Масаж для обличчя Асахі (38 фото): процедура Зоган по системі японського лікаря після 50 років, відгуки

Що тільки не використовують жінки, щоб виглядати красивою. Можна омолодитися відразу на 10 років, використовуючи масаж для обличчя Асахі? Наскільки ефективна процедура Зоган по системі японського лікаря після 50 років? Наскільки реальні відгуки з приводу цієї методики?

Щоб добитися потрібного результату, тривалий час косметолога і стилісту Юкуко Танака доводилося серйозно займатися вивченням різних технік для проведення масажу. Її цікавили питання анатомії, велику увагу вона приділила питанню будови і роботи лімфосістеми.

Після скрупульозної роботи і вивчення необхідних даних нею була розроблена унікальна техніка, завдяки якій зменшувалися вікові зміни шкіри обличчя. Тепер ця методика відома не тільки в Японії, її з успіхом застосовують і в інших країнах. Техніка масажу дуже популярна у жінок різних вікових категорій.

Дана техніка іменується «Асахі», що позначає «ранкове сонце» або Zogan (Цоган, Зоган), яке означає «створення особи». Інша назва цієї техніки «на десять років назад», і це дійсно так, якщо подивитися на те, як виглядає його авторка в свої роки, і як виглядає більшість азіатських жінок. Перші навички масажу Юкуко Танака отримала ще в дитинстві від бабусі, але далі їй довелося докласти максимум зусиль, щоб отримати бажаний результат.

Цей масаж можна вважати звичайним, який можуть зробити в будь-якому косметичному салоні або самостійно. Звичайний масаж передбачає, що руху під час проведення процедури повинні бути плавними і м’якими, не спричиняють дискомфорт. Використовуючи метод Асахі, при його виконанні на шкіру, м’язи і кістки здійснюється певний тиск, так як під час проведення процедури необхідно натискати на певні точки, адже в основі масажу лежить мануальна техніка.

Суть процедури в тому, що вплив на м’язи і шкіру відбувається в зонах, де розташовуються лімфовузли. Після такої процедури виникає відтік лімфи, внаслідок цього відбувається виведення токсинів, зміцнення м’язів, зменшення зморшок.

Завдяки масажу Асахі колір особи стає краще, поліпшується овал.


Ця процедура складається з двох видів масажу.

 • Лімфатичного масажу. Завдяки йому з шкіри виводиться зайва рідина, прибираються набряки, відбувається ефект ліфтингу.
 • Глибокого масажу. Завдяки мануальних технік м’язи розслабляються, відбувається поліпшення обмінних процесів у клітках, посилюється ліфтинг-ефект, вирівнюється овал обличчя.

За твердженням автора, при регулярному і правильному виконанні процедури можна виглядати молодше на декілька років. До того ж це процедура досить проста, і проводити її можна не тільки в салоні, але і вдома самостійно. Враховуючи, що на обличчі особливо чутлива шкіра, виконувати процедуру слід обережно, намагаючись не травмувати її, так як проведення будь-яких нових маніпуляцій може призвести до ускладнень.

Перед будь-косметичною процедурою важливо вивчити її особливості, з’ясувати, чи існують протипоказання, розглянути види масажу.

Свідчення

При проведенні глибокого масажу на шкіру впливають з невеликою силою. Обробляючи зону розташування лімфовузлів, слід утриматися від сильного натискання. Якщо виникають хворобливі відчуття, значить, техніка процедури невірна.

Методика Юкуко Танака підходить для жінок різних вікових груп. Особливою популярністю вона користується у жінок в 40-45 років, коли вікові зміни стають більш помітними. Його рекомендовано застосовувати жінкам після 50 років, адже завдяки йому можна обійтися без хірургічного втручання, і не робити підтяжки.

Омолоджуючий масаж має багато переваг, серед них:

 • під час проведення процедури розганяється лимфоток, виводяться токсини;
 • поліпшується кровообіг, при цьому на обличчі з’являється рум’янець, а шкіра набуває здоровий колір;
 • відбувається покращене харчування клітин;
 • можна позбутися від зморшок;
 • відбувається підвищення тонусу шкіри;
 • можна позбутися від другого підборіддя;
 • зменшується набряклість;
 • шкіра стає більш молодий, зменшуються ознаки її старіння.


