Козеріг (39 фото): дати знака зодіаку, гороскоп і стихія, характеристика по місяцю народження

Козеріг – один з найбільш упертих, сильних і безкомпромісних знаків зодіаку. Який його гороскоп і до якої стихії він належить? Яка характеристика у людей, що мають різні дати і місяці народження?

Сузір’я Козерога на латині звучить як Capriocornus. Центральна зірка в сузір’ї – Альгеди. Найближчими сусідами є сузір’я Водолія, Південної риби, Орла, Коня, Антіноя і Стрільця. Кульмінаційне час цього знаку починається з кінця серпня і триває до початку вересня.

Незмінним символом знака є тварина зі схематичним зображенням цапиної борідки на мордочці, хвоста дивовижної риби і колінної чашечки людини. Гліф оповідає про поєднання могутньої сили, пристрасті, відповідальності, внутрішньої гармонії.

В астрологічному ряду це останній знак Зодіаку під заступництвом землі. Йому відповідають темні кольори: насичений зелений, малахітовий, темна бірюза, синій, смарагдово-попелястий і пісочно-жовтий.

Найбільш сприятливими днями є вівторок і субота. Більш уважно слід поставитися до четверга і понеділка – це несприятливі дні.

Щасливими цифрами вважаються: 3, 5, 7, 8, 14 і всі кратні 8.

Роки, які відбуваються найважливіші події для Козерогів: 28, 35, 42, 56.

Найбільш оптимальні поєднання східного гороскопу роки – Мавпи, Щури і Дракона.

Найбільш підходящі по енергетиці рослини: чорні маки, квітка білої гвоздики, плющ, тополя, буряк.

Козерогові відповідають парнокопитні тварини, примати, чаплі, фламінго.

Покровитель

Протегує стихією є земля. У знаку Козерога проявляються її найбільш яскраві та неординарні якості.

Козероги ніколи не будуть виставляти напоказ своє справжнє думку. З психологічної точки зору це таємна рідкісна книга, прочитати яку зможе тонкий фахівець в області людської свідомості. Представники цього знака не діють відкрито, особливо в складних ситуаціях. Вони тактовно вичікують відповідний час і тоді інтегрують свої продумані плани.

Під влади часто вважаються «сірими кардиналами», вміло діють через підлеглих або сторонніх осіб. Ніколи не буду очорняти власну репутацію, представляють себе у вигідному світлі.

Земна стихія наділяє Козерогів фізичної та емоційної витривалістю, працьовитістю, надійністю. Це бігуни на довгі дистанції, які ніколи не сходять на півдорозі. Якщо за родом діяльності їм доводиться приймати складні рішення, то всю відповідальність за ситуацію беруть на себе. Краще спокійно і продумано домагатися бажаного. До даного людині підійде старовинна мудрість: «Вода камінь точить». Вона як не можна краще демонструє життєву позицію представників знаку.

Козероги ніколи не витають у хмарах, не будують нездійсненних планів. Можна звинуватити цей знак надмірної прагматичності, навіть критичності. Але ці якості компенсуються стовідсотковою надійністю по відношенню до близьким людям, які потребують фізичної допомоги, емоційної підтримки, конкретному раді.

Представникам земної стихії притаманний матеріалізм. Вони ніколи не вірять на слово до тих пір, поки самі не переконаються в існування якогось факту. Не прикрашають події, воліють називати речі своїми іменами, завжди ясно і чітко формують свою позицію.

Козероги не змінюють власну думку, довго пам’ятають образи. При цьому без зволікання приходять на допомогу тим, хто потребує підтримки. Дуже ретельно зберігають таємниці свого минулого, глибоко приховують «скелети в шафі». Мабуть, це один із знаків, який здатний берегти не тільки свої секрети, але і є надійним хоронителем «відвертих розмов».

Народжених під знаком Сатурна планета наділяє неабиякими інтелектуальними здібностями, ідеальною пам’яттю. Ці люди здатні приймати нестандартні рішення, послідовні і вкрай вимогливі до себе.

