Ліфтинг (46 фото): що це таке, биорепарация і термаж для омолодження особи, безопераційна підтяжка

На сьогоднішній день існує величезний вибір косметологічних інновацій, але особливої уваги заслуговує ліфтинг, так як він характеризується приголомшливим результатом і доступною ціною. Що це таке і кому призначений? Що краще: биорепарация і термаж для омолодження особи або безопераційна підтяжка? Як доглядати за обличчям після ліфтингу? Як приготувати маски для підтяжки в домашніх умовах?

Ліфтинг являє собою один з ефективних видів підтяжки шкірного покриву, який здійснюється різними косметичними методами, спрямованими на відновлення пружності м’язів, ліній особи та усунення зморшок. Завдяки сучасним технологіям під час лікувальних сеансів виявляється вплив глибоко на шкірні складки, в результаті цього виходить приховати зворотні зміни і виправляти контур обличчя, вирівнюючи незначні дефекти.

Ліфтинг є процедурою, яка не вимагає обов’язкового хірургічного втручання. Порівняно з пластичною операцією, що дає високий результат при підтяжці шиї та нижньої області особи, ліфтинг дозволяє здійснити комплексну корекцію за допомогою різних косметичних продуктів і апаратури. При цьому вибір методики підбирається в залежності від стану здоров’я пацієнтів та рівня змін у зовнішності.

Даний вид підтяжки, як правило, рекомендується жінкам після 30 років, так як саме в цей період життя починає помічатися розплив овалу обличчя, а шкірний покрив стає сухим, внаслідок чого утворюються дрібні мімічні зморшки. Перераховані вище проблеми обумовлені початком природного старіння.

Звичайно ж, можна доглядати за шкірою за допомогою кремів і гелів, але вони зазвичай допомагають на деякий час, просто маскуючи ознаки, при цьому ефект таких засобів нетривалий. Тому найбільш правильним рішенням у боротьбі зі старінням шкіри вважається ліфтинг, який поділяються на операційний і безопераційний. При цьому корекція без хірургічного втручання характеризується невеликим відновним періодом, є менш оперативною і нічим не поступається за своєю ефективністю.

Ліфтинг проводять в спеціалізованих косметологічних центрах чи відділеннях клінік, де є відповідне обладнання і препарати. При бажанні ліфтинг-процедури можна провести і в домашніх умовах, але, як показує практика, вони менш результативні і в основному спрямовані на підтримання стану дерми.

Види

Останнім часом косметологія представлена безліччю видів сучасних ліфтинг-процедури. Всі вони відрізняються методикою виконання та ефективністю, мають свої позитивні моменти та недоліки.

Виділяють наступні види таких процедур:

 • ін’єкційна безопераційна підтяжка;
 • пластична корекція за допомогою коригувальної операції;
 • хірургічна малоінвазивна операція;
 • апаратна підтяжка;
 • ліфтинговий масаж;
 • відновлення волокон шкіри за допомогою кремів і масок.

  Перед тим як зважитися на такий відповідальний крок повернути особі колишню форму у вигляді плавних ліній, а шкірі подарувати нову гладкість і свіжість, варто зважити всі плюси і мінуси кожного виду ліфтингу. Варто відразу ж зазначити, що на даний момент існує безліч способів це зробити без дорогої операції.

  Отже, якщо з’явилися перші зморшки, шкірний покрив втратив колишню пружність, став нееластичним і млявим, то можна застосувати хірургічний або безопераційний метод. Операційна підтяжка здійснюється за допомогою хірургічного втручання, а безопераційна передбачає використання різних видів ліфтингових апаратів та ін’єкцій, які насичують клітини вологою і підвищують пружність дерми.

  Операційний

  Операційний ліфтинг буває декількох видів.

  Кругова підтяжка

  Це досить складна биорепарация, під час якої робиться корекція середніх ділянок обличчя, передньої і бічних зон шиї, лобово-скроневих відділів, зовнішньої поверхні щік, брів і куточків рота. Процедуру роблять на протязі декількох годин під наркозом. По її закінченні пацієнтам слід перебувати на стаціонарі не менше тижня, після чого знімають шви. На реабілітацію зазвичай йде кілька місяців. Щоб її прискорити, додатково призначається спеціальна терапія і лікувальний масаж. Як правило, результат такої операції стає помітним через 6-8 місяців.

