Хлопчик Стрілець (12 фото): відповідні імена, характеристика дитини, як виховувати

Ваш хлопчик народився під знаком стрільця? Не знаєте, чого від нього чекати в майбутньому? Як її виховувати? Які імена найбільш підходящі? У цій статті ми розповімо про всіх основних характеристиках вашої дитини.

Незалежно від статі, маленькі Стрільці відрізняються підвищеним інтересом, із-за чого часто потрапляють у складні ситуації. Проявлятися ця риса починає, як правило, у самі ранні роки. Ледь навчившись повзати, малюк приступає до дослідження світу навколо нього.

Але простим цікавістю найчастіше справа не обмежується. Хлопчикам притаманне почуття гумору і любов до постійного веселощів. Це відбивається в сильній тязі до пустощів і розіграшів, які можуть доставити оточуючим чимало проблем.

Як тільки дитина підросте, його стає складно утримати в чотирьох стінах. Він прагне проводити більше часу на свіжому повітрі, перетворюючи природу в свою безмежну ігровий майданчик.

Сидіти на місці йому не дозволяє і підвищена товариськість. Вже в перші роки його життя ви помітите, що малюк не любить бути на самоті. За межами рідних стін хлопчики швидко знаходять спільну мову з маловідомими людьми і заводять з ними дружбу. Завдяки своїм товариськості і почуттю гумору хлопці-Стрільці мають велику кількість друзів.

Стрільці відрізняються гарною фантазією, яка завжди допомагає їм придумати собі заняття по душі. Також ця риса обумовлює тягу Стрільців до мистецтва з самого дитинства. Найчастіше вибране хобі супроводжує їх протягом усього життя, а іноді навіть стає основою для успішної творчої кар’єри.

Поставивши собі за мету, хлопці-Стрільці стрімко рухаються до неї, незважаючи ні на що. Не завжди така цілеспрямованість є позитивною якістю

Намагаючись досягти бажаного, Стрільці можуть пожертвувати іншими сторонами свого життя і навіть тим, що їм дорого. Ця риса супроводжує їх, як у дитинстві, так і на протязі всього життя.

Дивіться також:  Чоловіки Стрільці (32 фото): характеристика знака зодіаку, характер і опис хлопця, відомі представники

Але не варто забувати про тваринний (за східним гороскопом), яке впливає на дитину. Наприклад, хлопчики, народжені в рік Собаки, більш потайливі і намагаються не доставляти оточуючим клопоту. В майбутньому Стрільці-Собаки стають більш відповідальними, ніж інші Стрільці.

Як виховувати

Виховання хлопчиків-Стрільців вимагає особливого ретельного підходу. Доведеться докласти чимало зусиль, щоб впоратися з непохитним характером таких дітей.

Як вже було сказано вище, вони цікаві і схильні до пустощів. Не намагайтеся приборкати ці риси. Будь-які спроби утримати Стрільців на одному місці призведуть до нових проказам.

До того ж підвищену цікавість часто веде до шкоди для дитячого здоров’я. Батькам доведеться уважніше стежити за своїми чадами, щоб уберегти їх, особливо в ранні роки.

Не намагайтеся стримувати їх, це не дасть результату, краще забезпечте оточення. Сховайте небезпечні предмети, поставте на захист розетки, обмежте доступ до вікон і т. д.

Тим не менш постійно бути поруч ви не зможете. Особливо коли дитина підросте і вийде за межі рідного дому. Вам доведеться звикнути до частих синців, подряпин і іншим травм на свого сина. Сам же хлопець не буде надавати їм великого значення.

Правда для цих дітей завжди важливіше. Вони завжди намагаються бути чесними самі і вимагають того ж від оточуючих. Рекомендується частіше говорити їм правду. Дізнавшись про обман батьків, маленькі Стрільці дуже засмутяться.

Для них більш кращою є гірка правда, ніж солодка брехня.

Однак тут у справу вступає суперечливість Стрільців. Діти розповідають правду, але люблять її прикрасити. А жива уява дозволяє виставити фантазії у вельми правдоподобном світлі.

