Маленька прасувальна дошка (10 фото): розміри компактних прасувальних дощок. Як вибрати легке міні-виріб для прасування?

Маленька прасувальна дошка – незамінна річ для маленької квартири або під час подорожей. Які розміри компактних дощок? Які фірми краще брати? На що звернути увагу? Що радять професіонали? Де знайти інформацію про таких міні-дошках?

Компактна прасувальна дошка повинна бути не тільки маленькою, але і зручною.

При виборі міні-дошки варто звернути увагу на ті ж критерії, що і при виборі звичайної: габарити, вагу, якість, матеріали, компактність при складанні. Більшу увагу при виборі міні-дошки, звичайно, має бути приділена габаритами і вагою.

Якщо поверхня для прасування буде дуже вузькою і маленькою, то буде зовсім незручно гладити на ній навіть сорочки. З вагою також потрібно бути акуратніше, адже часто занадто легкі дошки стають нестійкими і абсолютно невідповідними з-за цього за призначенням.

Ще потрібно звернути увагу на покриття – воно не повинно пригорати і бути твердим, щоб не купувати чохли для поверхні занадто часто.

Міні-варіанти

То, що зручно возити з собою у валізі, часто називають настільної гладилкою. Такий варіант в середньому важить близько 1 кг, тому не доставляє багато клопоту. До того ж, найчастіше він не має ніжок, тому немає проблем з нестійкістю – досить покласти дошку на рівну поверхню або закріпити її над нею.

Найпопулярніша модель називається Gimi Pollicino. Її розміри становлять 73х30 см, а єдиним мінусом є недостатня міцність основи.

Leifheit AirBoard Compact Table – настільна гладилка, має такі ж розміри, як і попередня – 73х30 див. Виконана зі спеціального пластику, що відбиває тепло, завдяки чому прасування проходить ефективніше. Невелике полотно компенсується швидкістю і якістю.

Найдорожчий з можливих варіантів – Foppapedretti Stirofast. Має додаткові гачки для одягу. Незважаючи на свої невеликі розміри, складається до 50 см, влазить навіть в сумку.

Це якісна і міцна знахідка для дальніх поїздок. Є додаткові аксесуари, що дозволяють їй перетворитися на повноцінну дошку.

Російська бюджетна альтернатива – «Ніка Настільна». Ця прасувальна дошка має опорні ніжки висотою 10 см, що дозволяє їй стояти, наприклад, на столі. Порівняно зі своїми іноземними конкурентами має низьку ціну.

Дивіться також:  Насадка на праску для прасування (11 фото): універсальна тефлонова накладка на підошву праски для прасування делікатних тканин

Ще одна модель – Frank Lee. Зручний варіант з термостійким покриттям. Вона має довгі доладні ніжки, але вони не дуже стійкі для такої моделі.

Істотний мінус таких видів гладилок полягає в тому, що вони пристосовані тільки для експрес-прасування, тобто у відпустці, відрядженні або в іншому екстреному випадку.

Якщо спідницю міді або брюки кльош погладити ще вдасться, то про постільній білизні, довгих сукнях, шторах і інших об’ємних речі можна забути.

Незвичайні рішення для дому

Сучасний світ настільки підлаштувався під потреби людей, що зараз можна побачити різні варіанти, що дозволяють сховати гладилку в квартирі без збитку для простору. Вбудовані в стіну, шафа або комод прасувальні дошки практично не мішаються в квартирі. Ціна таких моделей може значно відрізнятися від класичних оригіналів, але якість прасувальної дошки при цьому не страждає.

Основний плюс вбудованих дощок – їх невидимість. Як тільки всі процедури закінчені, прасувальна дошка перетворюється в елемент меблів: шафа або дзеркало, і при цьому вона абсолютно не псує інтер’єр. Мінуси незначні: немає додаткових гачків для одягу, і відсутня можливість перенести її в інше місце. Якщо така дошка встановлена в маленькій квартирі, то питання про перенесення не буде.Поради щодо вибору

Ось кілька простих порад, які допоможуть заощадити фінанси:

  • слід довіряти вже перевіреним фірмам, якщо не хочеться купувати міні-гладилки кожні кілька місяців;
  • не варто купувати настільні дошки з вбудованими функціями – вони можуть швидко вийти з ладу;
  • потрібно бути акуратними при перенесенні або транспортування гладилки – вона легко може зламатися;
  • не потрібно намагатися гладити об’ємні речі – можна ненавмисно пропалити їх;
  • ставити настільну дошку необхідно тільки на рівну поверхн
Дивіться також:  Що робити, щоб троянди довго стояли у вазі? 18 фото Що зробити з водою і як зберегти квіти? Що потрібно додати до букету?

Про те, як зробити міні-дошку своїми руками, дивіться у наступному відео.