Манікюр з вогнем (39 фото): як намалювати вогненний дизайн на нігтях?

Манікюр з вогнем є символом цілеспрямованості, впевненості в собі і успішності. Як підготувати нігті для нанесення лаку? Як намалювати вогненний дизайн на нігтях? Що радять фахівці?

Згідно з філософським напрямом Фен-шуй, енергією людини керують 5 стихій: Дерево, Вода, Земля, Вогонь, Метал. Кожній з них відповідають певні символи та кольори.

Стихії здатні впливати на духовне і фізичне життя людини. При гармонійному поєднанні всіх вищеназваних енергетичних елементів досягається духовна рівновага, наповнює людину життєвими силами.

Нанесення на нігті символів і певних кольорів, на думку фахівців, також здатне регулювати життєву енергію.


Вогняна стихія символізує емоційний зліт, приплив життєвих сил, успішність, пристрасть. Вона допомагає стати гнучким і заповзятливим, ефективно налагоджувати стосунки з людьми, добиватися успіху в справах.

Характерні кольори: червоний, помаранчевий, пурпуровий, рожевий, жовтий.

На манікюр з вогняними відтінками найчастіше вирішуються вольові й активні люди. Вони схильні до лідерства, впевнені в собі, здатні заряджати своєю енергією оточуючих. Їм властива цілеспрямованість, наполегливість у досягненні цілей.

Символи вогню, а також відповідні кольори допомагають досягти спокою, повірити в свої сили, налагодити відносини з близькими і оточуючими.

Необхідні інструменти

Для того щоб зробити манікюр самостійно, необхідно підготувати інструменти, з допомогою яких проводиться обробка, корекція і фарбування нагідок. Вам обов’язково знадобляться наступні предмети.

 • Манікюрні ножиці. Важливо, щоб вони були достатньо гострими. При тривалому використанні ножиці починають притуплятися, і замість рівного зрізу мнуть нігтьову пластину. У цьому випадку домогтися акуратного вигляду нігтя неможливо.
 • Пилка. Фахівці не рекомендують використовувати металеві пилочки. З-за них нігті з часом починають сильно шаруватися. Оптимальним варіантом є скляні інструменти для корекції форми і обробки країв нагідок.
 • Палички для зрушування кутикули. У продажу найчастіше зустрічаються палички з апельсинового дерева. Вони найбільш зручні у використанні, так як не травмують шкіру біля основи нігтя.
Дивіться також:  Як намалювати пальму на нігтях? 32 фото Малюємо тропічний дизайн покроково


Манікюрні ножиці

Пилочки для нігтів

Апельсинова паличка

 • Засоби для догляду за нігтями: морська сіль, зміцнюють і живлять олії. Ванночки з морською сіллю добре зміцнюють нігтьові пластини, а ефірні олії живлять і роблять поверхню нігтів гладкою і блискучою.
 • Рідина для зняття лаку. Неминучим етапом в дизайні нігтів є зняття шару лаку від попереднього манікюру з нігтьових пластин. Тому варто запастися засобом для зняття лаку. Щоб не висушувати і не травмувати нігті, краще купувати таку рідину, до складу якої додатково включені пом’якшувальні компоненти.
 • Ватні кульки, палички та диски. Вони знадобляться для корекції манікюру і зняття лакового покриття.


Морська сіль

Зміцнюють і живлять масла

Рідина для зняття лаку

Ватяні кульки і палички

Ватні диски

 • Живильний крем для рук. Стан шкіри пальчиків і долонь не менш важливо, ніж доглянутість нігтів. Негарні руки можуть зіпсувати візуальне сприйняття навіть від самого стильного і оригінального манікюру.
 • Закріплювач для лаку. Це засіб допоможе нанесеному лаковому шарі триматися на нігтиках довше.
 • Лак для нігтів.


