Камінь для Водолія (36 фото): вибираємо талісман для жінки за датою народження, який підходить за знаком зодіаку

Ви не знаєте який вибрати камінь для Водолія? Розглянемо камінь, який підходить за знаком зодіаку? Вибираємо талісман для жінки по даті народження, а також для чоловіка Водолія.

Вибирати заповітний подарунок можна, орієнтуючись на декаду даного знаку зодіаку або на дату, яка також дуже важлива при виборі сюрпризу.

Всього є три декади, і зараз ми розглянемо, якого характеру люди народжуються в цей період, і що їм найбільше підходить.

Початок першої декади припадає на 21 січня і закінчується 2 лютого. В цей час на світ з’являються натури меланхолійні, романтичні, але незважаючи на це, їм притаманні частіше поганий настрій і погані думки. Саме перша декада показує Водоліїв і всю їхню справжню натуру і сутність. Люди воліють не залежати від інших. У цей час вони можуть досягти грандіозного успіху в своїй професії чи творчості. Але перешкодити цьому може їх власна невпевненість і страх помилитися. Такого настрою передує Венера. Камінь необхідно підібрати такий, що буде підходити енергії людини, наприклад, нефрит, яшма, булижник або аметист.


Нефрит

Аметист

Тепер перейдемо до другої декади, яка розпочинається з 2 лютого і закінчується 11 березня. Тут люди народжуються досить авантюрні, адже йде злиття з іншим знаком зодіаку – Близнюками, які люблять подорожувати. При цьому Водолії скрупульозні і прагнуть як можна швидше дізнатися всі новини відбувається. Для людей цього періоду краще підійдуть такі камені, що будуть приносити власнику успіх, зберігати і примножувати мудрість і життєвий досвід, а також сприяти розвитку почуття гумору. Підійдуть такі самоцвіти, як аметист, бурштин або бірюза.


Бурштин

Бірюза

З 12 лютого по 20 лютого проходить третя декада. Тут Водолії зливаються з Вагами і набувають більше їх риси характеру, ніж свої. Їм притаманні такі риси, як рішення дипломатичних проблем та ухил у сферу політики. Люди, народжені в цей час, схиляються до почуттєвого сприйняття реальності, ніж здоровому глузду. Декада відрізняється від двох попередніх пристрастю до правди. Люди, народжені в цей час, дуже цілеспрямовані. Проте є і свої недоліки. Водолії стають занадто чутливі, що заважає їм опанувати своїми почуттями і прийняти правильне і зважене рішення. У цьому випадку варто звернути увагу на гранат, циркон або хризопраз.


Гранат

Хризопраз

Варто відзначити не менш важливий факт, що навіть день вашого народження визначений особливим для вас каменем. Якщо ви народилися 21 січня, то віддайте перевагу гіацинт, а якщо ваш день народження випав на 17 лютого, то вам підійде сапфір.

Розглядати подарунки згідно декадах, в яку був народжений людина, досить складно, і таке розмежування дає більш загальне поняття і уявлення про те чи іншому талісман або оберіг.


Гіацинт

Сапфір

За роком народження

Всі ми знаємо, що наше народження в певний рік знаменується також знаком зодіаку. Тому розглянути варіанти подарунків по року народження буде набагато доцільніше і точніше, ніж в першому випадку. Наприклад, якщо ви народилися в рік Щура, то стане вдалим камінь бурштин, що підвищити вашу сексуальність і привабливість. Бику підійдуть масивні і гарні прикраси – смарагд або лазурит. Сердолік – камінь, який підійде Тиграм. Саме він допоможе знайти людині впевненість в собі і вирішити всі проблеми.


Лазурит

Сердолік

Бурштин – досить красивий камінь, який підійде Кроликам. Дракон і Змія – холодні тварини, яким підійде зелений хризоліт. Наступний знак зодіаку – Кінь, досить масивне тварина, якій підійдуть і аналогічні прикраси з таких каменів, як рубін, гранат або аметист. Онікс добре підійде для Кіз, а опал для Мавп і Собак. Смарагд або рубін стане відмінним рішенням для тих, хто народився в рік Півня, а топаз – відмінний варіант для року Свині. Як показує практика, якщо камінь був подарований близьким або коханою людиною, то він знайде ще більшу силу для вас.

