Манікюр в грецькому стилі (30 фото): дизайн нігтів з орнаментом і прапором Греції

Чим виділяється манікюр в грецькому стилі? Як можна цікаво оформити манікюр з грецьким орнаментом? Як виглядають сучасні варіанти дизайну нігтів з прапором Греції? Які кольори можна використовувати при створенні грецького манікюру?

Величезна кількість дизайнерських ідей можна згрупувати за напрямами. Актуальними в цьому сезоні є:

  • орнамент;
  • графіка;
  • тема флори і фауни;
  • малюнки будівель;
  • зображення прапорів країн.


Кожен з даних видів хороший по-своєму. Однак для того щоб максимально індивідуалізувати манікюр, необхідно вибрати більш конкретну тематику.

Так як в цьому сезоні залишаються модними пастельні тони, то грецький манікюр можна назвати одним з ноу-хау майстрів нігтьового сервісу.

Даний вид оформлення нігтів має безліч варіантів виконання. До грецького манікюру можна віднести не тільки малюнок прапора країни, але і характерні візерунки. Історично для декору та прикрас в Греції використовували світлі тони, але при бажанні їх можна розбавити і підходящим для образу яскравим відтінком.


Орнамент

Типовим орнаментом країни є геометричний візерунок, що повторюється. Це плавно сполучені між собою квадратні завитки. Такий малюнок вдало виглядає на білому фоні і може бути змальований в будь-якій частині нігтя.

При бажанні зробити акцент на візерунку його розташовують посередині у вертикальному напрямку. Гамма кольорів, які можна використовувати, обширна. Це і блакитний, і жовтий, і будь-контрастний темний колір, аж до чорного.

Особливо дорого виглядає орнамент, оформлений за допомогою сріблястого або золотистого лаків.
Для того щоб створити лише невеликий натяк на грецьку тематику, досить нанести частину орнаменту вузькою стрічкою вертикально вздовж одного або декількох нігтів. Відмінним рішенням стане смужка орнаменту, що розділяє кінчик нігтя і основну його частина, виконана у місячному стилі.


Графіка

Графічний стиль відмінно вписується в ідею грецького манікюру. Для цього необхідно намалювати по обидві сторони орнаменту дві смужки. Таку композицію можна розмістити як прямо, так і навскоси на одному або декількох нігтях.

Дивіться також:  Манікюр Tiffany (54 фото): дизайн нігтів в стилі «Тіффані», ідеї для весільного манікюру зі стразами

Цей варіант манікюру можна поєднувати з розмитими контурами. Для цього готовий малюнок необхідно покрити напівпрозорим лаком, не чекаючи його повного висихання. Також можна розтушувати візерунок пензлем.


Малюнки флори і фауни

Зображення грецьких тварин можуть стати справжнім витвором мистецтва, якщо звернутися до національних міфів і легенд.

Найвідомішими з представників грецьких міфічних істот є кентавр і медуза Горгона.

Малюнок з останньої можна «підтримати» зображеннями кількох змій на сусідніх нігтях. Не варто забувати і про Пегаса зі Сфінксом.

Для створення більш простого оформлення варто згадати про гілочках винограду і оливи. Це найхарактерніші рослини Греції, які в присутності тонкої золотої кайми будуть виглядати на нігтях не менш ефектно.


Малюнки будівель

Для створення незвичайного лука в діловому стилі відмінно підійде невеликий схематичний малюнок будівлі в грецькому стилі (трикутний дах і колони), виконаний на світлому фоні.

Краще всього розмістити таку прикрасу на одному нігті руки, так як присутність такого візерунка на кожному пальці створить враження захаращеності, буде важким для сприйняття.

Такий варіант добре виглядає на коротких нігтях.


Зображення прапора

Особливо хочеться виділити варіант манікюру у вигляді грецького прапора. Це модне біло-блакитне поєднання відтінків пастельної гами. Вся поверхня є чергуванням білих і блакитних смуг з білим хрестом в лівому верхньому кутку.

Даний вид манікюру універсальний.

Колірна гамма і геометричність підійдуть як до класичного суворому образу, так і до невимушеного аутфиту для відпочинку на пляжі або в клубі.


До даного малюнку застосовується велика різноманітність технік. Поступове посилення блакитного в омбре виглядає просто і сучасно. Крім того, можна зробити прапор матовим за допомогою спеціального лаку або створити малюнок у стилі графіті з невеликими патьоками і бризками. Манікюр з використанням блакитний або білої фольги також виглядає незвично і стильно.

Грецький манікюр є відмінним доповненням до будь-якого образу при правильному виборі колірної гами та дизайну.

Денні луки вигідніше всього підкреслить манікюр в м’яких пастельних тонах. І, навпаки, для вечірнього веселощів ефектним варіантом стане яскравий акцент на нігтях.

Дивіться також:  Зимовий манікюр (107 фото): дизайн нігтів у зимовій стилістики і популярні техніки
Майстер-клас про те, як зробити гарний грецький манікюр з орнаментом, дивіться у наступному відео.