Кросівки Антилопа (25 фото)

ТМ «Антилопа» відрізняє висока якість і різноманітність моделей. Кросівки «Антилопа» виробляють з урахуванням анатомічних особливостей дитячої стопи. Про що ще треба знати при виборі взуття цього бренду? Які відгуки покупців?

За майже 20 років існування було випущено більше 20 мільйонів пар дитячого взуття. У рік створюється кілька колекцій. Вони включають черевики і кросівки як для найменших, так і для підлітків і школярів старших класів.

Щоб взуття цієї марки могла собі дозволити кожна сім’я, «Антилопа» регулярно проводить акції і розпродажі, а також веде контроль цін. Кросівки цієї марки – це хороше поєднання ціни та якості.


Для виготовлення кросівок використовуються екологічно чисті матеріали – натуральна шкіра і нешкідливі штучні матеріали. Всі матеріали схвалені Міністерством охорони здоров’я і не принесуть шкоди здоров’ю дітей. До всього іншого матеріали дозволяють нозі дихати влітку, і зберігають тепло взимку.


Антилопа залучає до співпраці тільки висококваліфікованих працівників з великим досвідом роботи. Компанія працює не тільки на території РФ, але і поставляє товар в країни ближнього і далекого зарубіжжя. Вже давно якість цієї марки було визнано на міжнародному рівні.

В компанії існує програма дитячої ортопедичної допомоги, а саме проводиться діагностика дитячих стоп на спеціалізованому обладнанні. Завдяки цьому можливо запобігти деформації ноги і плоскостопість.

Крім виробництва якісного взуття «Антилопа» бере участь у благодійності. Вона допомагає дітям з обмеженими можливостями, сиротам.


За свою коротку історію ТМ «Антилопа» стала володарем безлічі нагород і премій, в тому числі золотий знак «100 Кращих товарів Росії», Знак Якості конкурсу «Дітям Краще», золоті і срібні медалі на виставці INPEX.


Відгуки

Більшість мам, які купили кросівки фірми «Антилопа» зазначають тільки позитивні моменти і не збираються переходити на інший бренд.

Дивіться також:  Дитячі туфлі (24 фото): взуття для малюків


Дизайн кросівок дуже радує не тільки дітей, але і батьків. Яскраві, красиві, оригінальні. Саме так описують цю взуття більшість батьків. Багато відзначають наявність світлодіодного підсвічування в деяких моделях.


Що стосується міцності і якості, то при виборі дитячого взуття – це, мабуть, головні критерії. Всі мами говорять про високу якість цих кросівок, зручності і легкості. Натуральні матеріали і якісно виконані шви гарантують міцність і довговічність.

Всім знайома ситуація, коли дитячі речі та взуття дістаються у «спадок» від старших братів чи сестер. В інтернеті є кілька відгуків про кросівках антилопа, які дісталися дитині саме таким шляхом. Та всі вони однакові – зовнішній вигляд як нові.

Кросівки дуже довговічні, навіть після неодноразових машинних прань і постійної шкарпетки.


Для самих маленьких, тих, хто тільки робить перші кроки, кросівки «Антилопа» стануть ідеальним варіантом. Вони стійкі, міцні і легкі.Єдиний мінус, який можна знайти у відгуках в інтернеті – це ціна. Але таких дуже мало відгуків.