Макіяж для нависло століття (125 фото): покрокове керівництво для збільшення опущених очей, як фарбувати маленькі, глибоко посаджені очі

Якісно виконаний макіяж здатний перетворити зовнішній вигляд, приховавши недоліки і підкресливши достоїнства. Завдяки покрокового керівництва щодо збільшення опущених очей дівчина зробить їх своєю «родзинкою». Який макіяж для нависло століття краще вибрати?

Прекрасна половина людства прагне зробити все можливе, щоб виглядати прекрасно. Хорошим помічником в цій справі є макіяж, який при правильному нанесенні перетворить дівчину в королеву, сховавши деякі зовнішні вади, одним з яких є нависле повіку. Воно додає погляду втому і робить людину сумним.

Нависле повіку або, як його часто називають, нависає, важке, опущене приховане, являє собою особливу анатомічну будову очей, при якому верхню повіку опускається на нижню (рухливе), утворюючи так званий «капюшон» з шкіри. Ця особливість буває вродженою або набутою.Головна причина, яка призводить до нависанию століття, криється в генетиці. Крім того, поява зайвих складок над очима може бути пов’язано з постійною напругою в області перенісся, що свідчить про хронічної втоми, недовіру, песимізмі.

Нависле повіку буває наслідком вікових змін (з ним стикаються жінки після 50 років), національних рис, різкого схуднення, алергічних реакцій і невеликих набряків, що з’явилися після неправильно підібраної косметики.

Верхню повіку може нависати також внаслідок глибоко посаджених очей.

В цілому можна виділити три різновиди нависання століття:

 • рухливий ділянку верхнього століття стає непомітним;
 • видно лише частку верхнього століття з боку внутрішнього куточка ока;
 • віко провисає до середини розрізу очей.Надлишок шкірного покриву на верхніх століттях в деяких випадках стає причиною зниження природного рівня лінії брови.

Незважаючи на природу появи, жінки, що мають дану форму будови ока, стикаються з масою проблем при нанесенні косметики:

 • тіні довго не тримаються, скочуючись в складці століття;
 • кінці намальованих стрілок може «зламатися», буде втрачено їх контур, або, більш того, лінія від підводки або олівця віддрукується на верхньому столітті;
 • туш бруднить верхню повіку.

У випадку з придбаної природою нависання даний недолік можна усунути, виконуючи спеціальні вправи. Додаткова користь буде отримана за рахунок відпочинку, пиття чистої води та прийому вітамінів.Прийоми візажистів

Головною метою кожного з професійних прийомів вважається коригування опущених верхніх повік.

Рекомендуємо скористатися невеликими хитрощами візажистів при нанесенні макіяжу, щоб не отримати зворотний ефект:

 • Насамперед варто визначитися з формою брів. Брова піднесено-видовженої форми допомагає візуально відкрити погляд. Слід уникати густого волосяного покриву на бровах. Створення красивої лінії краще довірити фахівцеві. Підтримку створеної форми можна здійснювати своїми силами. • Підбираючи тіні, не зупиняйте вибір на перламутрових відтінків. Дані тони застосовуються виключно при підводці тонких ліній. Результатом подібної маніпуляції стане несвіжий погляд.
 • Матовими тінями слід наносити суцільне покриття. Орієнтуйтеся на відтінок райдужки, підбираючи колірну гаму тіней. Крім того, важливим є тип шкірного покриву і колір волосся. • Внутрішні куточки очей можна підкреслити світлими відтінками олівця. Підведення темного відтінку потрібно наносити, не доходячи до середини ока.
 • Застосовуйте олівець тільки для виділення куточків очей з зовнішньої сторони. На додаток цю ділянку потрібно оформити більш темними тонами тіней. • Підводку, стрілки і все чіткі лінії потрібно розтушувати після їх нанесення. Відсутність кордонів зможе візуально підняти верхню зону очі.
 • Замаскувати нижнє провисання можна за допомогою консилера. Однак використовуйте його з обережністю, так як надлишки світлого відтінку призведуть до створення протилежного ефекту. • Темні тіні, які застосовуються для виділення зовнішніх куточків, можна наносити з виходом за межі очі. Не забувайте дотримуватися розумну міру при нанесенні тіней.
 • Стилісти часто застосовують метод, що допомагає збільшити очі, зробивши їх більш відкритими. Він заснований на нанесенні білих тіней в зону внутрішніх куточків очей і їх растушевание з невеликим заходом на перенісся.
 • Профарбувавши складку рухомого століття тінями темних відтінків, ви зможете змінити візуальне сприйняття розрізу очей, прибравши припухлість.
 • Завдяки розкішним об’ємним вій можна приховати навислі повіки. В даному випадку верхній війковий ряд можна густо і ретельно фарбувати тушшю, тоді як нижній, не рахуючи куточків, залиште непрокрашенными. Якщо ви володарка рідкісних і коротких вій, то можна пройти процедуру нарощування. Найголовніше, щоб вони виглядали натуральними і не стали причиною дискомфорту для очей.
Техніка нанесення

Приховувати навислі повіки можна застосовуючи тіні, олівець або туш. Більше того, необхідний ефект буде отриманий від використання їх як окремих компонентів, так і в комплексі. Нанесення макіяжу з застосуванням олівця або тіней може зажадати особливого вміння.

Це пов’язано з тим, що потрібно знати, звідки треба починати малювати стрілку. Макіяж повинен виконати своє основне завдання – візуально зробити маленькі очі великими.Пам’ятайте, що створення візажу для навислих століття вимагатиме вибору виключно темних відтінків. Олівець чорного, темно-коричневого, темно-синього кольорів зможе впоратися з покладеним на нього завданням.

Малювання стрілки потрібно розпочати з центру століття, поступово розширюючи її, піднімаємо зону зовнішнього куточка ока. Не варто робити лінію надмірно тонкої, так як може створитися візуальне відчуття декількох складок на столітті. Тому, щоб намалювати стрілку, використовуйте краще олівець, а не підводку.

Лінію на нижньому столітті потрібно починати від внутрішнього куточка ока, а наближаючись до зовнішнього, її варто робити трохи піднятою вгору.

Перед початком процедури добре поточите інструмент, щоб отримана стрілка була рівною.

Як і у випадку з олівцем, колірна гамма тіней повинна бути темною і матовою, щоб не привертати увагу блискучими відтінками до тієї зоні особи, яку потрібно замаскувати. Але зона внутрішнього куточка ока може бути пофарбована світлими тінями, подібно до зовнішнього кута брови.

Однак ближче до центру світлий колір повинен перейти в темний, а на зовнішньому куточку ока стати чисто чорним. Нанесення тіней темного відтінку зможе приховати нависле повіку. Єдине – не забудьте їх розтушувати.

Дивіться також:  Як прибрати нависле віко? 49 фото Як позбутися в домашніх умовах, способи підтягнути верхній мішок над очима без операції
Лінію темних тіней не потрібно робити дуже широкою, адже на ділянці біля брови потрібно додати світлих відтінків, які візуально піднімуть брову і зроблять вузькі очі ширше.

Результат не буде настільки очевидний, якщо туш застосовувати без використання тіней або без стрілок. Отже, приголомшливий результат буде досягнутий після використання комплексу даних косметичних засобів.

Вії рекомендується робити не прямими, а трохи підкрученими вгору. Цей прийом допоможе зробити очі більше і замаскувати дефект століття. Купуючи туш, віддавайте перевагу моделям, які створюють подкручивающий ефект.

Макіяж Smoky Eyes вважається найбільш доцільним для дам з навислими століттями.