Виконуючи масаж Zogan, потрібно розуміти, що для кожного віку потрібно приділяти більше часу опрацювання певних ділянок.

 • Для дівчат 20 років достатньо проводити тільки нейтральні маніпуляції, щоб підтримати їх красу і молодість.
 • Дамам близько 30 років важливо прибрати мішки і темні кола під очима.
 • Для 40-річних клієнток важливо прибрати мімічні зморшки, а також позбутися від носогубних зморшок. Тому їм слід більше приділяти увагу масажу нижньої частини в зоні підборіддя і щік.
 • Дамам 50+ важливо приділити увагу конструювання овалу обличчя.

Масаж слід проводити регулярно, час проведення процедури 10 хвилин або трохи більше.

Масаж слід проводити 2 або 3 тижні кожен день, потім можна знизити інтенсивність, і робити його через день або два дні.

При правильному виконанні маніпуляцій вже через короткий час можна насолоджуватися результатом проведеної роботи, і відображення в дзеркалі з кожним днем буде все більше радувати.

Дивіться також:  Медовий масаж обличчя (29 фото): як правильно робити в домашніх умовах, техніка виконання, відгуки


Протипоказання

Дана процедура може підійти не всім: така своєрідна гімнастика може призвести до того, що особа стане надмірно худим з запалими щоками. Щоб уникнути цього, можна проводити маніпуляції тільки на верхніх частинах особи, не переходячи вниз або не проводити масаж зовсім.

Японськими косметологами лімфодренажний масаж визнаний омолоджуючим, однак починаючи його проведення, краще проконсультуватися у лікаря або косметолога, адже до проведення косметичної процедури існують протипоказання.

Масаж не слід проводити людям:

 • із захворюваннями лор органів і лімфосістеми;
 • при СХВ (синдром хронічної втоми);
 • при нездужаннях;
 • з поганим самопочуттям;
 • з запаленнями на шкірі, куперозом;
 • масаж не проводять в критичні дні.

А також косметологи не рекомендують проводити лімфодренажний масаж людям з аутоімунними і психічними хворобами.

Слід утриматися від проведення процедури під час застуди, респіраторних інфекціях, ларингіті.

Підготовка

Щоб підготувати обличчя до проведення омолоджуючого процедури, його необхідно очистити. Таке очищення обов’язково проведуть в косметичному салоні, її слід зробити при проведенні домашньої процедури. Для очищення обличчя необхідно прибрати волосся, розслабитися і використовувати вологу серветку для очищення. Відразу проводять вологою серветкою на одній стороні особи починаючи з верхньої частини і закінчуючи шиєю, потім переходять на іншу частину і проводять очищення.

Очищення шкіри особи відбувається до і після процедури. Для видалення макіяжу слід взяти м’які засоби у вигляді вершків і молочка.

Не рекомендується перед процедурою користуватися пілінгом, щоб не поранити особа.

Адже в цьому випадку процедуру доведеться відкласти. Шкіру слід протерти тоніком без вмісту спирту або гидролатами на основі квіткової води.

Після такого очищення на обличчя слід нанести масажне масло. Роблять це вибірково, наносячи його в 5 місцях, щоб масло було на лобі, щоках, підборідді і носі. За бажанням масажне масло можна замінити косметичним або використовувати жирний крем. Варто віддати перевагу олії льону, мигдальній або абрикосовому. Під час проведення процедури важливо, наскільки добре руки ковзають по шкірі, тому на них наносять потрібну кількість масла. Проведення масажу з маслом буде найбільш ефективним.

Щоб отримати найбільший ефект, важливо правильно дотримувати техніку та виконувати дії, дотримуючись певних правил.

