Ланцюжок на талію: жіноча модель на живіт, пояс сукні і шию

Ланцюжок на талію – дуже ефектний спосіб для молодих дівчат зробити акцент на своїх спокусливих формах. Як і раніше популярною залишається жіноча модель на живіт, а також аксесуар-пояс до сукні і шиї. В чому особливості прикраси, як створити стильний образ з ним?

Ланцюжок на талію була популярна ще 4 тис. років тому у народів Сходу, але скрізь вона мала різне значення. Наприклад, в Індії такий аксесуар називали «патка». Він був одним з багатьох атрибутів для проведення релігійних ритуалів і церемоній. Саме в такому намисто на талії зображений бог Крішна на багатьох збережених із давнини картинах.


На Мальдівах подібна біжутерія була поширена лише серед знатних людей і підкреслювала їх статус, закріплений у суспільстві – суддя, голова міста та ін. Їх виготовляли виключно з дорогоцінних металів, а в якості прикраси використовувалися дорогоцінні природні камені. Схоже значення ланцюжок на талію мала і для представниць слабкої статі на Русі, в VII столітті. Довгий час російські дами так вказували на розкіш і багатство свого роду.

Мешканки ж арабських країн з допомогою ланцюжків на талії заманювали чоловіків, одягаючи прикрасу під час виконання різноманітних етнічних танців, роблячи таким чином акцент на своїх спокусливих формах. А завдяки доповненням у вигляді золотих монет або спеціальних брязкалець вони посилювали вплив цього аксесуара.Коли прикраса знову стало популярним в XXI столітті, західні дизайнери дали йому нову назву – belly chain, яке дослівно перекладається, як ланцюг для живота.


Особливості та переваги

У примітивному стані прикраса нагадує собою тонкий пояс з металевих ланок різного розміру і довжини. Таке традиційне прикраса з легкістю освіжить більшість жіночих луків, зробивши акцент на талії. Однак, сучасна мода залишає таку витончену простоту в минулому, пропонуючи дівчатам більш витончені і цікаві моделі.

Дивіться також:  Ланцюжки з плетінням подвійний ромб (37 фото): особливості плетіння золотих виробів


Як правило, така ланцюжок оперізує талію або живіт, задаючи певну витончену атмосферу образу. Але існують і такі моделі, які надіваються на стегна жінки і виготовляються довжиною до 100 см. Є також вироби, які кріпляться на шию, а потім ефектно проходять під руками і закінчуються на талії – це більш вечірній і сміливий варіант для впевненої в собі дівчини.Варто враховувати, що подібна прикраса стане справжньою прикрасою лише для тих молодих жінок, які володіють завидною фігурою. Таким чином, цей аксесуар стає свого роду завершальним штрихом тим зусиллям над собою, які прикладають більшість жінок у переддень жаркої пори року. Ланцюжок на талії без праці зверне увагу оточуючих на рельєфний живіт своєї власниці і підкреслить її красу.

Сучасний асортимент включає в себе різноманітні фасони подібного аксесуара: від моделей до вечірньої сукні до ефектних доповнень до купальника. Найбільш часто зустрічається біжутерія не з дорогих металів, які відрізняються нержавіючим властивістю, але зазвичай призначаються для носіння не більше, ніж на один сезон. Однак, серед ювелірних прикрас можна спробувати знайти традиційні етнічні патки, які досить витончено зможуть підкреслити і сучасні луки.Ефектні образи

Найбільш популярними варіантами є традиційно тонкі і доповнені парі з фіанітами вироби, які кріпляться безпосередньо на талії. З допомогою них будь-яка дівчина відчує себе ще більш витонченою.

Оптимальним повсякденним варіантом буде прикраса, яке дівчина надіне під напівпрозору блузку. Наприклад, срібна стильна модель у поєднанні з короткою білою блузою з тонкого матеріалу і чорними шортами на низької талії стане прекрасною комбінацією для прогулянки по місту з друзями.

Якщо дівчина бажається виділитися, то стилісти рекомендують їй придбати аксесуар до свого купальника. В даному випадку краще відмовитися від боді і віддати перевагу відкритому бікіні.

Дивіться також:  Плетіння срібних ланцюжків (94 фото): види плетіння виробів із срібла з назвами

Найбільш ефектним варіантом стане такий фасон ланцюжка, при якому вона кріпиться за шиєю і проходить під руками. Наявність додаткового елементу декору у вигляді підвіски додасть образу елегантності. Купальник повинен поєднуватися з кольором металу, з якого виготовлена ланцюжок.Перебуваючи в пошуках ефектного і небанального прикраси для вечірнього плаття, варто придбати більш відчутне за вагою прикраса, яке чудово ляже поверх одягу, підкресливши жіночність дівчини.

Щоб отримати більш елегантний образ, стилісти радять поєднувати аксесуар з однотонним сукнею. Найбільш вигідний і розкішний цибулю вийде з використанням класичного чорного плаття і товстої позолоченою ланцюга, яка буде оперізувати його в кілька ярусів.