Козеріг і Водолій (56 фото): сумісність чоловіка та жінки в любовних відносинах і сімейного життя

Козеріг і Водолій – досить неординарний союз. Сумісність чоловіка та жінки цих знаків зодіаку в любовних відносинах і сімейного життя можливі лише шляхом глибокої трансформації. Козерогові потрібно навчитися прощати недоліки і легкість Водолія, а Йому треба менше звертати увагу на занудство і консерватизм Козерога. Як зробити союз більш гармонійним?

Кожен знак зодіаку має свої особливості, які визначають його поведінку і ставлення до світу. Вважається, що Водолій – дуже мінлива натура, повна протиріч і сумнівів. У нього часто змінюється настрій, в будь-який момент він може проявити агресію без видимої на те причини. Крім того, цей знак зодіаку не терпить дотримання дисциплінарних заходів, не любить бути зобов’язаним. Для нього найголовніше – це особистісна незалежність.

Водолій сповнений оптимізму – його не так просто засмутити. Він володіє творчою енергією і високим інтелектом, що сильно допомагає йому в житті. У разі необхідності йому легко завести дружні стосунки, знайти рішення важкої задачі, а головне, додати оригінальності рутинної затії. З цієї причини з Водолієм можна починати нову справу, не боячись, що воно прогорить.

Водолій – досить благородний знак. Він завжди готовий прийняти вдома гостей, навіть якщо емоційний стан не налаштоване на душевні посиденьки. Йому не складе праці обвыкнуться в незнайомому місці, наприклад, він спокійно проживе кілька днів в наметі на березі річки.

Цілі, які ставить перед собою Водолій, не завжди здійсненні. Але життєвий оптимізм і віра в себе дозволяє досягати багато чого.


Якщо говорити про Козерозі, то його головна особливість полягає в здатності не відступати від наміченого шляху. Саме цілеспрямованість і стійкість визначають характер цього знака. Козерогові не страшно самотність, і, так само як і Водолію, не боязко іти назустріч труднощів і поневірянь.

Свої особисті переживання Козеріг не любить виставляти напоказ, тому інколи навіть близькі люди не знають про його проблеми. Йому складно заводити друзів, спілкуватися з людьми. Козеріг не прощає образ, а тому одного разу зрадив його людина більше ніколи не поверне довіри.

Козеріг дуже чуйний, щедрий і здатний допомогти навіть незнайомій людині. Для такої людини дуже важливо розвивати себе як особистість, яка вміє подати руку нужденному. Він спокійно, без вираження емоцій, прийде на допомогу в самий потрібний момент.


Козероги лідери по натурі, і для них важливо зайняти в житті високу позицію. Наприклад, вони відмінно проявлять себе, будучи директорами великої компанії або керівниками важливого проекту. Вони здатні бачити в людях талант, який ті в собі не помічають. Їх здатність ведення справ і управління активами є запорукою успішності будь-якої справи. Але самі Козероги не люблять підкорятися, особливо якщо начальство не викликає у них повагу.

Ощадливість і розважливість Козерога іноді лякає людей. І йому, на відміну від Водолія, дуже важко адаптуватися в незнайомій обстановці у відсутності звичних умов.

Плюси і мінуси

Союз Козерога, Водолія і може бути досить суперечливим, так як обидва знака мають як позитивні, так і негативні якості. Наприклад, Водолій дуже легковажно ставиться до справи, несерйозний і непостійний, тоді як Козеріг точно знає, чого хоче і готовий йти до мети всупереч обставинам.

Водолій не відрізняється уважністю і може упустити можливість, за яку інші знаки віддали б багато. Козеріг ж навряд чи упустить шанс проявити себе і може терпіти будь-які позбавлення, аби досягти мети.

Водолій серйозно залежить від думки оточуючих. Він дуже комунікабельний, але іноді може показати свою інтелектуальність, щоб превозвысить себе в особі оточуючих. А ось для Козерога думка громадськості не так важливо, до того ж йому важко заводити нові стосунки і йти на компроміс.


Обидва знака схожі тим, що володіють високим інтелектом і талантом. Вони винахідливі і геніальні по своїй натурі. Але Йому складно міркувати логічно, в той час як Козеріг здатний міркувати розсудливо у будь-якій ситуації.

Для Водолія любов – це вияв дружніх почуттів, а Козеріг вважає, що це почуття набагато більш глибоке, ніж дружба. Саме тому йому важко виявляти свої щирі емоції. Його підозрілість може призвести до розриву, так як Козеріг не пробачить другій половині навіть натяку на зраду. Водолій любить незалежність у відносинах і надмірний контроль його лякає.

