Лев (41 фото): дати народження знака зодіаку, характеристика стихії і символів, опис планети-управителя і талісманів

Якщо у вашому колі є народжений під знаком Лева, за датою народження можна буде визначити особливості цього представника кола Зодіаку. Знайти підхід до цієї непростої особистості допоможе його характеристика керуючих стихій. Розташувати до себе Лева найбільш успішно можна з допомогою подарунків-символів, що відображають його сутність.

До даного знаку відносяться ті, чия дата народження припадає на середину літа. Починається цей період 23 липня, а закінчується 23 серпня. При описі характеру Лева важливо враховувати і декаду, в яку народжується представник царського знака.

У перші десять днів циклу (23 липня – 3 серпня) під визначальним впливом Сатурна з’являються сильні особистості, схильні до сприйняття всього містичного. Вони мають палким характером і терпіти не можуть, коли їх до чогось примушують. Важливі роки в долі таких людей: 19, 39, 57, 76 років.

На народжених у другій декаді знаку (4-12 серпня) крім Сонця, впливає Юпітер. Такий планетарний покровитель надає характеру розсудливості і ступеня. У що з’явилися в цей період хороші математичні здібності і схильність до аналізу. Визначальними в їх житті роками будуть: 19, 36, 40, 70, 76.

Відзначають свій день народження з 13 по 23 серпня перебувають під впливом Марса. Червона планета посилює владні якості знака. Ці гарячі натури люблять командувати і керувати, володіють хорошою фізичною формою і часто знаходять застосування своїх сил в армії. Важливі періоди припадають на долю 15, 19, 30, 35, 36, 57, 60 і 76 років.

Для всіх представників цього знака Зодіаку вдалим днем тижня буде неділя.

У суботу ж краще утриматися від доленосних рішень. Приносять удачу числа: 1, 5, 9, 11.

Виглядає Лев завжди по-царськи: у нього неспішна статечна хода, широко розправлені плечі, сильні м’язи. Як правило, спортивне або досить міцну статуру. Очі можуть мати форму як у кішки, часто шкіра з веснянками, золотистого відтінку. Волосся можуть бути кучерявим. Левиці часом мимоволі підкреслюють приналежність знаку своїми завитками у пишної зачіски, нагадує гриву царя звірів.

Чоловік

Вогненні, пристрасні натури дуже пихаті і небайдужі до компліментів. Вони люблять гру на публіку, роблять широкі жести заради вдоволення собою і похвали, відрізняються деякою театральністю в поведінці. Лев дуже активний і може виконувати безліч завдань. Не варто дивуватися, якщо такий ваш знайомий щиро вважає себе центром всесвіту. У цьому переконанні він не помиляється, адже знайти настільки ж щасливого і яскравого представника знака серед усіх дванадцяти сузір’їв складно.

В той же час цей мудрий повелитель має досить вразливим его. Він зовсім не здатний сприймати критику, тому для хороших відносин з представниками знаку варто використовувати тільки похвалу. Якщо якийсь чоловік зміг зачепити самооцінку Лева, той зі стовідсотковою ймовірністю зверне всяке спілкування з нетактовною особистістю, а при зручному випадку може досить болісно відплатити кривднику.

Він любить захищати і підтримувати, давати поради, бути експертом. Іноді вони стільки беруть на себе, що починають скаржитися, що всі справи лежать на їх плечах. Але роблять вони це тільки з притаманною їм любові до позерства. Насправді, енергії і здоров’ю Львів можна тільки позаздрити. Вони здивуються і можуть навіть вкрай образитися на пропозицію про допомогу.

У чоловіка Лева складні відносини з фінансами. Він, може, і вміє добре заробляти, але зазвичай буває неумерен у витратах. Любить і вміє робити шикарні подарунки дорогим йому людям, але й сам не відмовиться від значущого презенту. У будь-якому випадку, куди б не заводили нетрі дебету-кредиту, цей щедрий знак зможе звести баланс на свою користь. Причому любов до грошей у Лева є не сама по собі, як мета накопичення і збагачення.

Кошти потрібні йому для фінансової незалежності, щоб дозволити собі все, що Лев так любить: красивих жінок поруч, потужну машину, відмінні делікатеси і комфортний відпочинок.

