Козеріг з Козерогом (18 фото): відносини чоловіка і жінки, сумісність в любові і шлюбі двох представників знаку зодіаку

Наскільки сумісний чоловік Козеріг з жінкою Козерогом? Які особливості таких відносин на стадії знайомства, сексуальна сумісність партнерів? Плюси і мінуси сімейного життя, способи вирішення проблем у стосунках чоловіка і жінки Козерогів.

У сузір’ї Козерога екзальтірует Марс, це означає, що у його представників багато енергії. Чоловіки непосидючі і реалізують цю енергію на завоювання світу. Їм важливо бути помітними в суспільстві.

Улюблені заняття чоловіків Козерогів:

 • подорожі на власному транспорті (машина, мотоцикл тощо);
 • гра на музичних інструментах;
 • демонстрація будинку власній будівлі.

Сфера чоловіків знака Козеріг – будівництво і ремонт. Жінка сузір’я Землі може відчувати таємну симпатію до подорожей і будівництва, але якщо вона зустріне чоловіка знаку Козеріг, з яким вона сумісна, швидше за все, ці заняття стануть її улюбленими. У відносинах жінки схильні вчитися у своїх чоловіків. Саме тому відносини двох Козерогів не виглядають як романтичні. Представники земної стихії сухі на емоції і слабо схильні до почуттів, їх любов дозріває з роками. Відносини з боку схожі на дружбу і спільну діяльність, тому друзі можуть не здогадуватися, що чоловік і жінка вже є парою.

Сумісність двох Козерогів в любові не так складна на першому етапі, як у чоловіка стихії Землі з іншими знаками. Обидва партнера терпіти не можуть стан пошуку і при виникненні потягу один до одного відразу ж починають зустрічатися, без ігор і недомовок. Козеріг – один з тих знаків зодіаку, який відразу секс переводить відносини, а жінці знаку Землі тільки це і треба.


Основна умова сумісності – це сексуальний потяг і спільне поле діяльності.

Сімейні відносини

Зустрівши, нарешті, практичну жінку, чоловік Козеріг може зітхнути з полегшенням. Якщо сексуальні відносини увійшли в гармонію, а також характери збігаються, чоловік земної знака може звикнути до такої жінки. Однак одружується Козеріг, тільки якщо заздалегідь хотів одружитися. Зазвичай такі чоловіки починають мріяти про одруження й дітей у 28-30 років. А ось якщо Козеріг вже в розлученні після невдалого шлюбу і відкрито говорить, що не хоче одружуватися, то схилити його до шлюбу буде неможливо.

Козеріг – це єдиний знак, який заздалегідь визначає свої плани на життя, і не змінить їх під впливом відносин.

Якщо чоловік Козеріг не хоче одружуватися, то єдиний спосіб допомогти йому змінити думку – це аргументація на користь фінансової або іншої вигоди. Наприклад, операція з нерухомістю або спільні доходи. Жінки Козероги зазвичай завжди хочуть заміж за того, з ким зустрічаються, тому умовляти їх довго не доведеться.

У сімейному житті чоловік Козеріг позбавляється головного свого розваги – це можливість завойовувати жінку. Це один із самих цілеспрямованих і легко збудливих чоловіків. Його Марс в екзальтації змушує прагнути до мети, а потім втрачати до неї інтерес. Тому помилково вважати, що Козерогові потрібна насамперед гарна дружина, яка виконує всі свої домашні обов’язки. Хоча це йому теж потрібно, але те, що Козеріг цінує в жінці понад усе – це її характер. Вона повинна вміти сказати «ні» і не боятися поскандалити в потрібний момент. На все згодна і слухняна дружина чоловікові Козерогові швидко набридне.

Дивіться також:  Сумісність Терезів і Козерога (26 фото): жінка і чоловік в любовних відносинах і сімейного життя, дружба дівчини і хлопця цих знаків зодіаку

Козероги в сім’ї, як правило, з головою йдуть в побут і займаються будівництвом та ремонтом житла. Це для них – одне з хобі. Зустріти молодят Козерогів на дачній ділянці можна навіть в медовий місяць. Справа в тому, що Козероги не люблять готелі, тому воліють проводити літо у своєму заміському будинку.

Також нерідко Козероги починають допомагати один одному в бізнесі. Їм важливо чимось займатися разом, тому жінка часто народжує дитину відразу після заміжжя, і родина починає займатися вихованням малюка.

