Камінь для Діви (39 фото): який камінь-талісман підходить жінці за знаком зодіаку, вибираємо дорогоцінне каміння за датою народження

Якщо правильно вибрати камінь для Діви, можна істотно поліпшити багато сфери її життя. Який камінь-талісман підходить жінці Діві за знаком зодіаку? Що вибрати подарунок чоловікові?

Один з способів вибору каменю – орієнтуватися на період народження. Фахівці впевнені, що це кращий варіант для набуття талісмана, що служить оберегом.

Як і будь-який знак зодіаку Діва міцно пов’язана з кількома самоцвітами цінними і мають невелику вартість. Причому при підборі керуються діленням зодіакального місяця на декади.

Перша декада

Першим десяти днів, починаючи з 24 серпня, благожелательствует Сонце. Людям, що з’явилися на світло в цей час, притаманні неабиякий розум, чудова, а іноді феноменальна пам’ять і бажання постійно вдосконалюватися, регулярно поповнюючи свої знання. При відсутності розумових навантажень Діви можуть впасти в депресивний стан.

Діви першої декади характеризуються працьовитістю і скромністю. Крім того, вони патологічно не люблять сваритися, прагнуть налаштувати гармонійні відносини з рядом живуть людьми. Стабільність і відсутність великих змін – найкраще, про що вони можуть мріяти.

Дівам, що народилися з 24 серпня до 2 вересня, астрологи радять зробити вибір на користь прикрас та інтер’єрних аксесуарів з яшми, агата або нефриту, з використанням сердоліку, лазуриту, малахіту або гірського кришталю, також доречні місячний камінь і аметист.


Яшми

Агат

Нефрит

Друга

Другі десять днів, які починаються з 3 вересня і закінчуються 12 вересня, захищені впливовою Венерою, що зумовлює характер скритність. Представники цього періоду народження не виносять, коли хтось намагається залізти у їх внутрішній світ, навіть якщо це близькі люди. Вони цінують свій душевний спокій, рідко змінюють життєві устої та звички.

Незважаючи на свою уявну закритість, Діви чудові співрозмовники, вони багато знають, володіють промовою і вміють не тільки донести свою точку зору, але і переконати в суперечці, керуючись бездоганними доводами.

Для Дів, які народилися в другі десять днів, астрологи радять акцентувати увагу на прикрасах з кварцом, халкидоном або жадеїтом; в силі онікс, перли і хризоліт; також підійдуть вироби з цитрином або хризопразом.


Кварц

Халцедон

Жадеїт

Третя

Діви, народжені в останні десять днів зодіакального знаку, оберегаемы Меркурієм. Для них характерні патологічна практичність, доходить до занудства, чесність і вміння доводити справи до логічного кінця. Вони завжди керуються лише своїми переконаннями, рідко приймаючи чужі доводи. В інших людях цінують акуратність, порядок, бездоганний зовнішній вигляд, грамотність. Дівам третьої декади не чужі співчуття. Іноді вони надмірно соромливі.

Є у представників Дів цього періоду деякі негативні характеристики. До них належать надмірна пасивність, що межує з лінню, і перфекціонізм, який виражається в надмірній вимогливості до оточуючих для досягнення бездоганності. На жаль, межі досконалості визначає сама Діва, тому нерідко досягти їх неможливо. У зв’язку з цим виникають конфліктні ситуації, або спілкування припиняється.

Для нейтралізації негативної енергетики астрологи рекомендують скористатися мінералами з наступного списку: алмаз, хризоліт, гранат, сапфір, топаз, смарагд.


Алмаз

Хризоліт

Гранат

Сапфір

Які камені підходять жінкам?

Для жінок Дів існує правило: камені-талісмани необхідно носити або в оправі кільця, або як вставку у сережки. Мінерали, оформлені як підвіски, мають найменшу силу.

Ще одним бажаним вимогою є укладання каменів у срібну оправу, що посилює їх властивості в плані магії і цілительства. Також астрологи радять огранять камені так, щоб вони мали довгасту або округлу форму, без кутів.

Вибір талісмана здійснюється не тільки за часом народження, але також виходячи з віку жінки. Дівчатам гарним подарунком стане хризопраз, який сприяє накопиченню життєвої мудрості, вмінню аналізувати. Оскільки хризопраз вважається каменем пізнання, він стане відмінним подарунком студенткам.

Якщо ви хочете захистити Дівчину від негативу з боку навколишньої дійсності, подаруйте їй агат.