 • Перед початком процедури необхідно провести ретельну очистку особи і підготувати його до маніпуляції, для цього слід розтерти шкіру, дотримуючись середню інтенсивність.
 • Виконуючи всі масажні рухи, необхідно проводити їх за певним напрямом.
 • При виконанні маніпуляцій задіють вказівний і середній пальці.
 • Для масажу чола задіють 3 пальці, для проведення процедури під очима використовують 1 палець. При розтиранні щік задіють всю долоню.

 • Масажні рухи повинні бути інтенсивними, але в той же час не можна допускати, щоб вони були болючими.
 • При проведенні маніпуляцій не слід сильно натискати на зони, де розташовуються лімфатичні вузли. Необхідно лише злегка погладжувати їх у напрямку до відтоку лімфи.
 • Під час процедури краще сидіти або лежати. Якщо процедура проводиться в сидячому положенні, необхідно стежити за поставою.
 • Проведення омолоджуючого масажу рекомендують проводити від 5 до 15 хвилин.


Щоб результат був швидким, варто робити процедури щодня.

Проводячи японський масаж, увагу слід приділити зонам, де розташовуються лімфатичні вузли: привушної зоні, потиличної, під’язикової, в нижній частині щелепи, шийних лімфовузлів.

Після проведення чергового кроку проводять завершальне дію для виведення лімфи. Щоб зробити це, потрібно покласти пальці рук біля скронь, нижче вуха і вести їх щелепи до підборіддя, пересуваючись по шиї, виводячи лімфу до сайту під ключицею.

Як робити?

Хоча японський масаж Асахі і є досить простим, необхідно обов’язково вивчити матеріали, що показують, як його слід проводити. Для багатьох клієнток салону під час проведення процедури включають розслаблюючу музику, варто спробувати провести процедуру з музикою і в домашніх умовах, це дозволить налаштуватися на масаж, розслабитися.

Процедуру можна розділити на певні області та опрацьовувати їх.

Область лоба

Починати омолоджуючий масаж рекомендують з опрацювання лоба. Під час цієї дії до чола притискають три пальці. Через 2-3 секунди пальці просувають до скронь. Далі долоньки розгортають на 90 градусів, продовжуючи плавний рух по обличчю.

Опрацювання області очей

Мало кого можуть влаштувати мішки під очима темні кола, тому проводячи масаж Zogan, можна спробувати від них позбутися. Для цього, використовуючи середні пальці, відбувається помірне натиснення на область навколо очей, при цьому рухатися треба з зовнішнього кута ока до внутрішнього. Коли пальці будуть знаходитися на кінцевих точках, потрібно затриматися на 3-4 секунди.

Дивіться також:  Масаж обличчя «Гуаша» (32 фото): що це таке, техніка виконання китайської процедури 36 рухів, відгуки

Після цього слід посилити натиск, проводячи пальцями між бровами і століттями. Роблять це круговими рухами. На внутрішньому і зовнішньому куточку ока потрібно зупинитися, затриматися на три-чотири секунди.


Опрацювання губ

Багато жінок починають з віком помічати, що куточки губ починають опускатися. Особа починає виглядати сумним, змарнілим, що додає вік. Під час масажу використовують середній і безіменний палець. Слід задіяти дві руки. Пальці розміщують посередині підборіддя і, помірно натискаючи, затримують в потрібній точці. Далі проводиться натискання на шкіру навколо губ. Завершують дію у центральній точці верхньої губи, для цього слід натискати її протягом 3 секунд.


Носогубні складки

Після 30 років багато дами починають помічати проблеми, що виникають в області носогубних складок, вони стають більш помітними. З віком проблема лише поглиблюється, тому важливо добре опрацювати цю зону.

Для проведення процедури в западині біля крил носа помістити середні пальці, потім пересувати їх вгору і вниз. Далі з допомогою безіменного і середнього пальця шкіру на носі розтирають, рухаючись до щік.

Масаж обличчя в нижній частині

Для опрацювання нижньої частини обличчя рухи проводять по черзі з правої і лівої сторони. Для цього долоню лівої руки упирають в щелепу з лівого боку. Праву долоню просувають від щелепи до куточка ока. Через 3 секунди продовжують рух, рухаючись знизу до скроні. Для правої і лівої половини, потрібно провести процедуру по 3 рази.

