Манікюр з колами (28 фото): дизайн нігтів кольоровими колами, оригінальні ідеї оформлення

Одним з поширених універсальних варіантів є манікюр з колами. Як розписати нігті кольоровими колами? Чим цікавий такий дизайн, і є оригінальні ідеї оформлення?

Для того щоб зробити процес нанесення манікюру з колами максимально швидким та простим, майстра нігтьового сервісу придумали і розробили спеціальний інструмент, який називається дотс (dot з англійської перекладається як «точка»).

За своєю природою цей прилад складається з двох частин: дерев’яної основи і металевого наконечника. Дерев’яна база виконує функцію ручки-власника, а основна робота дістається металевого наконечника, закінчення якого має форму кулі.Існує безліч моделей даного приладу, які відрізняються діаметром цієї кулі (від декількох міліметрів до декількох сантиметрів). Крім того, на ринку можна знайти і універсальні дотси, набір яких буде входити лише одна підстава і відразу кілька наконечників.

Інструмент досить легкий у використанні і не вимагає ретельного догляду. Так, для того щоб зробити манікюр з його допомогою, необхідно вибрати відповідну насадку, яку потім слід занурити у вибраний відтінок лаку, і легкими уривчастими рухами нанести малюнок на ніготь.Для очищення приладу слід використовувати ватяний диск і рідина для зняття лаку. Також періодично інструмент необхідно дезінфікувати. Купити дотс можна в будь-якому косметичному магазині.

Якщо ж ви не є щасливим володарем цього унікального приладу, то вам на допомогу прийдуть підручні засоби. Так, замість інструмента можна використовувати невидимку, англійську шпильку, зубочистку, олівець або ручку, а також звичайну ватяну паличку – вибір залежить від бажаного діаметру кіл. Також можна компонувати відразу кілька предметів, щоб створити нерівномірне зображення з колами різного діаметра.Ідеї оформлення

Будучи універсальним, манікюр, складається з кіл, може бути виконаний за допомогою надзвичайно складних технік, які використовуються майстрами нігтьового сервісу в салонах краси або більш простих методів, які під силу повторити самостійно у себе вдома.

Дивіться також:  Манікюр з фламінго (60 фото): як намалювати рожеву птицю лаком на нігтях?

Перше, з чим варто визначитися, це тип манікюру. Так, існує два основних варіанти:

  • з застосуванням лаку-основи;
  • нанесення кіл на чистий ніготь або використання в якості основи прозорого покриття.

Якщо ви хочете створити більш повноцінний і насичений манікюр, то вам підійде перший метод, якщо ж потрібно створити легке і ненав’язливе покриття, використовуйте другий.


Ще один основоположний критерій – кольорова палітра. Так, манікюр з колами може бути:

  • різнобарвним;
  • одноколірним;
  • контрастним.

З першими двома варіантами все зрозуміло (використовується один або кілька кольорів лаку). Якщо ж говорити про третьому методі, то тут мається на увазі поєднання виключно контрастних кольорів: чорного і білого, чорного і червоного, синього і жовтого, білого та фіолетового.Варіанти дизайну

Так, на своїх нігтях можна зобразити класичний і ніколи не старіючий горошок. Розмір горошин може змінюватись в залежності від ваших уподобань і обраного інструменту для нанесення точок.

Також хорошим рішенням буде вибрати і різні варіанти дизайну: симетричний великий горошок по всьому нігтя або використання більш дрібних горошин в одній його частині.


Дотс – назва не тільки інструмент, але й самого стилю манікюру. По суті, він являє собою покриття нігтя кольором з базової панелі (наприклад, бежевим лаком) і потім нанесення зверху поодиноких точок (один ніготь – вона точка) контрастного кольору в нижній центральній частині нігтя. Цей варіант вважається одним з найбільш елегантних способів дизайну нігтів.

Нанесення квіткового принта – ще одна ідея точкового манікюру. Якщо ви хочете зобразити барвистий квітка, то покрийте ніготь прозорим лаком в якості бази, а вже зверху наносите яскраві відтінки. Наприклад, можна намалювати соняшник – для цього в центрі нігтя поставте чорну крапку і оточіть її жовтими колами. За бажанням можна додати стебло і листок. Річний і освіжаючий манікюр готовий.

Дивіться також:  Маки на нігтях (35 фото): дизайн манікюру з малюнками. Як покроково намалювати червоний мак?


Ще один простий варіант дизайну – невизначена абстракція. Так, ви можете наносити кола на ніготь кількома способами: лінійно, зигзагом або спіраллю. Якщо користуватися даними радою, то ви отримаєте гарний і незвичайний манікюр.

Дуже красиво виглядає і накладання точок різного відтінку один на одного. Щоб втілити такий дизайн, спочатку фарбують нігті обраним лаком, а коли він висохне, наносять точки білого кольору, ближче до кінчика нігтя. Через 10-15 хвилин можна нанести кола іншого забарвлення, в деяких місцях злегка закриваючи білі елементи. Однак не варто вибирати занадто контрастний варіант


Як ви змогли переконатися, існує велика кількість варіантів стилізації точок на нігтях – вони можуть бути не тільки абстрактним орнаментом, але і цілком закінченим зображенням. Не бійтеся експериментувати і вносити навіть готові шаблони та інструкції свої індивідуальні поправки – таким чином, ви зможете створити персоніфікований і унікальний дизайн.

Про те, як зробити манікюр з колами за допомогою дотса, дивіться у відео нижче.