Козероги є сильними занудами, але з віком ця особливість стає менш помітною. Для консерваторською особистості важливо збереження традицій, які були щеплені у нього з дитинства. Водолій ж простіше ставиться до сімейних цінностей і може забути про важливу дату, яка стосується його родини.

Водолій не завжди думає про те, що говорить, що іноді може образити співрозмовника. Однак він ніколи не хоче образити людину навмисно. Козеріг ж ретельно обмірковує кожне слово, перш ніж що-небудь сказати.

Чоловік-Козеріг не любить грати. Він завжди має в запасі додатковий план дій. Сильній статі цікаво вирішувати складні завдання, у яких реалізуються його інтелектуальні здібності. А Чоловік-Водолій відрізняється своєю непередбачуваністю і імпульсивністю. Він запальний і емоційний, але здатний швидко відпустити образу.

Дивіться також:  Діва, Водолій (33 фото): сумісність чоловіка та жінки в любовних відносинах і сімейного життя


Жінка Козеріг може подолати будь-які труднощі. Її життя йде за чітко визначеним планом, який спрямований на отримання прибутку. Жінка Водолій постійно знаходиться в пошуку чогось нового. Часто здійснює вчинки, які важко зрозуміти. Для неї важливо бути особистістю, сильно відрізняється від інших.


Саме по багатьом суперечливим характеристиками союз Козерога, Водолія і часто викликає здивування в оточуючих людей. Дуже часто ці відносини не знаходять гармонії, так як консервативні Козероги не готові приймати волелюбність Водоліїв.

Наскільки сумісні?

Не можна назвати цей союз вдалим, так як обидва знака занадто сильно відрізняються один від одного. Настільки сильні протилежності добре зійдуться на першому етапі стосунків, але не завжди зможуть зберегти гармонійність. Щоб стати зразковою парою, закоханим знадобиться багато чого змінити в собі і пробачити недоліки другої половини.

Сумісність Козерога і Водолія суперечлива багато в чому із-за надмірного спокою і консервативності Козерога і непостійності і взбалмошности Водолія. Представник земної стихії все робить спокійно і точно, щоб в результаті отримати бездоганний результат. А для Водолія кожен день – нове пригода, а тому важливі завдання їм робляться на швидку руку і в самий останній момент.

Козеріг звик жити за правилами, а Водолій орієнтується на власні почуття, а тому загальноприйняті норми моралі для нього – не закон. Його другій половині складно звикнути до незручних ситуацій, в які Козеріг мимоволі потрапляє завдяки своєму обранцеві.

Охарактеризувати даний союз можна як хвороба. Представнику повітряної стихії важлива свобода, а Козеріг шукає стабільність. Його чутлива натура ніколи не зможе прийняти безладність коханого, що може довести чуттєву натуру до депресії.

Незважаючи на масу протиріч, обидва знака схожі тим, що їх головна мета – досягти успіху в кар’єрі. Тому такий союз може відбутися, якщо Водолій і Риби будуть вести спільний бізнес.

Щоб досягти взаєморозуміння і спокою, Козерогові потрібно давати більше свободи обранцеві, а Йому потрібно стати більш спокійним і уважним партнером.


В любовних відносинах

В любовних відносинах Водолій і Козеріг не завжди можуть знайти порозуміння. Це відбувається тому, що представник повітряної стихії любить експериментувати в сексуальних відносинах, а партнер Козеріг більше розташований до консервативності і передбачуваності. Така несхожість сильно впливає на відносини партнерів, і рано чи пізно Йому набридне розміреність і рутинність союзу, і він вирушить у вільний політ.

Деякі Козероги не просто йдуть за розміреного шляху, а намагаються при цьому показати свою неординарність. Спроби здаватися оригінальним будуть згасати на фоні дійсно екстраординарної особистості Водолія, але саме ця спільна риса може згуртувати двох несхожих людей.

Такий союз здатний бути гармонійним тільки в тому випадку, якщо Козеріг не буде намагатися перевершити партнера і не стане доводити свою перевагу. Геніальність і непередбачуваність Водолія зрозуміти і перевершити практично неможливо.

Взаємне тяжіння між ними може виникнути після обговорення загальних інтересів і проблем. Козерогові закрутить голову новаторське бачення життя, яке здатне повністю перевернути його світогляд. Йому буде цікаво зустріти настільки неабиякого співрозмовника, тоді як Водолій оцінить мудрість і раціональність Козерога.

