Кросівки Crosby (36 фото): моделі та відгуки про Кросбі

Кросівки Crosby є пріоритетним вибором якісної спортивного взуття. Колекційна лінійка Кросбі залишає масу позитивних відгуків. Які варіанти на сьогодні найбільш актуальні?

Колекційні лінійки кросівок Crosby залишають на пріоритетному місці спортивну функціональність, не поступаючись при цьому в якості виконання продукту і вишуканому дизайнерському оформленні.

Кеди чудово підходять для занять спортивного характеру в тренажерних залах, на бігових доріжках, у легкій атлетиці (волейболі, баскетболі). Крім того, моделі можуть бути компонентом для активного відпочинку на свіжому повітрі (прогулянки, походи, подорожі, спортивні змагальні заходи та ін).
Модельний ряд

Ряд продукції поповнюють непромокальні варіанти з міцною підошвою. Це дозволяє взуття Crosby бути універсальним варіантом для будь-якої погоди і витримувати максимальні навантаження, пов’язані з кліматичними фоном.

Компанія пропонує три напрями колекційних лінійок: sport, trekking і casual.Спортивні кросівки Crosby – класика, продукт високої якості виконання конструкції в поєднанні з практичною стороною питання. Універсальний варіант, який підходить на всі часи.

Застосування сучасних технологій укупі з яскравим захопливим дизайнерським рішенням звертає увагу споживача і є формулою успіху товару.

Моделі мають на увазі високоякісні складові, що забезпечує стійкість до впливу зовнішніх факторів.

Амортизаційна підошва виконує максимальне зчеплення з поверхнею, що дає необмежені можливості при русі і максимальні навантаження в процесі експлуатації. Завдяки анатомічним властивостями підошви відбувається рівномірний розподіл навантаження на стопу, фіксуючи її в правильному положенні.

Конструкція виконана з посиленням в області носка, що захищає її від ударів. Автор передбачив функціональну шнурівку, що відповідає за надійність фіксації стопи. Кроси мають повітропроникністю, що важливо під час експлуатації.

Моделі Outdoor від іменитого шотландського виробника розроблені спеціально для мандрівного контингенту.

Trekking повністю виправдовує свою назву, пропонуючи увазі споживача міцні кросівки, ідеально відповідні для представників активного способу життя. Це можуть бути подорожі, перельоти, поїздки, в яких необхідно бути впевненим у надійності взуття, її якісних практичних властивості.

Дивіться також:  Кросівки для асфальту (25 фото): спеціальні моделі для марафону і пробіжок в умовах міста

Напрямок передбачає кілька варіантів: міцні для активного відпочинку на природі, низькі версії для нетривалих прогулянок, легкі бігові шаблони на рифленій підошві, оброблені спеціальним складом для мультисезона. Незалежно від вибору напрямку, вся лінійка справляється з поставленими заявленими завданнями, тому має чималий коло свого покупця.


У прагненні до вдосконалення продукту компанія впроваджує новітні технології виробництва, використовує стильне функціональне оформлення, утворюючи комфортабельні кросівки класу преміум, що підкреслюють статус власника.

Crosby Casual впевнено увійшли в сучасний насичений день в якості повсякденного взуття. Це можна назвати основним показником, що визначає рівень шаблону, лінійки. Треба віддати належне виробнику, що враховує всі тонкощі і найвибагливіші запити.

Модельний ряд багатий різноманітністю забарвлень. Розробник передбачив колірні комбінації, які створюють цікавий декор.

Колірний діапазон включає як спокійні відтінки, так і достатньо інтенсивні для креативно налаштованого покупця, вибирає особливий яскравий акцент для створення унікального іміджу.
Дитячі

Значне місце у створенні взуття компанія приділяє дитячої аудиторії, розробляючи анатомічні моделі з урахуванням особливостей росту ноги. Необхідна надійна фіксація, багато в чому визначає правильне положення стопи. При розробці конструкцій дитячих кросівок враховується ортопедичний фактор, що є першочерговим показником якості та зручності кросів.І, звичайно, дитяча серія передбачає облік актуальних тенденцій, які диктують модні молодіжні напрямки. Серед колекції молодшого дитячого ряду зустрічаються варіанти з мультиплікаційним оформленням, що додає актуальності при покупці.

Відгуки

Товар, що поставляється на світовий ринок спортивної індустрії, отримує позитивні відгуки. Покупець зазначає легкість, довговічність, конструктивне зручність і комфортність у використанні. Зимові моделі відзначені, як зберігачі тепла, що забезпечують захист від вологи і снігу.

Дитячі версії знайшли позитивні відгуки серед батьків як взуття, якій можна довірити турботу про здоров’я дитини. Ціновий вага колекційного ряду залежить від виду самого продукту. Запропоновані варіанти різні, вони задовольняють різний контингент покупця.

Дивіться також:  Зимові кросівки Адідас (60 фото): Терекс, Adidas Climaproof і Climawarm, моделі з хутром, високі, теплі дитячі Нео