Характеристики жінки Телець-Коза (11 фото): структурний гороскоп, сумісність народжених в цей рік

Астрологи стверджують, що зірки впливають на долю людини. Якими характеристиками відрізняється жінка Телець-Коза? Про що говорить її структурний гороскоп? З якими знаками у народжених в цей рік найбільша сумісність?

Дата народження людини визначає зодіакальне сузір’я, яке було в момент появи дитини на світ. Знак зодіаку об’єднує в собі набір загальних якостей і ліній поведінки, які найчастіше використовують їх володарі в тих чи інших ситуаціях.

Рік народження, який визначається за східним календарем, дає уявлення людини про можливості його самореалізації. Східний знак притягує до особистості такі обставини і взаємодіє з нею оточення, в яких вона найбільш повно може використати властиву їй поведінкову лінію.

Народжені в рік Кози за східним календарем мають всі шанси бути чудовим керівником. Ці люди йдуть точно до мети, дуже добре уявляючи собі, який результат вони хочуть отримати. Вирішуючи велику задачу, Коза розбиває її на дрібні і прискіпливо відпрацьовує кожну деталь. Можливість самореалізації в цій ролі існує також завдяки вимогливості Кіз не тільки до себе, але й до оточуючих людей, тобто до підлеглих.

Цей рік притягує до народилися в ньому таких людей, які легко ранимі у відносинах з Козою. Вони часто вважають, що народжений у рік Кози зачіпає їх гідність. З-за цього виникають часті емоційні спалахи в цій взаємодії.

Представниці цього знаку володіють лідерськими якостями і здатністю вести за собою людей. Їх девіз по життю: «Рух є життя». Це може бути все що завгодно: професійна діяльність, хобі або курси особистісного зростання. Відсутність динаміки в бажаних для неї областях здатне ввести жінку в депресію і довести до виснаження.

Жінки-Тельці, народжені в рік Кози, мають вольовим характером і за життя є більше практиками. Їх категоричність і принциповість часто є причиною нерозуміння з іншими людьми. А небажання змінювати свої погляди може призвести її до самотності, де у неї залишається єдина мета – професійний успіх.

Дивіться також:  Телець-Собака (21 фото): характеристика жінки, які народилися в цей рік, гороскоп 2018

Згідно структурному гороскопом, для народжених під знаком Тельця/Коза підходить набір характеристик під загальним позначенням «Аристократ». «Аристократів» об’єднує відмінний смак і любов до розкоші і затишку. Вони створюють навколо себе красу і несуть гармонію в маси. Однак негативною рисою «Аристократів» є лінь. Щоб налаштувати їх на досягнення поставлених цілей, таким людям потрібен наставник.


Любов і сім’я

Відносини в любові дівчини Тельця, народженої в рік Кози, залежать від закладених в її свідомість пріоритетів. Якщо цінністю для неї є сім’я, то вона готова на все заради свого обранця. Якщо ж це власний бізнес, то на сім’ю у неї залишиться мало часу і бажання що-небудь міняти.

Ці жінки можуть довго і вперто йти до поставленої мети. Щоб домогтися її, вони готові виконувати монотонну неприємну роботу, яка не приносить їй емоційної радості. Часто Телець-Коза сама забезпечує сім’ю, заробляючи більше свого чоловіка. Її прагматичність змушує її не відмовлятися від додаткових джерел заробітку, тому фінансова сторона життя не страждає практично ніколи.

У разі якщо Телець-Коза займається кар’єрою, вона не здатна приділяти достатньої уваги дітям. З-за цього діти бувають ображені на матір. Але варто відзначити, що малюки в такому випадку не потребують ні в чому, крім уваги. Вона забезпечує їх матеріально повністю.

Сумісність

Найкраще народжені в рік Кози сумісні з народженими у роки Кролика, Коні та Свині.