Дивіться також:  Жінка Водолій-Дракон (15 фото): характеристика дівчата за гороскопом, яка вона і який чоловік їй потрібен


Рубін

Смарагд

Талісмани

Ще з давніх часів було прийнято камені вважати не просто прикрасами, але і якимись талісманами і оберегами. Як не дивно, але так воно і є, адже будь-який камінь володіє силою, здатною приносити як успіх, так і навпаки. Розберемося ж, які камені принесуть Водоліям любов, успіх і здоров’я. Важливо відзначити, що такий подарунок ви можете подати як дівчинці, так і дорослій жінці. При цьому не забувайте орієнтуватися на східний гороскоп, який має важливе значення.

Кварц – один з тих каменів, який є одним з найпоширеніших. Особливість його полягає в тому, що в залежності від кольору він несе різну енергетику своєму власникові. Існує безліч варіацій кольору кварцу: білий, рожевий, чорний, зелений, фіолетовий, блакитний і димчастий. Розглянемо тепер, що кожен з них здатний принести своєму господареві.

Білий – допоможе вам поправити своє здоров’я і нерви. Завдяки йому ви будете зберігати спокій і менше переживати через дрібниці.

Рожевий кварц – підійде тим жінкам, які ще не знайшли свою другу половинку. Камінь допоможе повністю розкрити свою романтичну натуру і залучити любов.

Камінь чорного кольору – несе таємничу енергетику.

Сам колір асоціюється з магією і підійде тим, хто продовжує рід відунів і магів.


Якщо ви хочете захистити себе, прибрати пристріт або псування, віддайте перевагу кварцу зеленого кольору або ж блакитного, який володіє подібним дією.

Фіолетовий колір покаже у всій красі внутрішній потенціал Водоліїв і їх творчу складову.

І, нарешті, димчастий камінь допоможе знайти спільну мову з людьми і стати більш відкритим.

Що стосується любові, то це одне з найпрекрасніших почуттів, які може відчувати людина протягом всього свого життя. Але є камінь, який допоможе зберегти іскру у ваших стосунках. Сапфір – дивовижний камінь, який відрізняється своєю красою, і підходить для жінок у віці. Зазвичай вони відрізняються стійкістю духу, силою волі і великим життєвим досвідом. Сапфір саме той камінь, який зможе підкреслити ці якості в жінці, адже він володіє внутрішньою силою, допомагає в сімейному благополуччі і, звичайно ж, кохання.


Наступний камінь – чароїт. Сама назва самоцвіти говорить за себе. Він зачарує вашу другу половинку, допоможе старим почуттям спалахнути з новою силою і змусить їх не згасати.

Каменем пристрасті прийнято вважати гранат – він буквально притягне вас і огорне диким потягом і пристрастю до вашої коханої. Всі ці, так скажемо, любовні талісмани, ви можете носити з собою в якості прикраси або просто тримати їх вдома, що буде допомагати і підтримувати гармонію у ваших стосунках.

Одним з найважливіших критеріїв щасливого життя – це, звичайно ж, матеріальний добробут і благополуччя. Навіть для такого випадку є камінь-талісман, який зможе вам допомогти.

Топаз – є відомим самоцветом, досить дорогим і дуже красивим. Краще вибирати блакитний топаз, адже відтінок небес підходить чи не кожному і добре поєднується з вибраними вами нарядами. Камінь досить універсальний, адже він допоможе вам не тільки здобути впевненість у собі, але і захистить від злісних намірів і брехні в вашу сторону.

Дивне найменування у наступного талісмана – хризопраз. Цей оберіг походить тим, хто, м’яко скажемо, трудоголік, з головою йде в роботу і працює на загальне благо.

