Манікюр та педикюр в 4 руки (15 фото): як проводиться процедура?

Як проводиться процедура при виконанні манікюру і педикюру в 4 руки? Які є особливості такого роду послуг? Де варто користуватися такою послугою, які її плюси і мінуси, якщо вони є? Інновація в салоні – на користь часу.

Манікюр або педикюр, виконуваний в 4 руки, спочатку вимагає певного рівня спрацьованості від майстрів. Часто кожен з професіоналів виконує роботу трохи по-своєму, а значить і домогтися максимальної ідентичності в їх візерунках буде не так просто, особливо якщо майстри бачать один одного вперше.


Вибирати варто спеціалізоване місце, в якому стабільно працюють декілька колег, які добре знають роботи свого салону. Краса коштує як грошей, так і зусиль по вибору якісного сервісу. Краще всього вибирати перевірені салони з багаторічною історією та роботою без нарікань. Тепер є багато сервісів з відгуками та порадами щодо вибору послуг в інтернеті, так що підійти до цього можна грунтовно.

Зрозуміло, крім перестраховки з підбором персоналу, використовуються і схеми для конкретних моделей, що дає можливість майстрам немов по нотах виконувати задане зображення. Але особливе місце в манікюрному та педикюрного справі по праву займають роботи, виконані індивідуально. Втім, кожен може орієнтуватися на свій власний смак.


Встигати стало простіше

Завдяки способу роботи в 4 руки, вибрати зручний час для походу на манікюр з педикюром легше простого. Це може бути обідню перерву або годину релаксу після роботи. Загалом, в тому, щоб вибрати випадок, проблеми не буде.

У середньому послуга займає годину чи півтори, що дає в результаті стільки ж зекономленого часу на купу дрібниць, які потрібно зробити.


Все так, але краще

Сам процес нічим не відрізняється від таких же одинарних. Просто дві процедури відбуваються одночасно. Звичайно, особливо поспішають дами можуть вибрати послугу у чотирьох майстрів одночасно, чим скоротять витрати дорогоцінного часу до мінімуму. Але можливість такого доповнення необхідно уточнювати в салонах.

Дивіться також:  Аерограф для нігтів (26 фото): як користуватися трафаретами для аерографії при створенні дизайну манікюру з малюнками та градієнтом?

Щоб розглянути нюанси процедури, згадаємо основні етапи. Як і в стандартних варіантах вони залишаються незмінними. Але варто мати на увазі, що представлений порядок не є догмою в останній інстанції і певні відмінності цілком можуть мати місце.

Спершу очищають поверхню під нігтями і знімають старий лак. Потім обрізають нігті до необхідної довжини. Потім їх підпилюють. Приблизно в цей же час кутикулу видаляють. Все це відбувається з використанням стерильних інструментів високої якості. Не варто забувати про гігієну та безпеку.

Після всіх цих операцій, коли легкість оновлених ручок викликає посмішку на обличчі, настає черга прикраси нігтів лаком, стразами і малюнками. Завжди можна вибрати відповідний мотив з каталогу або віддатися на волю фантазії майстра, а може, і своє. Вдаватися в подробиці кожної методики не дозволяють їх величезні варіації і комбінації. Завжди можна звернутися за кваліфікованою допомогою представників салону, який був обраний заздалегідь.
Краще спробувати

Таким чином, при своїй зручності і величезній кількості плюсів дана послуга виглядає дуже привабливо і кожна представниця прекрасної статі повинна відчути себе королевою, ну або хоча б принцесою, в той час, як вмілі майстри будуть кружляти навколо, виробляючи шедеври.

Процес одночасного сеансу манікюру і педикюру демонструється на відео нижче.