Козеріг – не самий стабільний і передбачуваний чоловік. Він відповідальний, але не турботливий, тобто буде робити рівно те, що обіцяв, але не більше. Якщо жінка після народження дитини втратить інтерес до сексу і перестане позиціонувати себе як шикарну жінку, чоловік може впасти в апатію, а його неприборкана енергія направиться в іншу сторону. Справа в тому, що почуття свої цей тип чоловіків усвідомлює погано і просто піддається поривам. Щоб завжди залишатися привабливою, потрібно не йти з головою в материнські обов’язки. Краще вимагати від чоловіка, щоб він більше заробляв і міг оплачувати роботу няні.

Сексуальні стосунки

Сексуальну сумісність чоловік Козеріг прагне перевірити відразу, але робить це не для розваги. Чоловіки-Козероги рідко бувають мисливцями за випадковими пригодами, вони хочуть знайти собі постійну подругу. Перш ніж стати другою половинкою, жінка пройде перевірку на сумісність в ліжку. Козерогові важливо, щоб коханка його збуджувала. Всім тонкощам еротичної гри він навчить її сам, хоча і жінку з досвідом візьме з задоволенням. Знак Землі знає себе, своє тіло і прагне навчити і показати, від чого отримує максимальне задоволення.

У сексі чоловік Козеріг зазвичай хороший, адже це один з видів марсіанської енергії, яка у нього надзвичайно сильна. Крім того, Козеріг відноситься старанно до тренуванні сексуальної практики. Так проявляється його тяга до навчання всьому корисному.

Жінки Козероги можуть володіти не дуже сильним лібідо, адже за секс у жінок відповідає Венера, яку знак Козерога пригнічує. Їм важко закохатися, важко по-справжньому захотіти кого-небудь. Жінки Козероги часто сором’язливі в ліжку.

Важливий аспект сумісності, який чекає на пару – це повна довіра жінки чоловікові, яке виникає за рахунок тотожності сонячного знака. Чоловік може стати її гуру в ліжку. Жінки Козероги, які мали стосунки з чоловіком того ж знака, стають майстерними коханками.

Одна з можливих проблем почуттєвої сфери в парі – це неуважність до почуттів один одного. Не секрет, що лібідо тісно пов’язане з любов’ю і інтересом. Якщо у чоловіка Козерога лібідо може функціонувати і без закоханості, що дозволяє йому займатися сексом просто заради сексу, то жінці земної знака важливо відчувати щирий інтерес до партнера і бути закоханою. То є проблеми у відносинах, які призводять до образ і невдоволення жінки, відразу ж позначаються на сексуальній сфері партнерів.

Дивіться також:  Сумісність Козерога та Скорпіона (23 фото): чоловік і жінка в любовних відносинах, як завоювати дівчину і хлопця, які є представниками цих знаків зодіаку

Варто знати, що чоловік Козеріг ніколи не навчиться емпатії, адже у нього слабкі почуття інтуїції і співпереживання. Тому, щоб уникнути проблем в інтимній сфері, жінці потрібно відстояти право відмовляти чоловікові в сексі, якщо вона не дуже хоче. Якщо чоловік зрозуміє, що її сексуальність пов’язана з його вчинками по відношенню до неї, то, можливо, це надихне його на вчинки заради неї.

Плюси союзу

Всі переваги відносин двох Козерогів можуть проявитися, якщо між ними є сумісність в сексуальній сфері і якщо жінка поважає чоловіка і вважає його розумною. Одна з важливих умов тривалого спільного життя – це те, щоб чоловік міг вільно висловлювати свої думки, не зустрічаючи критики або засудження з боку партнерки. Багатьом знаків мислення Козерога здається своєрідним, і лише жінка того ж знака може зрозуміти його.

Плюси проживання з чоловіком Козерогом для жінки.

 • Стабільність. Чоловік Козеріг схильний до стабільності, і якщо в сім’ї йому добре, то змінювати з дозвільного інтересу він не буде.
 • Наявність нерухомості. Будинок для Козерога – це його друге «я». Придбання нерухомості та операції з нею – це пристрасть чоловіків цього знака. У нього може бути квартира, дача і ще будинок за кордоном, причому така ситуація може не залежати від фінансового становища.

Переваги чоловіка Козерога в шлюбі з жінкою того ж знака.

 • Вірність. Жінки знаку Землі – одні з найбільш вірних.
 • Господарність. Чоловік Козеріг – один з небагатьох, хто справді цінує в жінці вміння прибирати і готувати. Причому ці якості його навіть збуджують, тому господарські навички дружини не залишаться непоміченими.

Козероги з плином часу впізнають один одного все краще, що їх об’єднує:

 • прагнення до стабільності;
 • взаєморозуміння;
 • ведення спільного бізнесу;
 • любов до подорожей.


Можливі складності

Зближення двох знаків не буде безхмарним, оскільки управляюча планета Сатурн робить їх стриманішими.

Причини, чому Козероги не можуть знайти спільну мову.

