Макіяж для азіатських очей (67 фото): особливості розрізу, як нанести стрілки і як зробити очі як у азіаток європейським дівчатам

Всі дівчата дуже люблять фарбуватися, однак стандартні уроки макіяжу підходять далеко не для всіх: наприклад, у східних дівчат особливу будову ока. Які ж основи макіяжу для азіатських очей? Як підкреслити особливості розрізу або скорегувати їх?

Головною особливістю азіатських очей є їх витягнута форма з вузьким розрізом. Також у людини азіатської зовнішності особливу будову рухомого століття, яке майже повністю нависає над оком, що виражається у відсутності складки. Війковий край також володіє своїми особливостями: вії у азіатів найчастіше короткі і прямі.

Виходячи з вищеназваних антропометричних характеристик стає зрозуміло, що дівчатам з такою формою очей необхідно коригувати їх форму – візуально «розкрити» погляд, а також необхідно попрацювати над його тяжкістю.Дівчата нечасто роблять акцент в макіяжі саме на очі, оскільки вони мають дуже виразними губами: повними і гарної форми. Саме тому азіатки прагнуть підкреслювати їх красу, використовуючи в денному макіяжі неяскраві помади.

Дуже часто східні дівчата є володарками видатних скул, які не можна не підкреслити. Саме ця особливість будови створює додатковий акцент на обличчі, який вони також із задоволенням демонструють. Однак істотним мінусом виступає жовтуватий відтінок шкіри, який також потрібно коригувати і надавати йому більш світлий, рожевий подтон.

Незважаючи на специфічні особливості, дівчатам вдається зробити ідеальний макіяж, який підкреслює їх достоїнства і приховує недоліки. Зокрема, необхідно стежити за шкірою і при кожному сеансі макіяжу потрібно доводити її до ідеального стану, інакше це може значно зіпсувати загальний вигляд. Якими б гарними не були очі у дівчини, потрібно, перш за все, вміти надавати легкий і природний тон шкіри.

Лише після цього необхідно переходити до макіяжу очей, спрямованому на збільшення їх обсягу і розширення розрізу. Завдяки цьому можна «розкрити» погляд і зробити його більш захопливим і виразними.

Однак при виконанні макіяжу важливо дотримувати баланс, щоб не втратити індивідуальність.Як визначити форму?

Визначення форми очей і їх розрізу не несе в собі великих труднощів, оскільки більшість людей здатні візуально оцінити розміри і форму ока.

Проте якщо з цим виникає ряд труднощів, то можна звернутися до наступних ознаками, які характерні виключно для азіатської форми:

  • Необхідно піднести дзеркало до очей на максимально можливу відстань і підійти до вікна, оскільки природне світло забезпечує найкраще бачення.
  • При візуальній оцінці необхідно відразу ж подивитися на верхню повіку і відзначити, присутній на ньому складка. Якщо вона відсутня, це є найважливішою ознакою так званих монголоїдні очей.
  • Проаналізувати стан зовнішніх куточків очі також важливо. Подання прямої горизонтальної лінії, що проходить через центр очниці, допоможе у цьому. Потрібно подивитися, куди спрямовані зовнішній і внутрішній куточки. Це визначить, опущені очі або ж підняті.
  • Якщо неможливо побачити білок очей під або над райдужною оболонкою, то це характерна риса мигдалеподібних очей.


Які засоби використовувати?

Перший крок до красивого і гармонійному макіяжу – правильний вибір косметичних засобів. Більшу частину з них, зокрема, декоративну косметику, до якої відносяться тіні, підводка, олівці, можна знайти в будь-якому спеціалізованому магазині.

Дивіться також:  Мигдалеподібні очі (79 фото): форма і розріз, яка це національність, стрілки та інші елементи макіяжу для жінок, як правильно фарбувати

Однак варто брати до уваги той факт, що продукти варто підбирати лише відповідно типом шкіри, яка у азіатів все-таки трохи відрізняється. Більше того, оскільки головна мета макіяжу для східних дівчат – корекція, в хід нерідко йдуть спеціалізовані продукти, наприклад, штучні вії або навіть спеціальний клей для підняття верхньої повіки!


