Манікюр з черепами (20 фото): варіанти стильного дизайну нігтів

Манікюр з черепами – досить провокаційний і сміливий, але в той же час стильний варіант оформлення нігтів. Як самостійно зобразити череп на нігтях? З чим можна поєднувати незвичайний дизайн?

Спочатку слід ретельно підготувати нігті. Для цього потрібно акуратно видалити раніше наявний манікюр і обробити нігті – нанести зміцнювальний засіб, намазати кремом кутикулу, так і в цілому провести всі необхідні і звичні вам спа-процедури для рук. Коли уходовая частина завершена – слід приступати до нанесення лаку і малюнка.

Щоб намалювати череп, вам знадобиться тонка пензлик нею потрібно наносити малюнок. Також в якості допоміжного засобу можна використовувати тонку голку або зубочистку. Якщо ви не дуже впевнені в своїх художніх можливостях, то скористайтеся зображенням черепа в якості орієнтира. Перш ніж малювати на нігтях, можна потренуватися на папері (проте, навіть на папері слід малювати лаком). Крім того, можна використовувати трафарет. Його можна придбати в косметичних магазинах або зробити самостійно. В першу чергу необхідно нанести малюнок самого черепа і тільки потім додавати кістки (за бажанням).

Якщо самостійно намалювати зображення не виходить, зверніться за допомогою до подруги або рушайте в салон краси, де з цим завданням з легкістю впораються майстра нігтьового сервісу.

Варіанти оформлення

Існує безліч різновидів дизайну нігтів з черепом. Розглянемо найпопулярніші і найцікавіші із них.

  • Класичний чорно-білий варіант. Даний спосіб нанесення зображення черепа на нігті вважається традиційним. Так, базою і основою служить чорний лак, поверх якого білим кольором малюється картинка. Стильно і контрастно.


  • Кольорова фантазія. Останнім часом все більшу популярність набувають модернізовані зображення черепа – так, кістки можуть бути зображені в кольорі або розбавлені іншими малюнками (найчастіше квітами). Оригінально і незвично.
Дивіться також:  Манікюр з єдинорогом (32 фото): дизайн нігтів з веселкою і єдинорогом в молодіжному стилі


  • Блискітки. В даному випадку основним покриттям може стати прозорий або чорний лак, а сам череп зображується за допомогою блискіток, страз або кристалів. Є кілька варіантів такого оформлення: по-перше, можуть бути нанесені тільки обриси і контури малюнка, по-друге – череп може бути зображений повністю. Яскраво і зухвало.

  • Один великий або кілька дрібних. Так, череп в оформленні нігтів може стати центральною прикрасою або грати роль невеликий деталі. Яскраво і ефектно.


  • Акценти. Череп можна зобразити тільки на одному з нігтів, в той час як інші чотири буду пофарбовані однотонним покриттям. Цікаво і привабливо.


  • На Хеллоуїн. Якщо ви підбираєте собі стильний образ на Хелловін, то манікюр з черепом може стати відмінною і доречною деталлю вашого образу.

Для більшого контрасту в якості основи використовуйте помаранчевий лак. Містично і загадково.  • Наклейки. Якщо ви не бажаєте витрачати надто багато сил на нанесення малюнка черепа, то можна скористатися вже готової картинкою – наклейками. Швидко і просто.З чим поєднувати?

Зрозуміло, череп може стати центральною фігурою вашого манікюру, однак, на нігтях він може бути не один. Так, цей малюнок можна поєднувати з павутиною для додання образу якоїсь готичності. Для великих оригіналів підійде варіант зображення на одній руці черепа, а на інший – іншого скелета. Таким чином, поєднуючи обидві руки, ви будете отримувати повну картину. Ще один успішний «дует» – череп і летючі миші.

Наступного відео ви побачите як з конфетті викласти череп на нігті.