 • Недолік романтики. Чоловік знаку Землі не вміє доглядати. Він дуже практичний і не розуміє, навіщо потрібні квіти, кіно, ресторани. А якщо він і доглядає, то робить це немов з-під палиці зі скорботним виглядом. Щоб чоловік став її чоловіком, жінці Козерогові варто відкинути свої уявлення про романтику і більше занурюватися в домашню атмосферу. Козеріг може затриматися в гостях, він любить разом готувати, з задоволенням подивиться кілька фільмів поспіль, займаючись сексом в перервах. Це для нього краще будь-якої романтики.
 • Відсутність сексу. Жінки Козероги можуть бути занадто стримані і боятися фізичного зближення, думаючи, що чоловік не захоче продовжувати стосунки. Якщо ж він побачить, що сексу не буде, то і не буде його домагатися.
 • Егоїзм. Чоловіки-Козероги мужні і працьовиті, але тільки для себе і своїх близьких людей. На першому етапі відносин вони можуть здатися егоїстичними і не відгукуватися на прохання. Якщо жінка подумає, що чоловік з нею в трудових відносинах, і попросить його допомогти з ремонтом або з покупками, той може сміливо сказати «ні». Кращий спосіб домогтися від чоловіка Козерога допомоги – йому самому запропонувати йому допомогу. Це з великою ймовірністю розташує партнера, і той зробить щось натомість.
 • Дивіться також:  Сумісність Козерога і Риб (23 фото): любовні відносини жінки і чоловіка, чи підходять один одному дівчина і хлопець цих знаків зодіаку в сімейному житті

  Поради по боротьбі з проблемами

  Два Козерога схожі, тому дивляться один на одного, як у дзеркало. Саме цим вони провокують велику частину суперечок і непорозумінь.

  Якщо жінка прокинулася в поганому настрої, то чоловік не зможе її втішити і, швидше за все, відреагує холодно або уїдливо, це ще більше засмутить дружину.

  Одне з правил вирішення таких ситуацій – це переживати свої проблеми наодинці з собою, а не шукати підтримки у чоловіка.

  Чоловіки-Козероги менш злопам’ятні, ніж жінки. Вони виховують себе по-спартанськи і вважають, що труднощі життя – це норма, яку слід прийняти. А ось жінка знаку Землі може часто засмучуватися через відсутність емоційної підтримки, романтики і того, що її сім’я не є втіленням мрії. Особливо це ймовірно, якщо в сім’ї є дитина, а чоловік дратується від спроб залучити його до господарства.

  Жінки Козероги схильні накопичувати в собі образи і усуватися від чоловіка. Через деякий час така дружина здасться чоловікові надзвичайно холодної і доброзичливою.

  Антикризові заходи.

  • Поставити на сімейній раді питання про допомогу, якщо жінка втомлюється на роботі або з дитиною.
  • Перекласти на чоловіка обов’язки за приготування обіду або вечері. Чоловіки-Козероги чудово готують.
  • Поставити як умова обов’язкові виходи в суспільство в гарних вбраннях. Це емоційно згуртує пару.


  Головна перевага шлюбу з чоловіком Козерогом в тому, що він не боїться серйозних відносин і розуміє, що є проблеми, які потрібно вирішувати. Йому можна чесно і відверто розповісти про свої емоції і попросити знайти вихід із ситуації.

  Обґрунтовувати свою точку зору краще не емоціями, а логікою. Козеріг підтримає будь-яка пропозиція, якщо воно буде практично, раціонально і принесе відчутну вигоду. Однак якщо він вважатиме щось марною тратою грошей або пустощами, то ніколи не погодиться на це.

  Для жінки в шлюбі з Козерогом дуже важливо зберігати свої кар’єрні амбіції, причому працювати краще не вдома, а в офісі. Власні цілі додають жінці характеру, це робить її в очах чоловіка більш сексуальною. Жінки Козероги часто обирають професію юриста, інженера або менеджера. Якщо до заміжжя жінка добилася успіхів в кар’єрі, їй зовсім необов’язково кидати роботу після вступу в шлюб. А от якщо вона, навпаки, працювала на низькооплачуваній посаді, то якийсь час від роботи можна і відпочити. Однак якщо жінка відчує, що чоловік занадто захопився владою, значить, саме час виходити на роботу. Немає нічого гіршого для чоловіка Козерога, ніж покірна, залежна і бесхарактерная жінка поруч.


  Шлюб між Козерогами – це прекрасний приклад того, як баланс у всіх сферах життя може покращити відносини подружжя. У цій родині потрібно в рівних пропорціях поєднувати роботу, розваги, подорожі і романтику.

  Про сумісність двох Козерогів дивіться у наступному відео.

  Дивіться також: