Малюнки на нігтях дотсом (57 фото): точковий манікюр за допомогою дотса покроково. Як можна намалювати в домашніх умовах?

Існує безліч технік і пристосувань для нанесення зображень на нігті. Одним з варіантів є малюнки на нігтях дотсом. Що це таке? Як виконується точковий манікюр за допомогою дотса покроково? Як можна намалювати в домашніх умовах?

Красиві і доглянуті руки сьогодні є обов’язковим штрихом будь-якого жіночого образу. Тому гарний манікюр став звичним і для домогосподарок, і для бізнес-леді. Безумовно, фарбування та догляд за нігтями виконуються в різних техніках, за допомогою різноманітних засобів для фарбування й особливого переліку використовуваних інструментів.

Таке багатофункціональне манікюрна пристосування, як дотс (або доттер), являє собою невеликий виріб, призначене для створення розпису або малюнка на нігтях засобами для фарбування. Найчастіше інструмент має робочу основу з двох кінців, виконане у вигляді кульок, які мають різний діаметр. Саме вони дозволяють малювати і виконувати дизайн нігтів.

  Головною функціональною особливістю дотса є створення точкового візерунка, який в умілих руках професійного майстра манікюру або ж жінки з мінімальними навичками в домашніх умовах дає можливість перетворити простий манікюр в оригінальний «нейл-арт». Завдяки кульок можна втілити ідеї малювання на нігтях звичайних точок, вигадливих ліній, кольорів і багато чого іншого.

  Купити доттер можна в будь-якому спеціалізованому відділі або магазині інструментів і матеріалів для догляду за нігтями, зазвичай вони реалізуються в наборах по кілька інструментів. Обумовлено це тим, що для створення декору майстру зручніше озброїтися відразу декількома варіантами дотса з різними розмірами кульок на кінцях.
  Як і будь-який інший інструмент, дотс для манікюру має свої переваги і недоліки. В першу чергу слід означити позитивні властивості пристосування.

  • З допомогою додаткового інструменту майстер отримує можливість створювати масу різноманітних варіантів дизайну нігтів, не обмежуючись певними ідейними рамками.
  • Нанесений малюнок або зображення не вимагає дотримуватись у одязі якогось певного стилю. Створений декор чудово поєднується з різними напрямками модних тенденцій. Крім того, подібний дизайн не вимагає доповнення у вигляді аксесуарів або певного макіяжу у жінки, оскільки гармонічний у будь-яких образах.
  • Для створення малюнка за допомогою дотса необов’язково володіти талантом художника, тому створювати унікальний «нейл-арт» можна самостійно в домашніх умовах.
  • Процедура нанесення малюнка, як правило, забирає мінімум часу.
  • Інструмент універсальний, тому різні візерунки та композиції на нігтях можна зробити, маючи мінімум робочих матеріалів і кілька доттеров з кульками різного діаметра.
  • Інструментом можна працювати з різними видами лаків для фарбування нігтів.
  Не позбавлений дотс та деяких мінусів, які виникають в процесі роботи над створенням декору.

  • Для використання доттера необхідна гранична концентрація і увага, оскільки в іншому випадку можливий істотний перевитрата в матеріалах.
  • Щоб малюнок був привабливим, потрібно дотримуватися строгості ліній і схеми для створення чіткої геометрії.
  • Щоб оформити нігті складними орнаментами, одного дотса для майстра буде недостатньо, тому варто додатково придбати спеціальні кисті.
  • Інструменти з пластмаси не відрізняються тривалим експлуатаційним терміном, тому перевагу варто віддавати виробам з металу.
  Дивіться також:  Смайлики на нігтях (28 фото): красивий і оригінальний дизайн манікюру зі смайлами


  Як правильно користуватися інструментом?

