Ієрогліфи на нігтях (42 фото): ідеї дизайну манікюру з ієрогліфами

Манікюр з ієрогліфами – це стильно і сучасно. Як намалювати такі візерунки на нігтях, що для цього потрібно? Які види ієрогліфів бувають? Які самі креативні ідеї дизайну манікюру з подібними декоративними елементами?

Зробити такий манікюр можна самостійно або у майстра – все залежить від складності ідеї. Все, що для цього потрібно – це тонка кисть або голка, лак для фону, контрастний лак для малюнка і прозоре закріплює покриття. При необхідності можна також нанести базу під манікюр і віддати перевагу гель-лаку – він тримається значно довше звичайного.Якщо витрачати час на салон не хочеться, а зобразити складний малюнок не виходить або нічим, можна скористатися спеціальними наклейками. У відсутність необхідних у магазинах можна придбати спеціальну клейку папір для принтера надрукувати необхідний малюнок. Після роздруківки його потрібно буде вирізати, наклеїти на нігті і обов’язково покрити зверху прозорим закріплювачем. В іншому випадку наклейки швидко відійдуть від базового лаку і загубляться.Манікюр – це, звичайно, не татуювання, але і ходити кілька тижнів з помилковою написом – не найкращий варіант. Тому обов’язково перевіряйте значення написи, яку хочете зробити, в довіднику або у фахівця-сходознавця. Навіть використання готових етикеток або картинок для роздруківки не гарантує, що їхні виробники не помилилися в написанні.

Основні ієрогліфічні системи, які підходять для дизайну манікюру – це китайські, єгипетські і майя. Також є дві японські складові абетки, які знайомі всім любителям аніме і японських фільмів, але деякі люди лише через незнання називають ієрогліфами. Насправді в Японії і Кореї теж використовують ієрогліфи, але це ті ж китайські, а решта – їхні власні алфавіти.
Види ієрогліфів

Китайські

Китайські ієрогліфи – це, мабуть, найпопулярніші письмові знаки такого роду. Для будь-сувенірної продукції, дизайну найчастіше вибирають поодинокі ієрогліфи, які позначають такі поняття, як любов, удача, багатство, здоров’я і т. п. Але при бажанні можна скласти цілі речення або окремі слова, розмістивши кожен ієрогліф на окремому пальці. Для цього достатньо тільки розібратися в нескладних правил граматики китайської мови або попросити фахівця перевести.

Дивіться також:  Манікюр з морозивом (47 фото): дизайн нігтів з морозивом і тістечком. Як зробити малюнок покроково?Цікавим варіантом буде вибрати відразу кілька ієрогліфів-оберегів або додати стилізовані малюнки. Наприклад, це може бути китайський дракон, панда, чорно-білий символ даосизму «інь-ян». Традиційні квіти, які можна теж використовувати – лотос, півонія, сакура, червоний мак. З відтінків краще всього вибирати золотий, червоний, чорний і зелений.
Про те, як правильно виконати манікюр з китайськими ієрогліфами, дивіться у наступному відео.

Японські

Як ми вже говорили, так зазвичай називають або все ті ж китайські ієрогліфи, або складові абетки. На відміну від ієрогліфів абетки мають менше чорт, тому їх простіше нанести на нігті, але мало які з них одним знаком позначають ціле слово. Тому такий манікюр доведеться ретельно продумувати і, можливо, розбивати на кілька нігтів.Нігті при цьому можна прикрасити сакурою, ірисами, гірським кленом або контурними пейзажами у вигляді гір і місячних ночей. А червоний круг на білому тлі стане зображенням не просто прапора Японії, а сонячного диска на небі. Ще можна скористатися спеціальними полімерними мініатюрами, які продаються в спеціалізованих магазинах. Такі мініатюри у вигляді суші або інших японських атрибутів теж добре підійдуть.
Японські позначення ієрогліфів теж зробити не так складно. Переконатися в цьому ви можете, переглянувши відео.

Єгипетські

Ієрогліфи стародавніх єгиптян добре відомі всім. Багато хто хоч раз їздили засмагати на пляжі, купатися в морі або кататися по пустелі в країні пірамід. А там ці значки можна зустріти не лише на пам’ятниках, але і в сувенірних магазинах. Але не варто довіряти поясненням значення від місцевих торговців або книжковим закладок з «абеткою», які вони продають. Сверитесь хоча б з Вікіпедією, де є детальний список всіх основних ієрогліфів з прикладами слів, в яких вони використовувалися.

Дивіться також:  Малюнки на нігтях голкою (44 фото): як малюють за схемою з допомогою лаку?


Єгипетські ієрогліфи дуже барвисті, багато з них схожі на візерунок або малюнок. Вони найчастіше дуже прості, тому їх легко намалювати самостійно. Також можна перемішувати знаки із зображеннями богів, священних тварин або оригінальними орнаментами Стародавнього Єгипту. Особливо відповідному буде використовувати при цьому традиційні кольори єгиптян – жовтий, золотий, насичений синій, пурпурний, червоний, темно-зелений, коричневий.Майя

Ця писемність ще більше схожа на картинки, ніж єгипетські ієрогліфи, тому її і писемністю не вважали спочатку. Зараз вона розшифрована, тому немає проблем з підбором відповідних знаків та переведенням їх значення на російську мову. Ієрогліфи майя набагато менше відомі на теренах нашої країни, ніж єгипетські і китайські, і відрізняються оригінальним шрифтом. Але саме за рахунок останнього вони привертають увагу тих, хто хоч трохи знайомий з історією Америки.Спочатку можна подумати, що серед ієрогліфів майя немає нічого естетичного і підходящого для того, щоб цілими днями носити такий візерунок. Проте, якщо заглибитися в тему, то можна знайти не тільки специфічні особи богів і страшних істот, але і симпатичні візерунки, які формують деякі ієрогліфи. Є досить прості, які можна намалювати тонкою кистю або голкою, є дуже складні – при бажанні їх можна надрукувати у вигляді наклейок.

Також їх можна придбати в країнах Латинської Америки або замовити в інтернет-магазині. Традиційні кольори для такого манікюру – чорний, охра, світло-коричневий, темно-коричневий, білий, жовтий, сіро-синій. Використовуються частіше матові відтінки і іноді додають золотий. Такий колорит найкраще відповідає культурі майя.