Лазерне омолодження обличчя (34 фото): методика фракційного омолодження «Фраксель», різниця до і після ліфтингу, способи підтяжки шкіри лазером, відгуки

Лазерне омолодження обличчя – методика фракційного омолодження, яка відрізняється ефективністю і безболісністю. Процедура проводиться на апараті «Фраксель», а різниця до і після ліфтингу настільки велика, що фахівці порівнюють її з пластичною хірургією.

Лазерне омолодження обличчя є однією з найбільш відповідальних процедур в косметології, суть якої полягає в повному усунення пігментації і зморшок з особи. Досягти такого результату вдалося завдяки лазерному обладнання. Воно включає в себе безліч опцій, за допомогою яких косметолог контролює температуру і глибину проникнення променя. Найбільш важлива частина процедури – правильний підбір параметрів.

Саме тому рекомендується ретельно вибирати фахівців, адже навіть найменша помилка може призвести до того, що жінка отримає опіки або інші зміни шкіри, які не можна буде звернути.

Під час вибору оптимального режиму косметолог бере до уваги індивідуальні особливості організму, тип шкіри, її товщину та спектр обробки. Крім того, важливе значення має те, яку саме проблему намагається вирішити пацієнт. Слід зазначити, що позбутися від зморшок за один сеанс не вийде. Для цього доведеться пройти цілий курс лазерного омолодження особи. Тільки за умови грамотного і правильного підбору параметрів можна добитися бажаних результатів і не нашкодити організму. Лазерні промені можуть похвалитися руйнівним впливом з-за своєї високої температури, завдяки чому повністю вигорають клітини покриву і відбувається оновлення тканин.

Лазерне омолодження користується величезною популярністю завдяки цілому ряду переваг, серед яких можна виділити наступні.

 • В процесі обробки і після неї на обличчі не буде ніяких слідів. Досягти такого результату вдалося завдяки точковому впливу на дефекти шкіри. Вже через 4 дні повністю зникають будь-які ознаки того, що нещодавно була проведена дана процедура.
 • Лазерне омолодження дозволяє за короткий проміжок часу (1-2 сеанси) опрацювати велику ділянку шкіри. Результат можна буде побачити вже після першої процедури.
 • Процедура майже не викликає хворобливих відчуттів. Навіть жінки з маленькою больовим порогом будуть відчувати невелике поколювання і все. У більшості випадків для проведення подібної маніпуляції немає необхідності у використанні знеболюючих.
 • Можливість швидко повернути молодість і привабливість не тільки личить, але і зоні декольте і області навколо очей. Дані ділянки шкіри найбільш чутливі до болю.

Таким чином, лазерне омолодження обличчя відрізняється мінімальною кількістю больових відчуттів і не має побічних ефектів, що і забезпечує його настільки велику популярність серед дам практично будь-якого віку.


Показання до застосування

Варто відзначити, що до даної технології необхідно вдаватися тільки в тому випадку, якщо інші м’які технології не змогли впоратися з проблемою і не були ефективними. Справа в тому, що лазерне омолодження являє собою радикальний спосіб оновлення. Процедура ефективна при підтяжки повік і шкіри, усунення зморшок в зоні носа і губ, змін в контурі особи, позбавлення від пігментації і наслідків демодекозу.

Професійний косметолог в обов’язковому порядку радить скористатися лазерним омолодженням у випадках, якщо шкіра не реагує на інші процедури або ж проблеми настільки серйозні, що звичайними методами усунути їх не вийде.

Протипоказання

Будь-які салонні процедури мають свої протипоказання, і обробка шкіри лазером не є винятком. В іншому випадку негативний дію від маніпуляції може завдати серйозної шкоди організму. Подібні процедури забороняються пацієнтам з наступними особливостями організму:

 • при імунодефіциті, в результаті якого вони часто хворіють інфекційними захворюваннями;
 • під час вагітності або годування груддю;
 • за наявності онкологічних хвороб;
 • при захворюваннях крові і діабеті будь-якого ступеня.