Живильний крем для рук

Закріплювач для лаку

Лак для нігтів

Підготовка до манікюру

Основною умовою створення дизайну нігтів є належний стан останніх. У вченні Фен-шуй також підкреслюється, що нанесення кольорів і символів на неохайні нігті, швидше за все, не дасть належного результату. Енергія протікає по чистим, підготовленим каналах. Занедбаний стан рук перешкоджає її течією, гальмує прийом і віддачу енергетичних частинок.

Тому догляд за пальчиками і нігтями повинен стати обов’язковим пунктом для дівчат і жінок, що прагнуть до емоційного рівноваги і гармонії.Підготовка нагідок для вогняного і будь-якого іншого манікюру складається з наступних основних етапів.

 • Ванна з ефірними маслами і невеликою кількістю морської солі. Ця процедура, що дозволяє зміцнити нігті і розм’якшити кутикулу біля основи.
 • Нанесення поживних і розм’якшуються кутикулу масел.
 • Видалення розм’якшеною кутикули.
 • Корекція форми нігтів: обрізка, формування контуру за допомогою пилочки. Досить часто професіонали вдаються ще й до полірування поверхні нігтьових пластин. Це робить їх гладкими, а лак на відполіровані нігтики лягає рівніше.
 • Нанесення лаку і закріплювача.
Дивіться також:  Мереживо на нігтях (67 фото): новинки дизайну мереживного манікюру, покрокова техніка малювання узорів для початківців

  Щоб лакове покриття на нігтях було красивим і трималося довго, можна скористатися наступними порадами професійних майстрів по манікюру.

  • Нігтьові пластини необхідно попередньо знежирити засобом для зняття лаку.
  • Бажано використовувати базове покриття перед нанесенням шару лаку.
  • Фарбування нігтьової пластини проводиться від підстави до краю.
  • Лак потрібно наносити тонким шаром, надлишки з пензлика акуратно знімати про край флакончика. Кожен наступний шар слід наносити після висихання попереднього.
  • Якщо ви вийшли за край нігтика, прибрати надлишки лаку можна за допомогою ватної палички. Її слід змочити в рідині для зняття лаку і провести ватною головкою поруч з контуром нігтя.
  • Добре закріплює лак і дозволяє надовго зберегти манікюр спеціальний засіб, який називають «сушкою». Вона представляє з себе хімічний склад, невелику кількість якого наноситься на основу нігтя. Завдяки хімічній реакції будь шар лаку висихає менше ніж за хвилину.


  «Вогненний» дизайн

  Ідей для дизайну нігтів зі стихією вогню дуже багато. В першу чергу використовуються відповідні насичені кольори: яскраво-жовтий, червоний, помаранчевий, темно-рожевий.

  • Найбільш поширеними символами вогняного манікюру є язики полум’я, іскри, промальовування багаття. Для тла наноситься лак темно-червоного, чорного, бордового кольору. Далі більш світлими по тону квітами проступають елементи полум’я. Особливо ефектно виглядає жовто-оранжевий вогненний силует на чорному тлі.
  • Фахівці з манікюру використовують для вогняного дизайну і блискучий золотий лак. Їм можна промальовувати контури полум’я.
  • При створенні дизайну вогняної стихії застосовують градієнт. Це плавний перехід кольорів від темного до світлого або навпаки. Цей прийом виразно працює, коли в якості фону взяті насичені темні відтінки.

  • Для прикраси і надання завершеності на нігті з вогненним манікюром можна накласти блискітки і стрази. Вони створюють красиві і помітні акценти в загальному малюнку. Також ці декоративні елементи можна використовувати для імітації іскор.
  • Креативним є застосування для промальовування полум’я кольорів іншого, нетипового для даної стихії спектру. Наприклад, нанесення на ніжний блакитний фон язичків вогню градієнтом з синього і фіолетового кольору.
  • Полум’я можна промальовувати одними лише контурами, не заповнюючи їх.
  Дивіться також:  Манікюр з пальмами (49 фото): дизайн покриття для нігтів з малюнком, новинки літнього манікюру з листям пальм на тлі заходу

  Як зробити дизайн з вогнем, дивіться у відео нижче.