Говорити про те, який з каменів якими властивостями володіє, можна довго, але всі ми знаємо, що рівень нашого доходу залежить від нас самих і від наших старань, але якщо сталися обставини, в яких ми не можемо вплинути на ситуацію, тоді залишається розраховувати на магічну силу зірок.

Нікуди не дітися без здоров’я. Для нього також є талісмани і обереги, які зможуть захистити, а то й запобігти вашу хворобу.

Дивіться також:  Водолій-Бик (17 фото): характеристика жінки, сумісність по гороскопу

До таких відносяться:

 • аквамарин;
 • гірський кришталь;
 • лазурит;
 • флюорит.

Перший камінь – аквамарин. Може бути як прозорим, так і блакитний або зелений. Назва підказує нам, що камінь пов’язаний з водою і тому як ніякий інший підходить такому знаку зодіаку, як Водолій. Він має властивості спокою, допоможе впоратися з напругою, адже часто використовується в медитації.


Наступний – кришталь, але не простий, а гірський. Він символізує якесь очищення і прилив енергії. Майбутньому власникові камінь принесе успіхи в особистих досягненнях, навчанні і любові.

Такий камінь, як лазурит, є дуже сильним і дійовим талісманом. За зовнішнім виглядом він непрозорий з золотими жилками. Такий талісман досить сильний і володіє потужним захистом. Відмінно підходить для медитації, а також хороший помічник у справах любовних, який здатний пробудити ваші почуття.


  Якщо Водоліям не вистачає внутрішньої сили й енергії, тоді краще буде піднести їм такий камінь, як флюорит. Ідеально підходить не тільки в якості талісмана, але і за зовнішнім виглядом, адже самоцвіт має зеленуватим і блакитним відтінками, що виглядає дуже витончено.

  До категорії сонячних каменів можна віднести бурштин. Астрологи запевняють, що цей камінь відноситься до універсальної категорії, адже відмінно підходить всьому зодіакальному колі. Для Водоліїв ж бурштин служить хорошим засобом заспокоєння і здатний зробити життя людини більш комфортним. Цим знаком зодіаку притаманна надмірна щирість і довірливість, бурштин допоможе захистити свого власника від пристріту і брехні.

  Для жінок

  Підбираючи який-небудь камінь по знаку зодіаку в подарунок, варто також орієнтуватися на той факт, кому ви його будете дарувати: чоловікові чи жінці. Адже залежно від статі талісмани несуть свою енергетику людини. Так, подарований камінь жінці здатний принести успіх в роботі, справах любовних і здоров’я. Наприклад, ті Водолії, які є досить недовірливими натурами або ж легковажними, як ніколи необхідний такий талісман, як топаз. Саме цей камінь допоможе прекрасній статі знайти умиротворення, спокій, певним чином навіть трохи пригнічувати той надлишок авантюризму, який присутній у Водоліїв.

  І також ви зможете приймати настільки обдумані рішення і уникнути неусвідомлених страхів.


  Для більш скромних, але в той же час активних дівчат відмінно підійде такий камінь, як бурштин. Він додасть дамі більше впевненості в собі, розкутості, посилить їх внутрішній дух і, звичайно ж, дасть ще більше енергії для здійснення благородних справ. Чи Знали ви той факт, що більш сильним властивістю володіє камінь натуральний, наприклад, такий як аметист і обсидіан. Про них поговоримо далі.

  Аметист – самоцвіт якоїсь чуттєвості та чутливості прекрасної статі. Багатьом дамам він допомагає навіть завагітніти. Камінь настільки вбирає в себе енергетику людини, що може стати йому не тільки талісманом, але і його власним символом.

  Наступний камінь – обсидіан. Якщо ви мрієте піднятися по кар’єрних сходах і досягти особистісного зростання, то цей самоцвіт саме для вас. І також він допоможе вам уникнути пліток і заздрості від ваших конкурентів і заздрісників.

  Для чоловіків

  Тепер перейдемо до сильної статі, який не менш дівчат любить отримувати приємні подарунки і сюрпризи. Якщо ви захочете зробити своїй другій половинці подарунок у вигляді талісмана, тоді обов’язково ознайомтеся з тими каменями, які найкраще підійдуть чоловікам.