Покровитель

За астрологічним гороскопом Козерогам протегує планета Сатурн. Свою назву планета отримала на честь давньоримського Бога, синами якого був Юпітер, Нептун і Плутон. Оповіді і легенди донесли зображення цього божества у вигляді похмурого старця, який тримає в руках косу. Незавидна доля скинутого і кастрованого ним власного батька. У страху за своє життя Сатурн він волів не мати більше спадкоємців.

Сатурн вважається другою за величиною планетою Сонячної системи після Юпітера. По віддаленості від Сонця він займає шосте місце і обходить його за 29,5 років. Відрізняється високою швидкістю обертання, доба на Сатурні тривають 10 годин 14 хвилин. Сатурн відрізняється жовтуватим відтінком і оперізують кільцями, імовірно складаються з газів і льоду.

Планета Сатурн уособлює чіткі межі свідомості, самодисципліну і наполегливість. Під її впливом формується цілеспрямований характер, внутрішній потенціал, сила, яка змушує людину слідувати своїм чітко сформованим цілям, не відступаючи ні на крок від своїх планів.

Під управлінням планети знаходяться позитивні і негативні емоції, психологічні кризи, різкі зміни та періоди стабільності. Сатурн – великий управитель людських доль. Посилаючи випробування, часом жорстокі, він щедро нагороджує тих, хто з честю і гідністю виходить з життєвих негараздів.

Народжених під знаком Сатурна планета наділяє неабиякими інтелектуальними здібностями, ідеальною пам’яттю. Ці люди здатні приймати нестандартні рішення, послідовні і вкрай вимогливі до себе.

Потрапляючи під негативний вплив Сатурна, представники Козерогів перетворюються в розважливих, холодних, песимістично налаштованих людей. Вони стають вкрай підозрілі, патологічно недовірливі, ревностны, безжальні, скупі, втрачають здатність довіряти людям.

Характер по даті народження

Сузір’я знаків зодіаку значною мірою визначають долю, таланти, навички і схильності людини. Але узагальнений опис не може скласти повний портрет особистості, нюанси його характеру. Часом позначається не тільки заступництво планети, стихія, величезне значення має і дата народження.

Дивіться також:  Камінь Козерога (17 фото): який дорогоцінний талісман підходить для жінок і чоловіків цього знака зодіаку, дати народження та гороскопом

До знаку Козерога відносяться люди, народжені з 22 грудня по 20 січня. У цей період Місяць і Сонце знаходяться у взаємодії, визначаючи життєві тенденції, світогляд, ставлення до життя, любові, соціальним статусом і кар’єрі. Кожній декаді народження цього періоду відповідають свої індивідуальні якості, достоїнства і недоліки.

З 22 грудня по 1 січня. Це період появи на світ цілеспрямованих, талановитих, високоінтелектуальних людей. Вони практичні, амбітні, не піддаються впливу оточуючих, дивляться на світ відкритою душею, не допускають слабоволия, наділені рідкісними діловими якостями, інтуїцією. Це дозволяє їм відчувати наближення небезпеки і реагувати на ситуацію завчасно.

Навіть у важкі моменти життя вони здатні взяти себе в руки і зберігати королівське спокій і роблять це таким чином, що близькі не здогадуються, які страждання приносять їм події, що відбуваються.

Планування кожної секунди свого життя є вкрай актуальною темою. Кожен день Козеріг починає і закінчує оцінюванням своїх дій, рішень, подій. Труднощі на роботі, в особистому житті – не привід залишитися без грунту під ногами, сумувати, вередувати. Це всього лише спосіб довести свої організаційні здібності.

Козероги далекоглядні, проникливі, у них можливо прояв екстрасенсорних здібностей. При цьому воліють займатися більш точними напрямками: астрологією, нумерологією.

Люди цього знаку володіють переконаною життєвою позицією, терплячі, цінують дружбу і близьке спілкування. Дуже повільно, поступово йдуть до своїх цілей, роблять кар’єру або створюють бізнес. Але все, чого торкається рука Козерога, стає міцним монолітним спорудою, що стоїть на століття.

