Камінь для Близнюків (29 фото): які талісмани і обереги підходять по знаку зодіаку і за датою народження, як носити авантюрин і тигрове око

Для представників повітряних знаків існує безліч талісманів. Який камінь підходить для Близнюків? Які талісмани і обереги підходять для кожної декади знака зодіаку, дати народження? Які мінерали можуть нашкодити? Як правильно носити захист?

Близнюки надзвичайно товариські. Розмовляти з ними приємно і цікаво, оскільки вони дуже ерудовані та всебічно розвинені. Вони на льоту хапають нову інформацію, швидко засвоюючи її, і також легко діляться їй з співрозмовниками.

У всіх сферах життя цього гороскопом вкрай важлива свобода. Вони люблять приносити користь, шукають нові можливості, легко налагоджують контакти. Оптимальна для Близнюків робота за вільним графіком, зміна обстановки – відрядження, виїзні зустрічі.

Близнюки не завжди готові слухати чиєсь ще, крім свого, думка. Крім того, люди цього знаку часто турбуються по дурницях, порушують режим відпочинку і сну, що негативно позначається на їх психоемоційному стані.

Один з ворогів народженого в цей час людини – нудьга. Для нього важливі постійні нові враження та емоції. А тривала відсутність цієї підживлення загрожує початком апатії і затяжної депресії, природу якої дуже складно зрозуміти іншим.

Характерна риса – подвійність у всіх її проявах. У стосунках вони в один момент можуть бути милі і привітні, а в іншій – розлютитися на порожньому місці. Така нескінченна зміна станів часто турбує Близнюків.

Перераховані риси зустрічаються в характері всіх представників знаку зодіаку. Однак народжені в різні декади Близнюки можуть істотно відрізнятися один від одного. Тому й камінь для народжених у різні декади потрібен кожному свій.

  • Перша декада випадає на останні травневі дні – з 21 по 31 травня. Покровителем в цей період є Юпітер. Народжені в цей час люди володіють не тільки логічним мисленням, але і непоганий інтуїцією. Вони здатні знайти вихід із заплутаної ситуації, не розуміючи, як їм це вдалося. Однак інтуїтивне чуття можна сплутати з легковажністю. Щоб уміло керувати своїм внутрішнім чуттям, їм варто придивитися до гірського кришталю, а також підвищує самоконтроль малахіту і нефриту. Уникнути конфліктних ситуацій, в яких винні егоїзм і черствий характер Близнюків, допоможуть камені теплих сонячних відтінків – берил або турмалін жовтого кольору, бурштин. Притягнуть удачу місячний камінь агат.
  • Друга декада включає представників гороскопу, що з’явилися на світ у період з 1 по 10 червня. Величезний вплив на людей справляє Марс, дає небувалий заряд енергії і напористість. Люди цієї декади відрізняються цілеспрямованістю, бажанням побудувати кар’єру, яка нерідко для них в пріоритеті. З іншого боку, планета може зробити Близнюків агресивними, егоцентричним, брехливими і лицемірними. Для гармонізації внутрішньої енергії слід вибирати правильний амулет. Котяче око і перли допоможуть стримати запал. Бурштин, опал і халцедон залучать в життя вірних друзів і подружжя, налагодять відносини з близькими. Хризопраз і цитрин допоможуть успішно вершити справи.
  • Третя декада є завершальною для знака і припадає на час з 11 по 21 червня. У людей цієї декади дуже сильний покровитель – Сонце. Вони є яскравими особистостями, життєрадісними, енергійними, люблять жартувати й часом надто балакучі. Негативні моменти – часом надмірне марнославство і впертість. Настрій Близнюків, народжених в цей час, змінюється зі швидкістю звуку, що не завжди подобається оточуючим. Топаз допоможе представникам знака не оступитися, турмалін і олександрит сприяють успіхам в творчості і сердечних справах, сапфір допоможе стримати зайву яскравість Близнюків.Для жінок

Мінливі представниці знака іноді самі не знають, чого хочуть. На цей випадок в шкатулці у чарівних дівчат Близнюків повинно бути не одна прикраса з різними каменями, які вони можуть надягати залежно від приводу і настрою. Тим більше період їх народження – початок літа – розташовує до великої кількості яскравих аксесуарів.