Опрацювання щік

Впоратися з проблемою обвислих щік можна з допомогою японського масажу Асахі. Процедура проводиться певним чином. Для цього потрібно скласти долоні разом з ліктями. Далі руки розкривають, при цьому долоні дивляться вгору, а основа долоньок прикладають до губ. При натисканні їх підводять до ніздрів і накривають щоки. Через три секунди, пальці просувають до скронь і завершують рух.

Нерідко при виконанні масажних вправ багато скаржаться на дискомфорт, це наслідок того, що маніпуляції проводяться невірно, тому варто з’ясувати, в чому причина дискомфорту.

Можливі ускладнення

Щоб правильно виконувати всі дії, варто переглянути відеоматеріали, ознайомитись з цікавою інформацією з цього приводу. Але більш ефективним буде придбання і прочитання книги Юкуко Танака, в якій вона детально описала, як його виконувати. Тут немає дрібниць, під час проведення процедури важливо все – від самопочуття до настрою.

Щоб уникнути можливих помилок і ускладнень, важливо виконувати кілька важливих вимог.

 • Перед процедурою шкіра повинна бути обов’язково очищена. Необхідно видалити косметику і очистити обличчя.
 • Перед виконанням масажу шкіра повинна бути абсолютно сухою. Її потрібно ретельно промокнути сухою серветкою, щоб видалити залишки вологи.
 • Для досягнення максимального ефекту від 1 разу на тиждень слід використовувати скраб.
 • Щоб масаж був ефективним, важливо вивчити, де знаходяться лімфовузли, щоб впливати на них.


 • Рухи роблять у суворо вказаних для них напрямах.
 • Сила при натисканні повинна бути достатньою, щоб не викликати дискомфорт.
 • Масаж проводять сидячи або лежачи. Тим, хто не вміє тримати спину рівною, краще робити маніпуляції лежачи.
 • Перед процедурою на руки наносять масажний крем, який обов’язково перевіряють на алергію.

Помилка багатьох жінок полягає в тому, що вони не завжди точно виконують техніку масажу. Варто добре вивчити всі матеріали, переглянути відео кілька разів і потім пробувати на собі.

Багато жінок, не бачачи швидкого результату, через кілька процедур перестають робити омолоджуючий масаж, вважаючи, що він не допомагає. Для досягнення стійкого результату необхідно проводити процедури регулярно протягом 2-3 місяців. Перші 2 або 3 тижні необхідно робити масаж Асахі кожен день, після чого можна проводити процедури трохи рідше, через день-два.

Рекомендації

За твердженням косметологів, перші ознаки в’янення шкіри з’являються на обличчі. Незважаючи на професійну косметику, це з віком все важче вдається приховувати. Японський омолоджуючий масаж при його правильному застосуванні здатний уповільнити процес, зробивши обличчя на 8 або 10 років молодше.

Масаж, який пропонує Танаки, спрямований вирішити проблему з відтоком лімфи. При накопиченні рідини відбуваються стійкі набряки, внаслідок чого овал обличчя стає нечітким, а складки стають більш глибокими.

Складки на обличчі видадуть вік набагато сильніше, ніж зморшки, тому важливо прибрати набряклість.

Для проведення подібної техніки вимагається неухильне проведення рекомендацій.

 • Під час проведення масажу людина має бути в спокійному стані. Він не повинен відволікатися, перебувати в збудженому стані, зосереджуватися на своїх проблемах. Якщо неможливо привести себе в спокійний стан, від проведення маніпуляцій краще відмовитися.
 • Не слід робити масаж під час простудних захворювань, щоб не викликати набряклість.
 • Не проводять маніпуляції при захворюваннях лімфатичної системи, так як це може зашкодити здоров’ю.
 • Масаж Асахі не рекомендують робити жінкам з худим обличчям. Під час проведення процедури відбувається зменшення жирової тканини, внаслідок чого щоки можуть западати.
 • Маніпуляції не проводять при герпесі, вугри, акне та комедонах, так як під час процедури є ймовірність пошкодити гнійники, що приведе до більш сильного запалення.
Дивіться також:  Вакуумний масаж особи (42 фото): баночний варіант в домашніх умовах, як робити силіконовими банками, відгуки про результати

Масаж Асахі є досить популярним, і його на собі вже испробовало велика кількість жінок. Багато з них відчули на собі позитивні результати, про що свідчать їхні відгуки.

