Манікюр з пальмами (49 фото): дизайн покриття для нігтів з малюнком, новинки літнього манікюру з листям пальм на тлі заходу

Влітку особливою популярністю користується манікюр з пальмами. Яким може бути дизайн покриття для нігтів з малюнком? Доречно використання гліттера при такому манікюр? Якими відтінками прийнято фарбувати фон? Які представлені новинки літнього манікюру з листям пальм на тлі заходу?

Манікюр з пальмами вважається одним з найбільш популярних варіантів річного покриття. Він підходить як коротким, так і довгим нігтикам, незалежно від їх форми. Зображення пальм на нігтях вдало доповнюється й іншими дизайнерськими елементами, наприклад, глітером і дозволяє «грати» з фоном. В результаті вдається отримати як мінімалістичне, так і складне многодетальное твір мистецтва. Найчастіше дерева зображуються на однотонному тлі, забарвлення якого залежить від власних бажань. Краще всього виглядають рожеві, лілові і фіолетові покриття.Не менш популярним вважається і двоколірний манікюр. Зазвичай в цьому випадку пальми наносяться тільки на пару пальчиків разом з фоном, що відрізняється від інших пластинок. Можна зображати як дерево цілком, так і окремі листки, доповнюючи загальну картинку силуетами дельфінів і чайок. Часто пальми виділяються на тлі заходу сонця, моря або іншого зображення природи. Створення такого манікюру стає складніше, адже доводиться використовувати кілька кольорів, вдало поєднувати їх і завершувати картинку такими мініатюрними елементами, як чайки і сонце.

Вдалим доповненням пальмової техніки стає гліттер. Украй незвичайною ідеєю виявиться поєднання френча і зображення дерева. У цьому випадку дозволяється фарбувати в різні кольори лунки, додавати блискітки і блискучі камінці і видозмінювати зображення пальмового дерева. Використовувати їх потрібно в міру: відтінити кінчики або ж лунки нігтів, або ж створити акцент. Фон картинки вийде красиво оформити за допомогою омбре.

Якщо зробити його в блакитних тонах, то створиться відчуття світлого сонячного дня, а в рожевих відтінках – романтичного заходу.Створення пальмової манікюру починається з підготовки нігтів. Пластинці надається форма, кутикула відсувається апельсиновою паличкою, поверхню знежирюється і покривається базою. За бажанням, відразу ж наноситься білий лак – він надалі додасть яскравості кольорів. Офарбивши ніготь в єдиний колір або ж створивши «розтяжку», можна приступати до найпростішого зображення пальми. Тонким пензликом спочатку проводиться вигнута лінія, що зображує стовбур, а потім кілька коротких, уособлюють листки. До речі кажучи, такі картинки можна зображати не на всіх нігтики, а лише на деяких з них, а решту пальчики прикрасити схематичним позначенням чайок у вигляді галочок.

Дивіться також:  Манікюр з розводами (35 фото): дизайн нігтів з ефектом диму


Дизайн

Яскравий літній малюнок з листям пальми на заході вийде зробити за допомогою декількох лаків, блискіток, тонкого пензлика для китайського розпису і чорної акрилової фарби. Якщо ж немає бажання малювати тропічні пейзажі самостійно, то є сенс підшукати відповідні наклейки. Зображення достатньо буде нанести тільки на безіменні пальчики руки, а решта оформити за допомогою градієнта з глітером. На платівку «видатного» пальця спочатку наноситься основа – білий лак. Поки він сохне, на спеціальному спонжике або звичайної губки для миття посуду формується градієнт з трьох або чотирьох відтінків рожевого кольору.

Отримана суміш фарб переноситься на ніготь безіменного пальця шляхом декількох притискують рухів.При необхідності даний етап можна здійснити двічі. Після висихання краще відразу ж прибрати надлишки лаку з боків або на кутикули за допомогою ацетону. Потім на кінчик нігтьової пластини наносяться золоті блискітки. Акриловою фарбою, набраної чорної пензликом, промальовуються стовбури пальми, а після розлогі гілки з листками. Готовий малюнок вкривається прозорим закріплювачем.

Додавши жовтий лак, вийде створити як м’який і спокійний, так і насичений яскравий манікюр. Для зображення на нігтиках пальм найбільше підійде комбінація жовтого з оранжевим. Вирішивши ризикнути, захід можна зробити апельсиновим – вийде стильне поєднання, що входить у новинки сезону. Безумовно, для даного виду манікюру доречними будуть різноманітні відтінки рожевого, від неонового до практично пастельного. Офарбивши нігті в зелений колір, обов’язково вийде привернути увагу оточуючих і виділитися з натовпу.Підійде також фіолетова палітра і яскраво-блакитна. В цьому випадку необов’язково промальовувати пальми саме чорною фарбою – можна скористатися темно-синьої або насичено-зеленого. Цікавим рішенням стане використання блакитного кольору для покриття всіх нагідок і білої акрилової фарби для створення зображень на деяких з них. Входить в моду і малювання по одному предмету загальної тематики на кожному нігті.