Любовні стосунки між двома знаками можуть зародитися лише при взаємному намаганні. Земний представник повинен буде прогнутися під волелюбність і непередбачуваність Водолія, а того, в свою чергу, треба буде навчитися поважати консервативні принципи партнера.


Любовні стосунки між Водолієм і Козерогом можуть бути легкими і цікавими завдяки височини і різнобічності обох партнерів. Закоханим завжди буде цікаво один з одним, особливо багато з цих відносин може винести Козеріг. Незвичайні рішення Водолія, його легкість у житті і спонтанність можуть надовго завоювати увагу спокійного Козерога.

Партнерів може підкорити відмінне почуття гумору, яке присутнє в обох знаків. Саме самоіронія і вміння перетворити все на жарт допоможе Водолію і Козерогові залишатися разом.

  • Чоловік Козеріг і Жінка Водолій. При такому союзі хлопець буде терпіти дівчину, яка завжди і скрізь буде диктувати свої умови. Розміреного і холоднокровного Козерогові доведеться миритися зі жвавістю Водолія, і всіма силами домагатися утихомиренням партнера. Нерідко йому доведеться червоніти від того, що друга половина буде нести нісенітницю в присутності сторонніх.


  • Чоловік Водолій і Жінка Козеріг. Початок відносин Водолія і Козерога можуть зародитися на тлі загальної протилежності. Таким партнерам підходить сприйняття чогось нового, чого раніше не було. Дівчина в цьому союзі відрізняється цілеспрямованістю і організованістю, а хлопець виділяється незалежністю і волелюбністю. Розбіжності між закоханими можуть виникнути тільки при вирішенні спільних проблем, так як Козеріг буде демонструвати своє лідерство, що абсолютно не подобається Водолію.

У сімейному житті

Незважаючи на волелюбність Водолія, сім’я грає для нього важливу роль. Такий член сім’ї хоче бачити в своєму будинку гармонію і комфорт, а тому часто щось переробляє або вдосконалює. Навіть у чужому житлі він знайде що прибрати і змінити, про що з задоволенням розповість мешканцям. Йому абсолютно все одно, в яких умовах живуть його близькі.

Дивіться також:  Сумісність Водоліїв і Львів (41 фото): жінка і чоловік в любовних відносинах і сімейного життя

Представник стихії Повітря любить багато часу проводити вдома і займатися власними справами. При цьому для нього важливо усамітнення, будь-яке втручання в його особисте простір може призвести до сварки.

Водолій цінує простір і оригінальність. Він із задоволенням приносить в будинок цікаві та раритетні предмети, навіть якщо ці речі іншим здадуться позбавленими сенсу.


В сім’ї Водолій цінує демократичні відносини. Такий чоловік і батько ніколи не нав’язує комусь свою думку, а дітям надає повну свободу дій. Для нього важливо, щоб діти були йому приятелями, які самі можуть навчити батьків чогось нового. Не можна назвати Водолія зразковим батьком, так як його діти найчастіше надані самі собі, але як батько Водолій завжди цікавиться останніми подіями своїх чад.

Водолій не завжди бере участь у житті дитини і може довгий час не перевіряти щоденник чада. Проте якщо з нащадком відбудеться яка-небудь неприємність, Водолій батько завжди з’ясує деталі і вже потім винесе свій вердикт. Водолій відкритий для своїх дітей і того ж вимагає і від них. Якщо діти його обдурять, то для Водолія це стане великим ударом.


Козероги в сімейному житті люблять відчувати себе господарями. Для них важливо, щоб їх перевагу брали всі члени сім’ї. Всі обов’язки по дому глава сім’ї з легкістю доручає своїй половині, так як сам бажає займатися тільки саморозвитком. Іноді представник земної стихії все ж може привнести внесок у затишок оселі, але такі напади трапляються у нього вкрай рідко.

Як і Водолій, Козеріг любить простір. Велика кількість речей в будинку обтяжує тонку натуру, і він з легкістю може позбутися непотрібних або старих речей.

Скритність Козерога заважає близьким йому людям дізнатися про стан його душі. Для такої людини важливо мати в будинку власний затишний куточок, в якому йому буде комфортно займатися особистими справами і віддаватися самотності.