Перед початком створення образу запасіться базою для тіней або бежевими тінями відповідної колірної палітри, плоским пензликом, щоб наносити кремові тіні, палеткою тіней природних відтінків, пухнастою пензлем для розтушовування, плоскою кистю для тіней, гелевою підводкою, пензлик для підводки, тушшю.

Правильна покрокова інструкція по створенню макіяжу складається з наступних етапів:

 • Використовуючи плоску пензлик, нанесіть базу або кремові тіні на всю зону верхніх і нижніх повік, можете трохи виходити за кордон складки верхніх повік. В результаті ви підготуєте основу для сухих тіней, яка зробить колірний відтінок тіней яскравіше і не дасть їм скотитися за день.
 • Візьміть палетку улюблених відтінків тіней і нанесіть світлий на подбровную зону пухнастою пензликом.


 • Цій же кистю нанесіть шар середнього відтінку тіней на всю ділянку рухомого століття, трохи виходячи за складку. Ви можете перевірити правильність нанесення тіней таким способом: дивіться прямо, розслабте повіки і перевірте, чи видно другий відтінок над складкою століття. Якщо так, то вся процедура виконана правильно;
 • Маленькій плоским пензликом з самим темним відтінком можна нафарбувати всі рухоме повіку, не виходячи за кордон складки. Візьміть пухнасту волоть, змішайте 2 відтінки тіней. Цей процес виконується кількома рухами кисті на кордоні двох квітів до її зникнення.


 • Знову візьміть плоску пензлик з самим темним відтінком, наносячи його на ділянку нижньої повіки. Не залишайте непрофарбованих зон біля зовнішнього куточка ока. При наявності таких зафарбуйте їх найбільш темним кольором.
 • Потім переходьте до підводці. Наберіть трохи засобу на пензлик і нанесіть його на слизову оболонку нижньої повіки. Зачекайте висихання першого шару і знову повторіть процес, паралельно підмальовуючи межресничную область верхнього століття.
 • Намалюйте підведенням стрілку на верхньому столітті. Не мучте зробити її ідеально рівною, тому що згодом вона буде легко розтушовуються. Олівець може служити альтернативою підводці. • Для додавання родзинки образу можете накласти яскраво-сині тіні на стрілку і розтушувати або вибрати найбільш темний відтінок з палетки і розтушувати стрілку з його допомогою.
 • Пройдіться пухнастою пензликом по зовнішніх краях візажу для отримання досконалої розтушовування.
 • На завершення нанесіть туш на вії по напрямку від коренів до кінчиків, ретельно промальовуючи. На цьому етапі можна зупинитися або для додання більшого ефекту приклеїти накладні вії, потім повторно нанести туш для з’єднання штучних вій з натуральними.


Дівчата азіатської зовнішності виділяються вузьким розрізом очей. Поряд з цим, на столітті може не бути складки або є нависле повіку. Найчастіше візажисти називають подібне «очі без очей», однак це не повинно применшувати інших переваг такої зовнішності. Приховати цю особливість можна за допомогою правильного макіяжу.

Техніка амбре є підходящим варіантом. Вона заснована на плавний перехід від одного відтінку до іншого. Тіні темної палітри потрібно нанести близько до вій, у міру видалення колір повинен стає світліше. Подібна техніка зможе сформувати зорово глибину, необхідну очам азіатських дівчат, які майже не мають складок на століттях.
Рекомендації для різного віку

Дама після 45 років починає втрачати колишню красу, яку можна підтримати чудодійними силами косметичних засобів або чарівними руками візажистів. У цей час з’являються проблеми з еластичністю шкірного покриву, серед яких найбільш поширена – «важке» віко.Однак цей недолік не є перепоною для створення красивого і доглянутого вигляду.

Віковий макіяж вважається окремою серйозною наукою, яку стилісти ретельно вивчають і проходять серйозну практику.

