Камінь для Стрільця (27 фото): вибір каменю для жінки по даті народження і який підходить за гороскопом чоловікові

Дорогоцінне і напівдорогоцінне каміння наділяють особливою силою та енергетикою. Який камінь підходить для Стрільця? Як зробити правильний вибір в покупці каменю для жінки? Як вибрати мінерал по даті народження і який самоцвіт підходить чоловікові Срельцу за гороскопом?

Стрільці відносяться до вогняної стихії і мають невтомним темпераментом – енергії їм не позичати. При цьому вони знаходяться в повній гармонії зі своїм внутрішнім світом і життям навколо них. Це досить доброзичливі люди, які швидко знаходять спільну мову з іншими і часто подобаються оточуючим. Свій імпульсивний темперамент вони повністю компенсують добрим серцем і чуйною душею. Стрільці не терплять критики на свою адресу, при цьому люблять ставати на захист інтересів інших людей.

Люди, народжені під знаком зодіаку Стрілець, люблять комфорт і порядок. Їм чуже жити в рамках – вони воліють залишати для себе особистий вільний простір і важко переживають посягання на їх зону комфорту.

Якщо говорити про Стрільців чоловіків, то, як правило, це щасливі, життєрадісні люди, які швидко відкриваються іншим. Вони легко миряться з недоліками людей, підтримують розмову і швидко прощають образи. Для них характерна деяка необережність – можуть випадково образити словом чи ділом, але рідко ображають навмисно.

В парі чоловіки Стрільці кілька легковажні і, перш ніж вступити в шлюб, встигають побувати у багатьох відношеннях. Але навіть якщо їм доводилося розчаровуватися в жінках, це нітрохи не збиває їх з курсу, і вони все так само активно продовжують шлях у пошуках своєї другої половини.

У відносинах такі чоловіки вимогливі до жінки, їм потрібен домашній вогнище, затишок, комфорт. Тому нерідко в супутниці собі вони вибирають господарських жінок, які вміють утримувати будинок, смачно готувати. Але вільна натура чоловіків Стрільців, навіть отримавши бажане, не заспокоюється і вимагає свободи. Тому, якщо щось обмежує їх життя, Стрільці легко впадають у депресію і апатію.

Жінки Стрільці за гороскопом відрізняються оптимістичним характером і не менше чоловіків цінують і люблять свою свободу. Вони кілька прямолінійні і часто самі від цього страждають. У стосунках з чоловіками жінки досить вимогливі, вони знають, що саме їм потрібно. Часто представниці прекрасної статі обирають сильних чоловіків, самі володіючи при цьому потужним темпераментом, завзятістю, цілеспрямованістю. У них добре серце – це люди, які завжди першими приходять на допомогу.

Відповідні захисні талісмани і обереги

Про силу прикрас з натуральним камінням відомо давно. Ще стародавні люди зуміли зрозуміти, що будь-які з них мають абсолютно різною енергетикою. Сьогодні ж їх сила практично науково доведена, тому вибираючи кільце, сережки, кулон або будь-яке інше прикраси з натуральними каменями, слід уважно вивчити енергетику того чи іншого мінералу.

В даний час на ринку можна зустріти безліч пропозицій купити оберіг або талісман з натурального каменю. Однак два цих типу прикрас мають зовсім різне призначення. Оберегом називають камені, заговорені на захист людини. А ось амулет, по суті, сам є своєрідним щитом від злих сил. Можна сказати, що амулет має якусь силу і тому може служити хорошим захистом для людини.

Дивіться також:  Характеристика чоловіка Стрільця-Дракона (9 фото): гороскоп сумісності в любові, як він закохується

Важливо знати, що обереги будуть працювати в позитивному ключі тільки в тому випадку, коли вони правильно підібрані. Тому перш ніж купувати той чи інший мінерал, потрібно точно знати, чи підходить він конкретній людині.

Камені-покровителі, рекомендовані Стрільцям в якості оберегів

Найбільш популярним є оберегом гранат. Він може допомогти подолати труднощі, зробити гарну кар’єру, пережити невдачі і досягти бажаного. Гранат захищає від чужих поганих думок, негативного впливу і стає бар’єром навіть для природних лих. Гранат часто називають каменем удачі Стрільців.

Топаз – не менш сильний камінь, який відповідає за спокій і щастя в житті одружених і заміжніх Стрільців. Його радять носити бажаючим зустріти справжню любов. Але найбільше цінується камінь за здатність зміцнювати здоров’я і приводити в порядок зовнішність людини. Він прискорює процеси обміну речовин, посилює апетит, допомагає довше зберегти молодість.

