Комплексна чистка обличчя (11 фото): що це таке і що входить в комплекс, відгуки

Комплексна чистка обличчя дозволяє істотно поліпшити здоров’я шкіри. Що це таке і що входить в комплекс процедури? Які відгуки на такий метод догляду за шкірою? Протипоказання.

Чистка особи являє собою комплекс процедур, в який входять видалення закритих комедонов і ороговілих клітин шкіри і очищення пір. Найчастіше така процедура є невід’ємною частиною заходів в боротьбі з висипом вугрів, тому зазвичай вона призначається для людей з жирним типом шкіри, схильним до появи запалень. Однак час від часу будь-яку шкіру, навіть суху, необхідно очищати від накопичених забруднень.

Ефект

В результаті грамотно проведеної чистки колір особи стає помітно більш здоровим, свіжим і сяючим. Поверхня шкіри вирівнюється, нормалізується робота сальних залоз, висипання (якщо вони є) помітно зменшуються, а розширені пори стають менш помітними. Якщо у вас нормальна або суха шкіра без явних проблем, то чистку обличчя необхідно виконувати 1-2 рази в рік, цього буде цілком достатньо для підтримки здорового стану тканин. У разі коли у пацієнта спостерігається серйозна ступінь вугрової хвороби, чистку проводять набагато частіше: 1 раз в 1-2 місяці.

Технологія проведення

Комплексна чистка обличчя передбачає обробку шкірних покривів за допомогою рук і спеціальної ложечки. Її можна робити як в салоні, так і вдома. Однак краще довіряти подібні маніпуляції тільки професіоналам. Адже неправильне поводження з шкірою може призвести до небажаних наслідків: тривалі і сильні набряки, загострення вугрової висипки, порушення роботи сальних залоз.

Розглянемо основні етапи роботи, характерні для комплексного типу чищення шкіри.

  • Підготовка тканин. Перед початком процедури з епідермісу необхідно повністю видалити будь-які косметичні засоби та інші забруднення. А потім продезінфікувати, щоб не допустити появи додаткових запалень. Руки фахівця повинні бути ідеально чистими і сухими, захищеними стерильними одноразовими рукавичками.
Дивіться також:  Чистка обличчя аспірином в домашніх умовах (21 фото): процедура аспіринового пілінгу з ацетилсаліциловою кислотою

  • Зазвичай перед проведенням комплексної чищення шкіру розпарюють кілька хвилин за допомогою спеціального обладнання. Також можна використовувати розігріваючі креми. Це необхідно для того, щоб пори відкрилися, і забруднення виходили швидко і безболісно. У деяких салонах пропускають етап розпарювання.
  • Видалення запалень. За допомогою спеціальної косметологічної ложечки і голки спеціаліст видаляє всі закриті комедони, дозрілі вугри, чорні крапки і т. д. Потім шкіра ще раз ретельно дезінфікується.


  • Нанесення пілінгу. Даний етап також застосовується не завжди. Але з його допомогою можна ефективно видалити омертвілі клітини шкіри. Це дозволить значно поліпшити колір обличчя і здоров’я тканин.

У завершенні процедури наноситься відповідна типу шкіри пацієнта маска. Важливо закрити пори, щоб не допустити запалення, а також максимально посилити регенеруючі функції шкіри після комплексної обробки.


Протипоказання і відгуки

Не варто проводити комплексну чистку обличчя, якщо на шкірних покривах присутній гострий дерматит і герпес. Також краще відкласти процедуру під час вагітності з ускладненнями, періоду лактації, а також при захворюваннях серцево-судинної системи і вірусних зараження різного роду. Крім того, перед процедурою і протягом тижня після неї, можна відвідувати солярій і засмагати на сонці. Це призведе до появи негарних пігментних плям на шкірі.

Також перед чищенням краще не їсти продукти, які можуть спричинити появу алергічної реакції. І відмовитися від походів в лазню і сауну після чищення. По можливості обмежте себе в нанесенні декоративної косметики після чищення хоча б на пару днів.

Процедура чищення особи відома давно, тому жінки і чоловіки вже встигли скласти повноцінне думка про такому методі догляду за шкірою. Хтось вважає комплексну чистку відмінним способом догляду, інші ж проти таких маніпуляцій, оскільки вважають їх занадто грубими. Адже після комплексної механічної обробки з’являються досить сильні набряки і почервоніння, які можуть проходити кілька днів. Однак, якщо ви звернулися до хорошого фахівця з великим досвідом, проблем виникнути не повинно.

Дивіться також:  Вакуумна чистка обличчя (25 фото): що це таке і як зробити в домашніх умовах, апарат для обробки вакуумом, відгуки до і після процедури

Багато пацієнтів, які страждають на вугрову хворобу, зуміли повністю позбутися від проблем за допомогою комплексної чищення. Зрозуміло, на це знадобилося час, але зате результат виявився стійким. Важливо розуміти, що далеко не кожній людині показана така процедура. Тому перед її проведенням обов’язково проконсультуйтеся з досвідченим косметологом.

Як відбувається чистка обличчя з ультразвуком, ви дізнаєтесь із наступного відео.