  Незважаючи на високий показник корекції, кругова підтяжка вважається травматичної і серйозною процедурою, яку потрібно повторювати кожні 7-10 років. При цьому фахівці не рекомендують даний ліфтинг для жінок молодше 50 років. В залежності від глибини впливу таку підтяжку підрозділяють на SMAS-ліфтинг, який зачіпає не тільки повний покрив, але і жирову тканину, а також поверхневий ліфтинг. Перший варіант підтяжки допомагає виправити навіть найбільш серйозними вікові спотворення, а другий найчастіше вибирають, коли на обличчі з’явилися незначні проблеми. Мінусом такої підтяжки є цілий ряд приписів: лактація, вагітність, онкологічні новоутворення, гіпертонія, серцева недостатність, хвороби крові та внутрішніх органів.

  Ендоскопічний ліфтинг

  Його ще часто називають безшовної корекцією, так як всі операційні дії виконують через невеликі надрізи, і після них не залишаються шрами. Даний крем призначений для маловиражених і непомітних вікових змін у вигляді опущення брів і появи мімічних зморшок на лобі і в ділянці носових і губних складок. Якщо ж помічається значний обвисання тканин, то вибирають кругову підтяжку.

  До головних переваг ендоскопічного ліфтингу відносять високий результат і мінімальний термін реабілітації. Що ж стосується мінусів, то вони теж є. При наявності захворювань серця, вагітності, діабеті, гіпертонії та онкології операцію не проводять. Не можна виконувати процедуру і в тому випадку, коли на обличчі присутні опіки та відкриті рани. Операція повинна виконуватися висококваліфікованими фахівцями, інакше після неї можуть залишитися тягнучі і неприємні відчуття в області, де нанесені шви.

  Стек гілок ліфтинг

  Вважається найпростішою, результативною і простою процедурою, тому користується величезною популярністю у представниць прекрасної статі. Методика підтяжки полягає у введенні тонких ниток під шкіру, які виконують армуючу функцію. Нитки зазвичай застосовують з полімолочної кислоти, золотих сплавів, капролака і поліпропілену. Їх матеріал абсолютно сумісний з організмом людини за біологічними показниками, тому після сеансів не спостерігаються побічні дії та алергічні реакції.

  Нитки обережно вводять під шкіру за допомогою тонкої голки, після чого поряд з ними формується сполучна тканина, яка не дає прописати шкірі. На даний момент в косметології величезним попитом користуються як розсмоктуються, так і не розсмоктуються нитки, які після операції або самостійно розпадаються через 8-9 місяців, або виводяться. Набряклість, як правило, зберігається перший тиждень, потім проходить, і вже через два тижні можна повертатися до звичайного способу життя. На відміну від інших різновидів стек гілок ліфтинг підтяжка характеризується мінімальними протипоказаннями, і її не можна робити тільки в період лактації, при вагітності, онкології і наявності шкірних захворювань.

  Дивіться також:  Плазмоліфтінг особи (71 фото): що це таке, ефект після плазмотерапіі, процедура плазмового омолодження, відгуки

  Безопераційний

  Крім хірургічних операцій, не менш ефективний і апаратний ліфтинг, який здійснюють за допомогою спеціальної апаратури, застосовуючи всілякі джерела енергії у вигляді микротока, лазера і радіохвилі. Таку підтяжку надають не тільки у відомих клініках пластичної хірургії, але і в звичайних салонах краси.

  Процедури характеризуються коротким часом реабілітації та відсутністю анестезії. У порівнянні з операцією вони коштують недорого і відкривають можливості повернути колишню красу особі кожному бажаючому. Єдиним мінусом апаратного ліфтингу є такі протипоказання: вагітність, онкологічні освіти, захворювання серця і епілепсія.

  Апаратна підтяжка також поділяється на декілька видів.

