Кораловий педикюр (22 фото): дизайн нігтів коралового кольору зі стразами

Ідеї цікавого оформлення коралового педикюру. Який дизайн нігтів даного кольору зі стразами можна зробити? Як красиво зробити педикюр з матовим покриттям? Які цікаві варіанти оформлення нігтів існують?

В даний час дизайнери можуть запропонувати чималу кількість різних оформлень такого педикюру.

Найпопулярніші:

  • кораловий педикюр зі стразами;
  • педикюр коралового кольору зі стрічкою;
  • кораловий педикюр з малюнком.


Зі стразами

Багато дизайнерів радять робити педикюр такої забарвлення саме зі стразами. Для цього спочатку покривають всі нігтьові пластини яскравим кораловим лаком. Потім беруть декоративні прикраси. Можна використовувати однотонні сріблясті стрази. Багато викладають їх лише біля основи кожного з нігтів або навіть просто в нігтя великого пальця. Такий варіант вийде гарним і не дуже перевантаженим зайвими елементами. Також можна взяти тільки великі однотонні стрази і викласти з них смужку посередині нігтьової пластини. Цей варіант теж вважається легким і неперегруженным.


Якщо ви хочете зробити свій педикюр більш помітним і яскравим, то тоді ви можете наклеїти на нігті велике блискуче прикраса, а біля нього викласти більш дрібні різнокольорові камені.

Деякі модниці при оформленні коралового педикюру прикріплюють до нігтьових пластинок ці прикраси в кілька рядів, при цьому вони беруться різних кольорів, щоб зробити педикюр більш оригінальним.


З стрічкою

Деякі майстри нігтьового сервісу при оформленні цього педикюру використовують золотисті або сріблясті тонкі декоративні стрічки. Їх можна нанести в один ряд посередині нігтя або біля його основи. Багато наносять такі блискучі стрічки по діагоналі, по всій довжині нігтів в кілька рядів. Можна також зробити з даного прикраси невеликі малюнки у вигляді геометричних фігур. Так, часто з них акуратно роблять трикутник або ромб.

Дивіться також:  Чорний педикюр (67 фото): ідеї дизайну з додаванням жовтого або бежевого лаку зі стразами і блискітками під босоніжки


З малюнком

Деякі дизайнери покривають всі нігті лаком коралової забарвлення, а потім роблять на одній з пластин невеликий малюнок. Найчастіше зображують невеликий схематичний квітка, який зможе намалювати навіть непрофесіонал. Для такого рисунка рекомендується брати білий, кремовий або жовтий колір глянсового лаку.

Деякі просто малюють на декількох нігтях зображення у вигляді дрібного гороху. В цьому випадку також слід використовувати менш помітні кольори. На нігтях даного кольору можна намалювати маленькі прості зображення у вигляді сердець. В цьому випадку можна використовувати практично будь-яке забарвлення декоративного лаку. Даний варіант оформлення виглядає акуратно і елегантно.


Цікаві ідеї

Нерідко модниці роблять з кораловим лаком френч. При цьому основну частину нігтів покривають цим яскравим кольором, а решту роблять з іншого забарвленням. Для цього деякі дизайнери радять використовувати темні кольори (темно-синій, чорний, коричневий), але можна і світлі. У такому випадку ваш педикюр вийде максимально помітним і насиченим. Часто жінки вибирають подібний кораловий френч разом зі стразами. Причому в даному випадку приклеювати їх можна практично в будь-якому порядку.

Але краще використовувати прикраси одного-двох кольорів. Інакше педикюр вийде занадто перевантаженим і безглуздим.


Нерідко кораловий педикюр оформляють складними малюнками. Так, на нігті можна нанести зображення у вигляді маленьких декоративних бабок або метеликів. При їх нанесенні часто використовуються дрібні блискучі стрази або тонкі сріблясті стрічки. Подібні малюнки можна викласти і повністю з декоративних блискучих каменів. Деякі дівчата викладають з них невеликі елементи у вигляді маленького банта, корони. Такі варіанти дизайну нігтів будуть виглядати красиво і оригінально на будь-якій модниці.


C матовим покриттям

На нігтях прекрасно виглядатиме кораловий лак матового відтінку. Його можна прикрашати майже будь-якими елементами. Допустимо використовувати велика кількість великих і дрібних страз. Брати можна як однотонні камені, так і різнокольорові. Багато модниці висипають на матове покриття нігтьових пластинок безліч дрібних блискіток сріблястого або золотавого кольору. Причому приклеїти їх можна в будь-якому місці і в будь-якій кількості.

Дивіться також:  Педикюр з золотом (35 фото): золотий дизайн з червоним, чорним або білим лаком під босоніжки

З матовим кораловим покриттям можна зробити і френч. Причому верхню частину нігтів допустимо оформити як таким же матовим лаком, так і іншим глянсовим. Кольори покриттів для цього використовуються будь-які. В даному випадку можна додатково прикрасити нігтьові пластинки декоративним камінням або стрічками, але робити це слід у невеликих кількостях.

На матове покриття такого кольору можна нанести невеликі прості малюнки глянсовим лаком іншого забарвлення. Найчастіше наносять маленькі серця, зірки або просто нескладні геометричні фігури.

Колірну гамму зображення слід підібрати яскраву, щоб педикюр вийшов більш насиченим і красивим.


Саме для матового лаку в коралової колірній гамі чудово підходять великі прикраси, зроблені з покриттями під бронзу або срібло. Як правило, їх приклеюють посередині нігтя великого пальця. Інші пластини можна злегка прикрасити декоративними блискітками.

Можна і просто прикріпити великі камені будь-якого яскравого кольору на самий великий ніготь. Інші нігтьові пластини можна або зовсім не прикрашати, або покрити золотистою стрічкою, дрібними стразами або однотонними блискітками. Даний варіант педикюру буде виглядати ефектно і гармонійно на будь-якій дівчині.

Про те, як зробити педикюр в домашніх умовах, дивіться у наступному відео.