Крім того, відмовитися від процедури слід у випадках, якщо за останні півроку проводився прийом ретиноїдів. Існує також ряд певних захворювань, при яких вдаватися до лазерного омолодження обличчя можна тільки після консультації зі спеціалістом. При наявності протипоказань краще спочатку дочекатися повного одужання, щоб організм був максимальним чином готовий до впливу лазера. Незважаючи на те що сама процедура повністю безпечна, за наявності певних захворювань вона здатна спровокувати їх прискорений розвиток.

Якщо із-за наявності протипоказань даний метод омолодження можна використовувати, то можна віддати перевагу іншим.

Різновиди

Сучасні косметологічні центри пропонують своїм клієнтам величезний вибір видів лазерного омолодження. Вони намагаються враховувати не тільки ефективність від таких маніпуляцій, але і надають вибір певної різновиди з урахуванням глибини проникнення і ступеня впливу на шкіру. Залежно від цього критерію виділяють наступні види.

 • Аблятивное омолодження. Відмінна риса такої процедури полягає в тому, що відбувається вплив лазерних променів на шкірний покрив. Завдяки цьому вдається усунути мікрочастинки шкіри, а оброблювана область ефективніше заживає. Результати від такого омолодження можна побачити вже після проведення першої процедури.
 • Неабляционное. Головна відмінність такого методу в тому, що він припускає більш глибоке проникнення променів без впливу на зовнішній шар шкіри. Даний процес займає більше часу, але і ефективність його на порядок вище.
Дивіться також:  Ефірне масло мандарина: властивості та застосування для обличчя та волосся, як користуватися від целюліту

Професійні косметологи радять для отримання повноцінного і довговічного ефекту комбінувати кілька видів лазерного омолодження.

Ще одним досить популярним видом вважається лазерна біоревіталізація. Суть полягає в тому, що під шкіру вводяться препарати на основі гіалуронової кислоти і колагену, після чого шкіра піддається впливу променів з низькою інтенсивністю. Основна перевага методики в тому, що тканини обличчя практично не нагріваються: температура може підвищуватися максимум на 1 градус за Цельсієм. Завдяки цьому клітини шкіри не пошкоджуються і не виникає ніяких хворобливих відчуттів.

Величезною популярністю сьогодні користується лазерне омолодження 4D. Ця методика вважається однією з найбільш ефективних і результативних. Вона включає в себе 4 лазерних технології, включаючи інноваційну – отримання доступу до глибоких шарах шкіри через слизову рота.

В залежності від індивідуальних особливостей організму пацієнта і виду проблеми проводиться процедура з різним рівнем впливу. Вибір проводиться спеціалістом, а стан шкіри може поліпшуватися за лічені хвилини.

Після проведення лазерного омолодження 4D підтягується контур обличчя, зморшки усуваються, а поліпшується тонус. Шкіра набуває оксамитовий структуру і гладкість, а пори звужуються.


Серед основних переваг даної процедури можна виділити наступні:

 • проводиться один раз, а ефект тримається 1,5 року;
 • не потребує відновному періоді – відразу ж після сеансу можна засмагати на сонці, відвідувати басейн або сауну;
 • безпека та ефективність – які-небудь побічні ефекти виключені;
 • 4D омолодження здійснюють без анестезії і попередньої підготовки.

Серед протипоказань до такого виду омолодження можна відзначити вагітність, прийом ретиноїдів і наявність інфекційних захворювань.

Сам процес проводиться в 4 етапи, при яких використовується комбінація з декількох лазерів. Для кожного приладу встановлюється певний рівень впливу, завдяки чому в кілька разів посилюється ефект. Спочатку лазерного впливу піддаються носогубні складки і щоки, після чого маніпула вводиться в ротову порожнину. У результаті вдається згладити складки і провести підтяжку глибоких шарів епідермісу.

Під час другого етапу відбувається відновлення структури шкіри, завдяки чому поліпшується її еластичність, тонус і відбувається позбавлення від зморшок.

Великим попитом сьогодні користується технологія лазерного омолодження «Фраксель», яка є однією з найбільш безпечних та ефективних технік в апаратної косметології. Вона дає можливість за короткий проміжок часу усунути косметичні дефекти. Свою назву процедура одержала тому, що вона проводиться на основі передової лазерної системи Fraxel SR1500. В основі апарату лежить принцип вогнищевого впливу на певні ділянки шкіри.

