Комбінований педикюр (14 фото): що це таке і як його робити? Технологія виконання та відмінності від апаратного варіанти

Комбінований педикюр: поняття, особливості, переваги. Що це таке, і як його робити: технологія. Кому підходить такий вид догляду за ступнями і нігтями на ногах?

Комбінований педикюр є об’єднанням ряду послуг, які покликані доглядати за ногами. Основною перевагою проведення такої процедури є можливість врахувати особливості шкірного покрову і нігтів дівчата, внаслідок чого досягається максимальний ефект, який протримається протягом тривалого періоду.

Комбінований педикюр складається з таких процедур:

 • апаратної, яка дозволяє привести пальці ніг в порядок;
 • обрізної, яка дозволяє майстру детально опрацювати окремі ділянки кутикули.

Комплексний підхід забезпечує представниці прекрасної статі ідеальний догляд за нігтями, так і за шкірою ніг і ступень. Крім цього, проведення подібної процедури дозволяє прискорити процес відновлення пошкоджених ділянок шкіри (наприклад, при утворенні натоптишів).

Кому підійде?

Завдяки комбінуванню одночасно апаратного і обрізного педикюру таку процедуру можуть проводити навіть дівчата, які мають дуже чутливою шкірою на ногах. У них з’являються натоптиші, мозолі або пухирі, коли вони переходять з демісезонного взуття на літню або навпаки. Вони не можуть здійснювати тільки обрізний педикюр, оскільки шкіра і так травмована, і її необхідно обережно обробити за допомогою м’яких насадок для проведення апаратної маніпуляції.

У свою чергу, апаратний педикюр не може впоратися з огрубілої або розрослася кутикулою, і тут на виручку приходить обрізний. До того ж, якщо нігтьова пластина тонка, спилювання верхнього шару за допомогою апарату може її сильно травмувати.


Власницям дуже грубої дерми на ступнях не можна проводити розпарювання і обрізний педикюр.

Оскільки в ході такої маніпуляції шкіра сильно розм’якшується і зростає ризик зрізати дуже багато шкіри, в тому числі здоровою. Це призводить до того, що дівчатам дуже боляче наступати на ноги, поки не пройде природний процес регенерації шкірного покриву.

Дивіться також:  Варіанти педикюру (67 фото): який вид процедури краще, опис карбамідного, японського та гігієнічного препаратного варіантів

Комбінований педикюр дозволяє об’єднати переваги обох технік.

Основні переваги

Комбінований педикюр володіє рядом переваг у порівнянні з іншими техніками по догляду за ногами.

 • Жіночим ніжкам надається доглянутий зовнішній вигляд завдяки тому, що видаляється наросла на поверхні нігтика шкіра, таким чином можна впоратися з проблемою врослого нігтів.
 • Нігтики візуально здаються трохи більше, після того як була видалена зайва кутикула.
 • Ви зможете прикрасити свої нігті до невпізнання, задавши їм бажану форму.
 • Огрубілі області шкірного покриву на стопах видаляються в повній мірі.
 • Панночка позбавляється від натоптишів і мозолів.

 • На нігтики можна нанести будь-яке декоративне покриття.
 • Дерма не травмується, оскільки кожну ділянку шкірного покриву опрацьовується з урахуванням особливостей кожної дівчини.
 • Процедуру комбінованого педикюру можна робити не частіше, ніж 1 раз в місяць. Завдяки цьому ви заощаджуєте кошти на походи в салон краси. При цьому ваші ніжки перебувають в доглянутому стані, як ніби ви проводите процедури набагато частіше.

Недоліки

Подібна процедура позбавлена недоліків як таких. Єдиним мінусом може бути недостатній професіоналізм майстра, який не оволодів ідеально технікою проведення апаратного педикюру. В ході недолугої роботи з машинкою можна травмувати нігтьову пластину або шкіру стопи.

Зверніть увагу, обробка стоп і області пальчиків повинна проводитися тільки по сухій дермі.

Не можна відразу ж після розпарювання приступати до процедури шліфування шкірного покриву, оскільки так ви не тільки не досягнете бажаного результату, але й можете отримати задирки по всій поверхні стопи. Крім цього, волога шкіра буде забиватися в шліфувальну машинку, знижуючи ефективність її роботи.