Варто звернути увагу на те, що натуральний перли сприятливий тільки рішучим представницям знака. Якщо це якість відсутня, то краще не гнівити долю.

Для того щоб зміцнити дисциплінованість, дівчині-підлітку можна піднести прикраса з білим опалом. Мінерал молочного кольору підсилює інтуїцію у більш дорослої жінки, допомагає сконцентруватися на собі, відволікаючись від сторонніх проблем, які частіше вона створює сама.

Знак зодіаку Діва знаходиться під егідою Землі, тому мінерали зеленого кольору найбільш ефективно виконують роль амулетів і оберігають талісманів. Астрологи рекомендують відправляти їх в платину або срібло, тоді вони стануть краще справлятися зі своїми функціями.

Серед амулетных мінералів є і унікальні дорогоцінні, і самоцвітні, але при їх виборі слід керуватися не тільки розташуванням планет, але і бажанням самої жінки. Саме це посилить її зв’язок з каменем, а значить, примножить його властивості.

Дорогоцінні

Гранат – кривавий мінерал, який відмінно підходить представницям сузір’я Діви. Він наповнить душу гармонією і бажанням жити яскраво. Талісман з цим каменем забезпечить прагнення створити затишок у домі, умиротворену атмосферу навколо.

Дивіться також:  Жінка Діва в кохання (23 фото): як сподобається і завоювати дівчину Діву, як закохати і підкорити, як вона веде себе в стосунках

Смарагд – це камінь-стимулятор інтуїції. Він активізує розумові здібності, допомагає запустити дрімали процеси самовдосконалення. Амулет з смарагдом захистить від несприятливих зустрічей, послабить негативний вплив ззовні.

Сапфір – мінерал, вселяє впевненість, що надає власниці оптимізму і відкритості, що сприяє комунікативності. Талісман показаний тим, хто надмірно критична, оскільки дещо знижує імпульсивність і невдоволення навколишніми. Сапфірові персні захищають від хвороб нирок, очищають організм від шлаків.

Діамант потрібно використовувати вкрай обережно. Непевну жінку з бардаком в голові вихором думок він може збити з пантелику. Сильна, впевнена в собі натура отримає від діаманта хоробрість, можливість з успіхом долати всі невдачі, використовувати ризик у своїх цілях.

Напівкоштовні

Агат – найдоречніший самоцвіт для Діви, який здатний нейтралізувати негативні сторони жінок цього знака і гармонізувати організм, надавати оздоровчу дію. Амулет з агатом здатний наділити їх проникливістю, що убезпечить від прийняття неправильних рішень. Талісман з білим мінералом символізує ніжність і доброту, коричневий врятує від небезпеки, жовтий – стабілізує нерви. Сонячно-жовтий і молочно-білий агати краще носити лише заміжнім жінкам, налагоджуючи сімейні відносини.

Жінка з амулетом з яшми стане більш твердим у своїх переконаннях, збадьориться, що дозволить їй влаштувати справи з фінансами, впорядкувати думки, і, як наслідок, стати успішніше. Крім того, мінерал зцілює жіночі хвороби.

Місячний камінь допоможе Діві розкритися як матері, охоронниці вогнища, знайти душевну рівновагу і влаштувати сімейне щастя.


Яшма

Місячний камінь

Гірський кришталь дуже чуйно підлаштовується під господиню і нормалізує її психологічний і фізичний стан. Також їм можна скористатися для розпізнавання брехні.

Аметист незамінний в якості оберега від неприємностей.

Перли є обов’язковим атрибутом для підприємниць Дів. Зазвичай це надмірно рішучі і самовпевнені леді, які часто 100%-ві перфекціоністки. Перли допоможе знизити ступінь критичності, стати більш терпимою до співробітників, завдяки чому налагодяться взаємини в колективі. Перлинні прикраси притягують фінансову удачу і сприяють злету кар’єри.

Малахіт – камінь, здатний очистити мозок від різного роду проблем, хвилювань і переживань. В результаті покращиться психологічний та емоційний стан, настане спокій. Він чудово знімає стрес після важкого трудового дня. З давніх пір цілителі помітили, що малахіт володіє цілющими властивостями, зокрема, запобігає захворювання серця і легенів. Жадібних Дів малахітовий амулет навчить цінувати те, що вона вже має, і тверезо ставитися до майбутнім заощадженням. Бажано зробити оправу з срібла або міді, щоб підсилити властивості каменю.


