Ланцюжок з плетінням Троянда (24 фото): позолочені і золоті моделі трояндочка

Ланцюжок з плетінням типу “Троянда” – стильна прикраса для повсякденного життя. Позолочені і золоті моделі трояндочка самодостатні і не потребують доповнень у вигляді кільця, браслети або кольє. Завдяки міцності конструкції дані вироби прослужать не один рік.

Своє найменування ювелірний виріб отримало завдяки формі ланок, які мають зовнішню схожість з бутонами троянди. Хоча сьогодні подібні прикраси виготовляють з різних металів (срібло, платина), найбільшим попитом користуються позолочені і золоті моделі.


Ланцюг з ланками у вигляді троянди відноситься до кордовому типу плетіння. Стиковка кілець відразу в декількох місцях, надає виробу не тільки міцність, але і красу ажурною в’язі, легкість, елегантність і витонченість. Незважаючи на складність догляду за аксесуаром, ускладненість його очищення від пилу та інших забруднень, дана різновид ювелірних виробів користується великою популярністю.

Раніше прикраси подібного типу коштували дуже дорого, так як ювеліри виготовляли кожна ланка вручну. Сьогодні процес виробництва повністю автоматизований, що дозволяє виготовляти прикраси широкого асортименту і за доступними для споживача цінами.

Ланцюжок з плетіння у вигляді троянди завжди в тренді, а значить, вартість виробу окупиться не одним роком його використання. Це стильна прикраса, яку можна носити повсякденно. Підійде такий аксесуар і юним дівчатам, і представницям старшого покоління.Переваги

Одним з головних достоїнств ланцюжки типу «троянда» є її універсальність: вона підійде і жінкам, і чоловікам, і навіть дітям. Але за подібну прикрасу від відомого бренду доведеться віддати чималу суму, так як даний тип витья вважається серед ювелірів одним з найбільш важко здійсненних, а, відповідно, і дорогих.

Ще одна позитивна сторона ланцюжків-роз – міцність, завдяки стикуванні ланок не менш, ніж в 3-х місцях.

Дивіться також:  Золотий ланцюжок з кульками (33 фото): коротка модель із золота з кулькою посередині

Довжина

Ланцюжки з плетінням у вигляді троянди виробляють довжиною від 40-65 сантиметрів. Найменша протяжність (40 см) ланцюга передбачає її носіння біля самої шиї, а найбільша (65 см) – в середній зоні декольте. Представницям прекрасної статі рекомендується носити прикраси довжиною до 50 см, а чоловікам до 65 див.Вибір замку

Замок є важливою складовою будь-якого ювелірного прикраси. Він повинен бути не тільки надійним, але і комфортним, щоб ви могли самостійно застібати його, розстібати, не зачіпаючи при цьому одяг.

Вигляд замку, що замикає прикраса, підбирається індивідуально і обумовлюється типом плетіння, а також вагою ланцюжка.

На масивні золоті ланцюжки встановлюються замки з карабинной системою, а на більш тонкі і витончені моделі – шпрингельные замочки. Обидва види кріплення вважаються надійними та їх довговічність служби залежить тільки від якості виготовлення.


Метали

Найчастіше ланцюжки типу «троянда» виготовляють з жовтого, білого або червоного золота 585 або 750 проби. Прикраса з білого металу, при бажанні замовника, покривають родієм – це надає виробу сталевий відтінок. Щоб підкреслити рельєф плетіння, ланцюг чорнять (знову ж, за бажанням).Мінімальна вартість ювелірного прикраси становить 1600 руб. за грам. Остаточна вартість буде залежати від індивідуальних характеристик ланцюжка: довжина, ширина, вага.

При купівлі варто звернути пильну увагу на якість ланцюжка. Ремонт такого прикраси буде коштувати чималих грошей, та й не кожен ювелір за нього візьметься. Щоб працювати з плетіння ланцюжком «троянда» потрібен чималий досвід і професіоналізм.