Жінка

Жінка Лев звикла багато часу приділяти догляду за собою, для чого на її туалетному столику є цілий арсенал дорогих засобів. Вона любить пробувати новинки індустрії краси. А ось в моді є прихильником свого відточеного роками стилю, незмінно розкішного, благородного і спокусливого одночасно. Її гарна фігура і благородна зовнішність повинна підкреслюватися тільки якісними дорогими речами. Якщо у Левиці немає грошей на бренди, вона буде набувати помітні підробки відомих марок.

Представниці знака чесні і відкриті і не терплять обману. Завдяки їх розуму й ерудиції у них багато чоловіків в друзях, адже з освіченої світської пані з широким кругозором можна поговорити про що завгодно в будь-якій компанії. Жінкам щастить у цьому плані менше, так як Лев проявляє до них меншу прихильність. Їй неприємні традиційні атрибути жіночого колективу, такі як інтриги, плітки, сварки. Їй просто нічого обговорювати з колегами та знайомими. Вона не буде довго говорити про модний фасон сумки, а піде і придбає саму шикарну.

Такі дівчата люблять бути в центрі уваги, збентеження їм незнайоме. Вони вважають себе гідними самого кращого у всьому, починаючи від кар’єри і закінчуючи вибором супутника життя. До речі, з останнім не поспішають, адже шлюб для них – справа серйозна. Вони звикли віддавати себе на сто відсотків всьому, за що не візьмуться. Це може бути сім’я, робота, захоплення, а найчастіше все разом. Часто у них з-за цього відбувається нервове виснаження. Але, завдяки унікальним фізичним даними, жінка Лев дуже швидко відновлюється. Два-три дні в шикарному спа-готелі, і ось вона вже знову готова гори звернути.

Сильні і слабкі сторони

Якщо говорити про плюси і мінуси характеру представників цього знака, то факти говорять про те, що позитивні риси несуть багато хорошого для оточуючих Лева. Негативні ж якості, як правило, виявляються руйнівними для самого власника. Вогненний знак наділений досить привабливими характеристиками.

  • Щедрість. Про широкої душі Львів і їх кохання добре погуляти ходять легенди. Цей знак має досить високі показники успіху у фінансових справах. Його характерні представники не скупляться, вважаючи, що, чим більше віддаєш, тим більше зможеш отримати натомість. Вони з легкістю дають дуже цінні консультації в питаннях, які самі знають дуже добре. Часто такі цінні поради приносять консультованим значний прибуток або успіх у справах.

Будь-яку можливість свого впливу при можливості щедрі Леви використовують для просування близьких людей.

  • Великодушність. Виявляють найбільш охоче до тих, кого вважають слабкіше себе. Вони з задоволенням прощають тих, хто щиро розкаявся у своїх помилках і помилках. Довго тримати зло навіть на ворогів не в їх звичкою. Якщо Львові супроводжує успіх, він готовий поділитися його плодами буквально з кожним на своєму шляху. Тільки будучи оточеним позитивними людьми, він може бути по-справжньому щасливий.
  • Незалежність. Може розглядатися як позитивна якість, адже вона межує з силою і звичкою покладатися тільки на себе. У той же час даний аспект характеру заважає Леву успішно працювати в команді. Він рано чи пізно перетягне ковдру на себе, домігшись лідерських позицій. При цьому йому не варто забувати, що іноді буває потрібна робота цілого колективу, адже самому всім займатися і здійснювати тотальний контроль неможливо.
  • Сміливість. Швидко прийняти важке рішення, взяти на себе велику відповідальність – це в звичаях Львів. У безвихідній ситуації вогненний знак не буде піддаватися паніці. Як мінімум він знайде кілька нестандартних рішень для будь-якої ситуації.
Дивіться також:  Характеристика чоловіки Лева-Коні (12 фото): поведінка в любові хлопця, народженого у вогняний рік, хто йому підходить і як його закохати

Незважаючи на такі сильні позитивні риси, Леви мають і парадоксальні, що суперечать їх здібностям слабкості. Проте якщо він буде усвідомлювати їх і працювати над собою, то негативних проявів характеру і їх наслідків можна уникнути. Всупереч високому інтелекту, такі мудрі і практичні особистості зовсім не вміють розбиратися в людях. Сприяє цьому і любов до компліментів, часом не дуже вишуканим, грубої лестощів в очі. Марнославство заважає Леву розгледіти справжніх друзів серед тих, хто говорить правду. Зате він часто оточує себе фальшивими людьми, готовими улесливо підлабузнюватися перед ним заради отримання частини впливу та особистої вигоди.