У цих людей практично не буває провалів у житті і на роботі. Аналітичний розум, передбачливість і вроджена обережність дозволяють їм контролювати всі події, що відбуваються. Але в тих рідкісних випадках, коли Козероги стають жертвою зради або обставин, що склалися, вони губляться як діти, не в силах протистояти перипетіям долі. У цей момент їм вкрай необхідно надійне плече і підтримка.

В близьких відносинах безкомпромісні, вимагають від партнера пильної уваги, захоплення і повного підпорядкування. За інших обставин союз просто перестає існувати. Вирішальне слово при розставанні завжди залишається за Козерогом. Представники цього знака щиро переконані, що в парі один любить, а інший дозволяє себе любити. Створити міцну пару з цим знаком можуть тільки щиро віддані і закохані люди.

Козероги обирають професію, пов’язану з аналітичними розробками, бізнес-плануванням, програмним забезпеченням. Це чудові математики, фізики, інженери, політичні та військові діячі.

Найбільш вдається їм методична робота, в якій можна досягти максимального результату в короткі терміни. Це гідні справедливі керівники. Лояльні і терплячі до починенным, але тільки в тому випадку, якщо останні беззаперечно виконують всі вказівки, не дерзят, не висловлюють протилежної думки.

З народження цей знак наділений відмінним здоров’ям і чудовою фізичною формою. З віком упереджене ставлення до життя і оточення може позначитися на психологічному стані. Своєчасно вжиті заходи, перегляд особистих пріоритетів і підтримка можуть запобігти в нього психоневрологічні розлади.

Козероги – рідкісний знак, який не потребує сторонніх порад. Але йому варто навчитися стійко сприймати життєві труднощі, не пасувати перед катастрофами і провалами, навчитися стримувати свої емоції, роздратування і приймати близьких людей такими, як вони є. Важливо не допускати подій, які можуть спровокувати нервові зриви, істерики та паніку і постаратися знайти гармонію між внутрішнім і зовнішнім світом.

З 2 по 10 січня. У період другої декади панування Козерога народжуються ділові відповідальні люди. Це фінансові генії, здатні створити біля себе коло вірних однодумців і просувати потенційні ідеї. Володіють унікальною здатністю долати життєві труднощі і ставити перед собою реально досяжні цілі.

Ці люди славляться улюбленцями фортуни. Щастя, удача супроводжують їх до глибокої старості. Деколи занадто виражена емоційна стійкість може межувати з бесчувственностью. Народжені в другій декаді зодіакального знаку Козерога можуть вибратися з найбільш складних і заплутаних ситуацій.

Найчастіше така поведінка служить причиною формування вираженого самолюбства і зарозумілості. Занадто сильна любов до матеріальних цінностей перетворює представників цього знака у трудоголіків. Саме це може стати причиною психоемоційних зривів і самотності в старості.

Це товариські і цікаві співрозмовники, які люблять бути в центрі уваги. Вони привертають увагу оточуючих рідкісним почуттям гумору, різнобічними інтересами, позитивні, ніколи не показують невдоволення. Краще поганий мир гарної війни. Намагаються уникати негативно налаштованих людей, ігнорують нетактовність, злостность і уїдливість в свою сторону.

Як глава сім’ї Козеріг дуже вимогливий. Але ніколи не йде на відкритий конфлікт, прагне піти від істинної причини сварки. Здатний завуалювати будь-яку причину конфлікту і піднести її як легке непорозуміння. Козерогам необхідно навчитися розслаблятися, отримувати задоволення від маленьких радощів життя і не нехтувати власними бажаннями.

З 10 по 20 січня. Люди, народжені в третій декаді, є невиправними мрійниками. Вони намагаються відсторонитися від реальності, створюючи свій фантазійний світ. Але це не позбавляє їх здатності рішуче діяти в складних ситуаціях, наполегливо долати труднощі.