Тигрове око надає Стрільцям сили і стійкості духу. Він може стати для них потужним захистом від лихого погляду, оберегом від нечистої сили. Ще одна здатність тигрового ока – притягання грошових потоків до володарю мінералу.


топаз

тигрове око

Бірюза – найбільш сильний камінь для залучення удачі. Він оберігає від негативного впливу з боку. У природі цей мінерал зустрічається в декількох відтінках. Блакитна бірюза робить людину більш вдалими, в очах оточуючих піднімає його авторитет. Зелена бірюза підходить тим, хто вже зумів чогось досягти. Тому варто мати на увазі, що носити цей мінерал молодим дівчатам не рекомендується.

Смарагд. Це камінь захисту від пристріту, негативних впливів. Він оберігає людей від поганих вчинків, негативних думок, зради і навіть від гіркої долі. Ще він вважається сильним в лікуванні псоріазу, діабету, безсоння, інфекційних і запальних захворювань.

Яшма. Наступний лікувальний мінерал, знімає пристріт і погану енергетику. Свого носія камінь дарує здоров’я і багатство, тому з яшми часто роблять обереги й талісмани.


Яшма

Смарагд

Бірюза

Камені-талісмани підбираються індивідуально, залежно від специфіки характеру того чи іншої людини. Вони потрібні людям, охочим розкрити свої таланти і збільшити потенціал. Крім того, у кожного мінералу є свої напрямки, в яких вони працюють. Якщо людині не щастить у коханні, астрологи рекомендують носити каміння, здатні розкрити чуттєвість. А якщо людині не вистачає завзятості для досягнення якоїсь мети, то потрібен камінь-талісман, що наділяє рішучістю та сміливістю.

Вирішивши придбати самоцвіти, потрібно спиратися і на гендерну приналежність носія: талісмани і обереги для чоловіків і жінок необхідні різні, так як енергетика людей протилежної статі кардинально відрізняється. Тому мінерали, рекомендовані для одних, можуть принести зовсім інший ефект, якщо носієм будуть інші люди.

Дивіться також:  Чоловік Стрілець-Щур (10 фото): характеристика і сумісність з іншими знаками народжених у рік Щура чоловіків

Вибір самоцвіти залежить ще й від приналежності до певного знаку Зодіаку. Плюс в тому, що для одного знака пропонується широкий асортимент самоцвітів, що дозволяє кожному підібрати камінь.

Вважається, що талісман буде особливо сильним, якщо його подарує близька людина з добрими намірами. Не менш сильні і ті камені, які самі «покликали» людини, припали йому до душі, і ніби просяться, щоб їх купили.

Звичайно, списки мінералів для Стрільців, підібрані астрологами, це – не звід правил, а лише рекомендації. Але якщо якийсь мінерал сподобався особливо сильно – значить, саме цей камінь буде мати важливе значення в житті носія.

Чоловікам

Стрільці чоловіки самі по собі досить відкриті люди, тому їм вдається налагодити хорошу зв’язок як з дорогоцінними, так і з напівкоштовним камінням. В характері цих людей переважають такі якості, як цілеспрямованість, рішучість, потяг до нових знань. Ще починаючи з юного віку, вони люблять пізнавати світ, а крім того, вміло користуються отриманою інформацією.

Тому чоловікам Стрільцям рекомендують сильні камені, такі як:

  • Аметист. Підходить для працівників розумової праці. Мінерал покращує роботу мозку, допомагає сконцентруватися на певних завданнях. І, крім того, захищає від негативу, сварки та плітки за спиною носить.
  • Обсидіан. Позитивно впливає на весь організм в цілому. На чоловіків діє заспокійливо, допомагає стримувати агресію.


аметист

обсидіан

  • Циркон. Цей камінь надає носить його сили і енергію. Добре підходить тим, хто вірить в добро, не терпить брехні і воліє здійснювати добрі вчинки. Циркон зможе розкрити лідерське начало, робить людини більш комунікабельним, допомагає знайти своє місце в суспільстві.
  • Хризоліт. Це найбільш потужний камінь, що володіє великою силою для Стрільців чоловіків, наділяє ясністю розуму, світлими думками та доброчинної енергією. Він може допомогти у вирішенні юридичних питаннях і робить більш успішним у справах, пов’язаних з фінансами.
  • Турмалін. Підсилює привабливість, збуджує пристрасність чоловіки. Оптимально підходить тим, хто бажає зустріти свою другу половину.


