Камені для чоловіків Близнюків (16 фото): який камінь-талісман підходить по даті народження і знаком зодіаку?

Відповідні камені для чоловіків Близнюків стають для них оберегами і талісманами. Який камінь-талісман підходить по даті народження і знаком зодіаку? Прикраси з якими мінералами слід вибирати чоловіка Близнюка, щоб привабити багатство у своє життя і благополуччя?

Існує ряд особливостей, що виділяють знак Близнюки серед інших представників зодіакального кола:

  • високі комунікативні здібності;
  • пристрасть до свободи;
  • занепокоєння;
  • небажання прислухатися до чужої думки;
  • непостійність в поведінці і поглядах на світ.

Представники сильної половини цього знака зазвичай є різнобічними особистостями. У поведінці нерідко егоїстичні. Характер цих чоловіків залежить від періоду, у який вони народилися. Виходячи з цього і потрібно вибирати камінь для них.


Камені за датою народження

Чоловіки Близнюки, народжені з 21 по 31 травня, перебуваючи під впливом планети Юпітер, наділені високим інтелектом і заповзятливістю серед всіх тих, хто з’явився на світ в період верховенства цього знака. Найбільше цей потенціал проявляється, якщо у них є прикраси і речі з нефритом, місячним каменем, агатом, малахітом і обсидіаном.

Представники сильної половини людства, які народилися в період з 1 по 10 червня, управляються Марсом. Їм властиві енергійність і агресивність, властиві цій планеті. Охолодити запал таких чоловіків допомагає бурштин, перли, онікс, нефрит і котяче око.

Стримати жорсткість і егоїстичність чоловіків, що з’явилися на світ з 11 по 21 червня (період впливу Сонця), допоможе топаз, олександрит і сапфір.


Сапфір

Олександрит

Топаз

Вплив каменів

Вибір того чи іншого каменю для представника знака Близнюки має велике значення. Такі предмети можуть виступати в ролі талісманів і оберегів, які дозволяють цим людям прийти до згоди з собою, компенсувати недоліки характеру, які заважають людині розкрити його можливості і таланти. Ці предмети також допомагають досягти тих чи інших цілей, поставлених Близнюком перед собою — сімейного благополуччя, фінансової стабільності, поправити здоров’я і так далі.

Камені для чоловіків Близнюків можуть стати їх вірними супутниками, наділити силою і вберегти від негативного впливу з боку.

Олександрит

Цей камінь вважається помічником для чоловіків, народжених в сузір’ї Близнюків. Він дає можливість залишатися вірним собі і не розпорошувати свою увагу на вторинні речі. Допомагає знизити агресивність. Але добро олександрит зробить тільки вольовим, сильним характером чоловікам. Дасть необхідну енергію у важкій ситуації, попередить про біді і радості.

Якщо такий камінь буде тримати при собі м’який і позбавлений амбіцій Близнюк, це притягне до нього неприємності і погані думки.


Цитрин

Для чоловіків Близнюків вважається справжнім талісманом. Прикраса з таким каменем допоможе здійснитися надіям навіть у тих справах, які ніби заздалегідь приречені на провал. Цитрин дозволяє подолати чоловіка Близнюка внутрішню двоїстість, допоможе сконцентруватися на своїх організаторських талантів, утрясти хаотичні думки в голові і правильно оцінити наявну інформацію.

Дивіться також:  Характеристика Близнюків-Драконів (12 фото): сумісність і характер жінок і чоловіків

Агат

Жовті та білі камені допомагають упокорити егоїстичні пориви представники знаку Близнюки. Допоможуть заспокоїтися і простіше ставитися до всього що відбувається. Для сімейного чоловіка Близнюка стануть добрими помічниками у врегулюванні сімейних конфліктів. Допоможуть представнику знака прислухатися до своєї дружини та врахувати її думку з того чи іншого питання.

Чорний агат — найбільш рідкісний серед усіх каменів цього ряду — захищає від чужої заздрості. Не дозволить причепитися енергетичного вампіра.

Щоб Близнюк в повній мірі відчув вплив каменю, йому слід носити прикраси з таким мінералом постійно. При цьому чорний агат повинен бути поміщений в срібло.


Тигрове око

Прикраса з таким каменем підходить для чоловіка Близнюка в якості надійного захисника від пліток і ревнощів. Краще всього помістити такий мінерал в перстень.

Обсидіан

Це теж хороший талісман для чоловіків Близнюків. Знижує їх анархичные помисли і агресивність. Не дає зробити необдумані кроки. Підвищує самокритику і знижує бажання критикувати інших.