Дивіться також:  Ревитоника (32 фото): вправи для шиї і обличчя в домашніх умовах, позитивні та негативні відгуки

Серед відмітних переваг технології «Фраксель» можна відзначити наступні:

 • істотне поліпшення шкіри;
 • оновлення покривів на клітинному рівні завдяки регенерації;
 • точкове вплив на невеликі ділянки шкіри;
 • можливість швидко усунути вікові зміни;
 • можливість опрацювати всі ділянки, включаючи шкіру навколо очей;
 • процедура настільки делікатна, що її можна проводити навіть на самій тонкій шкірі;
 • максимальна безпека завдяки контролю за інтенсивністю променя.

Серед показань до використання «Фраксель» – в’янення шкіри, меланодермії, зморшки і розтяжки.


Ще одним різновидом лазерного омолодження є ліфтинг, вважається відмінною заміною пластичної хірургії. Зігріваюча енергія лазерної установки забезпечує вироблення власного колагену, внаслідок чого шкіра стягується, а згладжуються зморшки. Крім того, процедура позитивним чином позначається на кровообігу і сприяє поліпшенню кольору обличчя.

Відмітна особливість лазерного ліфтингу полягає в тому, що він не приносить ніяких больових відчуттів і дискомфорту, а також не вимагає від пацієнта тривалого відновного періоду.

Незважаючи на те що дану процедуру можна проводити на будь-якій ділянці шкіри, до неї часто вдаються для поліпшення стану шкіри обличчя і зони декольте.

Серед відмітних переваг лазерного ліфтингу на тлі інших методів омолодження можна виділити наступні:

 • в процесі здійснення даної процедури шкіра не пошкоджується;
 • дана методика омолодження може проводитися для будь-якої шкіри;
 • використовуються передові апарати, що дозволяють контролювати довжину хвилі;
 • повна відсутність побічних ефектів;
 • ефект можна побачити вже після проведення першої процедури;
 • здійснюється без використання анестезії.


Лазерний ліфтинг являє собою найбільш щадний і безболісний спосіб омолодження. Використання цієї процедури дозволяє виглядати набагато молодше, усунути в’ялість шкіри і повернути її тонус. Методика базується на безоперационном втручання, що дає можливість позбутися від більшості косметичних дефектів за кілька годин.

В домашніх умовах подібну роботу не провести, так як вона вимагає наявності професійних навичок і дорогого устаткування.

Підготовка

Одним з переваг лазерного омолодження особи є те, що процедура не вимагає проведення будь-якої попередньої підготовки. Незважаючи на це, лікарі радять за кілька днів до цього виключити вживання алкоголю, так як його наявність в крові може негативно позначитися на самопочутті пацієнта при використанні анестезії.

Як проходить процедура?

Основна гідність цієї процедури полягає в тому, що вона не приносить ніякого болю і дискомфорту. Це ще один плюс для людей, які бояться болю.

Хід лазерного омолодження можна поділити на наступні етапи.

 • Нанесення поверхневої анестезії, завдяки чому під час дії лазера пацієнт не буде відчувати ніякого болю. В гіршому випадку можливі невеликі поколювання. В якості анестезії в основному використовується знеболюючий склад, що наноситься перед початком сеансу.
 • Проведення омолодження за допомогою спеціального апарату, принцип роботи якого зосереджений на фракційному лазері. Тривалість сеансу не перевищує однієї години, хоча точний час залежить від кількості зон, які будуть оброблятися.
 • Нанесення на поверхню шкіри крему для прискореного відновлення.
 • Огляд і консультація фахівця.


Після проведення лазерного омолодження обличчя потрібно як мінімум тиждень для того, щоб шкіра отримала новий вигляд, а сліди зникнуть вже на 3-4 день. Це досить короткий проміжок часу, якщо проводити порівняння з хірургічними втручаннями.

В залежності від індивідуальних особливостей організму в перші кілька днів на обличчі може зберігатися набряк або почервоніння, однак відразу з лущенням шкіри починаються відходити мертві клітини.