Дама зможе самостійно створити правильний омолоджуючий макіяж, використовуючи грамотно підібрану косметику:

 • Пудру і рум’яна з кремовою основою. Подібний склад рівномірно розподіляється по шкірі обличчя, приховуючи зморшки і інші недоліки.


 • Щільну тональну основу. Перші глибокі зморшки сигналізують про завершення періоду ледь помітного тонального крему. Хороша маскування зморшок зажадає більш щільного за текстурою тонального засобу.
 • Контурний олівець, який прийде на зміну губній помаді. Олівець лягає щільніше, забезпечуючи стійкий колір. Не забувайте використовувати зволожуючі засоби для губ, приміром, гігієнічну помаду з різними ефірними маслами.
 • Тінями, які повинні прийти на зміну олівця для очей, що володіють властивістю скочуватися і переходити на верхню повіку. Вони краще покриють область століття, не будуть забиватися в зморшки і не віддрукуються на столітті.Антивіковий make-up характеризується відмітними особливостями, керуючись якими і слід створювати свій образ:

 • Виключіть використання підводки по причині того, що навислі повіки не дадуть їй розташуватися рівною лінією.
 • Ніколи не застосовуйте олівець і тіні червоної палітри, яка додасть очам відчуття втоми
 • Не використовуйте сині, фіолетові, бузкові відтінки тіней, так як вони зроблять синці під очима більш помітними. • Туш та олівець чорних різких тонів замініть на менш кричущі, зокрема, темно-коричневі.
 • Намальовані лінії макіяжу повинні прагнути вгору, а не вниз. В іншому випадку маскування дефектів зміниться підкресленням обвислого шкірного покриву.Пам’ятайте, що темна колірна гамма візуально зменшує, а світла – збільшує і наближає. Вміння грати світлотінню дуже важливо для вікового макіяжу. Висвітлення і затемнення потрібних зон століття можуть змінити розмір і форму складок, а часто і повністю їх приховати.

Дивіться також:  Макіяж для опущених куточках очей (42 фото): як підняти з допомогою стрілок опущені вниз очі, як правильно фарбувати

В основному, при навислих століттях ділянку внутрішнього куточка ока покривається світлими відтінками, тоді як темними – ділянка складки і злегка по зовнішніх краях.

Модний сьогодні smoky eyes зіграє злий жарт з жінкою після 50 років.

Дамам у віці 45 років не підійде кругла лінія над очима унаслідок додання зорового старіння особі. Крім того, зверніть увагу на краю брів, які не повинні опускатися нижче куточків очей. Волосся на бровах прорисуйте допомогою тонких штрихів спокійного кольору, який повинен бути на один тон яскравіші кольори тіней.

При наявності припухлих або опущених повік необхідно ретельно підходити до створення образу:

 • в макіяжі має бути природність;
 • брови слід робити середньої товщини;
 • вибирайте тіні матових моделей зі спокійними відтінками: для світлошкірих дам підходять панелі слонової кістки і чайної троянди, для смаглявих – бежево-коричневі тони;


 • над складкою варто нанести тіні, які на пару тонів темніше;
 • область верхніх повік трохи підкреслюється за допомогою м’якого олівця і його розтушовуванням;
 • невелика нанесення тіней світлої панелі на ділянку внутрішнього кута ока;
 • наприкінці слід нанести туш на верхній ряд вій.
Узагальнюючи особливості вікового макіяжу для навислих століття, можна виділити відсутність «графичности», нанесення м’яких і «розмитих» ліній.

Схеми для різних форм очей

Вузька форма очей в основному характерна для азіатських дівчат. Візуально збільшити їх розмір можна, використовуючи правильно підібрану косметику.