  Лазерний ліфтинг

  Відбувається шляхом лазерного впливу на клітини дерми, внаслідок цього виділяється теплова енергія, яка активізує процеси повного омолодження. Після таких сеансів тканина особи стає набагато пружною, так як в ній розпочинається формування колагену та інших важливих мікрокомпонентів, що відповідають за природне омолодження в організмі. У підсумку зростає кровотік, зникають зморшки, а особа набуває бажаний здоровий відтінок і гладкість.

  Під час сеансу можливо прояв неприємних відчуттів, але вони швидко проходять, і після підтяжки не потрібна тривала реабілітація. Єдиним мінусом лазерної корекції є те, що вона помітна не відразу і передбачає таке протипоказання, як хімічний пілінг шкіри, який можна здійснювати за 2 тижні до проведення процедури.

  Микротоковый ліфтинг

  Це вважається комплексна підтяжка, яка дозволяє відновити тонус не тільки шкіри, але і м’язам. Крім цього, завдяки унікальній методиці виходить ефективно усувати набряки і активувати кровообіг і відтік лімфи. Микротоковый ліфтинг часто комбінують з живильними масками і різними сироватками. Сеанси здійснюються абсолютно безболісно, єдине, що може відчути пацієнт, – так це слабку вібрацію. Щоб покращити результат, рекомендується проходити не менше 6-10 сеансів протягом одного місяця.

  Головною перевагою такого ліфтингу вважається придбання природного рум’янцю і «порятунок» від злісних мішків під очима. Не можна проводити сеанси пацієнтам, що мають металеві елементи в організмі у вигляді ниток, пластин, штифов і електростимуляторів. Не рекомендуються микротоковые процедури та при непереносимості електричних імпульсів.

  Ультразвуковий ліфтинг

  Являє собою інноваційну послугу, завдяки якій виявляється дія на шкіру на клітинному рівні. Часто таку підтяжку ще іменують SMAS-ліфтингом. Заходи з корекції необхідно виконувати серійно. Таким чином підвищується їх ефективність, і результат прирівнюється до операційної підтяжки. На здійснення сеансу відводиться не більше однієї години, він проводиться з використанням знеболюючого крему. Після підтяжки можливо поява почервоніння і невеликий звітності, але вони через 2-3 години самостійно зникають.

  Суть методики полягає в застосуванні ультразвукових хвиль, що впливають точково або імпульсно на дерму і активують синтез нових волокон колагену і еластину. Після корекції нові колагенові волокна починають з’являтися вже на 3-4 місяць, і шкіра обличчя стає більш гладенькою і свіжою. Результат такого ліфтингу зберігається протягом 3 років, але після виконання 55 і більше сеансів ефект знижується. Даний спосіб підтяжки не рекомендується пацієнтам, які мають в організмі металеві вставки і кардиодатчики.

  RF-ліфтинг (радіохвильовий)

  Діє не тільки на верхні шари шкіри, але і на жирову клітину. Процедуру здійснюють, використовуючи електричний струм високої частоти. Імпульси добре прогрівають колагенові волокна і клітини, після чого вони зміцнюються. Аналогічно ультразвукової підтяжки радіохвильовий ліфтинг характеризується пролонгацією, тому сеанси потрібно повторювати кожні два роки. Процедура займає не більше 30 хвилин і не потребує застосування знеболюючих препаратів. Найчастіше RF-ліфтинг рекомендується жінкам у віці від 30 до 60 років. При цьому така методика протипоказана, якщо в організмі є нитки, пластини або штифти.

  Фотолифтинг

  Омолодження здійснюється методом використання світлодіодних імпульсів, що надають вплив на глибокі рівні шкіри. Завдяки унікальним здібностям світлова енергія перетворюється в теплову, і спостерігається процес відновлення на клітинному рівні, в результаті якого зникають судинні сітки і пігментні плями. Тому цю процедуру часто воліють не тільки для видалення зморшок, але і для очищення шкіри від судинних «зірочок», після чого вирівнюється відтінок обличчя. Сеанс триває не більше півгодини, і для гарного результату слід пройти мінімум 10 процедур.