Стрільці дуже волелюбні, і це виражається практично у всіх аспектах їхнього життя. Треба з дитинства привчати їх до дотримання загальноприйнятих норм і правил, щоб вони якомога рідше нехтували ними для досягнення своїх цілей.

Дивіться також:  Жінки Стрільці (30 фото): характеристика дівчата за знаком зодіаку, характер і які професії підходять, талісмани і факти

Також вам доведеться докласти чимало зусиль, щоб привчити дітей до охайності. З-за своєї нелюбові до монотонної роботи вони не дуже-то люблять прибирати за собою.

А щоб направити енергію і активність у потрібне русло, слід віддати хлопчика-Стрільця в яку-небудь спортивну секцію, де він зможе реалізувати весь свій потенціал і розтратити надлишок фізичних сил.

Але рухливі заняття – не єдине, що приваблює дітей. Можливо, в дитячі роки Стрільці не дуже люблять читати, зате підлітки завжди знаходять собі поживу для розуму. Це може бути художня література або навіть праці з філософії та психології. Або любов до читання може замінити тяга до якого-небудь іншого мистецтва.

Ще одна річ, до якої вам доведеться привчати свого сина – вміння правильно витрачати гроші. Стрільці схильні до марнотратства. Хлопчику потрібно пояснити, яким важко заробляються гроші.

А якщо ви вирішите покарати сина за щось, у вас повинна бути вагома причина.

В будь-якому віці Стрільці болісно сприймають несправедливість і можуть надовго затамувати образу.

Тому, перш ніж призначити синові покарання, доступно поясніть йому, з якої причини це робите. Якщо ж зопалу звинуватили його в чомусь, краще вибачтеся.

Імена для хлопчиків-Стрільців

Незважаючи на всю складність характеру, Стрільці мають безліч позитивних рис. Підібравши хлопчикові невідповідний ім’я можна перекреслити більшу їх частину.

Ми розповімо про найпоширеніші імена, які, навпаки, посилять риси і позитивно вплинуть на загальний характер дитини.

  • Олександр – старовинне благородне ім’я, яке підходить Стрільцям як не можна краще. Багато в чому тому, що воно підкреслює їх основні позитивні якості, а саме доброту і мужність. В майбутньому чоловіки зможуть досягти захмарних висот у кар’єрі, завдяки своїм талантам і стійкого характеру.
  • Артемій (або Артем) – додає Стрільцям впевненості в собі. Це якість разом з вродженою незалежністю дозволяє їм стати хорошими лідерами. В цьому їм також допомагають товариськість і уміння розташовувати до себе людей. На жаль, Артем-Стрільці занадто довірливі. Їм доведеться часто розчаровуватися через обманів. Але з віком вони навчаться не довіряти тим, хто цього не заслуговує.
Дивіться також:  Жінка Стрілець-Кролик (Кіт) (6 фото): характеристика дівчата, які народилися в рік Кролика і її сумісність з іншими знаками


  • Максим – гарне ім’я для Стрільця, якому судилося зробити наукову кар’єру. А допоможуть йому в цьому наполегливість, працьовитість та аналітичний склад розуму. Ви виявите схильність дитини до точних наук вже в ранні роки. І якщо йому це сподобається, він зробить все, щоб домогтися успіху.
  • Ярослав – ще одне ім’я, яке обіцяє успіхи в кар’єрі. Звичайно, воно знижує товариськість Стрільців, але наділяє їх інтелігентністю і безконфліктністю. До того ж, ви самі зможете переконатися, що Ярослави-Стрільці – найчесніші люди в світі.

Так само ви не помилитеся, назвавши свого сина, народженим під знаком Стрільця, Володимиром, Станіславом або Петром.

У висновку варто сказати, що хлопці-Стрільці – не прості за характером діти. Але вибравши їм відповідне ім’я і знаючи, як їх правильно виховувати, ви станете для них кращими батьками.

Гороскоп дитини, що народилася під знаком Стрільця, дивіться у відео нижче.