Хороші відгуки після процедури були у жінок після 40 років. Але для того щоб отримати результат, потрібно робити маніпуляції регулярно.

Поліпшення можна побачити вже після першого тижня, перші результати у багатьох були видні на лобі, він став більш гладким, зморшки виглядали менш глибокими. Дуже порадувало те, що колір обличчя також швидко став змінюватися. Якщо раніше особа була жовтуватим і тьмяним, то після тижня масажних процедур на ньому став помітний рум’янець, колір його змінився.

Порадував відгук жінки 35 років, вона сильно поправилася після пологів, і обличчя її стало дуже круглим. Завдяки регулярному масажу їй вдалося зробити обличчя худим, вилиці при цьому стали вираженими і красивими.

Але є випадки, коли намагалися підтягнути обличчя, але результат не сподобався. У жінки з худим обличчям після декількох процедур обличчя ще більш змарніло, а носогубні складки стали глибше.

Помилка в тому, що автор японського омолоджуючого масажу Юкуко Танака настійно не рекомендує робити такі маніпуляції людям з худорлявим обличчям.

В крайньому випадку вона радить робити масаж тільки у верхній частині особи.

Ще один негативний відгук від цієї процедури був від жінки, яка робила масаж, не нанісши на обличчя і руки зволожуючий крем або масло, внаслідок чого процедура була неприємна, і отримати результат їй не вдалося. Враховуючи вищевикладене, варто сказати, що проводячи будь-які маніпуляції зі своїм обличчям або тілом, слід уважно вивчити техніку, з’ясувати наявність протипоказань. У тому випадку, якщо японський омолоджуючий масаж не підходить, можна вибрати будь-які інші прийоми по догляду за обличчям.

Судячи по великій кількості позитивних відгуків, можна спробувати зробити масаж ложками, він дуже простий, його можна робити самостійно, дана процедура не має явних протипоказань.

Щоб зробити масаж ложками необхідно ретельно очистити обличчя від косметики. Для цього підійде будь-який засіб для зняття макіяжу, молочко або гель для вмивання. На чисте сухе обличчя наносять будь-косметичне масло. Це може бути кокосове, оливкова, лляна олія, добре підживить шкіру масло виноградних кісточок, жожоба, або масло ши.

Далі слід підготувати 2 пари ложок, можна взяти будь ложки на свій розсуд, чайні або їдальні. Ложки і будуть інструментами, які потрібні для масажу.

Починати масаж потрібно з чола, поступово переходячи на інші ділянки. Рухи повинні проходити тільки по масажних лініях. Якщо ложки просуваються з працею, на них можна додатково нанести трохи олії.


Багато рекомендують проводити ложковий масаж, використовуючи воду різної температури.

Для цього слід поставити дві ємності: з теплою водою до 50 градусів тепла, і з холодною водою, в яку можна кинути лід. Ложки по черзі опускають у різні ємності і роблять масаж. Маніпуляції холодними ложками призведуть до зменшення набряклості і кіл під очима. Завдяки масажу гарячими ложками проводиться ліфтинг-масаж.

Шкіра азіаток більш суха, ніж у європейок. Тому вибираючи процедури з догляду за обличчям, це потрібно враховувати і вибирати не розрекламований товар чи послугу, а те, що підходить для кожної конкретної людини. Важливо регулярно доглядати за обличчям, очищати його, плекати. Ніколи не можна лягати спати, не змив косметику, це може призвести до запального процесу.

Тим, хто мріє продовжити свою молодість, не роблячи хірургічних операцій, варто вивчити основи масажу Асахі, і переконатися, що, доклавши трохи зусиль і часу, можна вже через місяць виглядати молодше на декілька років, а про що ще може мріяти красиві жінки.

Техніку масажу для особи Асахі дивіться у наступному відеоролику.