  Плазмоліфтінг

  Кров людини складається з клітин тромбоцитів, відповідальних за її згортання. Якщо їх не вистачає в організмі, то можуть проявлятися різні шкірні захворювання. Даний вид ліфтингу спрямований на збагачення крові тромбоцитами за рахунок введення плазми. В результаті активується синтез нових клітин, і запускається процес відновлення діючих. Для проведення терапії робиться попередній забір крові у невеликому об’ємі (до 40-50 мл), потім ємності направляють в спеціальні контейнери і відокремлюють плазму.

  За один курс вводяться ін’єкції, у яких наявність тромбоклеток в 4-5 разів перевищує рівень звичайної норми людини. Завдяки цьому забезпечується досить швидкий та відчутний ефект. Курс, як правило, складається з 7 щотижневих процедур. Перші і вагомі результати проявляються вже через два тижні після ліфтингу. Крім позитивних моментів, у даної методики є й протипоказання, а саме: наявність шкірних захворювань, пухлин, лактація, вагітність та інфекційні хвороби. У деяких випадках можуть спостерігатися побічні реакції у вигляді алергічної або вугрової висипки.

  Ліфтинг з застосуванням філерів (ін’єкцій гіалуронової кислоти)

  Це так звана біоревіталізація, яка вважається самою популярною у всіх сучасних салонах краси. Гіалуронова кислота характеризується високим зволожувальні властивості, тому після терапії шкіра миттєво набуває свіжий вигляд, зникає в’ялість, сухість, а дрібні зморшки помітно розгладжуються. Крім цього, даний засіб є унікальним антиоксидантом, що уповільнює процеси старіння і расцепляющим вільні радикали клітин.

  Завдяки інноваційним технологіям препарати для терапії виробляють біотехнологічним способом без додавання продуктів тваринного походження. Щоб порадувати себе відмінним результатом, достатньо зробити 2-3 процедури, дотримуючись невеликий інтервал у 2 тижні. Ефект може протриматися до 6 місяців, потім ліфтинг слід повторити. Мінусом процедури вважається її несумісність зі шліфуванням особи і хімічним пілінгом, а також стандартні протипоказання: не можна виконувати сеанси людям, які страждають захворюваннями крові, які мають алергічні реакції на препарат, під час вагітності і в період лактації.

  Акупунктурний ліфтинг

  Являє собою безпечне вплив на певні ділянки шкіри за допомогою тонких голок. Внаслідок цього активується обмін речовин в тканинах, збільшується вироблення колагену, а це, в свою чергу, сприяє регенерації на клітинному рівні, і шкіра набуває природну пружність і колір. Даний метод характеризується повною відсутністю алергічних проявів і не має побічних реакцій. Терапія складається з декількох сеансів і коштує недорого.

  Дивіться також:  Мезонити для підтяжки обличчя (40 фото): тредлифтинг мезонитями, що таке рідкі нитки для ліфтингу, відгуки

  ЧЕК-ліфтинг

  Є цілим комплексом процедур, які дозволяють омолодити шкіру обличчя за допомогою ендоскопа. Сеанси включають в себе скуловую підтяжку і нижню блефаропластику, що проводиться як з кантопексией, так і без неї. Зазвичай така підтяжка призначається при незначному наявності вікових змін. Вибираючи ЧЕК-ліфтинг, можна бути спокійним, що особа не зазнає сильного травмування. Ефект триває не більше 5 років та після терапії не потрібна тривала реабілітація. Протипоказань та недоліків у даного виду ліфтингу немає.

  Свідчення

  На сьогоднішній день ліфтинг має багато приписів. Дана процедура відповідає за омолодження шкіри і забезпечує відмінний омолоджуючий догляд для середньої зони і області шиї жінкам після 50 років. Косметологи рекомендують таку підтяжку не тільки тоді, коли потрібно омолодити зовнішній вигляд, але і зробити відновлення овалу обличчя, розгладити зморшки і усунути різного роду дефекти. Ліфтинг має омолоджуючий ефект і дозволяє назавжди позбутися від другого підборіддя, антивікових і мімічних зморшок. Крім цього, процедура призначається при пігментації шкіри і втрати її природного відтінку. Якщо жінка помітила сухість, подразнення, в’ялість і лущення дерми, то без ліфтингу не обійтися.

  Показання до процедури включають також наступні дерматические проблеми:

  • втрата еластичності шкірного покриву;
  • розпливчаста і неточна лінія підборіддя;
  • обвисання форм особи;
  • безліч зморшок.