Дивіться також:  Козеріг-Дракон (16 фото): характеристика жінки, сумісність і гороскоп

Це унікальні стратеги і аналітики, які вміють зважувати всі «за і проти» і тільки потім приймати рішення. Вони енергійні, активні та дуже працьовиті за умови, що можна втілити власні мрії в дійсність.

Козероги наділені рідкісною здатністю визначати потенційно успішні проекти, навіть якщо на перший погляд вони нездійсненні. Є генераторами ідей, за які самі воліють нести відповідальність. Уроджена проникливість і далекоглядність дозволяють завчасно розрахувати можливі фінансові труднощі, проблеми з персоналом.

Якщо умови бізнесу вимагають компромісів, то Козероги можуть поступатися своїми переконаннями, вміло стримуючи власну зацікавленість. Сприятливий розвиток бізнесу, міцне довірче співробітництво важать для них більше, ніж задоволення власного его.

Представники цього знаку володіють іскрометним почуттям гумору, розвиненим інтелектом, ніколи не зупиняються на досягнутому. Часто ставлять свої особисті інтереси нижче кар’єри, роботи та розвитку бізнесу. Приймаючи рішення, не керуються емоціями, намагаються розраховувати кожен крок, використовувати логіку. Завдяки працьовитості здатні добиватися успіху в будь-якій сфері діяльності.

Представники Козерогів третьої декади розмежовують роботу і особисте життя. Це справжні хранителі сімейних устоїв і традицій. Цінують справжню дружбу, здатні зберігати близькі відносини до глибокої старості. Важко переживають сварки і розриви стосунків. Часто емоційна нестриманість Козерогів служить причиною сімейних негараздів, недомовок, безпричинних розставань.

Часто ідеалізують своєї коханої людини, а при перших негараздах розчаровуються у ньому. При виборі партнера віддають перевагу врівноваженим, спокійним, розсудливим натурам. Недовіра і контроль сприймають як приниження власної гідності.

Спокій і емоційне рівновагу – головна складова життя, народжених в третій декаді. Відсутність стійкої життєвої позиції, дисбаланс між зовнішнім і внутрішнім світом, часті нервові зриви можуть нанести невиправний шкоди психіці Козерогів. Для того щоб гармоніювати з оточуючими, їм необхідно навчитися поступатися своїми переконаннями.

Сумісність

Відносини Козерогів до особистого життя кардинально відрізняються від всіх представників зодіакального кола. В юні роки їх не приваблюють любовні ігри. Чоловіки-Козероги не вважаються відомими ловеласами, а більше часу приділяють розвитку, освіті та кар’єрі. Внутрішні страхи втрати і позбавлення, боязнь звикнути до людини й віру в кохання, не дозволяють їм заводити довгі пристрасні романи. Часто відносини мають короткочасний характер і закінчуються з «легкої руки» Козерогів.

Вони ніколи не показують справжні почуття. Деколи складається враження, що представники цього знака не вміють любити. З цим пов’язані часті зради в сімейному житті. Справи сердечні, близькість, почуття, вони з успіхом компенсують жадобою влади, соціальним статусом і матеріальним благополуччям. До вибору партнера ставляться надто упереджено. Визначившись з обранцем, з пропозицією руки і серця не затягують. Намагаються окільцювати «обраного» ще до того, як той розгледить справжнє ставлення Козерога до любові та до сімейних цінностей.

Чоловіки

Чоловіки-Козероги не славляться великими ловеласами. Спокусник і серцеїд – не ті поняття, які підійдуть для чоловіка цього знаку. Більше того, вони намагаються уникати короткочасних, ні до чого не зобов’язують романи. Це класичні холостяки, спраглі відкритих, стабільних відносин з рівним собі партнером.

Найчастіше вони віддають перевагу колегам по роботі, людей з кола своїх інтересів. Їм потрібна жінка, яка зможе забезпечити просування по службі, допоможе зробити кар’єру, створить умови для особистісного зростання і затишний побут. Як правило, це навчені досвідом жінки, старші за віком.