Лев любить керувати людьми і диктувати свою волю. Вони при поганій комбінації планет при народженні бувають ще й надто зарозумілі, егоцентричні. Такі якості змушують бачити в ньому деспота і тирана, не вважається з думкою інших і керуються тільки власними доводами.

Легковажність Львів у ставленні до грошей може зіграти з ним злий жарт. У кращому випадку такі люди живуть в кредит, не по кишені. Вони женуться за престижними дорогими речами, навіть якщо не можуть собі цього дозволити. У гіршому прояві вони бувають дуже азартними гравцями.

При їх тотальної невезення в цьому роді розваг запальному знаку краще і зовсім обходити ігрові заклади стороною.

Символи, стихія і талісмани

Знаком Лева управляє Сонце і пов’язана з ним стихія вогню. Подібно могутньому світила, у якого бувають спалахи на поверхні і магнітні бурі, представники цього знака Зодіаку схильні до перепадів настрою, спалахів гніву. Часто почуття та емоції у них затьмарюють розум і виходять на перше місце при прийнятті рішень.

Сонце дарує Левам потужну енергетику, здатну управляти їх перебігом долі. Не дивно, що їх так притягує вогонь, різні джерела світла, блискучі речі, – все, що має променисту енергію. Допомагають поповнювати її запаси талісмани і різні солярні символи.

Вогонь Львів не схожий на які гаснуть вугілля або тепло невеликого багаття. Це завжди всепожірающее полум’я, насилу керований тривожний факел, що розгорається від найменшого подуву вітру.


Енергію вогненному знаку дає чорний колір, а також червоний, червоний, малиновий, оранжевий, жовтий і золотавий. Їх можна використовувати в одязі, аксесуарах та обстановці приміщення. Гарні для повсякденного носіння та предмети з благородного металу – золота.

Місяці, які відповідають знаку, це липень і серпень – надзвичайно багата і родюча пора в природі, відповідає основним характеристикам Львів. За календарем Друїдів, дерево, найбільш підходяще по енергії – тополя, кипарис і дуб.

Правильними талісманами для представників знаку стануть предмети з зображенням лева або за формою мають котячий силует. Це можуть бути предмети з натурального каміння, картини, аксесуари. Символи, які відповідають знаку – лебідь, божа корівка, орел, знаки королівської влади (корона, жезл). Потужну енергетику несуть і антикварні речі: старовинні родинні прикраси, ордени та нагороди, монети і медалі. Важливо, щоб вони належали конкретного близького роду.Планета-управитель і її вплив

Народжені під впливом Сонця, Леви володіють горделивостью і сміливістю, щирістю та оптимістичним поглядом на життя. Планета-покровитель наділила їх відмінним здоров’ям і майже невичерпним запасом енергії. Це дуже стабільний і постійний знак, який трактується досить однозначно. В його характеристиці немає напівтонів: полюбити – так королеву, програти – так мільйон. Надмірність і безкомпромісність Львів позначається буквально на всьому. Найчастіше це якість служить їм погану службу, так як життя у всьому її різноманітті не визначається так однозначно і не складається з одних чорних і білих квітів.

Сонце наділяє Львів марнославством і великодушністю, кришталевою чесністю і любов’ю до лестощів.

Такі протилежні якості можливі у представників знаку з нерозвиненим свідомістю. Для посилення позитивних якостей і згладжування негативних потрібно їх ретельне пророблення, але для початку усвідомлення. Якщо Лев не володіє достатньою для цього духовним досвідом, його гордість перетворюється в гординю; відвертість – відсутність тактовності і грубість; великодушність стає байдужістю і потуранням.

Дивіться також:  Що подарувати жінці Львові на день народження? 16 фото Як вибрати подарунок для дівчини і який букет їй сподобається

Також існують три планети, які мають досить сильний вплив на вогненний знак – це Марс, Меркурій і Юпітер. Перші дві посилюють негативні риси характеру, Юпітер ж згладжує несприятливі тенденції. Він є покровителем тих, хто народжений в середині зодіакального періоду активності знака з 3 по 13 серпня.