Як батько Козеріг може стати прикладом для наслідування. Він любить своїх дітей і роблять все для їхнього комфорту і безпеки. Ще на етапі планування їм ретельно вивчається дитяча література, що в майбутньому, за експертним думку, допоможе стати хорошим батьком. Незаплановані діти можуть вивести новоспеченого батька з рівноваги, так як для Козерога важливо все розпланувати і все підготувати.

Козеріг любить вчити своїх дітей і часто нав’язує спадкоємцям своє бачення. Батько буде наполегливо вчити чадо пробиватися в житті, серйозно ставитися до будь-яких справах і йти по головах для досягнення своєї мети. Звичайно, на тлі безладного Водолія Козеріг батько буде здаватися сущим пеклом для своїх дітей.


В шлюбі ці знаки зодіаку можуть досягти гармонії, тільки якщо виконають колосальну роботу над своїми стосунками. Чоловік Козеріг завжди буде прагнути до стабільності, а Дружина Водолій буде шукати нові відчуття. Таке легковажність не подобається расчетливому і практичному чоловікові, а тому йому необхідно стати терпимішими до захоплень своєї дружини.

Щоб домогтися гармонійного союзу як в ліжку, так і в побуті, Жінка Водолій повинна бути джерелом натхнення, а Чоловік Козеріг – виконавцем ідей подружжя.

Союз між настільки різними знаками зодіаку, як сексуальними партнерами можливий тільки після довгих трансформацій. Мудра Жінка Козеріг повинна з повагою і терпінням ставитися до товариськості і свободолюбию Чоловіка Водолія. Компромісний підхід до сімейного життя здатний привнести в шлюб гармонію і процвітання.


У дружбі

Козеріг є вірним і відданим другом, який часто є моторошним власником. Його здатність вибирати часто призводить до того, що його коло друзів обмежується лише кількома людьми. В якості одного Козеріг шукає тих, хто в складний момент протягне руку допомоги. А тому навіть незначний відмова може серйозно образити Козерога, що може призвести до обриву дружніх зв’язків.

Друзі Козерога не відрізняються балакучістю і жвавістю. Якщо ж у нього є спокійні і розмірені родичі, то друзів у нього може і не бути. Сімейні відносини повністю задовольняють представника земної стихії у спілкуванні.

Козероги люблять бути у всьому праві, що нерідко дратує опонента. Інший раз таке занудство може призвести до бійки, а бійок Козеріг боїться. Звичайно, при необхідності йому доведеться дати здачі, але якщо є можливість, простіше уникнути конфлікту.

Для Козерога величезним щастям є поява соціальних мереж. Такий формат спілкування для інтроверта є ідеальним, тому багато Козероги воліють віртуальне спілкування.


Водолій вирізняється товариськістю і людяністю. Ці риси дозволяють йому легко заводити дружні зв’язки і зближуватися з різного роду людьми. Його неупередженість та ініціативність подобаються багатьом співрозмовникам, а тому у Водоліїв завжди багато друзів.

Представник повітряної стихії любить давати поради і брати участь у всіх сферах життя своїх друзів. Ця риса характеру часом дратує, і Водоліям варто навчитися слухати, а не лізти зі своїми порадами.

Водолії мають здатність не приймати все близько до серця, тому вони легко переживають негатив, спрямований на їх адресу. Люди з цим знаком зодіаку постійно перебувають у русі, що допомагає їм тікати від стресових ситуацій.

Дивіться також:  Рак і Водолій (37 фото): сумісність жінки і чоловіки в любовних відносинах і сімейного життя

Ще одна негативна риса цього знака полягає в нетактовності. Деколи Водолій говорить неприємні речі, які можуть зачепити опонента. Однак Водолій зовсім не ставить перед собою мету образити людину, просто він абсолютно не замислюється про тактовність і доречність своїх слів.


Обидва знака серйозно ставляться до дружніх зв’язків. Вони не будуть грати в дружбу і намагатися стрибнути вище голови. Такі різні характери можуть стати великим плюсом в такому союзі, так як несхожість зможе доповнити кожного з друзів.

Дуже часто можна зустріти Водолія і Козерога, які дружать роками. Хоча навряд чи можна задуматися про побудову тривалих товариських відносин. Мрійливість і легкість Водолія може бути обсмеяна колючістю і строгістю Козерога. Тому перш ніж дружба між настільки несхожими людьми стане реальністю, їм доведеться пережити злети і падіння.