турмалін

циркон

хризоліт

Жінкам

У характері Стрільців жінок переважають сильні якості: прямолінійність, оптимізм, життєрадісність. Це ефектні і найсміливіші представниці прекрасної половини людства.

Для них астрологи виділяють не менш потужні камені:

  • Агат. Підійде жінкам, які віддають перевагу порядок у справах. Допомагає налаштуватися на відносини сімейного характеру, налагодити самоорганізацію, поліпшити логічне мислення. А також позитивно впливає на професійну сферу життя.
  • Лазурит. Камінь для тих, хто мріє зустріти справжню любов, вийти заміж. Це камінь любові, привабливості і любовного щастя. Заміжнім жінкам він приносить благополуччя, робить міцними сімейні узи.


агат

лазурит

  • Топаз. Як не можна краще підійде дівчатам і жінкам, які перебувають у депресії або апатії. Він виводить з негативного стану, відновлює душевну рівновагу, покращує настрій, знімає стрес. Крім того, здатний наділяти носія сильною інтуїцією.
  • Сапфір. Вважається основним лікувальним каменем для жінок Стрільців. Він допомагає зміцнити розхитані нерви, вилікувати безсоння, негативні думки.
  • Обсидіан. Досить сильний камінь, посилює енергетичні потоки, інтуїцію і проникливість.
Дивіться також:  Жінка Стрілець-Кролик (Кіт) (6 фото): характеристика дівчата, які народилися в рік Кролика і її сумісність з іншими знаками


сапфір

Як вибрати камінь за датою народження

Буде камінь «помічником» залежить ще і від правильності вибору. Астрологи рекомендують при виборі мінералу орієнтуватися ще і на дату свого народження.

Тим Стрільцям, які народилися з 23 листопада по 2 грудня (у першій декаді), протегує вогняна планета Меркурій. Відмінна риса їхнього характеру – це невтомне відстоювання справедливості, жага до життя. Саме тому вони часто потрапляють у життєві халепи, авантюри, обожнюють пригоди і невпинно рухаються вперед. На них найбільш сильне вплив надають тигрове око, агат, яшма, лазурит, кварц, аметист.

Що з’явилися на світ з 3 по 12 грудня (у другій декаді) Стрільці належать до творчим людям. У них розвинене уяву: ці люди завжди знайдуть, як урізноманітнити навіть жахливо тужливий заняття. Найбільш потужними мінералами для них стануть прикраси з опалом, оніксом, бірюзою, рутиловим кварцом, хризопразом, халкидоном.

Стрільці, народжені з 13 по 21 грудня (в третій декаді місяця), справжні естети, при цьому вміють багато і старанно працювати, крокуючи вперед до задуманого. Їм рекомендують вибирати прикраси з смарагдом, гранатом, рубіном, цирконом, сапфіром, хризолітом.

Що не можна носити

Зі Стрільцями вживаються далеко не всі самоцвіти. Енергія каменів, не підходять для даного знаку зодіаку, може несприятливо впливати на долю і навіть завдати шкоду життю людини. Тому вибираючи те або інше прикраса, астрологи радять все ж орієнтуватися не тільки на особисті симпатії, але і на енергетику каменю.

Вогненному знаку важко доводиться миритися з похмурими і темним камінням. Чорний агат і аквамарин відрізняються особливою красою, але ось Стрільцеві можуть принести лише біди й печалі. Негативно впливає і місячний камінь. Він здатний розхитувати нерви, посилювати страхи і занепокоєння.

Перли і олександрит належать до повітряної стихії і також погано гармонують із Стрільцями.


Нефрит – це камінь одиноких осіб, він здатний порушити дружні стосунки, внести розлад у сім’ю. Тому носити прикраси з нефритом для Стрільців може бути дуже небезпечно.

Чорний опал – ще один мінерал, до якого варто обережно ставитися. Він здатний вселяти в людей страх, невпевненість, може підштовхнути на зраду. Варто відзначити, що носити прикраси з опалом чорного кольору жінкам протипоказано. Може виникнути відчуття тривоги, апатії, депресії, що зовсім не схоже на прекрасну половину Стрільців. Крім того, цей камінь здатний вводити у світ ілюзій, нездійсненних мрій і фантазій.


нефрит

чорний опал

Вибрати підходящий камінь нескладно, головне, знати, яку енергетику несе той чи інший мінерал.

Про те, які камені підходять Стрільцеві, дивіться у наступному відео.