Любовний гороскоп Рака (27 фото): який він у любові, активність у відносинах знака зодіаку

Любовний гороскоп рака: який він в любові, життя, ставлення до дітей та на роботі? Яка активність у відносинах знаку зодіаку? Який партнер краще всього підходить і якими рисами характеру він повинен володіти?

Представники знаку намагаються з усіх сил допомагати іншим і уникають конфліктів. Це ті самі характеристики, які роблять їх тихими і дуже стриманими у своїх почуттях. Можуть бути часи, коли вони не здаються відверто амбітними, але глибоко всередині залишаються такими і хочуть зробити більше корисного. Як начальники, вони дуже піклуються про колег, і в той же час домінують над ними.

Життя Раку частіше залежить від перепадів настрою в любовній сфері, вони нерідко дратуються і перебувають у депресії без видимих причин. Народжені під цим знаком люди залишаються вірними і відданими своїм товаришам, обсипаючи їх любов’ю, ласкою і подарунками. Вони чудові батьки і добре виховують дітей.

Рак є водяним знаком та знаходиться під владою Місяця. Він уособлює емоції. Це люди, які за своєю природою власники, але при цьому дбайливі. У гороскопі Рак символізує наполегливість, доброту, відданість, а також почуття образи, брехні, непередбачуваність і лінь. Зважаючи на те, що вони представляють знак води, на їх настрій надто впливають припливи і цикли Місяця.


Можна сказати, що представники знаку:

 • лояльні;
 • дбайливі;
 • надійні;
 • чуйні;
 • адаптуються;
 • похмурі;
 • привабливі;
 • егоїстичні;
 • самозакохані.

Народжені під цим знаком надзвичайно чутливі і дуже глибоко пов’язані з сім’єю та стосунками. Вони люблять проводити час з близькими, але, як правило, випускають з уваги багато речей, щоб зберегти сім’ю. Це надзвичайно вірні люди, якщо їх не зрадити. Дуже романтичні, проте їх роман рясніє пасивністю.

Одна з найбільших негативних рис полягає в тому, що вони просто йдуть у себе, коли стикаються з проблемою і не хочуть діяти, поки рішення не підкаже Всесвіт або ситуація сама не вирішиться. Активності чекати не слід, якщо Рак лінується, ніщо не здатне його зрушити з місця.

Іншою негативною рисою є непередбачуваність. Завжди невідомо, як представник знака відреагує на ту чи іншу ситуацію. Вони заздрять успіху інших і егоїстичні, їх песимізм і відчуття жалості до себе також впливають на інших, але ніхто з них ніколи в цьому не зізнається.


Раки – дуже емоційні і віддані люди. Це турботливі партнери, батьки, сини або начальники. Вони доглядають за людьми, про яких піклуються. Цілком надійні, будуть відстоювати вашу правоту, якщо дружать.

Чуйність — ще одна позитивна риса. Відгукуються на будь-які прохання про надання допомоги або сприяння в міру своїх можливостей і, таким чином, залишаються відкритими для самих вірних друзів.

Гнучкі, і не можуть адаптуватися до всіх ситуацій. З Раками ніколи не можна бути впевненим у чомусь, іноді їх настрій немов гойдалки, причини різкого занепаду духу не кожен може розібратися. Це робить їх мінливими, темпераментними і непередбачуваними.

В любові це справжні власники. Вони вразливі, тому варто думати, перш ніж щось сказати зопалу.

Народжені під цим знаком люди можуть здатися корисливими. Відбувається це тому, що в Раку закладено природне почуття турботи про себе, своїх близьких. Вони не хочуть ділитися, і найчастіше це відлякує від них людей. Не відняти у представників знаку самозакоханості і одержимості собою. Незважаючи на гадану жорстокість, Раки чутливі і важко справляються з відторгненням, невдачею або болем.


Це люди з великим почуттям відповідальності за членів сім’ї та тих, хто має для них значення. Володіють великим серцем і можуть зробити багато для близьких. Іноді сила може перетворитися на слабкість характеру. Із цим знаком теж може трапитися щось подібне.