Make-up в цьому випадку наноситься із застосуванням нюдовой колірної палітри. Вибираючи основний колір, віддайте перевагу бежевого, персикового або світло-коричневому. Більш темний відтінок варто використовувати для покриття зовнішнього куточка очей з нахилом 45°, потім малюється лінія, яка окреслює очей.Все це необхідно ретельно розтушувати. Цей же колір необхідно наносити в невеликій кількості на внутрішні куточки. Слід піддати розтушовуванні і нижню повіку – область внутрішнього куточка світлим відтінком, ближче до країв очей – темним. Мигдалеподібні очі виглядають виграшно з накладними віями.
Замаскувати нависле повіку, маючи невеликі очі, можна використовуючи особливу техніку накладення косметики для очей.

З допомогою розтушовування накласти темний відтінок у напрямку до скроні. В якості основи вибрати світлий колір, який потрібно нанести до кордону брів. Під ними також слід нанести злегка помітні тіні. Оформлення нижньої межі очі варто провести таким чином: накласти тіні для повік максимально низько, розмивання межі з допомогою жорсткої кисті.


Брови дугоподібної форми можуть істотно замаскувати навислі повіки у випадку з глибоко посадженими очима. Блідий колір тіней може їх виділити.

Рухому повіку варто покрити середнім колірним відтінком, тоді як темний наноситься під крутим кутом у напрямку до скроні з сильною розтушовуванням. Зовнішня зона нижнього століття також фарбується темним кольором, внутрішня – высветляется.

Для панянок з опущеними очима нависле повіку піднімається за допомогою використання ефекту окресленої рухомої частини.

Основний ділянку забарвлюється в нюдовый відтінок. Край вій необхідно промальовувати темним олівцем і потім розтушувати. Середній відтінок окреслить рухому повіку і «підводиться» до брів. Нижній край ока покривається середньої колірною палітрою, з’єднуючись з ним же, але нанесеним на верхню частину ока.У випадку з опуклими очима проблему навислих століття зможе вирішити малювання штучної верхній складки. З цією метою вся верхня частина покривається хайлайтером або білими тінями для повік, далі більш темними малюється складка. Макіяж варто наносити, керуючись наступним правилом: середину очей потрібно залишити більше освітленої, а затемненими – внутрішній і зовнішній кути. Вони повинні бути з’єднані разом над намальованою раніше лінією. Підстава брів потрібно виділити хайлайтером.Ідеї під кольоротип

Для того щоб макіяж перетворив дівчину на справжню королеву, вибираючи відтінок тіней, враховуйте колір очей.

Кароокі особи з навислими століттями повинні уникати при нанесенні косметики рожевих, а також яскраво-жовтих відтінків. За допомогою нанесення бежевих, персикових, золотистих кольорів можна візуально розширити карі очі. Ділянка переходу блідою палітри в темну слід злегка розтушувати.

При створенні вечірнього образу допускається використання більш насиченою колірної гами краще фіолетових або синіх відтінків.

Панночкам з зеленими очима рекомендується віддати перевагу коричневим, блакитним або червоним тіням. Слід користуватися не кричущими, а м’якими відтінками. Не забувайте про необхідність розтушовування. Крім того, майте на увазі, що косметика для зеленоокої дівчини повинна бути теплої палітри.

Рекомендується поєднувати два або більше відтінків, керуючись їх нечіткої градацією від світлого до темного.


Блакитноокі представниці прекрасної половини людства зможуть створити ідеальний образ, використовуючи одну схему. Її здійснюють сірими, помаранчевими або коричневими квітами. Ідеальним є комбінація бордо і жовтого відтінків. Не робіть кордону чіткими, використовуючи коричневі тіні.Варіанти на всі випадки

Правильний денний макіяж для власниць навислих брів ґрунтується на нейтральній палітрі тіней. Підійдуть для цього тепло-коричневий і сіро-коричневі відтінки. Для виділення певних ділянок слід використовувати білі тіні-хайлайтер.

