Кросівки для гандболу (20 фото): огляд моделей бренду Hummel

Гандбол – гра, яка дозволяє задіяти ряд м’язів і суглобів, які потрібно розвивати будь-якій людині. А що робити, якщо необхідно вперше придбати кросівки для гандболу? У даній статті ми розповімо про цю взуття і зробимо огляд моделей бренду hummel.

Захисник, наприклад, повинен носити взуття, яке має амортизаційну основу і сприяє стійкості. Кутові гравці повинні надягати взуття, яка б забезпечувала підтримку щиколотки і була легкою, адже від них вимагається швидкість у грі. Центральний гравець не обійдеться без гнучких кросівок з підтримкою стопи.

Є спільні характеристики для даного типу кросівок:

  • По-перше, вона повинна бути з амортизаційною підошвою, оскільки гравці виконують постійні стрибки.
  • По-друге, щиколотка повинна підтримуватися, так як її не важко підвернути в процесі гри.

І, нарешті, повинна бути зовнішня підошва. Це необхідно для того, щоб гравець не випадково отримав травму.
Буває, що спеціальних кросівок для гандболу немає у продажу. Тоді підійде взуття для гри в волейбол, оскільки в грі також необхідна гарна амортизація, підтримка щиколотки, вентиляція і легкість взуття.

Виробники

На ринку виробників даної категорії взуття виділяється кілька світових лідерів: Mizuno, Asics, Adidas і Hummel. Всі виробники чітко дотримуються вищевказані критерії при виробництві взуття, тому для вдалого вибору краще всього звернутися до відгуками покупців.
Відгуки

  • Mizuno. Цього виробника рекомендують абсолютно всі покупці. Взуття відрізняється хорошою вентиляцією стопи, невеликою вагою, відмінною фіксацією і найкращою амортизацією.

  • Asics. Ряд моделей абсолютно не підходить для гри в гандбол, хоча виробник дає ці рекомендації по застосуванню. З недоліків виділяється відсутність вентиляції в деяких моделях і погана амортизація.

  • Adidas. Красива, практична і довговічна взуття. Покупці задоволені.

  • Hummel. Більшість відгуків є позитивними. Зустрічаються зауваження до якості товару: в деяких місцях видно клей. Дизайн та амортизація всім дуже подобається.
Дивіться також:  Золоті кросівки (35 фото): з чим носити золотисті кросівки, моделі золотого кольору

Колекції

Однією з ходових моделей фірми Hummel є серія жіночих кросівок EFFECTUS BREATHER. Її відмітними особливостями є:

  • гнучкість підошви;
  • вентиляція внутрішньої частини;
  • відмінна амортизація.