Оскільки такі кошти досить важко знайти без попереднього замовлення, зазначимо базові предмети, які повинні бути в косметичці:

  • База під тіні, яка допомагає макіяжу протриматися максимально довго, не купуючи неохайний або несвіжий вигляд.
  • Олівець для очей потрібен бажано чорний і коричневий. Чергуючи ці відтінки і використовуючи їх у різних техніках, можна досягти приголомшливих результатів.
  • Гелева чорна підводка потрібна для того, щоб робити насичені драматичні стрілки, які будуть додавати східного колориту погляду за рахунок сучасного стійкого і щільного за структурою складу.
  • Кілька палеток тіней також повинні обов’язково входити в стандартний косметичний набір. Тіні в ідеалі повинні бути різних відтінків: як теплих, так і холодних, щоб створювати індивідуальний макіяж під кожен образ. Обов’язкові складові панелі – бежеві і коричневі, так звані природні кольори.
  • Ні одна дівчина, займаючись мейкапом, не зможе обійтися без туші, оскільки вона надає більшу динамічність погляду, додає об’єм віям і робить очі більш розкритими.Як зробити?

Кожна з дівчат незалежно від національності хоче вміти робити ідеальний макіяж. Створити правильний і гарний макіяж для азіатських очей не так складно, як може здатися на перший погляд. Якщо слідувати інструкції і намагатися дотримуватися правила нанесення, то можна запросто створити красивий make up за короткий час з допомогою базових косметичних засобів.

Після того як на обличчі створений тон, шкіра стала більш гладенькою та сяючою, можна переходити безпосередньо до макіяжу очей.

Для цього необхідно нанести на повіки базу під тіні. Вона зможе створити спеціальне покриття, яке допоможе уникнути скочування тіней або втрати кольору. Найчастіше бази несуть в собі і доглядають функції, що дозволить подбати про ніжну шкіру повік і навколо очей.

Тепер потрібно підкреслити форму брів і, якщо треба, скорегувати її. Для цього потрібно використовувати спеціальну помаду або олівець. Під вигин можна нанести невелику кількість освітлення, щоб підкреслити красу форми.Подальші кроки різняться в залежності від типу макіяжу і того випадку, заради якого він створюється. Можна наносити тіні, щоб створити легкий рух навколо очей і тим самим підкреслити колір очей. Поверх них багато хто воліє малювати стрілки, щоб зробити погляд більш виразним. Намалювати стрілки можна як олівцем, так і підведенням. Перший варіант досить м’який, і олівцеву стрілку можна легко розтушувати, в той час як підводка створює чіткі графічні лінії, які стануть основою макіяжу.

Дивіться також:  Глибоко посаджені очі (82 фото): робимо макіяж і фарбуємо стрілки, покрокове керівництво для маленьких і круглих очей

Для того щоб завершити образ, потрібно фарбувати вії, але це потрібно робити дуже уважно, щоб не перетворити волоски в «павукові лапки».

На відміну від європейок, які звикли демонструвати яскравий макіяж очей, азіатські дівчата воліють акцентувати увагу оточуючих на природну, природну красу.


Однак існують варіанти макіяжу очей, які підходять абсолютно всім дівчатам – це техніка «амбре». Вона дозволяє здійснити плавний перехід з одного кольору в інший, від більш світлого до більш темного і драматичному за рахунок посиленої розтушовування. Ця методика нанесення дозволяє європейкам додати більшої загадковості свого погляду, а азіатки – скорегувати форму очей і надати їм зорову глибину.

До того ж за рахунок такого макіяжу дівчата з Європи намагаються уникнути однотипного мейкапу: зміщуючи фокус уваги в бік азіатського макіяжу, вони намагаються знайти новий спосіб самовираження і проявити свою індивідуальність.Повсякденний

Будь-який макіяж має безліч граней і призначений для того чи іншого випадку, однак незалежно від обраного заходу макіяж завжди повинен виглядати ідеальним і виглядати гармонійно. Нагадаємо, що існує кілька видів макіяжу: повсякденний, вечірній, естрадний і національний.

Денний макіяж – один з найпростіших, він покликаний підкреслювати природну красу дівчини мінімальною кількістю косметичних засобів.


На верхню повіку потрібно нанести світлі відтінки тіней, що візуально збільшить очі – принаймні, створить такий візуальний ефект. З боку зовнішнього кута потрібно почати тонувати повіку темними тінями – темно-коричневими, графітовими, темно-сірими, але ніяк не чорними. По лінії росту вій необхідно пройтися тонкою лінією рідкої підводки, при цьому не виводячи лінію за краї очей.

Для збільшення очей можна подушечками пальців під них нанести трохи освітлення, щоб візуально зробити їх більше.

