Ковпачки для педикюру (15 фото): вибираємо пісочний шліфувальні продукти Lucas

Що таке ковпачки для педикюру і для чого вони потрібні? Які існують види подібних виробів? Вибираємо пісочний шліфувальні продукти Lucas. Які їх особливості і характеристики? Поради по роботі з ковпачками.

Однією з провідних фірм з виробництва різних шліфувальних ковпачків є німецька фірма Lucas. Її вироби відрізняються підвищеною якістю, а також тривалим терміном експлуатації. Ця фірма виробляє товари вже більше 80 років, пропонуючи щоразу інноваційні рішення. Наслідком багаторічного досвіду є дуже зручні у використанні інструменти, які повністю відповідають потребам «нейл» -майстрів.

В процесі виробництва таких насадок застосовується тільки сировину преміум-якості.

Результатом серйозних розробок стала нова серія наконечників – THERMO. У процесі роботи така насадка змінює колір, попереджаючи про небезпеку перегріву. Подібна технологія передбачає 2 рівня попередження про загрозу перегрівання шкірного покриву, в результаті чого фахівець зможе відразу ж зреагувати, зменшуючи тиск або зробивши невелику паузу в роботі. Завдяки цьому при обробці не відчувається дискомфорт, свербіж відсутній і больові відчуття. Мінімізується ризик опіку в разі перегрівання дерми.

До основних переваг шліфувальних ковпачків Lucas відносять:

 • омертвілі частинки шкірного покриву видаляються більш швидко і обережно;
 • досить мінімально прикладеної сили, щоб домогтися очікуваного ефекту;
 • менш травматичні – не заподіюють шкоди здоровій дермі;
 • відсутній ефект налипання знятих часток шкірного покриву на пісочний ковпачок для педикюру, завдяки чому з насадкою легше працювати;
 • наконечники щільно прилягають до власників – немає ризику, що вони «злетять» в процесі використання, при цьому вони легко знімаються і замінюються.

Основні види

В залежності від форми насадки виділяють такі її види:

 • напівсферичні – відрізняються округленим наконечником;
 • циліндричні – володіють більш витягнутою формою;
 • конічні – характеризуються завуженим кінцем.

Виробляють пісочний наконечники для педикюру за аналогічним принципом, що і наждачний папір: на основу з текстилю накладається абразивний шар напилення.


Напівсферичний

Циліндричний

Конічний

Дивіться також:  Засоби для педикюру (25 фото): що таке кератолик? Косметика від Gehwol для видалення огрубілої шкіри з пят, особливості кошти «Нанопятки» від Clearance

Відрізняються такі наконечники і за розмірами:

 • великі (їх діаметр 11-16 мм), вони використовуються для того, щоб обробляти великі і рівні поверхні, без вигинів і нерівностей;
 • середні (діаметр становить 10 мм), застосовуються для шліфування дерми стоп і подушечок пальчиків;
 • дрібні (діаметр 5-7 мм), потрібні, щоб відшліфувати невеликі області шкірного покриву, наприклад, поверхня пальчиків, або видалити маленьку мозоль.

   В залежності від зернистості шліфувальні насадки також різняться.

  • 60 Грит – велика ступінь абразивності. Застосовуються, щоб зняти товстий шар омертвілої шкіри і позбутися тріщин.
  • 80 Грит – велика абразивність. Допомагають позбутися натоптишів, грубих мозолів.
  • 150 Грит – середня абразивність. Використовуються, щоб обробляти не надто загрубевшую поверхню стоп, а також подушечки пальчиків.
  • 208 або 320 Грит – мінімальна абразивність. Потрібні, щоб остаточно відполірувати дерму і нігтьову пластину.

  • 60 Грит

   80 Грит

   150 Грит

   Рекомендації по коректному використанню

   Зверніть увагу: якщо ви звертаєтеся в салон краси для проведення апаратного педикюру, тоді пісочний ковпачки для процедури повинні використовуватися лише один раз. Тобто майстер при вас відкриває нову упаковку з ковпачком, а після того, як процедура буде закінчена, він викидає його. При цьому процедура обробки стоп повинна відбуватися по сухій шкірі.

   Цей елемент не може використовуватися кілька разів, оскільки його не можна продезінфікувати або простерилізувати: стикаючись з водою, абразивне напилення обсипається.

   Повторне використання шліфувальних ковпачків, які вже застосовувалися для обробки стоп іншого клієнта, небезпечно, оскільки на поверхні цього виробу будуть залишатися частинки шкіри, а це сприятливий ґрунт для розростання різноманітних бактерій.

   Якщо ви застосовуєте шліфувальні ковпачки, щоб зробити собі педикюр в домашніх умовах, тоді їх можна використовувати до того моменту, поки присутній абразивний шар.

    Процедура оброблення стоп виглядає наступним чином:

    • омертвілий шкірний покрив потрібно зняти, використовуючи ковпачок для педикюру з зернистістю в межах від 60 до 80, при цьому така деталь повинна бути великого діаметру;
    • далі потрібно відшліфувати стопи, п’ятки і пальчики виробом, який має середню зернистістю – 150;
    • на завершальному етапі в хід йде наконечник з самою дрібною зернистістю – 320.
    Дивіться також:  «Рідке лезо» для педикюру (29 фото): активний гель Faberlic з кератолитиками і фруктовими кислотами, як користуватися засобом

    Зупиняючи свій вибір на тому або іншому варіанті комплектуючих для апаратного педикюру, звертайте увагу, в якому стані знаходиться ваша дерма, а також технічно параметри цього приладу, оскільки не всі насадки можуть поєднуватися з певною моделлю пристрою для проведення педикюру.

    Наступного відео ви наочно можете побачити процес апаратного педикюру стопи.