Тому уважно стежте за всіма діями майстра. Варто ретельно підходити до вибору салону, орієнтуючись на відгуки клієнток, а також досвід і професіоналізм нейл-майстрів.

Дивіться також:  Педикюр з гель-лаком (71 фото): як робити покриття з дизайном на нігтях ніг? Як зняти лак і скільки він тримається?

Технологія виконання з розпарюванням

Технологія виконання комплексної процедури по догляду за ногами і нігтями складається з декількох маніпуляцій.

 • Візуальна оцінка стану нігтів і п’ят – спеціаліст уважно оглядає стан нігтів і шкірного покриву. Уточнити, чи є у вас якісь протипоказання, існуючі алергічні реакції і прояви. Крім цього, нейл-майстер обговорює, необхідно декоративне покриття нігтика і якийсь дизайн.
 • Дезінфекція – з допомогою спеціального дезінфікуючого засобу обробляються руки майстра і ноги клієнтки. Всі інструменти повинні пройти попередню процедуру стерилізації, щоб не було ризику інфікування.
 • Проведення водних процедур – дівчина опускає ніжки в ванночку з попередньо підігрітою водою. Температура води повинна бути комфортною, в неї додають кілька крапель ефірного масла або морську сіль, щоб поліпшити ефект від розпарювання шкірного покриву. Ніжки повинні перебувати у воді близько 15 хвилин.

 • Здійснення процесу скрабування – після того, як шкіра на ногах розпарити і стала м’якою, майстер завдасть скраб. Він може включати частинки цукру, солі або певних мінералів. Проводячи м’які погладжування, спеціаліст обережно видалить ороговілі і омертвілий шар дерми.
 • Коригування нігтів – видаляється старе декоративне покриття. Майстер прибирає частинки забруднення, зрізає довжину нігтя і шліфує його поверхню. Потім він приступає до роботи з кутикулою, видаляючи її зайву частину.
 • Робота зі стопами – поки фахівець салону краси буде займатися вашими нігтиками, шкіра на ступнях і п’ятах висохне. Використовуючи пилочку для педикюру, тертку або пемзу майстер обробляє грубу дерму на п’ятах, після чого приступає до апаратної частини проведення педикюру. З особливою ретельністю будуть відшліфовані пальчики, стопи і п’яти. Поступово прибираються натоптиші і інші дефекти шкірного покриву.

 • Дизайн нігтів – за бажанням клієнтки здійснюється декоративне оформлення їх за допомогою дизайну чи фарбування.
 • Завершальний етап – на дерму ніжок наноситься жирний крем, який характеризується поживними властивостями. Нейл-майстер здійснює легкий масаж ніг до тих пір, поки засіб повністю не вбереться в шкірний покрив.
Дивіться також:  Матовий педикюр (44 фото): червоний дизайн нігтів

Сухий варіант

Подібна техніка виконання комплексної маніпуляції виключає проведення водних процедур і розпарювання ніг.

Розглянемо цей процес поетапно.

 • Оцінка стану ніжок і нігтів, дезінфекція проводяться за аналогією з попереднім варіантом.
 • Наноситься ремувер – спеціальна речовина, яка дозволяє впоратися з натоптишів, тріщинами і огрубілою шкірою. Зверху на область, оброблену ремувером, накладаються серветки, а ніжки замотують в харчову плівку. Залишають їх у такому стані на 6-10 хвилин.
 • По закінченні вказаного часу плівка знімається, і видаляється частина ремувера.


 • Процес обробки стоп передбачає використання апарату при включеному невеликому швидкісному режимі. Особливу увагу буде приділено тим областям ніжок, де було накладено ремувер.
 • Далі за аналогією з попереднім варіантом відбувається обробка нігтьової пластини, в ході якої видаляють старе декоративне покриття, підрізають нігтики, зрізують зайвий кутикулу.
 • На завершальному етапі відбувається нанесення декоративного покриття, а також на шкіру ніжок накладається живильний крем.

Як бачите, комбінований педикюр – це безпечний спосіб приведення ваших ніжок в порядок. Головне – вибрати висококласного досвідченого нейл-майстри, і тоді красиві і доглянуті ніжки будуть радувати вас ще дуже довго.

Наочно з процедурою комбінованого педикюру ви можете ознайомитися в наступному відеоролику.