Жінки

Необхідно відзначити, що жінки Козероги зовсім по-іншому ставляться до любові і сімейного життя. Їх внутрішній світ стає обділеним, якщо в житті немає емоційних зізнань. Любовні пристрасті, щасливі хвилини, зустрічі при Місяці, облаштування сімейного гніздечка – невід’ємна частина її життя. Вона здатна вміло спокусити будь-якого чоловіка. Причому господинею долі стає непомітно для партнера, приховуючи розважливі і прагматичні риси характеру.

Вона прекрасно розуміє, наскільки важко їй буде знайти собі гідну пару. І пред’являючи занадто великі вимоги до партнера, ризикує залишитися при своїх власних інтересах. Часом справляє враження тихої, боязкою мишки, яка шукає турботи, тепла і розуміння. Але це все заздалегідь продумана поведінка, яке створює необхідну їй сімейну атмосферу. Навіть сильні емоції до людини не здатні приглушити її розум і тверезий підхід до обставин.

Найчастіше віддають перевагу чоловікам набагато молодше себе. Їх відносини, швидше, нагадують партнерські, ніж близькі, споріднені. В силу свого характеру, вимогливості, бажання зробити кар’єру, досягти популярності, медійності, вони забувають про тихе сімейне щастя. Для жінки Козерога чоловік – швидше підтвердження благополучного соціального положення, відбулася житті.

За знаками зодіаку

На темперамент людини впливає виховання, сімейні цінності, освіта, близьке оточення, але крім цього, безпосередній вплив на характер надають планети, зірки і стихії.

Взаємовідношення цих факторів має безпосереднє відношення на сумісність гороскопів.

  • Союз з Овном не можна назвати гармонійним. Обидва партнера самодостатні особистості, з добре розвиненим інтелектом і діловою хваткою. Такі відносини завжди будуть побудовані на конкуренції і здоровому суперництві.

  • З Тельцем можуть виникнути довірчі відносини. Однакові погляди на фінансові цінності, економію, кар’єру і сім’ю допоможуть створити рівний сприятливий союз.
Дивіться також:  Жінка Козеріг-Тигр (13 фото): характеристика народженої в рік Тигра жінки, гороскоп дівчини і її сумісність з іншими знаками

  • У відношенні з Близнюками можуть виникнути значні труднощі. Козероги не сприймають недбалості та безвідповідальності подвійного знака. У них дуже різне ставлення до життєвих цінностей, обов’язків, пріоритетам і способу життя.

  • Неоднозначні відносини можуть сформуватися з Раками. Якщо люди пов’язані професійними інтересами, то між ними може виникнути взаємне тяжіння. За інших обставин можливо непорозуміння і повне неприйняття один одного.

  • У відносинах з Левом союз буде вкрай несприятливим. Характерна кішка не сприймає зарозумілості і консерватизму, тому не побоїться висловити свою негативну думку, чим завдасть незгладиму біль по самолюбству Козерога, від якої він буде довго і болісно відходити.

  • У відносинах з Дівою Козерога чекає прекрасний гармонійний союз, повний любові, відданості і взаєморозуміння. Цей знак підходить йому як ніхто інший. Педантичне ставлення до дрібниць, чистоті, економії, однакові погляди на життєві цінності, відповідальність роблять їх спілкування комфортним і гармонійним.

У спілкуванні з Вагами чекає повна несумісність. Вічно сумніваються, марнотратні Ваги дратують спокійного і врівноваженого Козерога. Тут виникають сумніви не лише по відношенню до грошей, але і до життєвим пріоритетам, поведінки в суспільстві.

  • Союз зі Скорпіоном побудований на взаєморозуміння. В основі відносин лежить турбота, стабільність, взаємодопомога і довіру. Це один з кращих партнерів в зодіакальному колі за переконаннями та сімейним цінностям.

  • Довіри і взаєморозуміння в любовному союзі зі Стрільцем досягти не вдасться. Але як ділові партнери вони зможуть добитися значних успіхів, заміняти одне одного на будь-якому етапі роботи, підтримувати, спільно контролювати проекти.
  • Відносини в парі Козерогів приречені на провал. У такому спілкуванні домінує бажання опинитися вище свого партнера. Будь-які досягнення коханої людини сприймаються ревно і можуть провокувати сварки.