Перли

Малахіт

Сердолік – кращий захист від пристріту. Це відмінний накопичувач позитивної енергетики, яку він віддає господині в період стресів або сварок. Амулет з сердоліку – чудовий подарунок для сімейної жінки, оскільки запобігає ревнощі, налаштовує на позитивний лад.

Нефрит впорядкує особисте життя жінки, що з’явилася під сузір’ям Діви. Їй слід носити нефритове кільце або мати вдома статуетку з цього каменю. Якщо мінерал налаштується на біотоки господині, то він може виконати найпотаємніші бажання.

Що вибрати чоловікам?

Представникам сильної половини, що з’явилися на світ під знаком Діви, нелегко вибрати талісман, оскільки слід знати його характер. Оскільки зазвичай вони потайливі по своїй натурі, зробити це вкрай складно.

Як правило, астрологи радять при виборі розглядати такі камені.

  • Хризоліт необхідний тим, у кого твердий, непохитний характер, що межує з грубістю. Мінерал знизить напруження пристрастей, оскільки сприяє логічному мисленню, спокою і терпимості.
  • Яшма, забезпечує концентрацію. Вона ж додасть сил як у фізичному, так і в психологічному плані, оскільки налагоджує зв’язок з землею. Залежно від кольору додаються додаткові характеристики: жовта – проникливість і живий розум, червона допоможе налагодити внутрішню гармонію, знизити ступінь занудства і критики в сторону оточуючих.
  • Нефрит в першу чергу націлений на здоров’я. Посилить лікувальні властивості мінералу збіг з ним кольору очей господаря. Нефритові обереги подарують власникові заряд бадьорості та енергії, знімуть негативну енергію, яка накопичилася за день. Статуетки з нефриту притягують удачу у фінансовій області.
  • Сердолік додасть сил при вирішенні соціальних проблем, допомозі іншим людям. Мінерал червоного відтінку допоможе подолати пасивність. Амулети з сердоліком не тільки додадуть впевненості, але і знизять ступінь агресивності, брутальності та черствості. Камені, оформлені у вигляді перснів, вбережуть від лихослів’я, сердоликовые статуетки в будинку захистять його від злостивості і поганий поговору.
  • Моховий агат має здатність заспокоювати і захищати від стресів. Представники знака, мають обереги з використанням цього каменю, відрізняються зосередженістю і незворушністю.
  • Авантюрин підсилює потенційні творчі можливості. Він популярний серед азартних гравців, які вірять, що він приносить удачу.
  • Сапфір допоможе побачити світ з іншого кута, не сприймати все в штики, спокійніше ставитися до думки інших людей.
  • Лазурит при довгому носінні робить господаря більш м’яким, відкритим і уважним.
Дивіться також:  Чоловік Діва-Змія (15 фото): характеристика і сумісність в коханні та стосунках хлопця, народженої в рік Змії


Моховий агат

Авантюрин

Загальні амулети

Є такі мінерали, які підходять і чоловікам, і жінкам. Їх можна використовувати як оберіг, талісман або амулет від різного роду напастей.

Камені вибирають з урахуванням кількох факторів: дата народження, вік, сфера діяльності, побажання самої Діви, певні риси характеру, колір і багато іншого. Проаналізувавши всі тонкощі, можна придбати унікальний по своїй силі талісман.

Одним з найбільш ефективних талісманів для Дів однозначно є яшма. Представники знаку частіше є людьми інтелектуальних професій, а мінерал стимулює активність мозку, знімає втому, усуває необґрунтовані переживання. Яшма для зодіакального знака універсальна, виконує декілька функцій, необхідна для будь-якої сфери діяльності. Вона приводить в порядок думки, робить критичність менш агресивною, що покращує відносини з людьми, значить, стосунки з оточуючими стають гармонійніше. Як наслідок, налагоджуються фінансові справи.

Оскільки камінь здатний надати впевненості, рішучості і здатності переконувати, переговори проходять вдало, кар’єра стрімко поліпшується. З часом, налаштувавшись на хвилю свого власника, яшма, оздоровлює організм. Їй підвладні кров’яна система, печінка і жовчний міхур. Вона стабілізує тиск, зупиняє кровотечу, знімає біль при ударах. На особистому фронті амулет із зеленою яшмою незамінний для збереження сімейних і дружніх відносин. Мінерали холодних відтінків додадуть характером володаря талісмана відваги, впевненості і строгості.