  Дивіться також:  Жінка Водолій (61 фото): характеристика дівчата по знаку зодіаку гороскоп

  Почнемо з такого прекрасного каменю, як агат. Однак тут важливо враховувати не тільки сам камінь, але і його колір, від нього залежить та користь, яку він буде приносити. Наприклад, агат білого кольору додасть хлопцю більше мудрості і поступливість по відношенню до дами серця. Допомогти у справах дружніх і стати більш спокійним – робота агата сірого кольору, але, як не дивно, саме чорний колір допоможе чоловікові в любові, розкриє його весь потенціал і глибину почуттів. Посилити життєву позицію, завершити всі розпочаті і намічені цілі – тут посприяє такий камінь, як сапфір або ж рубін. А ось досягти матеріального піку, знайти упевненість в собі і стати сильніше духом допоможе нефрит. Талісман або навіть оберіг з цього каменю здатний піднести вам не тільки матеріальне багатство, але й духовне. Ефектно будуть виглядати запонки або кільця.


  Агат

  Нефрит

  Не варто забувати про такий камінь, як перли чорного кольору. У випадку з дівчатами Водоліями цей камінь здатний подарувати їм спокій і чуттєвість, в той час як чоловікам він надає твердість і впевненість у собі, що допоможе їм подолати всі труднощі, що з’явилися на їх шляху. З вигляду не особливо підходить для сильної статі, місячний камінь володіє досить сильними властивостями. Чоловікові він дозволить повністю розкрити своє внутрішнє «я» і проявити творчу складову особистості.

  Завдяки цьому каменю сильний підлога стає вразливішою і ніжніше.

  Якщо ж ви, представниця прекрасної половини людства, вважаєте, що вашому чоловікові не вистачає жорсткості і прямолінійності, тоді сміливо даруєте алмаз. Саме він додасть вашому хлопцю впевненості і зробить його впертим у вирішенні деяких питань. Такий камінь, як бірюза, навпаки, зробить чоловіка злегка вітряним і в деякому сенсі легким на підйом, що допоможе знайти більше сил і енергії для звершення великих справ.

  Один із самих гарних і вірних каменів, який підійде чоловікові Водолію – це цитрин. Самоцвіт додасть не тільки впевненості в собі сил для вирішення складних завдань, але й, з іншого боку, зробить людину менш вразливим, злегка легковажним і швидким на підйом. У той же самий час поруч з собою ви знайдете вірного друга і доброго співрозмовника. Тепер, коли ви знаєте, що краще підійде чоловікові, а жінці, що народилися під знаком зодіаку Водолій, сміливо робіть вибір у бік того талісмана, який допоможе розкрити людини, його внутрішні якості і проявити себе повною мірою.


  Що протипоказано знаку?

  Крім добрих і хороших каменів, є ті, що не рекомендовані того чи іншого знаку зодіаку.

  Як говорилося вище, алмази змушують людину стати жорсткішим і высокомернее, в деяких випадках навіть впертими. Настільки дорогоцінні камені протипоказані жінкам, так як можуть провокувати появу якогось егоїзму. Як згадувалося раніше, цитрин добре підходить чоловікам, але ніяк не жінкам, їм такий самоцвіт категорично протипоказаний, так як прояв негативних сторін може дійти до своєї крайньої точки, впоратися з якою буде досить складно.

  Що стосується бірюзи, то він протипоказаний жінкам заміжнім, адже може спровокувати появу таких негативних якостей, як легковажність, трохи впертості, що кардинальним чином може вплинути на поведінку і настрій прекрасної статі.


  Ми познайомилися з найвідомішими та актуальними варіантами подарунків для Водолія. При виборі обов’язково враховуйте всі показники, щоб камінь ідеально підходив не тільки за характером, але і за датою народження людини, адже це та річ, яка пробуде з ним всю його життя, стане талісманом і буде приносити користь.

  Про те, які камені талісмани підходять Водолію, дивіться у наступному відео.