Одним з підходящих каменів є смарагд. Цей зелений дорогоцінний мінерал здатний позбавити вічно переживають осіб від зайвих хвилювань і принести заспокоєння. У стресових ситуаціях камінь допоможе дівчині Близнюку шукати вихід з холодною головою. Для тих, хто сумнівається в своїх силах представниць знака прикраса з смарагдом рекомендується для підняття самооцінки і визначення свого призначення. У сімейних відносинах амулет допомагає зберегти вірність і тепло між подружжям, а для дитини стане надійним оберегом навіть під час внутрішньоутробного розвитку.

Камінь, що нагадує зернятка однойменного фрукта – гранат, є ще одним вдалим талісманом для жінок повітряного знака. Цей камінь буквально заряджає позитивними емоціями і бадьорістю, здатний виявити в господарці кращі якості та вдосконалювати їх. Обереги з цим каменем варто вибирати тільки сильним духом дівчатам, оскільки слабовольних гранат може зламати. У будь-якому випадку, камінь рекомендується носити не постійно з-за його потужної енергетики. Носіння амулетів сприяє встановленню балансу не тільки з самою собою, але і з оточуючими. Камінь робить невгамовних дівчат більш терплячими, настрій їх стає стабільним. За допомогою граната дівчата Близнюки зможуть знайти щиру любов і дружбу, навчаться цінувати і поважати близьких.

Дивіться також:  Камені для жінок Близнюків за датою народження (19 фото): який дорогоцінний талісман підходить за знаком зодіаку, як носити оберіг з топазом і гранатом

Амулет з олександритом здатний привнести заспокоєння, остудити дівчину в момент палких суперечок і сварок, захистити від негативу з боку суперників. Надає благотворний вплив на найбільш вразливі місця представниць цього знака – нервову і серцево-судинну систему. У сімейному житті обіцяє благополуччя і розуміння. Не підходить в якості постійного прикраси, тому оберіг з олександритом слід знімати перед відходом до сну.

Берил зі своєю багатою колірною гамою здатний обдарувати вільну дівчину Близнюка любов’ю, а в сім’ю заміжньої дами повернути колишню пристрасть. Для кар’єристок берил є справжнім талісманом на удачу, дозволяє подолати шкідливу звичку кидати справи на середині, не звертати з наміченого шляху і не боятися проблем. Амулет з цим мінералом налагодить роботу пам’яті, що дозволить ефективно засвоювати інформацію.

Бурштин вважається гарним оберегом для жінок повітряного знака, перейшли у стадію материнства. Камінь золотистого кольору здатний захищати від пристріту і хвороб не тільки маму, а й тісно пов’язаного з нею малюка. Мінерал здатний відганяти від дівчат погані думки, заряджаючи сонячною енергією і привносячи в життя відчуття радості і спокою.

Хризопраз, обраний в якості талісмана для Близнюків жіночої статі, здатний уберегти від помилок у відносинах. Він буде притягувати в життя тільки вірних і хороших людей. Для шукаючих вірний шлях осіб камінь вкаже правильну відповідь, також допоможе доводити справи до кінця. Хризопраз застрахує господиню від необґрунтованих витрат і матеріальних втрат, збільшить достаток у домі.

Для дівчат, які обрали творчі професії, кращим талісманом стане місячний камінь. Він надихне їх на нові задумки і дозволить втілити їх у життя. Для легковажних і не прагнуть докопатися до істини талісман стане провідником до відповідальності і серйозності. З таким амулетом Близнюки відчувають себе впевненіше.

Діловим жінкам Близнюкам варто звернути увагу на цитрин. Він відведе від недобросовісних партнерів та неприбуткових угод. Підвищує проникливість Близнюків, допомагає систематизувати інформацію і привести думки в порядок. Починаючим підприємцям обіцяє успіх і дає впевненість у своїх силах.

