Корекція татуажу брів (24 фото): що це таке, через скільки потрібно робити, який час необхідно для заживання

Багатьох дам цікавить питання: корекція татуажу брів, що це таке? Через скільки потрібно робити корекцію брів? Який час необхідно для загоєння перманентного макіяжу?

Перед відвідуванням салону у багатьох дівчат виникають питання з приводу проведення процедури тату-макіяжу, його стійкості, хворобливості. Щоб відповісти на ці запитання, з’ясуємо, що являє собою татуаж брів. Насамперед, слід відзначити, що проводиться перманентний макіяж тільки в салоні, зробити процедуру вдома немає можливості. У процесі роботи використовують особливу фарбувальну суміш. Робота полягає в наступному:

 • майстер вводить суміш неглибоко під шкіру на глибину не більше 0,8 мм;
 • глибина введення фарби визначається майстром з урахуванням індивідуальних особливостей шкірного покриву клієнтки.

При нанесенні перманентного макіяжу фарбувальна суміш проникає неглибоко в шкірні покриви, тому через деякий час відбувається її поступове вимивання і знебарвлення.

Фарба може триматися на бровах від 1,5 до 3 років. Терміни можуть бути різними, враховуючи індивідуальні особливості шкіри, тип фарбувальної суміші.

До того ж стійкість фарби буде нижчою, якщо клієнтка буде часто відвідувати басейн, плавати в солоній воді, засмагати на сонці, відвідувати солярій.

Перед проведенням процедури в салоні майстер повинен розповісти, як доглядати за бровами після неї, через який період відпадуть скоринки, ніж обробляти ранки. Досвідчений майстер повинен також пояснити, що приблизно через місяць після проведення процедури, необхідно провести корекцію, і для чого вона потрібна.

При нанесенні татуажу майстер з’ясовує, коли клієнтові зручно записатися на прийом для проведення корекції. Бажано проводити процедуру саме у цього майстра, який знає особливості вашої шкіри, склад фарби. До того ж салон зазвичай надає знижку на проведення повторної процедури в салоні.

Коли необхідна?

Через місяць клієнт повинен прийти на корекцію, під час якої майстер оцінює результат. До цього часу закінчується етап загоєння, кірочки відпадають, і колір пігменту вже можна оцінити повністю.

Бажано робити татуаж брів в салоні, який має хорошу репутацію. Можливо, це обійдеться трохи дорожче, але клієнт не буде розчарований результатом проведеної роботи.

Нерідко клієнтки, намагаючись заощадити або за браком часу і бажання, не відвідують майстра для проведення корекції, але без цього ніхто не зможе дати гарантії, як довго буде триматися татуаж, буде рівним і чітким його контур.


Похибки під час проведення процедури можуть виникнути як у майстра-початківця, так і у професіонала, адже їх важко передбачити під час першої процедури. Після повного загоєння ранок і видалення кірочок, необхідно прийти в салон для консультації і проведення корекції.

Дивіться також:  Як правильно фарбувати брови олівцем? 54 фото Як намалювати ідеально рівно в домашніх умовах

Повторне відвідування майстра необхідно з кількох причин.

 • Для внесення поправок і вирівнювання малюнка.
 • Після відпадання кірочок на деяких ділянки фарба може взятися гірше, ніж необхідно, тому можливі прогалини. Майстер виправляє ці недоліки, додає кольору і яскравості бровам.
 • Для збільшення площі або для корекції форми, вигину або контуру. Через місяць після татуажу клієнти не завжди задоволені отриманим результатом і просять трохи підправити брови.
 • Відвідування майстра необхідно, якщо в процесі роботи з’явилася сильна набряклість, що призвело до асиметрії. Майстер повинен виправити недоліки і зробити брови симетричними.

Багато клієнток не хочуть проводити коригування з-за того, що вважають цю процедуру болючою. Звичайно, при нанесенні татуажу в перший раз біль може бути досить відчутною, але при повторному нанесенні змін процедура проводиться під місцевою анестезією, і відчуття не будуть настільки неприємними.

За бажанням клієнтки під час проведення повторної процедури майстер може:

 • змінити контур і зробити його трохи блідіше або, навпаки, зробити більш яскравим;
 • змінити форму брів;
 • змінити тон забарвлення.

Іноді виникають ситуації, при яких клієнтки залишаються незадоволеними результатом, і вже через тиждень приходять в салон для виправлення тону або форми брів. Робити цього не варто, так як остаточно колір може проявитися через 2-3 тижні. До того ж шкіра ще остаточно не поджила, і проводити корекцію поки неможливо.


Кожна людина має свої особливості, тому терміни проведення корекції можуть бути різними. Нерідко у жінок барвний пігмент може змінити колір і отцвечивать неприродними відтінками. Всі ці недоліки зможе виправити майстер татуажу під час корекції.

Техніка виконання

Перед проведенням татуажу брів важливо ознайомитися з усіма нюансами. Дізнатися у майстра, скільки буде триматися фарба, як доглядати за бровами після процедури, коли необхідна буде їх коригування.

Насамперед, майстер може порадити вибрати більш відповідний час для проведення даної процедури. Робити татуаж брів краще восени, коли на вулиці вже немає сильного сонячного світла. В той же час не варто затягувати процедуру до морозів, так як морозний вітер може дратувати запалені ділянки шкіри.

Тим, хто зважиться на проведення татуажу брів, потрібно знати, що майстер буде працювати з одним клієнтом тривалий час, нерідко сеанс може тривати до трьох годин.