Таким чином, на одному пальчику красується пальма, на іншому – силуети моря і сонця, а все решта покриваються лише фоновим відтінком.Перед початком манікюру картинку рекомендується промалювати на звичайній щільному папері. Застосовувати доведеться ту ж пензлик, що планується і для самого манікюру, або дуже схожу на неї. Далі, слід «репетиція» на недорогих накладних нігтики, які навіть не потрібно наклеювати на власні. Спорудивши відповідну постачання, слід сформувати «руку» і почати відпрацьовувати зображення. У тій ситуації, коли картинка ніяк не дається, є сенс пошукати наклейки для нігтів або ж слайдери. Їх досить буде приклеїти поверх застиглого лаку і зафіксувати прозорим закріплювачем.

Дивіться також:  Китайська розпис на нігтях (53 фото): дизайн манікюру «китайка» з ієрогліфами покроково для початківців


Для якихось заходів підходить?

Пальмовий манікюр найкраще виглядає у відпустці, особливо на пляжі. Він ідеально відображає навколишню обстановку, притягує увагу і заряджає позитивом. Вже після відпустки він також здорово буде піднімати настрій, нагадуючи про вдалий відпочинок. Проте краще все ж таки робити його для неформальних заходів і уникати не відповідає обстановки, тобто вимагає офіційного дрес-коду. Багатьох дівчат хвилює питання, чи доречно використання такого дизайну і педикюру. Відповідь на нього позитивний, але з кількома умовами. Взагалі, в педикюрі має бути невелика відмінність як по кольорах, так і за малюнками.

Тому для нігтів на ногах можна скористатися одним із застосовуваних квітів і прикрасити візерунком тільки великий палець, наприклад, верхівкою пальми або ж чайками.Вдалі приклади

На коротких нігтях можна зробити дуже красивий манікюр, об’єднавши місячну техніку і самі пальми. В цьому випадку всі нігті, крім вказівного і середнього, покриваються теплим оранжевим кольором, а на пальцях робиться місячний манікюр, поєднує непомітний помаранчевий і жовтий. Поверх основи малюються елегантні пальми. Простим, але стильним рішенням стане покриття нігтів блискучим білосніжним лаком і нанесення на безіменні пальці мінімалістичного зображення.


Завдавши на пластинки омбр в блакитних відтінках, практично йдуть в білий, вдасться створити відповідний фон для пальмових дерев. Якщо ж зробити лілове омбре з краєвидом на середніх та підмізинних пальцях, а інші пальці покрити білим лаком, то вийде простий, але ефектний образ. До речі кажучи, якщо зупинитися на пастельних відтінках, то можна буде об’єднати в одному манікюрі кілька візерунків. Як варіант, всі пальці, крім безіменних, покриваються ніжно-рожевим лаком і прикрашаються зображенням пальм. Інші ж пальці забарвлюються в небесно-блакитний, після чого на них наноситься зображення, наприклад, позитивних бананчиків.

Дивіться також:  Тюльпани на нігтях (28 фото): дизайн манікюру з тюльпанамиСміливим натурам підійде манікюр в біло-помаранчевих тонах. Пара пальчиків забарвлюється в білий відтінок, ще пара – в червоно-оранжевий. Два або три нігтя покриваються апельсиновим лаком, поверх якого зображується пейзаж з парою пальм. Можна зобразити кілька дерев, схематично позначити море і поставити кілька галочок-чайок. Ще більш вражаючим стане суміш френча і пальмового манікюру в яскравих тонах з додаванням блискучих камінчиків. На всіх пальцях, крім середнього і безіменного, робиться френч з пастельно-рожевого базою і яскраво-оранжевим кінчиком. На пальцях формується омбр в рожево-помаранчевих відтінках за допомогою спонжа з трьома смужками фарб. Наступним кроком на пальцях створюються пальми, прикрашені стразами. На фінальній стадії всі закріплюється прозорим топом.


Складним, але дуже красивим виглядає манікюр, поєднує кілька технік. Кілька пальчиків повністю покривається спеціальною пудрою, на парі робиться манікюр, поєднує пастельну базу і ніжно-м’ятний кінчик, а фон для пальмових дерев оформляється смужками білого, рожевого і м’ятного кольорів. Витонченим виявиться поєднання ніжно-рожевого і блакитного кольорів. Середні пальці обох рук покриваються рожевим лаком, поверх якого наноситься зображення дерева. Інші плани забарвлюються в чисто-блакитний відтінок неба і декоруються чорними стразами.

На деяких вони формують вертикальну смужку посередині нігтьової пластинки, а на інших – оформляють зону лунки.


Жовтий і зелений лаки дозволяють створити соковитий і «смачний» манікюр доступними засобами. Частина нагідок забарвлюється в глянцевий жовтий, інша частина – у глянсовий зелений. На двох безіменних пальцях створюється горизонтальне омбре, поверх якого наноситься малюнок з пальмою. Таким же чином можна вчинити і з комбінацією «помаранчевий плюс жовтий», тільки омбр в цьому випадку зробити вертикальним.


Докладніше про те, як красиво оформити манікюр з пальмами, ви дізнаєтесь із наступного відео.