Топаз збільшує природну сексуальність і чарівність. Камінь здатний привнести гармонію в фізичний і духовний стан, звільнити думки від страхів і сумнівів. Оберіг робить позитивний вплив на матеріальне становище, дозволяє успішно вести справи. При постійному носінні забезпечує хороший настрій.

Для чоловіків

Як і жінкам, чоловікам Близнюкам слід відповідально ставитися до вибору талісмана. Він допомагає їм знаходити гармонію із зовнішнім світом і розбиратися в собі, направляє наявний потенціал у потрібне русло і сприяє розкриттю нових можливостей.

Використання в якості амулета агата допомагає молодим людям цього знака навчитися відповідальності і уважності. Вони починають проявляти більше завзяття для досягнення цілі, а у творчості знаходять свій стиль. У сімейних відносинах сприяє утворенню більш міцного союзу. Негативні сторони характеру чоловіків амулет з агатом здатна згладжувати.

Малахіт підходить чоловікам, здатних на шляхетні вчинки. Амулет з цим каменем допоможе зміцнити здоров’я хлопців Близнюків, також зніме знервований стан і позбавить від зайвого хвилювання.

Нефрит варто вибирати чоловікам, робота яких пов’язана з розумовою діяльністю. Їх відрізняє спокій і розсудливість. Амулет з нефритом підтримає у будь-яких починаннях, допоможе подолати важливий рубіж в кар’єрі.

Для творчих натур чоловічої статі, особливо пов’язаних з літературою, незамінним помічником у пошуку музи стане цитрин.

Якщо постійно носити прикраси з берилом, то духовний стан чоловіка Близнюка буде стабільним завдяки очищенню від негативу. Також камінь зробить молодих людей фізично витривалими.

Онікс допоможе представникам знака максимально сконцентруватися в потрібний момент, вбереже від недоброзичливців у діловій сфері, а також обіцяє перемоги на любовному фронті.

З-за зайвої емоційності Близнюки нерідко на межі нервового розладу. Тому чоловікам цього знака слід вибирати в якості талісмана срібні прикраси з аметистом.

Подарувати гармонію покликаний олександрит. Цей камінь не тільки заспокоїть нервову систему, але і позбавить від непотрібних переживань. Найкраще місце для такого талісмана – на середньому пальці чоловіки, причому на ніч цей сильний оберіг рекомендується знімати.

Дивіться також:  Жінка Півень-Близнюки (7 фото): характеристика і сумісність знака в любові

Дорогоцінне і напівдорогоцінне мінерали

Серед підходящих для представників цього знака Зодіаку оберегів присутні як дорогі рідкісні породи, так і більш доступні самоцвіти. Вибір того чи іншого амулета залежить не тільки від власних відчуттів, які здатний викликати камінь при першому контакті з ним, але й від матеріального достатку, а також бажаного впливу оберега на ту чи іншу сферу життя людини.

До коштовних каменів, які слід використовувати в талісманах Близнюків, відносяться наступні.

Берил – один з найблагородніших кристалів, який представлений в природі кількома видами з різною колірною гамою. Завдяки домішкам різних металів, таких як залізо, магній або хром, може мати зелений відтінок з золотом – такі камені називаються гелидорами. Червоні мінерали називаються биксбитами, також можуть бути різнокольоровими і переливатися при сонячному світлі. Без домішок камінь не має жодного кольору.

Смарагд є одним з найбільш підходящих за гороскопом Близнюкам. Камінь насиченого зеленого відтінку відноситься до найбільш дорогим. Володіє досить сильною енергетикою, тому, на думку деяких астрологів, може надавати переважна вплив на представників знаку повітряної стихії.

Загадковий олександрит, який змінює колір залежно від настрою господаря, немов вторить мінливої природи Близнюків. Колірна гамма каменю досить широка – від яскравого зеленого кольору до темно-синього, іноді набуває бордовий відтінок. Олександрит володіє потужною енергетикою, тому не підійде для цілодобового носіння.