  Як показує практика, навчитися малювати за допомогою дотса може кожен. Однак перед початком роботи з нігтями слід попрактикуватися на моделях, якими можуть стати домочадці, або використовувати для відточування майстерності пластикові тіпси. Дуже важливо зрозуміти, як слід максимально зручно тримати інструмент у руці, щоб не створювати в процесі роботи постійне напруження в кисті. Перший час варто обмежитися простою технікою і ставити звичайні точки на практичному матеріалі.

  Після закінчення деякого часу прийде розуміння того, як контролювати розмір одержуваних кружечків, — їх контури стануть більш чіткими та правильними. Після цього можна переходити до створення дизайну нігтів за допомогою дотса.

  Використовуючи інструмент, варто дотримуватися деяких послідовних правил роботи.

  • В першу чергу необхідно підготувати нігтьову пластину до нанесення малюнка. Для цього слід надати їй обрану форму і видалити кутикулу.
  • Після на нігті необхідно нанести спеціальну базу, здатну виступити в якості захисту від пігментації. Крім того, засіб дасть можливість зберегти первісний вигляд манікюру на більш тривалий період.
  • Далі нігті покриваються основним лаком.
  • Для нанесення малюнка, особливо різнобарвного, краще всього використовувати спеціальну або саморобну палітру.
  • Інструмент необхідно занурювати в склад, контролюючи, щоб вся поверхня кульки була покрита рівномірним шаром фарби.  • Для створення складного малюнка в першу чергу проставляються основні точки, які будуть виступати кордонами майбутнього візерунка на нігті. Щоб кружечки мали рівні і однакові контури, слід розташовувати дотс під прямим кутом щодо робочого підстави.
  • Після можна приступати до формування інших точок візерунка, які можуть відрізнятися кольором або розміром від базових.
  • Після сушіння малюнка ніготь слід покрити спеціальним закріплює лаком, який додасть дизайну глянсовий блиск або матовість.
  • По закінченні робіт з дотса необхідно видалити всі залишки лаку.  Схеми і техніка виконання малюнків

  Для новачків манікюрної справи або майстринь, які займаються дизайном самостійно, рекомендується починати роботу з дотсом, використовуючи максимально прості схеми малюнків. У перший час можна взяти в допомогу покрокову інструкцію та поради щодо створення візерунка.

  • Щоб точки були однаковими, перед нанесенням кожної варто попередньо вмочати інструмент лак. Подібний метод необхідний, оскільки досить важко визначити візуально, скільки барвника залишилося на кінці дотса і було використано для створення попередньої точки.
  • І навпаки, якщо малюнок вимагає наявності гуртків різного розміру, кінець інструменту раз занурюється в лак, після чого на нігті проставляється 2-3 горошини. Цей метод є альтернативою способу створення відміток різного діаметру, щоразу змінюючи інструмент на інший з відповідним розміром кульки на кінці.
  Дивіться також:  Манікюр з птахами (51 фото): дизайн нігтів з жар-птицями. Як намалювати перо?  • За допомогою доттера можна намалювати навіть квіти на нігтях, для цього роботу слід починати з центру, проставляючи точки по колу з однаковою відстанню один від одного. Для того щоб пелюстки у квітки придбали видовжену форму, що точки слід розтягнути на нігті за допомогою звичайної зубочистки.
  • Дотс дозволяє малювати сердечка. Схема полягає в наступному: необхідно зробити дві симетрично розташовані точки на відстані один від одного, а за допомогою пензля об’єднати їх лініями, що повторюють контур необхідної фігури.
  • Щоб заповнити візерунок зсередини, вмочивши кулька в лак, потрібно зробити в центрі точку, а потім пройтися доттером по всій області, рівномірно розподіляючи фарбу або лак.
  • Для майстрів, що займаються «нейл-артом» за допомогою дотса, корисною стане робота за схемою кубістів, які візуально розділяють робочу поверхню на рівні квадрати. У випадку з доттером в якості бази малюнка будуть виступати точки.  • Щоб виконати дизайн нігтів в зимовому стилі, за допомогою інструменту необхідно проставити крапки, які будуть виступати в якості решт майбутньої сніжинки, з головною відміткою по центру фігури. Після цього всі ланки необхідно з’єднати лініями за допомогою кисті або зубочистки. В якості новорічного дизайну може виступити робота з дотсом і блискітками або сріблястою/золотою пудрою. Базовий колір може бути однотонним або в стилі омбре.
  • Літнім і грайливим варіантом для манікюру або педикюру може стати зображення бантика на нігтях, який досить просто виконати за допомогою доттера. Бант робиться за такою схемою: на поверхні слід зробити дві великі краплі, більш маленькою кулькою зробити ще дві між ними, після чого тонким пензликом або голкою провести між ними поєднують лінії. Для більш чіткого контуру його варто обвести темним відтінком лаку і висушити.


