Манікюр в червоних тонах (57 фото): однотонний річний дизайн нігтів

Манікюр в червоних тонах підкреслить стильний образ і додасть йому пікантною родзинки. Різноманітність дизайнів і технік виконання дозволить підібрати оптимальний варіант на кожен випадок. Ніж популярний однотонний річний дизайн нігтів? Які способи оформлення є?

Існує безліч відтінків червоного кольору – від фатального пристрасного до стриманого благородного. Залежно від дизайну і бажання дівчини з допомогою такого манікюру можна доповнити повсякденний або вечірній люк.

Останнім часом в літній час року все частіше жінки віддають перевагу класичному універсального варіанту – однотонної манікюру. Виконаний у червоному кольорі, він виглядає спокусливо, але в той же час досить стримано, щоб плавно вписатися не тільки в урочистий стиль, але також стильно доповнити офісний образ.

Але в даний час майстри нігтьового сервісу пропонують своїм клієнтам більш цікаві дизайни, які можуть поєднувати в собі декілька відтінків червоного або доповнювати цей колір іншими. З матеріалів дівчата, як і раніше воліють використання стійкого гель-лаку в поєднанні з втиркой, паєтками або стразами. І все ще на піку популярності залишається використання матового лаку.

Поради фахівців

Професіонали часто звертають увагу на те, що для створення бездоганного манікюру мало звернутися до досвідченого майстра і вибрати потрібний відтінок лаку.

Для створення правильного акценту, потрібно звернути увагу на наступні моменти.

  • Червоний лак на довгих нігтях виглядає вульгарно і зухвало. Таке поєднання в манікюрі допустимо при створенні вечірнього образу, але вже не підійде для походу на роботу або для повсякденного життя. Допустиме використання в даному випадку темного відтінку червоного або бордового в сукупності з іншими нейтральними відтінками, наприклад, білого, золотого або бежевого.
  • Манікюр в червоних тонах відмінно підходить для коротких нігтів. Оскільки це – яскравий відтінок, який притягує до себе увагу, варто подбати про те, щоб кутикула нігтів була оброблена, а нігтьова пластина профарбована рівномірно і виглядала акуратно. В іншому випадку враження від такого манікюру може бути зіпсовано.
  • При виборі червоного лаку жінкам з теплим відтінком шкіри варто звертати увагу на такі тони, як яскраво-червоний, суничний, кораловий. А для дам з холодним відтінком шкіри підійдуть більш темні насичені тони, як, наприклад, винний, вишневий чи малиновий.
  • Дизайн для червоного манікюру також варто підбирати ретельно, щоб домогтися бажаного ефекту і при цьому не переборщити із зайвою урочистістю, яка не буде доречна для повсякденних подій, або зайвої вульгарністю.

В залежності від випадку і індивідуального стилю дівчини, можна підібрати оптимальний гарний варіант оформлення манікюру в червоному кольорі.

Колірні рішення

Щоб згладити викликає ефект яскравого відтінку червоного в манікюрі, його можна поєднати з іншим кольором для отримання більш нейтрального універсального варіанту. Дуже популярні такі поєднання червоного відтінку.

  • З чорним кольором. Темний відтінок здатний збалансувати занадто яскравий відтінок червоного і зробити дизайн манікюру більш спокійним і нейтральним. Залежно від підібраного малюнка і техніки виконання, цей ефект також можна звернути і створити більш цікавий вечірній варіант.
Дивіться також:  Червоні гострі нігті (43 фото): дизайн манікюру загострених нігтів зі стразами
  • З бежевим. Це нейтральний світлий відтінок ідеально виглядає в манікюрі з темними тонами червоного. Найбільш часто це або геометрична комбінація з двох кольорів, або їх почергове нанесення. Часто зустрічається манікюр зі стильним малюнком.
  • З білим. Ще один популярний варіант. Світлий відтінок здатний освіжити дизайн і зробити його ще більш урочистим і стильним. Особливо ефектно він виглядає у поєднанні зі стразами.
  • З золотим. Золото в сукупності з червоним кольором – ідеальний варіант для створення розкішного яскравого манікюру. За допомогою нього можна доповнити вечірній образ і привернути увагу оточуючих. Найбільш часто майстри пропонують прикрасити червоний дизайн саме золотими блискітками або стразами, що додати манікюру особливого шарму.

Червоний тон можна також успішно поєднувати з білим, синім, сірим та іншими відтінками.
Способи оформлення

Дизайн манікюру можна створити, використовуючи різні техніки та варіанти оформлення. Однотонний варіант вважається найбільш універсальним, проте в поєднанні навіть з невеликим додатковим дизайном манікюр може стати більш урочистим, офіційним або спокусливим.Місячний манікюр

Найбільш часто червоний лак використовують для створення класичного місячного манікюру. У цьому випадку лунка виконується в прозорому або бежевому кольорі. Такий варіант підійде для створення повсякденних образів. Це найбільш універсальний і популярний варіант.

Втім, зустрічаються варіанти, коли, навпаки, лунка червоного тону доповнюється іншими, більш нейтральними кольорами – наприклад, молочним або золотистим. Виглядає такий дизайн не менш ефектно.З малюнком

Лак червоних відтінків активно використовується майстрами для створення стильного малюнка. Так, однією з останніх тенденцій цього року є нанесення контуру малюнка вогню на нігтьовій пластині. Особливо цікаво такий варіант виглядає на довгих нігтях. Припустимо на додаток використання лаків і інших кольорів, наприклад, чорного або білого, для створення найбільш реалістичного ефекту.

Дивіться також:  Червоний манікюр з сріблом (53 фото): дизайн нігтів в срібних тонах

Червоний колір нерідко відносять до найбільш шляхетним, «королівським». Саме тому його найбільш часто можна зустріти на розкішному манікюрі, виконаному з використанням малюнків корони або імітації старовинної золотого орнаменту.
Омбре або втирка

Часто майстри пропонують своїм клієнтам спрощені, але не менш стильні, універсальні варіанти манікюру в червоних тонах. Для створення повсякденного варіанту популярною технікою є омбре. Вона застосовується з використанням більш насиченого або темного відтінку того ж кольору або з використанням лаку іншого тону. Виходить дуже незвичайний, але при цьому простий ефект, який подобається багатьох дівчат.

Те ж саме можна сказати і про втирку. Вона нерідко застосовується з метою згладжування вульгарного ефекту яскравого кольору, роблячи його більш нейтральним. Це ідеальний літній варіант манікюру.
Зі стразами і блискітками

Найбільш популярне поєднання з лаком червоного кольору. Як правило, використовується для того, щоб підкреслити розкішний урочистий образ і надати йому родзинку. Стрази можуть кріпитися біля основи нігтя або покривати всю його поверхню. Зазвичай стразами великих розмірів прикрашають два пальці на кожній руці, а невеликими можуть прикрашатися все.

Блискітки можуть використовуватися в якості додаткового гламурного прикраси або наноситься на всю поверхню нігтя, щоб посилити мерехтіння червоного кольору. Нерідко для декорування застосовуються блискітки інших кольорів, наприклад, золотого, синього або чорного.

Червоний манікюр ідеально підкреслить красу форми нігтів і зверне на руки дівчини увагу оточуючих.


Про те, як зробити манікюр в червоних тонах в стилі омбре, ви дізнаєтеся в наступному відео.