Чарівний камінь насиченого синього кольору – сапфір. Є однією з різновидів корунду. Іноді зустрічаються мінерали фантазійних кольорів – жовті, помаранчеві, безбарвні, зелені, рожеві. Найрідкісніші і дорогі – зірчасті сапфіри. На сьогоднішній день, крім натуральних мінералів, можна зустріти штучні сапфіри, які може відрізнити тільки професіонал з використанням мікроскопа.

У списку напівдорогоцінного каміння, які представники знаку носять в якості оберега, присутні наступні мінерали.

Агат легко впізнати за характерним смужкам на поверхні каменю. Хвилясті і фантазійні смуги складають цілі пейзажі і картини. Однак зустрічаються і монохромні екземпляри. Колірна гамма представлена широкою кольоровою гамою, що дозволяє підібрати прикрасу з агатом під будь-який наряд. Широко поширений камінь одним з перших почали використовувати для виготовлення прикрас.

Тигрове око є різновидом кварцу, який має коричневі відтінки з золотистими смугами, за що і отримав свою назву. Хоча в багатьох культурах його називають «сонячний камінь». Прикраси з ювелірно-виробним каменем сьогодні цілком доступні і здатні доповнити образ з перевагою природної колірної палітри.

Ще один вид кварцу, що не має кольору, це гірський кришталь. Його ще називають арабським, або богемским алмазом. Для додання більшого блиску його ретельно полірують. Коло застосування цього мінералу досить широкий, але в ювелірних виробах рідше можна зустріти кільця з гірським кришталем. Цей камінь підходить для всіх знаків зодіаку, тому вважається універсальним подарунком.

Напівдорогоцінне мінерал під назвою топаз відноситься до силікатів і є самим твердим каменем у своєму класі. Йому властива наявність скляного блиску і перламутрового відливу. У природі зустрічаються блакитні, зелені, жовтувато-коричневі і рожеві топази. Знайдені на поверхні землі мінерали, які довгий час перебували під впливом сонячних променів, практично безбарвні.

Талісмани і обереги

Вирушаючи на пошуки амулета, слід в першу чергу покладатися на інтуїцію. Також варто брати до уваги відповідні Близнюкам символи. Лаврове дерево здатне принести удачу, ключик налагоджує спілкування, маска стабілізує настрій, папороть додасть дипломатичності, лаванда вбереже від конфліктів. Залежно від мети вибирають і сам камінь.

Удача

Одним з щасливих талісманів в подорожах і дослідницьких поїздках можна назвати бірюзу. Амулет з каменем також допоможе морякам не загубитися в шляху і не потрапити в біду. Якщо поїздка носить діловий характер, оберіг допоможе вирішити ситуацію у вигідну для господаря сторону.

Любов

Сердолік обіцяє щастя в сімейному житті, якщо вибрати для прикраси в якості металу срібло. Щоб сімейне життя була спокійною, одруженим і заміжнім Близнюкам слід вибирати прикраси з берилію. Смарагд не тільки здатний зміцнити узи шлюбу, але і привести в життя господаря багато вірних і хороших друзів. Вважається, що магічні властивості аметиста допомагають сім’ям без дітей дочекатися довгоочікуваної збільшення у випадку, якщо обоє з подружжя носять прикраси з каменем.

Успіх і багатство

Азартним людям удачу принесе авантюрин, проте зловживати його енергетикою не варто. Для забезпечення собі стабільного заробітку, який цілком влаштує Близнюків, а також збереження зароблених грошей слід вибирати олександрит. Хризопраз є захисником представників повітряного знака, чия професія тісно переплітається з грошима. Досягти висот у бізнесі, фінансових справах допоможе регулярне носіння берилу. Використання перлинних прикрас на ділових зустрічах обіцяє вдале завершення угоди, однак при постійному носінні може призвести до неприємностей в інших сферах життя. Здатний захистити від лихого ока і привернути удачу тигрове око. Його також використовують люди, які мріють про багатство.