Мир і спокій панують у відносинах Кози і Кролика. Хаос, що панує навкруги, обходить стороною цю романтичну пару. У важку хвилину вони підтримують один одного, знімаючи емоційне напруження партнера своїм власним спокоєм. Вони здатні створити міцний довговічний союз повний любові і взаєморозуміння. Єдиним мінусом тут є схильність до меланхолії обох партнерів.

Дивіться також:  Діти хлопчики Тельці (13 фото): характеристика народжених у рік собаки, яке імя підходить, характер за гороскопом

Кінь і Коза здатні побудувати по-справжньому гармонійні відносини, в яких ніколи не буде нудно з-за різниці в поведінкових лініях. Коні по натурі фантазери, вони люблять красиві романтичні вчинки і невтомно засипають ними Козу. Коза, в свою чергу, захоплюється ідейністю свого партнера, що додає запалу Коні. Об’єднує ці два знака любов до затишку і краси.

Для відносин в парі Коза і Свиня характерні взаєморозуміння. Вони з задоволенням ведуть спільне господарство, обожнюють свій будинок і обидва володіють прекрасним смаком. Кожен куточок їх будинку облаштований з любов’ю. Вони з легкістю підхоплюють інтереси один одного. Гостинність також їх спільна риса. Запрошені почувають себе в оточенні господарів комфортно і невимушено. У таких сім’ях звані обіди – не рідкість, а столи ломляться від кулінарних шедеврів. Цей союз можна назвати дуже сприятливим. Діти, народжені в таких батьків, часто досягають успіхів у житті і виростають гармонійними особистостями.

Союз Кози з Тигром, Козою, Гадюкою і мавпою можливий, але існує ряд перешкод, які необхідно подолати парі.

Коза і Тигр володіють абсолютно різним мисленням і ставленням до життя. Тигр почуває себе чудово і безтурботно, навіть якщо насуваються не найкращі часи. Козу ж перспектива бідності або просто життєві негаразди змушують тремтіти. Для Кози дуже дорога ідилія в сім’ї, Тигра ж час від часу тягне на сторону.

Відповідальність і здатність простягнути руку допомоги дуже подобаються Козі в Зміях. Зміям ж суспільство Кіз доставляє одне задоволення, адже вони так артистичні і нудьгувати не доводиться. Але в такому союзі часто буває так, що любов швидко перетворюється в звичку і затихає.

З-за схожості характерів союз Кіз з Козами залишає бажати кращого. Обидва дуже ніжні й ранимі романтики, яким удвох досить важко пристосуватися до життя із-за нестійкості нервової системи зокрема. Найчастіше фінансове становище цієї пари досить хитке.

Дивіться також:  Квіти для жінки Тельця (11 фото): які люблять і які кімнатні рослини підходять за гороскопом і знаком зодіаку

Коза і Мавпа володіють схожим почуттям гумору, що допомагає їм долати масу негативних моментів. Коза може на людях сміливо демонструвати свою любов і прихильність до обранця чи обраниці. Мавпа ж зовні дуже навіть прохолодна. З-за цього можливо деяке непорозуміння у взаєминах цих знаків.

Астрологи не радять народженим у рік Кози з’єднувати своє життя з Щурами, Драконами, Півнями, Собаками і Биками.

Оберіг

В якості оберега жінкам Тельцям можна запропонувати камінь кахолонг. Вважається, що він відмінно впливає на здоров’я жінки, а також оберігає сім’ю від розпаду і конфліктів. Відмінно підійде для цих цілей підвіска з таким мінералом або кільце.

Оскільки знак Тельця уособлює мудрість і багатство, прикраси з топазами або діамантами також можна використовувати в якості амулету, що приносить фінансове благополуччя.

Онікс підійде дамам, які шукають другу половинку. Він вселяє віру у власні сили і надає рішучість характеру.

Агат вважається каменем ясновидців, він здатний наділити Тельців проникливістю.

Ще більше про характер жінок-Тельців дивіться у відео нижче.