ніж демонстрація річного луки. Можна обрамляти деякі нігті, крім акценту, контурної обведенням, красиво буде виглядати і зворотний френч з виділенням тонкої дужки на декількох нігтях з десяти.

Дивіться також:  Манікюр з Міккі Маусом (69 фото): дизайн нігтів з малюнком покроково

Вибравши композицію для двох сусідніх нігтів, варто враховувати, що вона повинна бути єдиною, а тому тут неприйнятні різні пропорції і різний декор. Якщо хочеться ніжності в дизайні, можна зобразити метелика на тілесному тлі, обравши за основу французький манікюр. Сьогодні таке оформлення ультрамодно, воно виглядає легко і повітряно. Дизайн може виглядати так: всі нігті з тонкою посмішкою, а на безіменному метелик, зображена під діагональний френч.


Модні тенденції пропонують обмежитися чотирма тонами в дизайні. При цьому небажано ліпити на нігті ще й блискучий декор: він краще виглядає в манікюрі, коли метелик створена мінімальною кількістю контрастів. При цьому важливо, щоб контури метелика, якщо вони є, були максимально тонкими і помірно рівними. Щоб продемонструвати ефект пилку, можна використовувати різні прийоми дизайну. Намалювавши метелика, можна використовувати для демонстрації унікальності її крил манікюрну плівку з переливом, яку використовують у методиці манікюру «бите скло». Красиво буде виглядати і акрилова пудра на контурах крил. Також для дизайну можна використовувати золоту або срібну пилок і гелі.

Суперстильна і по-справжньому реалістично буде виглядати крило метелика, якщо використовувати спеціальний манікюрний порошок – втирку. Його зараз використовують не тільки як основу або фон, втираючи пальцем або спеціальним інструментом в акцентний ніготь. Можна декорувати таким матеріалом ту частину, де намальовані крила. Ефект вийде приголомшливим. На світлому тлі це може бути перли, на темному тлі – від градієнта до дзеркала, голографії і панцира травневого жука.

Кращі ідеї нейл-арту

Сьогодні кращим манікюром з метеликами на нігтях вважається той, який може вписатися в різний жіночий образ і буде доречно виглядати в ньому, натякаючи на витонченість своєї власниці. Найчастіше не потрібно оточувати себе зграйкою барвистих метеликів: для статусу достатньо однієї, але шикарною. А тому краще вкласти більше часу на промальовування акценту, ніж ляпати клони на кілька або навіть всі нігті манікюру.

Якщо нігті короткі, не варто навішувати на них стрази: їх з легкістю замінять золоті або срібні точки, поставлені дотсом. Не ліпіть перламутр і гліттер на надто короткі нігтики: статусу це не внесе, але зіпсувати весь зовнішній вигляд може. Не варто сліпо повторювати дизайни за блогерами: чимало таких рішень не відповідає основним правилам манікюру. Гідні туторіали не виглядають строкато, вони виконані професійно і з дозуванням акцентів. Для самостійного виконання можна шукати уроки з покроковим поясненням техніки.


Щоб зрозуміти, як повинен виглядати кращий дизайн з метеликами, можна звернутися до прикладів фотогалереї.

 • Приклад шикарного оформлення річного манікюру з метеликами, який сподобається багатьом жінкам.
 • Такий варіант гідний того, щоб прикрасити вечірній наряд сучасної жінки.


 • Манікюр в ніжних тонах здатний внести в цибуля ноти романтики і жіночого начала.
 • Даний приклад наочно показує, що означає виразність дизайну.


 • Оформлення манікюру в соковитих тонах колірної палітри може прикрасити спокійний жіночий наряд.
 • Гарне рішення для юної модниці, що дозволяє внести в її образ легкість і легкість.


 • Лаконічне рішення, здатне гідно завершити повсякденний цибулю городянки.
 • Яскравий варіант для відпустки в соковитих тонах, наповнений літнім теплом.
 • Дизайн з крилом дозволить розкрити всю красу і ніжність метелики, тим самим внісши в стиль особливі ноти.

Прикрасити акцентні нігті красивими метеликами може кожна з нас. Маючи уявлення про різних техніках і способи створення подібного принта, можна вибрати найбільш зручний для себе варіант, будь то малюнок, наклейка або стемпинг. Головне – знати почуття міри і не ускладнювати дизайн всім декором відразу.Метелики – дизайн ніжний, а тому краще зробити ставку на правильно підібраний колір, ніж блиск. Доречний і перламутр, але краще лаку це можуть показати втирки. Молоді можуть сподобатися метелики, що світяться в темряві, що можна виконати, використовуючи світяться гель-лаки.

У наступному відео вас чекає створення манікюру з метеликами гель лаком Vizavi.