  Варіанти дизайну

  Представницям прекрасної статі, які віддають перевагу скромний, але не менш ефектний мінімалізм в оформленні нігтів на руках та ногах можна сміливо вдатися до використання в роботі дотса. Дизайн з крапель може виконуватися як по центру пластини в суворій відповідності з геометрією, там і у вигляді різнобарвною абстракції на кінці нігтя або, навпаки, ближче до пальця. Світлі і барвисті тони лаків допоможуть весняний настрій, блискітки стануть доречні в зимових варіантах створення дизайну за допомогою доттера. Оригінально виглядатимуть візерунки з крапель різного кольору і діаметра.

  Дивіться також:  Манікюр з малиною (25 фото): дизайн манікюру з малиною. Як покроково намалювати малину?

  Дотс дозволяє сміливо експериментувати з яскравістю фарб і поєднанням кольорів, орієнтуючись при виборі дизайну на настрій і актуальність квітів в тому чи іншому сезоні.

  Нижче представлені кілька варіантів використання дотса в «нейл-арте».

  «Чорно-білий манікюр в горошок»

  Базовим кольором нігтів буде чорний. На основу, ближче до кінця нігтя, за допомогою дотса наносяться точки різного розміру. Після цього можна виділити кінець нігтьової пластини білим і покрити манікюр глянсовим або матовим закріплювачем.  «Різнобарвна розсип»

  За основу може бути взятий будь-світлий лак: білий, бузковий або рожевий. Після висихання основи на неї наносяться різнокольорові горошини в довільному порядку. Можна формувати абстракцію з гуртків, де один буде заходити на інший. Подібний дизайн буде доречний в якості зимового декору або виступати в ролі весняного і ніжного оформлення нігтів — все залежить від обраного колірного рішення.  Манікюр з точками, розташованими у вигляді прямих ліній

  Для консервативних перфекціоністок «нейл-арт» за допомогою дотса можна виконати, створюючи на світлій основі лінії з точок однакового розміру. Причому колір нігтів необов’язково повинен бути однаковим — для весняного і літнього манікюру можна використовувати поєднання одного кольору в різних відтінках на кожному пальці. Для закінченого оформлення нігті рекомендується покрити глянцевим закріплювачем.

  Крім абстракції або прямих ліній з точок, інструмент дозволяє оформляти ніготь у вигляді різнобарвного візерунка з крапель, утворюють півколо. Точки можна виконувати різними за кольором і діаметру. З горошин різного розміру легко сформувати витіюваті візерунки на контрастному базовому тлі.  Святковий манікюр в стилі омбре з точками

  Досить актуальну техніку створення дизайну з переходом кольору нігтя в різні кольори і тональності можна доповнити і прикрасити за допомогою дотса. Для цього на основі створюються візерунки або лінії з точок, які для блиску і привабливості можна покрити яскравої сріблястої пудрою або втиркой. Подібні варіанти актуальні до будь-яких урочистих заходів.

  Манікюр за допомогою дотса чекає вас в наступному відео.