  • Романтична натура Водолія сприймає Козерога в світлі «рожевих окулярів». Безмежну довіру партнера може стати причиною брехні і частих зрад. А покладаю дуже великі надії на Козерога, може постраждати тонка душевна організація Водолія.

  • У союзі з Рибами чекає стовідсоткова сумісність, в якій відповідальність на розвитку відносин візьме на себе Козеріг. А Риби будуть жити відчуття повного комфорту, достатку і турботи.

Відомі особистості

До суспільного визнання Козероги йдуть повільно, але наполегливо і завжди досягають поставлених цілей.

Серед знаменитих представників цього знака є світові знаменитості.

  • Відомих театральний діяч, викладач, наставник, неординарна особистість Костянтин Станіславський (5 січня).
  • Ісаак Дунаєвський (народився 18 січня) талановитий радянський композитор, визнаний народний артист.
  • Карлос Кастанеда (25 грудня) – відомий письменник-містик, езотерик, етнограф, дослідник.
  • Семен Фарада (31 грудня) – народний артист Росії, обдарована особистість, актор театру і кіно.
  • Мел Гібсон (3 січня) – американський режисер, відомий актор, продюсер, різнопланова особистість, неординарна людина.
  • Андрій Малахов (11 січня) – яскравий представник світу журналістики, талановитий ведучий, шоумен.
  • Костянтин Хабенський (11 січня) – заслужений артист, знаменитий актор, талановитий режисер, який володіє рідкісною харизмою.
  • Марлен Дітріх (27 грудня) – німецька актриса, неординарна особистість, що володіє рідкісним голосом.
  • Тамара Гвердцителі (18 січня) – народна артистка Грузії, композитор, співачка, актриса.


Цікаві факти

Кожен з знаків зодіаку володіє своїми індивідуальними, характерними лише для них особливостями. Це відрізняє їх від інших представників зодіакального кола. Козерогів відрізняють рідкісні якості. Вони, подібно до детектора брехні, визначають навіть саму, здавалося, нешкідливу брехню.

Цей знак Зодіаку вважається рідкісним впертістю. Але якщо Козерогові піднести достовірні факти, надійні докази, то він здатний змінити свою точку зору на користь здорового глузду.

Незважаючи на зовнішній спокій і впевненість це дуже ранимі і недовірливі люди. Не один місяць вони здатні зберігати в пам’яті різко кинуту фразу і прокручують кожну хвилину сімейної сварки.

Це великі експериментатори, насамперед над своєю зовнішністю. Козеріг завжди бездоганно виглядає, за будь-яких обставин. Любить міняти зачіску, колір волосся, стиль в одязі. Крім цього, Козероги здатні кулінари, чудово готують, створюють нові незвичайні рецепти, люблять експериментувати зі смаками і технологіями.

Козероги володіють рідкісною чутливістю, здатні передбачати прийдешні події. Володіють даром ясновидіння і можуть спілкуватися з потойбічним світом. Якщо своє життя пов’язують з світом містики, то здатні домогтися видатних успіхів.

Незважаючи на свою працездатність це великі ледарі. Вони не упустять можливості провести день-другий біля телевізора, поніжитися вранці в ліжку.

      Для того щоб Козероги розвивалися як особистість і добивалися бажаного, їм необхідно долати значні труднощі. Тільки при таких умовах прокидається бажання працювати, діяти, творити. Домігшись успіху, можуть перетворюватися на «лінивців», спочивають на лаврах своїх досягнень.

      Початок нового проекту для Козерога – це завжди важке емоційне випробування, якому передують ретельні розрахунки, прискіпливі перевірки, займають не один день.

      Представникам цього знаку зодіаку любите яскраві визнання в любові, але це найбільш відповідальні чоловіки і батьки. Вони дуже люблять своїх дітей, стають для них друзями, порадниками і духовними наставниками на все життя.

      Загальна характеристика знака Зодіаку Козеріг у відео нижче.