Серед основних слабких рис характеру:

 • мінливість;
 • егоїстичність;
 • суперечливість.
Дивіться також:  Характеристика жінки Раку-Кози (9 фото): характер і сумісність дівчата, народженої в рік Вівці

Часті перепади настрою нерідкі для представників цього знака. Вони легко можуть впасти в депресію без причини. Важко кому-небудь точно судити, чого вони хочуть. Швидше за все, Раки самі цього не знають.

Народжені в цей час люди надзвичайно емоційні та сентиментальні. Вони самі таємничі у всій родині зодіаку, і іншим важко зрозуміти їх. Завжди є протиріччя в душі, можуть постійно шукати безпека.

Їх темперамент диктує емоції. Можуть бути надзвичайно турботливими чи недбалими у відносинах. Прагнуть мати поруч романтиків, чий характер майже прямо протилежний їм. Будучи закоханими, як правило, залишаються вірними і рідко змінюють.

За своєю природою інтуїтивно розуміють і багато речей, не промовляючи ні слова. Безпідставні і неглибокі розмови їх не цікавлять. Хоча і не здаються амбітними спочатку, насправді домагаються своїх цілей на роботі і прагнуть домінувати і там. Підходять для високих постів.

У кожного представника є щось на зразок внутрішнього страху, коли доводиться брати на себе відповідальність. Вони досить приземленны, щоб зрозуміти, що потрібно забезпечувати, годувати і створювати матеріальну безпеку для тих, хто від них залежить. Ось чому дійсно рідко можна побачити, щоб Рак не будував свою кар’єру, і не був відповідальним і відданим своїй роботі.

Володіють вродженим талантом до правильної мови, якщо Рак працює в політиці чи сфері освіти, ніколи не прийде не підготувавшись. Однак бувають випадки, коли настрою немає, і тоді Рак йде в панцир і просто відмовляється спілкуватися зі світом.

Можуть працювати в продажах, фінансах, банківській діяльності. Їх турботлива природа також робить їх хорошими лікарями та піклувальниками. Грошова вигода і безпека є найважливішими речами в кар’єрі. Досягаючи вершини, ці люди будуть заробляти гроші легко, але ще легше потім витрачати. Хоча є і представники знаку, які більше скупі, ніж щедрі.

Це фантастичні батьки, світ обертається навколо сім’ї і близьких. Вони надмірно сентиментальні, і для них важливіше за все сім’я, діти і почуття. Як батько або мати, вони будуть глибоко прив’язані до своєї дитини, також і дитина Рак буде слухняним. Коли люблять, то всім серцем.

Це найкращі друзі, оскільки завжди протягнуть руку допомоги. Однак можуть бути примхливими і образливими. Рак уникає людей, які домінують і яскраво висловлюють свої амбіції. Може бути дуже вимогливим в близьких відносинах, оскільки відчуває себе невпевнено.


Цей знак часто страждає від розладу шлунка. Тому їм рекомендують стежити за харчуванням і споживати багато фруктів. Так як травна система проблемна, варто пити багато води, а також уникати алкогольних напоїв.

Раки дуже прив’язані до минулого, в той же час турбуються про майбутнє, тому вони можуть втратити стабільність в лічені секунди. Їх внутрішні емоційні американські гірки так само швидкі, як подорож Місяця у відносності до інших небесних тіл, і нелегко дотримуватися їх глибшому, внутрішньому потоку почуттів, які ніколи не перестають рухатися і накопичуватися.

Загалом, представники Раку легко прив’язуються до людей, ведені чистими емоціями, і схильні бути лояльними, ніжними і заслуговують довіри до тих, про кого вони піклуються. Вони корисні і сильні, коли це необхідно, але іноді стає легко забути їх чуттєву сторону, яка потребує ніжності й подяки у відповідь. Тоді вони будуть приймати речі занадто глибоко і можуть мати реальні проблеми навколо вогняних знаків, які часто не стримуються і говорять перше, що спадає їм на думку.


Як батьки, здається, знаходять мету життя. Часто їм незрозуміло, чому кожен гороскоп, який вони читають, говорить про їх прихильності до сімейних цінностей, але це стає набагато ясніше, коли з’являються власні діти. Головний урок, який принесе життя цим людям – реальна перевірка того, хто дійсно безпорадний і потребує їх піклування.