Марс

Меркурій

Юпітер

Відповідні камені

Кожен природний мінерал несе в собі особливу, потужну енергію. Це означає, що він може бути помічником своєму власникові або, навпаки, перешкоджати досягненню цілей і руйнівно діяти на життя. Найбільш придатними для Львів вважаються найбільш рідкісні й коштовні камені, що підкреслюють царське велич і унікальну долю представників цього знака Зодіаку. Посилять енергію підопічних Сонця діамант, смарагд, рубін, топаз і бурштин, а також хризоліт і опал.

При виборі каменю варто враховувати і точну дату народження його майбутнього власника. Народженим в період з 23 липня по 1 серпня найбільш підходять гірський кришталь, сапфір (не синій), онікс і олександрит. Вони зможуть пом’якшити спалахи люті Леви, налаштувати на мирний лад, привести до згоди з собою і оточуючими.


Гірський кришталь

Олександрит

Що з’явилися на світ з 2 по 12 серпня природними помічниками стануть цитрин, жадеїт, нефрит і сардонікс. Ці камені сприяють налагодженню ділових контактів, розвитку здатності до переговорів. Допоможуть вони і в побудові сімейного щастя завдяки розвитку у носить їх вміння краще розуміти оточуючих.

Левам, що народилися в останній фазі знака з 13 по 23 серпня непогано мати своїм амулетом смарагд, берил і сердолік. Ці мінерали допоможуть придушити агресію і прийняти мудре рішення для виходу з самої заплутаній ситуації.

Додатковими амулетами для Лева можуть послужити корал червоного кольору, рожевий кварц, вогненний опал, кривавий рубін і пірит. Варто взяти до уваги забарвлення каменів. Перевагу потрібно віддавати мінералам в червоно-жовтій гамі, уникаючи синього.

Білий колір також є невдалим для представників знаку Зодіаку.


Рожевий кварц

Пірит

Вибір імені

При виборі імені дитині часто спираються на його благозвучність і значення. Слід пам’ятати, що кожне ім’я несе в собі ще й особливу енергетику. Вона може узгоджуватися зі знаком Зодіаку і його східним покровителем тварин, а може не зовсім підходити людині, народженій в певний період.

Для хлопчика Лева найбільш придатними є імена: Альберт, Артемій, Богдан, Георгій, Данило, Іван, Ілля, Кирило, Федір, Петро, Роберт, Роман, Ростислав, Ярослав і Ян.

Дівчаткам, які були народжені під сузір’ям Лева, удачу принесуть імена: Алла, Аліна, Ніка, Дарія, Діана, Ізабелла, Христина, Валерія, Надія, Розалія, Ростислава, Юліанна, Яніна.

Ставлення до кохання і шлюбу

Леви просто закохані в любов, не можуть довго залишатися одні, тож часто і роблять фатальні помилки, вибираючи не тих людей. Влюбливі і пристрасні, за життя зазвичай мають багато повноцінних романтичних історій. А ось до пригод на одну ніч схильності не мають. Для того щоб опинитися в одному ліжку, їм важлива емоційна зв’язок з партнером.

Кожне розставання вони переносять дуже важко, можуть довго відходити від розриву, а потім раптово знайти розраду в обіймах нової любові. При цьому кожні стосунки щиро сприймаються як найважливіші в житті. У своїх невдачах в особистому житті Лев з властивим йому марнославством схильний звинувачувати обставини, партнера, але тільки не себе самого. Насправді заважає гармонії горезвісна ревнощі і запальність, з-за якої вони схильні миттєво розірвати відносини під напливом емоцій. Потім неприборканий, але відхідливий Лев шкодує про скоєне, але занадто гордий, щоб визнати свою неправоту і вибачитися.

Лев дуже грунтовно підходить до створення сім’ї, не поспішаючи з вибором супутника. При максималізм вогняного знаку майбутній партнер повинен бути ідеальний у всьому. Не тільки відповідати інтелектуальному рівню і зовнішнім запитам, але і бути різнобічно розвиненим, розуміє, підтримує, що володіє схожими інтересами та поглядами на життя.