Місячний камінь

Це камінь творчих Близнюків. Допомагає представникам знака зосередитися на конкретній справі та творчої ідеї, даруючи натхнення. Позбавить від лушпиння непотрібних думок.

Смарагд

Цей дорогоцінний камінь здатний позбавити від сумних думок і подарувати оптимізм. Під впливом енергії смарагду очищається біополе і йде негатив. Такий камінь захистить від поганого впливу і сім’ю народженого під знаком Близнюки, допоможе представнику знака завести приємні знайомства.

Берил

По своєму впливу на чоловіка, народженого в Близнюках, аналогічний олександриту і місячного каменя. Також як і вони, дає можливість довести розпочате до логічного завершення. Полегшує виконання завдання, допомагає відшукати оптимальний шлях до мети. Чоловік Близнюк, охочий добитися фінансового успіху, може заручитися підтримкою такого талісмана. Цей камінь корисний і для збереження прекрасних стосунків у сім’ї чоловіка повітряного знака. Він дає можливість розвинути інтуїцію і зробити представника Близнюків більш удачливим у далеких мандрах.

Дивіться також:  Камінь для Близнюків (29 фото): які талісмани і обереги підходять по знаку зодіаку і за датою народження, як носити авантюрин і тигрове око

Бірюза

Допомагає Близнюка в подорожах. Запобіжить проблеми, які можуть виникнути в дорозі, і не дозволить своєму власникові пропасти на чужині. Якщо у поїздки фінансова підоснова, такий камінь допоможе чоловікові Близнюку укласти вигідні угоди.

Перли

У цьому дивовижному камені закладена неймовірна енергія багатства. Використовувати цей камінь для досягнення матеріальних благ Близнюку потрібно з обережністю. Разом з грошима перли притягне в життя свого володаря сумнівних друзів і підозрілі угоди. Носити прикраси з перлами не слід постійно. Краще брати тільки на переговори і відповідальні ділові заходи.

Небезпечний вплив перлів здатна компенсувати енергія смарагду. Тому прикраси з тим і іншим каменем краще носити одночасно.


Хризопраз

Для чоловіків Близнюків це камінь, який приносить успіх. Якщо потрібно піднятися по кар’єрних сходах і досягти фінансового благополуччя, можна носити браслет або перстень з таким каменем.

Сердолік

Виручає Близнюка на особистому фронті. Прикраса зі срібла з таким каменем допоможе не помилитися у виборі супутниці життя.

Нефрит

Якщо чоловік Близнюк від природи слабкий і схильний до частих хвороб, цей камінь може йому допомогти. Енергія нефриту заспокоює, дає можливість привести в норму режим сну і зміцнити нервову систему.

Онікс

Позбавляє від негативних сплесків емоцій, проганяє безсоння. З таким каменем чоловік Близнюки знаходить надію на хороші перспективи у справах і віру у власні сили. Онікс проганяє сумні думки.

Це камінь з потужною енергетикою, тому його не слід носити постійно. Вибирати екземпляр чорного кольору теж не слід.

Опал

Творчим Близнюкам такий камінь просто необхідний. Цей мінерал допоможе проявитися потенціалу креативної особистості, прожене непевність і неспокій і притягне благополуччя в життя.

Сапфір

Дасть чоловікові Близнюку завзятість і мудрість. Позбавить від страху. Допоможе реалізуватися в житті і досягти бажаного. Зможе оберігати свого власника від тих, хто бажає йому зла. Притягне в життя надійних друзів.

Дивіться також:  Характеристика жінки Змії-Близнюків (8 фото): люди, народжені в рік Змії, сумісність дівчат з представниками інших знаків зодіаку

Топаз

Прибирає негативні відчуття, призводить самовідчуття в гармонійний стан. Дає можливість направити потік енергії в потрібному напрямку. Благотворно впливає на нервову систему, допомагає нормально спати.


Невідповідні камені

Чоловікові Близнюка не слід вибирати прикраси з дорогими і великими каменями — алмазом і рубіном. Вони можуть поставити людину на шлях саморуйнування. Чоловік Близнюк стане з ними більш агресивним і зануриться в самолюбування.

Близнюкам варто уникати такого каменю, як аквамарин. Він відніме у чоловіків цього знака сили, вжене в депресивний стан і зробить самотніми.

Про те, які камені необхідно підбирати Близнюкам, дивіться далі.