  Перед тим як провести підтяжку, слід отримати консультацію досвідченого фахівця, який визначить рівень і складність проблеми, а також підбере найбільш підходящу і ефективну методику.

  Протипоказання

  Як і будь-яка інша косметична процедура, ліфтинг має свої протипоказання. Не рекомендуються коригувальні сеанси пацієнтам у віці молодше 25 років, а також у тому випадку, якщо після попередньої пластики не пройшло півроку.

  До обмежень ліфтингу також відносять такі захворювання і проблеми:

  • анемія;
  • наявність целюліту і зайвої ваги;
  • алергічні висипи на обличчі;
  • відкриті рани і подряпини.

   Список перерахованих вище показань може доповнюватися в залежності від використаних методик і кошти. Тому обмеження розглядаються в індивідуальному порядку. Звичайно ж, ліфтинг вважається ідеальним засобом для омолодження шкіри, що дозволяє повернути їй еластичність, але щоб результат виправдав очікування, потрібно заздалегідь підготуватися до процедури і затратити чимало зусиль.

   Як роблять в салоні?

   Омолоджуючі сеанси, спрямовані на підтяжку особи, здійснюються різними способами. Найпростішим методом є постійний догляд за дермою за допомогою масок, вікових кремів. Але часто їх стає недостатньо, і вже у віці після 35 років шкірний покрив набуває в’яне вигляд. Щоб цього не допустити, слід своєчасно звертатися до професіоналів в косметологічний кабінет або клініку. У салонах лікарі роблять повний контроль стану здоров’я і підбирають ефективні варіанти для боротьби зі старінням.

   Величезною популярністю в салонах користується вакуумний, ультразвукової і ручний масаж. Його мета спрямована на попередження і захист шкіри від вікових змін. Завдяки простим маніпуляціям мускулатура швидко повертає свій колишній тонус, поліпшується кровообіг, починає активно вироблятися в клітинах колаген з еластином. Крім цього, салонні масажі допомагають відновити обмін речовин у тканинах і впоратися з набряками. Такі процедури повинні довірятися тільки добре перевіреним фахівцям, їх не рекомендується здійснювати при наявності дерматиту, гнійників і запальних процесах.


   Гарним попитом у салонах також користується корегуюча терапія за допомогою радіочастотного ліфтингу. Як правило, лікар призначає до 8 сеансів, під час яких шляхом радіочастотного випромінювання впливають на шкірний покрив, сприяючи розгладження зморшок і формуванню нових колагенових волокон. Спочатку до процедури готують особа: його ретельно очищають від жиру та забруднень. Потім лікар наносить спеціальний гель і активує його дія апаратом. В результаті підвищується мікроциркуляція і всі процеси обміну. Єдине, що не можна, – користуватися такою терапією людям, що страждають цукровим діабетом і мають онкологію.

   Багато пацієнток після 35 років вибирають в салонах краси і підтяжку платиновими або золотими нитками. Фахівці до початку процедури оцінюють складність вікових змін, потім вводять під шкіру нитки і підтягують їх. За бажанням можна ввести як розсмоктуючі, так і прості нитки, які через певний час видаляються. Вони оснащені зручними насічками, які під час процедури встановлюють на тканини, формуючи каркас з колагену. Такий метод можна віднести до коригувальної операції, так як на відновлення буде потрібно приблизно один місяць.

   Всі апаратні види ліфтингу в салонах проходять за стандартною схемою.

   • Спочатку здійснюється підготовка епідермісу: його добре очищають, потім наносять знеболюючі засоби і роблять розмітки зон.
   • Наступним етапом є сама процедура корекції: на намічені області впливають імпульсами.
   • По завершенні на обличчя наносять заспокійливі лосьйони або гелі. Крім цього, фахівець наказує вказівки, як доглядати за обличчям і які косметичні засоби застосовувати в реабілітаційний період.