Дивіться також:  Жінка Рак (34 фото): характеристика знака зодіаку, характер дівчини та її сутність, відгуки чоловіків

Віддадуть всю свою любов дітям, вкладуть у них свої надії і мрії, щоб ті розвивалися в тому напрямку, в якому захочуть. Найбільша проблема виникає, коли батько незадоволений власним життям, тому що стає вимогливим, залежним від дитини, і звертається до емоційного шантажу, щоб отримати любов, якої потребує.

Який партнер потрібен?

Найбільша їх сила – співчуття, здатність допомагати людям. Народжені з надзвичайно високою здатністю до емпатії можуть мати проблеми з утриманням зведених кордонів. Однак, якщо не бояться помилитися, сміливо приймають рішення, що стають адаптуємими, що заслуговують довіри людьми, які дійсно мають турботою про тих, хто в ній потребує.

Коли Рак вступає в романтичні стосунки, він не боїться показати емоції. Що турбує, так це страх зради, тому що знак часто сприймає світ як місце, з яким не може впоратися.

Бояться неприємних слів, хоча критика може бути і далека від реальності. Тому тримається довгий час на відстані, поки не почне відчувати себе в безпеці. Цілі виходять за рамки типових романтичних відносин, і хоча деякі представники можуть бути схильні до випадкових інтрижок, це жодним чином не характерно для цього знака. Раки можуть вперше вступати в шлюб навіть після сорока, якщо до цього не знайшли половинку, яка підходить по всім якостям.

Як тільки відносини зав’яжуться, стають чіпкими і занадто прив’язаними, тому важливо контролювати дистанцію.

Рак – це кардинальний, водяний знак, який представляє будинок, сім’ю, емоції, і часто безлад. Швидше за все, приховані емоції, з якими зіткнеться партнер – це гнів, образа, зрада і страх. Іноді така людина просто прокидається з поганим настроєм і починає бурчати. Якщо вдасться змиритися з постійною критикою і не приймати її особисто, то можна зберегти стосунки.

Чоловікові або жінці, народженим під цим знаком, потрібно чуйний і розуміючий партнер, який буде з радістю проводити час вдома, а не на вечірках. Він обов’язково повинен любити сім’ю, батьків, не бути агресивним, і не робити різких рухів у відносинах, оскільки це лякає.

Рак страшенно щасливий вдома з сім’єю в зручному кріслі, з людьми, які можуть задовольнити його потреби в турботі. Тут у нього завжди під рукою м’яку ковдру, улюблена гуртка, светр.

Як представники знаку виявляють почуття?

Якщо хтось сильно подобається своєму партнеру, він приведе його до сім’ї, оскільки вона є важливою частиною його життя. Така зустріч означає, що він представляє другу половину як майбутнього чоловіка або дружину.

Це досить стримані люди, непрості в почуттях. Доведеться стежити за сигналами, щоб визначити інтерес. Якщо обсипають романтикою, турботою, все це і є вираження почуттів до вас.

Коли Рак починає займатися домашніми справами – прати, прибирати, наводити затишок в приміщенні – це явна ознака симпатії і внутрішнього комфорту.

В ліжку буде уважним і пристрасним коханцем. Ніколи не подзвонить в 2 години ночі, щоб прийти, замість цього, буде балувати подарунками, готувати вечерю і надавати все, щоб ваші потреби були задоволені.

Якщо партнер починає вести себе нерозумно і намагається змусити сміятися, він любить. Захоче зробити другу половину щасливою, стане чарівним.

Оскільки знак стриманий, то покаже інтерес, ділячись думками і внутрішніми секретами. Може виглядати вимогливим або контролюючим, але насправді просто хоче кращого для партнера. Буде захищати і відстоювати, незалежно від ситуації.

Як тільки вирішить, що ви йому подобаєтеся, буде повністю відданий. Не буде шукати інших коханців. У свою чергу, не захоче ділитися прихильністю з іншими і буде чекати, що коло друзів зменшиться з боку другої половини. Стане ревнувати, якщо людина сподобається. Це власник, який не буде ділитися увагою ще з кимось.

