Манікюр з бананами (31 фото): річний дизайн нігтів в жовтому кольорі з малюнками. Як покроково намалювати банан?

Як красиво оформити манікюр з бананами? Як зробити оригінальний річний дизайн нігтів в жовтому кольорі з малюнками у вигляді бананів? Як покроково намалювати банан на нігтях? Як можна оформити нігті в рожевий колір з малюнком у вигляді бананів?

На сьогоднішній день дизайнери пропонують безліч варіантів оформлення нігтів з малюнком у вигляді банана.

 • Літній манікюр в жовтих відтінках з малюнком у вигляді бананів. Спочатку всі нігтьові пластини покриваються в лак яскравого жовтого кольору. Потім на кількох нігтях за допомогою спеціальних косметичних пензлів зображується контур майбутнього малюнка. Робити це слід за допомогою чорного покриття. Але пам’ятайте, що його лінії не повинні бути занадто товстими або нерівними, адже це може повністю зіпсувати весь дизайн манікюру. На всіх нігтях малюнок робити не варто, адже дизайн може виявитися занадто перевантаженим, негарним.

Щоб зробити оформлення більш помітним і ефектним, нігті, на яких не було нанесено зображення можна додатково прикрасити дрібними сріблястими стразами або декоративної золотистої тонкою стрічкою.


 • Манікюр в зелених і білих тонах із зображенням бананів. Часто в подібному випадку на нігтях роблять гарний градієнт за допомогою зеленого і білого лаку. При цьому перше покриття рекомендується брати більш світлого відтінку, щоб манікюр виглядав на нігтях акуратніше і гармонійніше. Після цього на кілька нігтів потрібно намалювати зображення бананів за допомогою чорного і жовтого лаку. Роблять його всього на 2 або 3 нігтьових пластинках. Такий варіант дизайну не слід прикрашати іншими додатковими елементами, інакше він може вийти безглуздим.

 • Чорно-білий манікюр з малюнком банана. Спочатку одна частина нігтів покривається чорним лаком, а інша – білим кольором. Причому в цьому випадку можна використовувати як глянсові лаки, так і матові. Після цього на два або три нігтя, які пофарбовані в білий відтінок, акуратно наноситься малюнок маленьких бананів чорним і жовтим кольором покриття. Нерідко дизайнери в кінці покривають кілька чорних пластин дрібними блискітками або більш великими сріблястими стразами.
Дивіться також:  Ківі на нігтях (35 фото): дизайн манікюру з ківі і крапельками, підкреслює засмагу

 • Рожевий манікюр із зображенням банана. Всі нігтьові пластини покриваються рожевим лаком. При цьому допустимо брати як бліді або неяскраві відтінки, так і більш насичені і яскраві тони. У цьому випадку можна пофарбувати один або два нігтя в інший колір. Так, часто для цього використовують сріблясту, бордову, золотисту або червоне забарвлення. Після цього наноситься дрібний малюнок банана жовтим кольором лаку. Роблять це на трьох нігтьових пластинках. Допустимо в кінці злегка прикрасити нігті, на яких немає картинки, золотистими блискітками або тонкою стрічкою.


 • Біло-жовтий манікюр з бананами. Щоб зробити такий манікюр, основну частину всіх нігтів покривають у білий лак, а нижню частину пластин фарбують у жовтий відтінок у вигляді півкола. Робити це можна як на всіх нігтях, так і на декількох з них. На два або три нігтя наноситься малюнок бананів. Деякі модниці роблять його тільки на одній з пластин, щоб оформлення було більш акуратним і непомітним. В такому випадку замість білого допустимо взяти молочний, бежевий або кремовий відтінок лаку.


Як зобразити візерунок?

Сьогодні дизайнери надають таку покрокову схему, як малювати такий узор на нігтьових пластинах:

 • для початку слід повністю прибрати старе покриття і вирівняти поверхню нігтів;
 • всім нігтям надається бажана форма;
 • потім вони покриваються в декоративний лак і спеціальні косметичні покриття, які призначені для того, щоб покриття трималося максимально довго;
 • тільки після цього можна приступати до нанесення самого малюнка – для цього слід взяти лак жовтої забарвлення і за допомогою тонкої косметичної кисті на пластинки акуратно наносяться тонкі смужки таким чином, щоб в кінці вони були злегка загнутою форми;
 • якщо ви хочете зробити малюнок у вигляді бананів на своїх нігтях більш чітким, то варто використовувати чорний колір лаку – їм роблять контур зображення, але наносити його потрібно акуратно і тільки тонкими лініями, щоб не зіпсувати зображення візерунка.
 • Дивіться також:  Мехенді на нігтях (36 фото): дизайн манікюру малюнками і візерунками в стилі мехенді

  Цікаві ідеї

  Якщо ви хочете, щоб манікюр в кінці вийшов більш оригінальним і помітним, тоді можна оформити його в смужку. Для цього частину нігтів покривається в білу забарвлення. Після чого на них зображуються смужки різні за розміром і колірній гамі. Пластини великих пальців можна покрити в яскравий жовтий відтінок. На них зображується картинка бананів за допомогою чорного покриття. Подібний варіант дизайну нігтьових пластин буде виглядати модно і яскраво на будь-якій модниці.


  Оригінальним варіантом буде і френч. Щоб оформити його, основну частину нігтя покривають у яскравий колір (жовтий, бірюзовий, рожевий, блакитний, зелений). Потім верхня частина покривається в інший відтінок (білий, молочний, чорний, темно-синій). При цьому не забудьте підібрати ці кольори таким чином, щоб вони добре поєднувалися один з одним. Після того як ви пофарбували всі нігті, можна приступати до нанесення зображення. Його роблять лише на кількох нігтях, а не на всіх відразу.

  Малюнок варто зображувати дрібним. Перед його оформленням допустимо зробити контур чорним кольором.

  Якщо ви хочете зробити свій манікюр помітним і насиченим, можна також разом з малюнком бананів зробити зображення гороху. Щоб оформити такий дизайн, для початку всі пластини покриваються в білосніжний або молочний колір. Потім частина нігтів покривається візерунком у вигляді великого чи дрібного гороху. Найчастіше його роблять чорним покриттям. На інші пластини акуратно наноситься зображення дрібних бананів. Подібний варіант оформлення буде гарно і модно виглядати практично на будь-якій дівчині.


  Ще одним незвичайним варіантом є жовтий манікюр з бананами і помаранчевим градієнтом. При цьому плавний перехід кольорів роблять уздовж кожної нігтьової пластинки. Після цього на один або два нігтя акуратно наноситься зображення бананів. Причому для цього рекомендується брати покриття чорного кольору в якості контуру малюнка. Наприкінці кілька нігтів допустимо прикрасити сріблястими стразами різного розміру або декоративної тонкою стрічкою.

  Дивіться також:  Манікюр з ромашками (69 фото): покроковий дизайн нігтів з малюнком ромашок. Як намалювати квіти на жовтому або рожевому лаку?

  Технологію промальовування бананів на нігті дивіться далі.