Додатково будуть потрібні темно-коричневий і вугільно-чорний олівці. Потрібно підготувати чорно-коричневу або класичну чорну туш.Підготувавши всі необхідні кошти, можна переходити безпосередньо до процесу створення макіяжу:

 • Використовуючи сіро-коричневий відтінок тіней, виділіть зону рухомого верхнього століття і віко знизу. Знизу проведіть лінію, яка не повинна дійти до зовнішнього куточка ока.
 • Вся складка повинна бути пофарбована тепло-коричневим кольором і створенням обсягу в області зовнішнього куточка. Окресліть зону вище складки.
 • Коричневими тінями, що мають сірий відтінок, зробіть упор на зовнішньому куті, злегка затемнивши його.
 • Використовуйте тепло-коричневий колір для виділення середини нижньої повіки. Виключити яскравість цієї деталі можна шляхом проведення тонкої лінії над сіро-коричневими тінями.
Дивіться також:  Макіяж для круглих очей (51 фото): які стрілки підійдуть для маленьких очей, як фарбувати великі і опуклі, покрокове керівництво нанесення макіяжу для круглої форми


 • Зона внутрішнього куточка повинна бути обрамлені хайлайтером. Ретельно покрийте ним верх і низ.
 • Зафарбуйте білими тінями внутрішню половинку рухомого століття. Кордон двох половинок покрийте хайлайтером, створюючи блик.
 • Найвищу точку підбровної зони виділіть хайлайтером.
 • Використовуючи чорний олівець, з обережністю виділіть район росту верхніх вій.
 • Якщо очі не дуже маленькі, можна обвести ділянку нижньої слизової коричневим олівцем.
 • Завершальним етапом стане нанесення туші.


Вибираючи тон, насиченість колірної палітри для вечірнього макіяжу, враховуйте характер заходу. Так, макіяж, виконаний в тонких, прозорих і делікатних нотках «загубиться» серед частих спалахів світла на танцполі.

Наявність м’якого розсіяного освітлення, яке притаманне романтичної зустрічі, перетворить палітру холодних відтінків в сіруваті, зелений колір зміниться на коричневий. Дані особливості допоможуть підібрати відповідну декоративну гаму.

Подібно іншим видам візажу, вечірній потрібно починати з нанесення основи. Використовуючи плоску пензлик, необхідно розподілити тіні світлого відтінку з легким шиммером по зоні верхнього століття, залишивши незакрашенным ділянку зовнішньої третини (починати потрібно від зони внутрішнього кута). Не потрібно виходити за ділянку вище складки.


За допомогою маленької плоскої пензлика і темних матових тіней слід виділити 1/3 верхнього століття від зовнішнього кута. Далі потрібно продовжити контур вгору до перетину з орбітальної лінією. Повинна вийти так звана стрілка, що має кирпатий кінчик.

Цієї ж темною гамою слід заповнити 1/3 верхнього століття до орбітального контуру, починаючи від кінця стрілки. Рекомендується проводити растушевку з допомогою діагональних рухів. Цієї ж пензликом з залишками темних тіней визначте лінію складки на верхньому столітті, без закриття очі, просуваючись від зони зовнішнього кута всередину без підняття останньої третини.

За допомогою матових рудо-коричневих тіней необхідно пом’якшити кордон двох відтінків на ділянці верхнього століття. Виконання цього етапу можна доручити спеціальній пухнастою пензлику для розтушовування.


Цієї ж пензлем слід нанести рудо-коричневі тіні на ділянку складки верхньої повіки, а також на 1/3 частину нижньої повіки, акуратно розтушувати кордону темно-коричневого відтінку.

Невеликий пензлем покрийте подбровную область світлими сатиновими тінями, а також шкірний покрив зони внутрішнього кута ока. Даний відтінок також використовувати для фарбування нижнього століття на 2/3, з початком від внутрішнього куточка. Образ потрібно завершити фарбуванням вій тушшю, яка подовжить вії.

Макіяж вважається найважливішим елементом образу нареченої. Тому важливо створити максимально якісним і стійким.