Подальший догляд

Відмітна особливість лазерного омолодження полягає в тому, що після такої косметологічної процедури немає необхідності в реабілітаційному періоді. Вже на наступний день ви зможете використовувати тональний крем і іншу косметику. Крім того, можна засмагати на сонці, відвідувати сауну або басейн.

Дивіться також:  Маска для обличчя з морських водоростей (11 фото): колагенові патчі з насіння, очищаюча маска з ламинарией і глиною в домашніх умовах, відгуки

Можливі ускладнення

Завдяки тому, що за останні 10 років лазерні технології істотно покращилися, можливі ускладнення зводяться практично до нуля. Одними з найбільш частих ускладнень у процесі проведення даної процедури є «ефект марлі» і поява вогнищ гіперпігментації.

Суть «ефекту марлі» полягає в тому, що на обличчі з’являються атрофічні рубці. Зазвичай таке явище можна побачити при застосуванні СО2 лазера, який передбачає проникнення лазерного променя у формі сітки. Слід зазначити, що така проблема виникає виключно через недосвідченість і непрофесіоналізму косметолога. Якщо фахівець неправильно визначив товщину шкіру і не взяв до уваги всі особливості організму, то помилкове виставлення параметрів може стати причиною виникнення «ефекту марлі». Саме тому консультація досвідченого лікаря-косметолога – обов’язковий крок перед початком фракційного поліпшення шкіри.

До іншим характерним неприємностей лазерного омолодження можна віднести виникнення пухирів з рідиною різного кольору. Після таких бульбашок можуть створитися рубці або області з мінімальною пігментацією. Також ймовірно поява гематом, які неминучі у випадках, якщо були пошкоджені судини.


Не варто переживати, якщо на обличчі після такої процедури помітно наступне.

 • Еритема – оброблювані частини шкіри сильно червоніють з-за впливу лазера. Тут на все впливає сила апарату та особливості кровоносної системи.
 • Лущення – зустрічається практично завжди, а всі наслідки усуваються на третій день.
 • Потемніння шкіри, яке швидко проходить.
 • Висока чутливість шкіри, яка спостерігається з-за впливу лазерних променів.


Слід зазначити, що лазерне омолодження – серйозна процедура, яка в деяких випадках може призвести до проблем зі здоров’ям. Тому вкрай важливо виконувати всі приписи лікаря і не мати ніяких протипоказань до проведення процедури.

Серед найбільш негативних наслідків, які зустрічаються вкрай рідко, можна виділити наступні.

 • Персистуюча еритема, яка тримається від 6 до 12 місяців і зазвичай зникає сама. Найчастіше такі ускладнення спостерігаються у людей, які страждають куперозом. Якщо почервоніння дуже помітні, то лікар призначає особливі препарати для їх швидкого усунення.
 • Герпетична інфекція. Основна небезпека полягає в тому, що після них можуть утворюватися рубці. Для профілактики лікарі зазвичай призначають спеціальний курс препаратів до лазерного омолодження. Це вкрай важливо для людей, у яких бувають герпетичні висипання.
 • Посилення вугрової висипки може з’явитися з-за інтенсивної роботи сальних залоз. Для її усунення використовуються антибіотики.

Для того щоб уникнути будь-яких ускладнень і наслідків, необхідно відповідально підходити до вибору клініки і фахівця, а також чітко дотримуватися рекомендацій фахівців і зробити все, що було наказано.

Відгуки

Більшість жінок, які вдаються до лазерного омолодження особи, відзначають високу ефективність даної процедури і її безболісність. Саме ці два критерії забезпечують їй таку високу популярність у всьому світі. Практично кожна дама, яка пройшла один курс, проходить його повторно через кілька років, переконавшись в надійності і безпеки такого омолодження.

Лазерне омолодження – сучасна процедура, яка може похвалитися ефективністю, надійністю і безболісністю. За умови грамотного підходу вона не має жодних побічних ефектів, а отриманий результат тримається довгі роки.

Про те, як проходить процедура лазерного омолодження обличчя, дивіться у наступному відео.