В пару шарів потрібно нанести туш на верхні вії. Іноді це роблять і на нижніх, однак це далеко не обов’язково, щоб не створювати занадто яскравий образ. При нанесенні туші необхідно ретельно розчісувати вії, щоб вони не злипалися і не псували зовнішній вигляд.Вечірній

Вечірній макіяж відрізняється від денного лише відтінками і насиченістю кольорів. Використовується та ж методика нанесення косметики, однак у вечірньому макіяжі застосовується більш яскрава палітра.

Щоб додати драматизму і ефектності, підійдуть вії, які потрібно закріпити на спеціальний клей. Існують різні форми і види штучних вій, а також різний їх обсяг. Радити яку-небудь конкретну не варто, оскільки вибір залежить цілком від бажання дівчини, адже для азійської підійдуть будь-які типи штучних вій.
Весільний

Весільний макіяж значно відрізняється від інших видів макіяжу, адже він повинен демонструвати всю ніжність, невинність і природну красу нареченої. Саме тому візажисти використовують дуже м’яку палітру, відмовляючись від чітких ліній і насичених кольорів. Для карих очей підійдуть кремові відтінки, бежеві і кавові кольору.

Дивіться також:  Макіяж для круглих очей (51 фото): які стрілки підійдуть для маленьких очей, як фарбувати великі і опуклі, покрокове керівництво нанесення макіяжу для круглої форми

Світлі відтінки наносяться у внутрішній куточок ока і плавно оттушевывается до центру, туди наноситься «середній» відтінок по своїй насиченості і глибині, який створить плавний перехід від внутрішньої частини століття до зовнішньої. Саме на зовнішній кут наносять темний колір, який додасть глибини погляду.

Нерідко для весільного макіяжу використовуються штучні вії (не самі об’ємні). Їх можна підфарбувати тушшю і завити спеціальними щипцями. Цей прийом подкрутит волоски, збільшить вії і візуально розкриє очі.Smoky eyes

Smoky eyes, або «димчастий» макіяж, підходить абсолютно всім, незалежно від форми і розрізу очей. Цей варіант макіяжу відмінно підійде для вечірнього виходу в ресторан або походу в клуб, якщо буде виконано глибокими насиченими кольорами. У той же час, якщо робити цей макіяж більш світлими відтінками, він підійде і для повсякденного носіння. Саме за таку широку варіативність багато візажисти і люблять цей вид макіяжу.

Для початку потрібно підготувати повіки до нанесення косметики: зокрема, потрібно покласти спеціальну базу під тіні на повіку. Після чого береться коричневий або чорний олівець, яким обводиться війковий край, а також щільно і густо фарбується саме повіку. Нанесене засіб потрібно ретельно розтушувати, щоб створити плавний перехід від «димчастою» частини століття до природної підбровної і скроневої зонами.Рівно такі ж маніпуляції робляться і з нижнім століттям, завдяки чому очей виглядає обрамленим і виразним. Обидва століття – і верхнє, нижнє, потрібно злегка «припечатать» тінями того ж відтінку, завдаючи засіб не тінями, а подушечками пальців. Це зафіксує макіяж і зробить його більш стійким.

Останнім кроком виступає фарбування вій тушшю.

На цьому етапі важливо не вдаватися до штучних пучкам, щоб не зробити образ вульгарним і вульгарним.Поради від візажистів

Професіонали із сфери мейкапу радять азіатським дівчатам дотримуватися світлих, природних відтінків, оскільки саме вони допоможуть збільшити розріз очей і скорегувати їх форму.

Натуральні кольори потрібно, на думку візажистів, використовувати в якості базових. Цю природну палітру можна розширювати за світло додавання контрастних відтінків. Тобто можна додати будь-який колір – від фіолетового до помаранчевого, дотримуючись головного правила: ці відтінки повинні бути дуже ніжними і м’якими. Саме в такому випадку у дівчини вийде створити ефектний образ, не перетворюючи макіяж в бойову розкраску. До того ж цей макіяж з плавними переходами підійде до будь-якого заходу і буде поєднуватися з будь-яким стилем і способом, не створюючи дисонансу.
Докладніше про те, як зробити макіяж для азіатських очей, ви дізнаєтесь із наступного відео.

Гарні приклади

На запропонованих нижче фотографіях можна подивитися цікаві варіації макіяжу, які дуже прості у виконанні і підходять азіаток. На малюнках представлені нетривіальні, але ефектні типи макіяжу, серед яких стрілки, амбре, смокі айс. Подивившись на ці зображення, кожна східна дівчина зможе самостійно повторити різні техніки макіяжу.