    Крім ліфтингу обличчя, більшість салонів також надають послуги з корекції шиї, так як ця частина тіла найбільш схильна до вікових змін. Для шиї в основному використовують апаратні процедури, їх виконують аналогічно. Що ж стосується операційної підтяжки, то її надають в клініках жінкам у віці понад 50 років. Щоб позбавити себе від таких радикальних методів, косметологи рекомендують звертатися в салони в більш ранньому віці і не чекати часу, коли буде потрібно глибока підтяжка.

    Домашні процедури

    Незважаючи на те що салони надають якісні послуги з ліфтінгу, існує безліч косметичних процедур, які цілком реально виконати в домашніх умовах, використовуючи найпростіші креми, маски або масаж. Крім цього, значно підтягнути м’язи обличчя допомагають і спеціальні косметологічні вправи.

    Найчастіше для домашнього ліфтингу використовують види масок, виготовлені на основі найпростіших продуктів, які є у кожного в холодильнику.

    • З яєчного білка. Для приготування лікувальної суміші береться один білок і столова ложка свіжовичавленого лимонного соку. Все добре змішується і збивається, потім отриману масу наносять на обличчя і залишають на 20 хвилин, після чого змивають кип’яченою водою.
    • З банана. М’якоть ретельно розминається, в неї додають 50 мл вершків і вміст однієї капсули вітаміну Е. Суміш витримують на обличчі не більше 20 хвилин і змивають ватним тампоном, змоченим в теплій воді.
    • З пластівців геркулеса. Дві столові ложки пластівців розмішують в столовій ложці лимонного соку і додають трохи міцного чаю. Аналогічно маску необхідно нанести на 20 хвилин і змивати теплою водою.
    Дивіться також:  Інфрачервоний ліфтинг (17 фото): глибокий ліфтинг обличчя і тіла, відгуки    • З винограду. Береться кілька ягід винограду, їх очищають від шкірки і змішують з білою глиною і збитим жовтком. Для відновлення шкіри досить витримати суміш 15 хвилин і ретельно промити обличчя холодною водою.
    • З парафіну. Для виготовлення лікувальної суміші попередньо розтоплюють парафін, застосовуючи водяну баню. Потім потрібну область обличчя змащують рослинним або оливковою олією і покривають невеликим шаром розплавленого парафіну. Подібні процедури рекомендуються представницям прекрасної статі старше 50 років.


    Крім цього, в домашніх умовах можна скористатися вже готовими косметичними засобами. Добре себе зарекомендували освіжаючі і омолоджуючі ліфтинг-плівки таких відомих брендів, як Fase mask mesopharm, Lift mask. Вони характеризуються високим ефектом і добре допомагають проти обвисання шкірних тканин, тонізуючи і підтягуючи особа.

    Нічим не поступаються своїм діям і ліфтинг-креми з ефектом омолодження: вони гарантують якісну корекцію і усувають зморшки. Подібні засоби ідеально підходять під всі типи шкіри, надають їй матовий відтінок, заспокоюють і знімають будь-які види подразнень. Величезною популярністю також користуються сироватки, виготовлені на основі сої і изофланов. Якщо такі препарати застосовувати регулярно, то по закінченні курсу вийде ефект, який аналогічний високотехнологічним косметичним процедурам. Найкраще віддавати перевагу засобам на основі морських водоростей.

    Багато жінок також в домашніх умовах виконують ліфтинг за допомогою льоду. Для цього чергують процедури з холодного і гарячого впливу на дерму. Серветки змочують у теплій воді і прикладають до шкіри на 30 секунд, потім роблять масаж кубиками льоду по лініях особи. Завдяки таким сеансів виходить омолодити шкірний покрив.

    Щоб домашній ліфтинг порадував максимальними результатами, застосування масок, кремів і лосьйонів потрібно поєднувати з масажем і гімнастикою.

    • Пластика. Під час процедури здійснюють швидкі і короткі рухи в різних напрямках, починаючи від носа до вуха, від підборіддя до вуха і закінчуючи серединою лоба.
    • Скульптура. Сеанси складаються з поплескування, погладжування і пощипування шкіри. Завдяки більш глибокого впливу на дерму м’язи особи отримують потрібну харчування за рахунок прискореного кровообігу.
    • Моделювання. Суть методики полягає в тренуванні м’язів, інтенсивно впливаючи на всю мускулатуру особи. Спочатку роблять швидкі рухи, потім вони плавно переходять в релаксуючі, більш щадні.
    • Китайський масаж. Крім підтяжки тканин, такі процедури допомагають ще повністю оздоровити організм, покращуючи роботу внутрішніх органів. Принцип терапії заснований на голковколювання. Вибираються потрібні точки, і в них вколюють голки.