Другим за значенням для представників знаку є нефрит. Емоційно бідним Дівам камінь додасть людяності, для жадібних власників – азарту і щедрості. Колір мінералу визначає його магічні і лікувальні властивості. Раніше подрібнений нефрит використовувався для лікування нирок і сечовивідних шляхів. Крім цього, йому підвладні шлунково-кишковий тракт і нервові розлади. Наприклад, грілки з нефритовими камінням надають зігріваючий ефект, що зменшує ниркові коліки, болі в області шлунка і кишечника, а також інші запалення.

Оскільки покровителем Діви є дуб, то мінерали в обрамленні його деревини підсилюють один одного. Однак це дерево має настільки сильну ауру, що виносити його близькість можуть тільки абсолютно здорові і щасливі люди. Якщо є якісь проблеми зі здоров’ям, то краще використовувати для амулетів вільху.


На удачу

Блакитний сапфір, який носять на короткому ланцюжку ближче до горла, очищає думки, посилює аналітичні здібності, запобігає помилки. Дії власника стають більш послідовні, внаслідок чого поліпшується професійна складова життя, кар’єра йде на зліт.

Ще один фінансовий оберіг – циркон. Цей дорогоцінний камінь зустрічається різного кольору, але будь приносить матеріальне благополуччя.

Нефрит – символ досконалості. Камені чорних і блакитних відтінків залучають багатство і добробут, а червоний несе удачу в будь-яких справах.

Здавна на території Росії шанувався як чудовий камінь, який виконує найзаповітніше бажання.

На здоров’я

Сердоликовые намисто очищають легені і лімфатичну систему.

Сапфір темно-синього кольору, крім унікальної кристалічної структури, володіє феноменальною здатністю налаштовуватися на хвилі свого власника. Ця зв’язок посилюється з роками і стає нерозривного. Синій – колір спокою, тому камінь допомагає розслабитися, очистити розум від негативних думок, отже, нормалізує нервову систему. До того ж він здатний налаштувати роботу ендокринної системи, очистити нирки.

Цитрин – потужний генератор самовідновлення. Він ефективно пригнічує страхи і справляється з фобіями.

Нефрит білого кольору служить помічником при відновленні слуху і зору. Зелений мінерал діє общеукрепляюще на весь організм. Нефритові кульки здавна відомі як відмінний масажер різних частин тіла і особи, здатний позбавити від розтяжок, зупинити запальні процеси на ранніх стадіях.


Цитрин

Нефрит білого кольору

Малахітові брошки, персні, кулони та сережки здатні знімати напругу і втому, позбавити від страхів і вагань.

На любов

Найбільш традиційним мінералом як для чоловіка, так і для жінки Діви, є сердолік. Астрологи радять використовувати його для залучення у своє життя любові і пристрасті.

Нефритові статуетки та прикраси принесуть успіх на любовному фронті. Для чоловіків він також є індикатором чоловічої сили. Якщо він темніє, значить, є проблеми зі здоров’ям. Також зміна забарвлення може говорити про зміну настрою власника.

Від стресу

Майже всі камені для цього зодіакального знаку націлені на збереження душевного спокою власника.

Сердолік відганяє погані думки, підвищує тонус, позбавляє від депресії і негативних емоцій.

Цитрин допомагає власникові підвищити самооцінку, стимулює інтелектуальну активність, забезпечує емоційний контроль. Слід звернути увагу на його здатність розсіювати негативну енергетику, накопичену самостійно або націлену з боку.

Дивіться також:  Сумісність Дів (18 фото): сумісний з представниками інших знаків зодіаку, хто підходить чоловікові і жінці в коханні, в дружбі характеристика

Нефритові вироби позбавляють власників від безсоння і мігрені.

Бурштинове намисто оберігає від будь-яких болячок, оздоровлююче діє на всі органи, дарує бадьорість.

Блакитний топаз – унікальний самоцвіт, який підходить майже всім зодіакальним знакам, в тому числі і Дівам. Він нормалізує сон, бореться з мігренню, покращує самопочуття. Астрологи і камневеды запевняють, що мінерал можна використовувати при інтоксикації, хворобах ендокринної системи. Його рекомендують епілептикам, щоб знизити кількість нападів. Під час ангіни або інших захворювань горла блакитний топаз необхідно носити ближче до хворого органу, щоб він зняв біль.