Існують загальні рекомендації щодо створення весільного образу:

 • візаж повинен поєднуватися з весільним платтям та індивідуальними особливостями особи;
 • ідеальні фотографії вийдуть при ідеально рівному тоні особи, виразному макіяжі очей;
 • святковий макіяж не варто робити надмірно кричущим, але він повинен бути в достатній мірі інтенсивним;
 • не забудьте надати образу свіжість, так як немає нічого краще, ніж свіжий рум’янець і щасливий блиск в очах нареченої.

І, природно, відкритий погляд стане результатом дотримання певних технік виконання весільного макіяжу для дівчат з навислими століттями.


На що потрібно звертати увагу, створюючи весільний макіяж:

 • Стійкість є найважливішим пунктом будь-якого весільного образу. Рекомендуємо скористатися допомогою професійного стиліста, який використовуючи якісні засоби, зробить чудовий макіяж, здатний витримати всі випробування, якими зазвичай повний день одруження.
 • Брови не повинні сильно виділятися. Досить просто провести їх корекцію і надати їм натуральний відтінок. Щоб компенсувати нависле повіку, варто трохи «підняти» хвостик брови.
 • Створюючи весільний макіяж очей, застосовуйте коричневі, бузкові, рожеві кольори. Насамперед, подбайте про базу під тіні. Вона зможе забезпечити яскравість і стійкість і не дасть обсипатися і забитися тіням в складки, які утворюються у випадку з навислими століттями. • Не забувайте проводити м’яку растушевку, яка повинна йти від початку нависає складки. Сама складка трохи вище зони нависання повинна бути промальована з допомогою натурального відтінку, який на кілька тонів темніше шкірного.
 • Стрілки треба наносити розширюються пензликами з трохи піднімають кінчиками. Зону нижнього століття потрібно виділити більш темною палітрою. Затемняйте також ділянка зовнішніх куточків очей.
 • Застосовуйте туш, яка додасть об’єм чорного або коричневого кольорів. Можете скористатися накладними віями.
 • Нанесіть трохи освітлення або світлі сяючі тіні в куточки очей.
 • Зафарбуйте олівцем губи й поверх нанесіть губну помаду аналогічного відтінку. Таким чином, ви отримаєте стійкий варіант. Блиск для губ додасть губам об’єм.

Приклади від знаменитостей

Зірки завжди знаходяться в центрі уваги, навіть якщо необхідно розповісти про невеликі недоліки зовнішнього вигляду. Тому вони люблять поділитися маленькими хитрощами, допомагають приховати ці недоліки, у тому числі навислі повіки.

Актрису Блейк Лайвлі можна побачити в багатьох відомих фільмах, незважаючи на те, що у неї навислі повіки. Стилісти діви застосовують маленький прийом, який їх маскує: верхню повіку робиться темнішою в зоні, що знаходиться вище нависло століття.


Під час підготовки до зйомок зірки Голлівуду Уми Турман візажисти приховують особливість її очей за допомогою малювання стрілок, «смокі», затемнення століття.

Макіяж Діти фон Тіз можна порівняти зі стилем «ретро». Її злегка опущені повіки замасковані об’ємними накладними віями, правильно і ідеально промальованими стрілками без зламу.


Відома модель Наталія Водянова є прибічницею природного макіяжу. Завдяки широким, природним, виразним бровами очі відкриваються. Готуючи знаменитість до зйомок, стилісти трохи затемнюють зону верхньої повіки або створюють макіяж smoky eyes.


   Багато знаменитостей воліють стиль Твіггі, названий так на честь англійської манекенниці Леслі Хорнбі (Твіггі). Особливістю даного макіяжу вважаються накладні вії, наклеєні в три ряди. Зорове збільшення очей створювалося за рахунок проведення чіткої лінії над межею верхнього рухомого століття і малювання тонких стрілок у лінії росту вій.

   Ще кілька секретів макіяжу для нависло століття представлено в цьому відео.