Їх часто називають «принцеждалками» і «принцессождалами», адже вони вимагають наявності від партнера взаємовиключних якостей.

Так, для них важливо, щоб партнер був привабливий і користувався попитом у представників протилежної статі, але при цьому відрізнявся скромністю і чеснотою. Відмінний зовнішній вигляд повинен доповнюватися з навичками всебічного ведення господарства. А любов і турбота про спільних дітей не повинна давати одному з подружжя деградувати, дозволяючи залишатися затребуваним спеціалістом та цікавою особистістю. Чи варто говорити, що знайти людину з такими протилежними характеристиками практично не представляється можливим. Але якщо Лев зустрічає свій ідеал, то докладає всі можливі зусилля по його завоювання. А добившись розташування, вже точно не випустить зі своїх чіпких лап.


Сумісність з іншими знаками Зодіаку

Для гармонійних відносин Левам потрібен земний, розуміє, терплячий партнер, здатний невпинно щиро захоплюватися цією яскравою харизматичною особистістю. Знаходять вони своє щастя і з представниками спорідненої вогняної стихії. Але із-за схожості темпераментів таким парам доведеться подолати багато труднощів у взаєморозумінні і навчитися знаходити компроміси.

Лев має відмінні шанси на побудову гармонійних стосунків з Овном, незважаючи на впертий характер обох знаків. Вони з задоволенням будуть підтримувати один одного і теплі стосунки в сімейному колі. Їм варто перестати боротися за лідируючі позиції і навчитися усвідомлювати себе членами однієї команди, де кожен може виконувати ті функції, які краще виходять у нього.

Лев і Телець при однакових життєвих цілях і погляди на багато аспектів складно уживаються разом, так як і недоліки характеру у них схожі. Крім того, вони при спільного життя роблять саме ті вчинки і викликають один у одного саме ті емоції, які найбільше терпіти не можуть.

З Близнюками у Лева може бути яскравий роман або прекрасні товариські стосунки. Але погляди на основні цінності у них дуже різняться. Блискуче розумні, товариські, легкі Близнюки імпонують люблячим розваги Левам. Але при спільного життя їх чекає занадто багато труднощів, у тому числі і побутових проблем, що обидва партнера з їх зневагою до рутини будуть перекладати один на одного.

Дивіться також:  Характеристика жінки Лева-Дракона (9 фото): характер та опис знака

Рак дуже домовит, не ярке і спокійний для палкого Лева. Між ними можуть зародитися цікаві стосунки, побудовані на взаємодоповнення протилежностей. Однак при переході на новий рівень може виявитися багато підводних каменів.

Якщо пара зуміє подолати їх при належному опрацюванні негативних сторін характерів, може скластися благополучна сім’я.

Два Леви дуже схожі, і всі вважають їх гарною парою. Незважаючи на максимальне взаєморозуміння, їм складно бути разом. Занадто великі апетити і амбіції двох царствених осіб. Потрібна велика мудрість і здатність до розумних компромісів для того, щоб подружжя змогли безболісно реалізувати свої запити поза сім’ї.

Діва з Левом створені для побудови міцної родини. Вони можуть знайти точки дотику в рамках турботи про будинок і вирішенні нагальних питань. Їм комфортно буде проводити разом затишні вечори. Діві слід менше ревнувати і більше довіряти своєму партнерові, відпускаючи розважитися у світ. Без цього Лев прожити не може і буде безмежно вдячний розуміючої дружині.

Відмінно підходять один одному як у партнерських, так і в сімейних відносинах Ваги і Лев. Природне чарівність, різнобічні інтереси, цілеспрямованість зможе об’єднати їх в успішний тандем. Важливо не забувати приділяти увагу своїй другій половинці і допомагати в особистісному зростанні.

Скорпіона і Лева чекають пристрасні стосунки. Вони підуть по життю з легкою часткою авантюризму, готові підтримувати і взаємно збагачувати внутрішні світи один одного. Невдалим моментом може стати впертість і безкомпромісність у родині. Якщо парі вдасться подолати ці труднощі, то вони зможуть стати непоганими партнерами.