Дану процедуру можна розділити на такі етапи:

 • ознайомлення з процедурою, при якій майстер озвучує, що собою являє татуаж, обговорює, як доглядати за бровами будинку, вибирає слушний час для проведення корекції;
 • на даному етапі майстер підбирає для клієнтки найбільш підходящий варіант, вибирається форма брів, їх колір і тон;
 • далі проводиться місцева анестезія;
 • після того як подіяла анестезія, майстер починає безпосередньо роботу.
Дивіться також:  Корекція брів (123 фото): що це таке, фарбування і коригування в домашніх умовах, форми після проведення процедури

Через місяць після першої процедури майстер проводить корекцію для виправлення недоліків. Навіть якщо недоліків немає, і немає необхідності виправляти форму чи міняти контур брів, майстер може додати фарби, щоб надати бровам більшої виразності, зробити їх більш помітними.


Час проведення корекції буде залежати від того, наскільки вдало була зроблена перша процедура. У тому випадку, якщо майстру потрібно підправити лише деякі деталі, процедура може зайняти 30 хвилин. Але якщо необхідно змінити тон, тоді доведеться витратити більше часу. Через рік яскравість введеного пігменту буде зменшуватися, тому важливо вчасно відвідати майстра і зробити оновлення.

Процедура перманентного макіяжу стала останнім часом дуже популярною. В салон приходять клієнтки різних віків і роблять татуаж брів, що дозволяє їм завжди виглядати на належному рівні як вдома, так і на роботі або відпочинку.

У різних людей перманентний макіяж може триматися по-різному, в одних він буде триматися близько року, а в деяких може зберегтися і на 10 років. При необхідності видалити перманентний макіяж цю процедуру проводять, використовуючи лазер. Для повного видалення тату-макіяжу, необхідно провести 5-6 процедур.


Догляд

Після проведення татуажу брів важливо знати, як за ними доглядати, щоб процес загоєння був менш травматичним. У перші дні після процедури на шкірі буде з’являтися сукровиця, яку змивають за допомогою дитячого мила. На умытое особа прикладають суху серветку і акуратно притискають до брів, щоб вбралася вода. Після підсушування шкіри на брови наносять крем для їх швидкого загоєння.

Через кілька днів сукровиця перестане виступати, і на бровах почнуть утворюватися кірочки, які не можна здирати.

Якщо скоринки будуть здерті раніше покладеного терміну, це може призвести до того, що фарбування буде нерівномірним. До того ж при сдирании кірочок ранку може потрапити бруд і почнеться нагноєння.

Для зняття запалення і зменшення набряклості треба наносити на болючі місця крем «Бепантен», «Солкосерил» або «Пантенол», завдяки їх властивостям загоєння проходить швидше. Для пом’якшення шкіри на запалених ділянках потрібно наносити масло мигдалю, персика або кунжутне масло. У перші дні після проведення перманентного татуажу брови виглядають набряклими, внаслідок чого форма і розмір їх можуть спотворитися.

Дивіться також:  Тонкі брови (45 фото): як виправити і зробити красивими з допомогою олівця, яким дівчатам йдуть

Через місяць брови гояться, і приходить час відвідати салон для проведення корекції. Загоєні брови також вимагають додаткового догляду.

Догляд за бровами необхідний не тільки після проведення перманентного макіяжу, але і після корекції, що дозволяє виправити похибки першої процедури.

Після відвідування салону необхідно змастити область брів кремом кшталт «Рятувальника» або Boro Plus, також можна нанести «Траумель С». Після появи кірочок їх не можна чіпати, щоб не занести в ранку інфекцію, потрібно почекати, поки вони відпадуть самостійно. Бажано не терти брови руками, не мочити їх без потреби.

Щоб результат після проведення процедури порадував, необхідний тривалий термін для догляду за бровами. Зазвичай брови після корекції гояться 2 або 3 тижні.


Під час їх загоєння не слід:

 • проводити тренування в тренажерному залі;
 • відвідувати сауну, лазню або басейн, купатися у водоймах;
 • перебувати під відкритим сонцем, засмагати в солярії;
 • використовувати декоративну косметику для вмивання у вигляді скрабів або пілінгів;
 • шкіру в районі брів краще не мочити і не терти руками.

Під час вмивання краще протирати обличчя вологими не спиртовими серветками, а не вмиватися водою. У перші дні, поки не спав набряк, брови обробляють розчином хлоргексидину, роблять таку процедуру через кожні 4 години. У цей період рекомендують приймати препарати проти герпесу, щоб виключити його поява з-за зниження імунітету.


Щоб уникнути інфекції слід протирати шкіру біля брів лосьйонами або тоніком, що не містять спирт.

   Важливо уникати механічних впливів на запалену ділянку, також слід перешкоджати потраплянню на область тату ультрафіолету.

   Через місяць після проведення процедури:

   • почати вищипувати відросло волоски, що з’явилися за межами ділянки;
   • підстригати довгі волоски;
   • підфарбовувати брови;
   • використовувати сонцезахисний крем в спеку і наносити вітамінізований крем в холодну пору року;
   • проводити корекцію в салоні.

   Головною умовою проведення перманентного макіяжу та його коригування є проведення його у перевірених фахівців, які проведуть роботу з виконанням всіх правил.   Ще більше інформації про те, як заживає татуаж брів, дивіться у відео нижче.