Налагодження контактів

Хризоліт незамінний для тих Дів, які невпевнено почувають себе в суспільстві. Він допоможе заспокоїтися і комфортно почувати себе в колективі. Навпаки, для надмірно самовпевнених, талісмани з хризолітом внесуть в характер м’якість і доброзичливість.

Таким же властивістю володіє лазурит. Прикраси з цим мінералом зроблять Діву менш прискіпливою, вміє почути чужу думку.

Жовтий топаз стимулює творчий потенціал, робить людей, народжених під цим сузір’ям, відкритими навколишнього світу, сприйнятливими. Необхідно пам’ятати, що мінерал оберігає від заздрісників, але тільки в межах будинку. У подорож його краще не брати, оскільки він діє зі сторони весь негатив.

Малахітові обереги відмінно підходять Дівам малюкам. У дитячому віці перфекціоністів дуже важко, вони, як правило, недовірливі і тому нерішучі. Малахіт знімає емоційне напруження, роблячи дитини більш товариським.

Тигрове око відверне від ревнощів, позбавить від категоричності, поліпшить відносини не тільки з домочадцями, але й з робочим колективом.

Інші секрети та поради

В більшості своїй всі камені, призначені для амулетів і талісманів для Дів, необхідно надсилати в срібло, але є винятки.

Малахітові прикраси краще проявляють свої властивості мідної або срібній оправі. Хризопраз не терпить нічого, крім срібла, так само як і нефрит. Одним з найсильніших оберегів є срібне кільце, прикрашене смарагдом або сапфіру.

У золотому обрамленні мінерали втрачають всі свої властивості.

Влітку астрологи радять носити прикраси з напівпрозорими камінням яскравих тонів. Взимку більше підійдуть спокійні забарвлення. Надто блискучі мінерали практичною і скромною Діві не підходять.

Оскільки оберегом для Діви є сова, коник або собака, то їх кам’яні фігурки буде чудовими захисниками для будь-яких справ, а також домашнього вогнища.

Не варто носити талісмани з кількома мінералами. Окремо вони ідеальні, але в сукупності в кращому разі вони втратять свої властивості, в гіршому – власник отримає енергетичний удар в першу чергу по здоров’ю.

При купівлі нового прикраси з каменем-оберегом ні в якому разі не можна викидати старі. Його краще прибрати в скриньку.

Не можна передаровувати талісмани і прикраси, які носилися дуже довго, вони вбирають енергетику свого господаря. Навіть якщо дарувальник і одержувач подарунка обидва народилися під знаком Діви, останній ризикує разом з каменем отримати неприємності зі здоров’ям або невдачі в особистому житті.

Амулети краще носити щодня, щоб вони налаштовувалися на хвилю власника, тоді вони стають сильнішими.

Для дітей оберіг краще вибирати у найменшому віці, причому дитина сам повинен вибрати з кількох запропонованих. Якщо камінь буде знаходитися поряд весь час, то зможе згладити всі шорсткості характеру з дитинства.

Від чого варто відмовитися?

Звичайно, існують камені-винятки, які Дівам протипоказані. До них відносяться рубін, опал, бурштин, онікс, бірюза, обсидіан, турмалін, олександрит.

Вони для представників цього знака є накопичувачами негативної енергетики, тому краще відмовитися від прикрас з ними.

Найнебезпечніший серед названих – вогняний рубін. Він викликає агресію і дратівливість.

Бірюза і гематит пригнічують волю і пригнічують, створюється враження, що життєвих сил не вистачає. Бірюза при сильній енергетиці людини може і не вплинути на носія, але і користі ніякої не принесе. Астрологи попереджають, що вироби з бірюзи істотно знижують позитивний потенціал інших оберегів.

Олександрит збільшить купа проблем, причому вони будуть передаватися з покоління в покоління. Тому якщо Діві подарували по непорозуміння прикраси з цим мінералом, не варто його дарувати своїм дітям.

Турмалин накличе на Діву одні неприємності і посилить негативні якості характеру.

Піроп володіє такою енергетикою, що представниці зодіакального знаку не вистачить життєвих сил, щоб з ним справитися. Тому настрій буде пригніченим, стан розбитим і втомленим.

Обсидіан посилить розрив між Дівою і її рідними, зробить власника ще більш потайливим. Крім того, він не тільки притягує до господаря неприємності, але ще й погіршує здоров’я.

Золото забирає у силу талісманів, тому оправа з нього Дівам протипоказана.

Про каменях і талісмани для Діви дивіться далі.