З розряду кращих поєднань знаків – союз Лева і Стрільця. Одна стихія і схожість темпераментів при відсутності схожих слабких рис характеру не дають приводів для конфліктів. Будь-які розбіжності між ними вирішуються полюбовно, а у спірних питаннях з властивим їм великодушністю вони готові поступатися один одному. Загальні життєві цілі і пріоритети призведуть до створення міцної сім’ї.

Козеріг і Лев стануть прекрасними діловими партнерами або напарниками по роботі. В особистих ж взаєминах їм доведеться непросто. Наскільки один пристрасний партнер, настільки холодний і розважливий іншого. Постійне непорозуміння буде призводити до частих болючих конфліктів. Згладити гострі кути допоможе кардинальна переоцінка якостей партнера.

Лева і Водоліїв чекає гармонійний союз, але лише в тому випадку, якщо Лев чоловік, а Водолій – жінка. Тоді подруга буде врівноважувати тяжкість характеру свого супутника і вносити у відносини легкість. Поступово вона зможе пом’якшити його вдачу, а чоловік буде вдячний за розуміння.

Разом вони зможуть навчити один одного по-новому дивитися на навколишню дійсність.

Найменша сумісність буде в парі Лева жінки і Риб чоловіки. М’який, відсторонений від земних турбот супутник не зможе виправдати покладених на нього надій Левиці. Коли ж вона почне сама реалізовувати свої честолюбні амбіції, він від нестачі уваги і близькості піде в себе, а потім і зовсім може знайти більш м’яку і розуміючу даму.

Кар’єра і бізнес

Що стосується кар’єри, то в цій сфері Леви є одними з найуспішніших знаків. Можуть позмагатися навіть з Тельцем. Але це не просто успіх, звалився з неба. Кар’єрних вершин Лев досягає завдяки своїй енергійності, наполегливості, відповідальності, сміливості, компетентності та розуму. Він не боїться складних завдань і мозкових штурмів, вміє прораховувати свої дії на кілька ходів вперед.

Керівництво, управління – ось кращі сфери, де Лев у всій повноті зможе проявити свої лідерські якості. Він обожнює владу і насолоджується нею. Хороший топ-менеджер може привести компанію до фінансового процвітання, а працівникам дати благополуччя. Але не варто забувати про слабкі сторони знака, деколи заважають йому на шляху до успіху. Лев занадто самовпевнений і не терпить конкуренції. Тому не обтяжує себе ознайомлення з можливостями та пропозиціями на ринку схожих компаній. Витрати на рекламу він також часто вважає зайвими, так як занадто впевнений у своїй геніальності і унікальності фірми.

Леву не підійде рутинна, низькооплачувана робота, де заробіток не буде залежати від результату роботи та докладених зусиль. Винятком може стати робота в місці, де обертається безліч багатих і знаменитих осіб. Там Лев зможе запросто завести корисні знайомства і отримати привабливу пропозицію. Також він може погодитися і на негідну його царського величі посаду в самому початку кар’єрного шляху при надійних перспективи просування. Можна бути впевненим, що на своїй посаді він довго не затримається.

Якщо вогненному знаку не вдається реалізувати свої амбіції у якості найманого працівника, він віддасть перевагу відкриття власного бізнесу. У цій сфері Леви непогано розбираються і знаходять необхідну для себе нішу.

Завдяки своїм здібностям вони зазвичай досягають великих висот у побудові власної справи, вміло залучаючи інвесторів і заражаючи позитивною енергетикою і своїми креативними ідеями.

Відомі знаменитості

Великі політики, правителі і полководці: Олександр Македонський, Наполеон Бонапарт, Талейран, Білл Клінтон, Анатолій Собчак.

Співаки: Дженніфер Лопес, Софія Ротару, Луї Армстронг, Муслім Магомаєв, Мік Джаггер.

Засновники великих компаній: Коко Шанель, Джордж Сорос, Енне Бурда, Ів Сен-Лоран.

Актори: Роберт Де Ніро, Жаклін Кеннеді, Олег Табаков, Міла Куніс, Сандра Буллок, Девід Духовни, Антоніо Бандерас, Дастін Хоффман, Арнольд Шварценеггер.

Винахідники і вчені: Авіценна, Генрі Форд.


Талейран

Софія Ротару

Ів Сен-Лоран

Міла Куніс

Генрі Форд

10 незвичайних фактів про знак зодіаку Лев дивіться у наступному відео.