Особливо складно знайти компроміс в дружбі Жінці Козерогу та Чоловікові Водолію. Занадто багато відбувається між ними розбіжностей. Співрозмовники постійно сперечаються, і між ними швидше виникне ворожнеча, ніж дружба. Але, незважаючи на це, між ними цілком можуть скластися приятельські відносини, за умови, що перетинатися ці знаки будуть вкрай рідко.

В роботі

На роботі, як і в інших сферах життя, Козероги цінують дисциплінованість. Для них важливо вчасно і точно виконати завдання, а тому недисципліновані люди їх дратують. Для цього знаку зодіаку важливо досягти фінансового успіху, у зв’язку з чим така людина завжди буде шукати роботу з високим доходом.

Матеріальний добробут стоїть у них на першому місці. З цієї причини Козерогів можна зустріти на великих підприємствах або у фінансових установах, де ними будуть зайняті керівні посади. Сила духу і авторитарність дозволяють Козерогам домагатися поваги на робочому місці.

Для досягнення високих цілей Козероги довго і наполегливо працюють. Для них робота є місцем самореалізації. Добрих результатів вони досягають в ролі бізнесмена або начальника великої фірми. Для цих представників стихії Земля важливо працювати на себе, а тому веденням справ вони воліють займатися в самоті.


Начальник Козеріг однаково серйозно ставиться як до роботи, так і до сім’ї. Навіть будучи дуже зайнятим, він завжди знайде час на розмову з чоловіком і дітьми. Сильне почуття обов’язку і висока відповідальність постійно штовхають Козерога начальника вперед, щоб улюблена сім’я завжди була фінансово забезпечена.

Працьовитості й посидючості начальника Козерога можна тільки позаздрити. У будь-якій ситуації він здатний тверезо мислити, і навіть якщо у нього видався важкий день, він спокійно і доступно відповість на запитання відвідувача. Іноді таку людину можна порівняти з роботом, який може працювати протягом усього робочого дня.


Якщо поспостерігати за роботою Водолія, то може виникнути відчуття, що він безвідповідально ставиться до справ. Робоча непунктуальність і несерйозність злять начальство, що нерідко призводить до штрафів. Іноді у Водолія бувають дні наполегливої і плідної праці, але такий період не відрізняється тривалістю.

Ще одна проблема цього знака полягає в постійному протиріччі. Точне виконання завдання – це не для нього. Йому важливо робити тільки те, до чого лежить душа, а нав’язані задачі приводять його в сказ.

Союз Водолія і Козерога в роботі можливий тільки при наявності об’єднуючої мети. Під чуйним керівництвом начальника Козерога працівник Водолій здатний звернути гори. У тандемі цей союз може досягти неперевершеного успіху.

Чоловік Козеріг дуже відповідальний та пунктуальний, тоді як Жінка Водолій цінує свободу і творчий потенціал. Жінка не сприймає чоловіка як двигуна прогресу, а чоловік вважає, що жінка володіє недостатньою кваліфікацією. Для досягнення поставленої мети обом необхідно згуртуватися і закрити очі на недоліки один одного.

Жінка Козеріг постійно перевіряє Чоловіка Водолія на профпридатність. Вона вимагає від тонкої натури ретельності і точності, доповнюючи вимоги жорсткою критикою. Для того щоб такий союз зміг гармонійно існувати, Чоловікові Водолію потрібно не звертати уваги на дрібниці, а Жінці Козерогові потрібно навчитися цінувати унікальність колеги.


Над чим слід попрацювати у відносинах?

Міцний союз між Водолієм і Козерогом можливий тільки тоді, коли обидва зможуть чути один одного, а також поступатися і прощати. Повітряному знаку зодіаку варто навчити земного партнера легкості і життєлюбності. Можливість радіти будь-яким дрібницям і бачити в житті більше хорошого дозволить Козерогові згладити свою впертість і серйозність.

Водолій любить гострі відчуття як в житті, так і в інтимі, чого консервативному Козерогові зрозуміти дуже складно. Для досягнення гармонії в сексі обом потрібно навчитися йти на поступки і не нав’язувати партнеру свою точку зору.


Любляча Жінка Козеріг промовчить, коли Чоловік Козеріг буде сварити її за незаправленную ліжко або відсутність другої страви. А мудрий Чоловік Козеріг зможе витерпіти закиди і звинувачення Жінки Водолія в свою адресу.

Розміреного і тактичному Козерогові варто звикнути до спонтанності і легковажності Водолія. Повітряному знаку, в свою чергу, потрібно спокійно сприймати занудство і серйозність коханого.


Ще більше інформації про сумісність Козерога і Водолія дивіться у наступному відео.