Дивіться також:  Характеристика чоловіки Раку-Дракона (12 фото): сумісність в любові і характер чоловіків, народжених у рік Дракона

Інстинктивно знає, що потрібно, перш ніж партнер озвучить це. Не потрібно говорити, як поліпшити ситуацію, він сам все побачить і виправить.

Сумісність з іншими знаками

Знак зодіаку радіє в компанії сім’ї і друзів в тиші. Він слухняний і вірний. Не красномовний і змушує свого партнера гадати, що відбувається у нього в голові, чого йому хочеться на даний момент.

Це віддані коханці, того ж чекають від другої половини. Пристрасні, шукають глибини у відносинах, устремління до загальним цілям і відданості. Хороша сумісність простежується з Тільцями, Рибами, Дівами, а іноді і Скорпіоном. Не влаштовує Овен, Рак, Терези і Водолій.

Рак відданий, Овен – ні. Шукає близькість і взаємну турботу, в той час як другий партнер хоче свободи і бездушній. Для довгострокового партнерства, «рогатий» повинен навчитися співчуття та чутливості. Контролювати зміну настрою Раку буває дуже складно. Прямолінійний Овен починає злитися, йому не дуже хочеться постійно розбиратися в чужій душі і шукати невідомі причини.

В цих відносинах обидва притягуються один до одного пристрастю. Але Овен шукає волі, тоді як інший – відданості. Любов знаходиться в небезпеці через упертість та сильної волі обох. Деяка гнучкість з їхнього боку може породити сумісність між ними. Овен задихається від власництва, в той час як другий в парі ображається на його кокетливий характер.

У дружбі Раку і Тельця обидва доповнюють один одного. Перший любить оригінальні ідеї і заохочує до творчості. Вони бувають романтичними, турботливими, відповідальними. Однак не варто забувати, що Телець занадто спокійний, і йому теж не завжди захочеться з’ясовувати причини припливів і кризи настрою.

З Близнюками сумісність складна, оскільки в знаків різні цілі і погляди на життя. «Дволикі» люблять розмовляти, поки партнер буде діяти. Флірт в характері Близнюків змусить другого заздрити і нервувати. При цьому один привносить у відносини дотепність, інший надає силу і твердість партнерства.

У відносинах з Близнюками у Раку досить часто може «зривати дах». Він буде звинувачувати в невірності, потайки переглядати телефони, влаштовувати стеження і з’являтися, немов з нізвідки. Близнюкам варто прийняти це, і спробувати забезпечити довіру партнера.

Представники знаку дуже чуйні і виразні, але їх настрій міняється дуже часто. Вони легко травмуються недобрими зауваженнями інших людей. Також таємничі і обережні, тримають проблеми в собі, але дуже ласкаві. Діють лише тоді, коли іншим потрібна їх допомога.

Знають вимоги і думки один одного на інтуїтивному рівні. Довгі запеклі суперечки можуть призвести до розриву. Щоб залишатися разом, обидва повинні бути ласкавими, відданими і вірними один одному.

З Левом підходять до життя по-різному, що засмучує обох. Лев хоче домінувати, радий замилування. В парі цінують дружбу, незважаючи на відмінності, зв’язок може тривати довго. Чоловік Рак темпераментен, а жінка Лев хоче ласки і поваги. Якщо отримає бажане ставлення, партнерство буде процвітати.

Чоловік-Лев любить ділитися часом з другою половиною. Жінка – Рак бажає захоплення і відданості. Він підтримає у важку хвилину. Сумісність можлива, якщо пара заснована на надійності та відданості.

Діва раціональна і толерантна. Рак любить реалістичний підхід партнера до життя. Один точно буде зачарований любов’ю і чуйним поведінкою партнера.

Діва радує любов’ю і ласкою, в той час як інший представник пари приваблює зовнішністю, уявою і інтелектом. Вони повинні утримуватися від критики один одного.

Рак шукає безпеки і прихильності, які дає Діва. Відмінності можуть виникнути, коли другий не вміє висловлювати почуття. Якщо зможуть подолати ці проблеми, будуть жити довго і щасливо.

Про те, які знаки краще всього підходять Ракам, дивіться у наступному відео.