      Що ж стосується вправ і гімнастики, то вони теж високоефективні, головне – процедури здійснювати регулярно. Під час таких вправ відбувається розробка м’язів і зняття їх напруги. Шкірний покрив зможе разгладиться і без застосування додаткових масок або процедур.

      Розрізняють гімнастику для різних частин обличчя.

      • Для підборіддя. Голову необхідно підняти і, розтягуючи губи, подивитися на стелю. Дане положення слід зафіксувати на 30 секунд і повторити мінімум 3 рази.
      • Для губ. Необхідно втягнути щоки і губи і витримати позицію протягом 5 секунд, повторюючи 10 разів.
      • Для скул. Треба роздути щоки, зробити вдих і затримати на деякий час дихання, потім виконати переміщення повітря з однієї щоки в іншу. Вправу виконують до тих пір, поки вистачить сил. Виконують подібні дії 5 разів.
      • Для чола. Вказівні пальці ставляться на брови, потім їх встановлюють по черзі то вгору, то вниз. Гімнастика триває приблизно хвилину.

      Рекомендації

      Щоб отримати швидкий результат від ліфтингу і зафіксувати ефект на тривалий час, необхідно дотримуватися певні умови по догляду за шкірою.

      Для цього, незалежно від обраної методики підтяжки, варто врахувати кілька важливих рекомендації косметологів.

      • Шкіра обличчя вважається самим ніжною, тому її потрібно регулярно очищати від косметики, забруднень і добре зволожувати, живити.
      • Щоденний раціон повинен бути правильно скоригованих. Тому для збереження здорового та природного кольору обличчя краще всього вибирати дробове харчування, що складається більше з овочів і фруктів.
      • Запорукою молодої шкіри вважається постійне пиття води. У день бажано випивати не менше двох літрів рідини, не рахуючи супів і солодких напоїв.
      • Регулярні прогулянки на свіжому повітрі і заняття спортом допоможуть активувати метаболізм.
      • Хороший сон сприяє зникненню зморшок і мішків під очима.
      • Про вживання алкоголю і куріння варто забути раз і назавжди. Це стосується і кава – його теж не можна пити часто.
      • Вдаватися до серйозних косметологічних процедур необхідно після 35 років, до цього віку цілком можливо використовувати прості методики, які доступні в домашніх умовах і дозволяють «помолодшати» мінімум на 10 років.


       • Після ліфтингу потрібно приділити багато часу догляду за шкірою: це додасть свіжість і підтягнутий вигляд.
       • Не можна виконувати підтяжку особи, якщо є запальні процеси. Крім цього, такі сеанси не рекомендуються при різних висипах на шкірі, ГРВІ, вагітності і хронічних захворюваннях, так як можуть проявитися негативні наслідки.
       • У тому випадку якщо є серйозні дефекти особи і зворотні зміни дуже помітні, то потрібно відразу вибирати біоревіталізація або мезотерапію, при яких виявиться комплексна корекція на всі ділянки обличчя і виконається якісна підтяжка. Дана методика також унікально підходить при втраті обсягів тканин, усуваючи обвислий овал обличчя, борозни на носі і лобі.
       • Перед тим як вибрати відповідний салон краси або клініку, варто почитати відгуки пацієнтів і вже потім приймати рішення, так як, виконуючи підтяжку в незнайомих салонах, можна отримати багато неприємностей у вигляді опіків особи або висипки. Після доведеться не тільки повторно виконувати коригування, але і лікувати дерму.
       • У кожної представниці прекрасної статі під рукою повинен бути такий препарат, як Thermage. Він допоможе сповільнити процеси старіння, відновлюючи тканини на клітинному рівні.
       • Після виконання ліфтингу перші тижні необхідно уникати відвідування саун, бань і пляжів.


       Про те, як проводиться RF-ліфтинг обличчя, дивіться далі.