Дивіться також:  Який чоловік потрібен жінці Близнюкам? 25 фото Як завоювати дівчину і як повернути відносини, як закохати її в себе

Здоров’я

Представникам знака зі слабким здоров’ям, які постійно хворіють, агат допоможе зберігати життєві сили і зміцнити імунну систему. Нефрит допоможе при знервованих розладах, позбавить від безсоння і зміцнить організм. Деякі вважають, що магічні властивості каменю здатні продовжувати життя, однак постійне носіння його в якості амулета може привести до самотності.

Зняти відчуття втоми і нервове напруження допомагає берил. Надають загальнозміцнюючу дію на організм і заповнюють життєві сили амулети з малахітом і авантюрином. Аметист використовують для заряджання води його енергією. Настій здатний лікувати простудні та судинні захворювання, вирішить проблему з печінкою і нирками. Камінь під подушкою позбавить від головного болю і безсоння.

Як носити?

Для того щоб амулет діяв правильно, необхідно дотримуватися рекомендацій астрологів за їх носінні.

Топаз найбільш ефективно проявляє свої властивості, якщо носити його в якості інкрустації в золотому кільці на вказівному пальці. Також фінансові успіхи обіцяє носіння підвіски з мінералом.

Олександрит найвдаліше виглядає як золотого гарнітура – кольє, сережки і кільце. Можна використовувати хоча б два предмети, але кільце обов’язково повинно бути надіто на середній палець руки.

Вдале розташування талісмана з агата – ліва рука. Оберегом може бути браслет або кільце.

Щоб тигрове око працював на всю потужність, краще вибирати в якості амулета кулон. Ці ж рекомендації стосуються гірського кришталю.

Для ораторів рекомендується носити прикраси з цитрином в області декольте, а в інших справах камінь потрібно носити на місці обручки.

Хризопраз добре поєднується з сріблом і підходить для носіння на шиї.

Кільце зі смарагдом буде найбільш ефективно працювати, якщо носити його на мізинці.

Браслет з авантюрину не рекомендується носити частіше трьох днів в тиждень, оскільки він впливає на психіку свого господаря. Найбільш сприятливі періоди для вибору цієї прикраси осінь, чи зима, а також дні спадної фази Місяця.

Яких варто уникати?

Близнюкам не варто вибирати похмурі або владні камені холодних і білих відтінків, оскільки вони можуть пригнічувати і вганяти в депресивний стан. Астрологи радять уникати каменів з чималою вагою і значними габаритами, символізують консервативність і традиційність, які так далекі не стоять на місці Близнюкам. Такі талісмани будуть висмоктувати з свого власника життєву силу і оптимізм.

Принести в життя безліч неприємних моментів і помітно підірвати здоров’я людей, що народилися в перші дні літа, здатні алмаз, рубін. Не варто вибирати в якості оберега і аквамарин.

Також не рекомендується використовувати в якості оберега обсидіан, перли, опал онікс чорного кольору, гематит, арабська онікс, халиотис, гранат піроп криваво-червоного відтінку, білий опал кахалонг. Ці камені здатні забирати енергію представника повітряного знака, руйнувати його біополе і діяти на людину гнітюче.

Змійовик, лабрадор, хризоліт, топаз з голубуватим відтінком, карнеол червоного кольору і холодні сапфіри також не є талісманами для цього знаку Зодіаку. Не варто вибирати і яшму зеленого кольору, в той час як інші відтінки каменю допоможуть налагодити Близнюкам любовні справи. Особливо підійде яшма тим представникам знака, у кого в гороскопі під час народження був присутній Хірон.

    Вибираючи в якості оберега апатит, краще віддавати перевагу не блакитному, а жовтого каменю. Вважається, що він може попередити власника про небезпеку, що насувається, хоча деякі фахівці кажуть, що для Близнюків цей мінерал нейтральний.

    Неоднозначні думки і з приводу змінює свій колір танзаніта. Одні вважають, що він може використовуватися в якості талісмана знаками водної та повітряної стихії, в число яких входять Близнюки. На думку інших, красивий дорогоцінний камінь насиченого синього кольору для даного знака є не більш ніж просто прикрасою і не принесе Близнюкам ні користі, ні шкоди.

    Про каменях і талісмани для Близнюків дивіться у відео нижче.