Характеристика жінок Козеріг-Кінь (10 фото): гороскоп для дівчат, що народилися в рік Коня, опис знака і сумісність

Яка характеристика жінок Козеріг-Кінь? Що прогнозує гороскоп для дівчат, народжених у рік коня в особистому житті та кар’єрі?

Ця астрологічна група включає в собі характеристики знаків за роками – Коні, по місяцях – Козерога.

Основні характеристики, народжених у рік Коня:

  • енергійність, рухливість;
  • оптимізм;
  • прагнення до подвигу, азарту, бажання бути першопрохідцем.

Основні риси характеру Козерога:

  • цілеспрямованість;
  • завзятість і соціальна спрямованість.

Сумісність цих характеристик створює образ романтичних реалістів, імпульсивних, але вміють тверезо оцінювати кожний свій вчинок. Коням, спраглим дій, не стоїться на місці, а Козероги планують і планують, вивіряючи кожен крок.

Парадоксально, але такі люди, втілюючи в життя свої особисті, часом навіть егоїстичні цілі, приносять користь на благо людства.

Опис особистості

Вони дуже активні, діяльні і розумні. Не засиджуючись в похмурих офісних або кабінетних стінах, ці дами, що випромінюють життєрадісність і позитив, відчувають себе як риба у воді на світських раутах, життєрадісних компаніях.

За життя Коня «оре» в повну силу і встигає досягти багато: досягти висот у кар’єрі, стати громадським діячем, створити сімейне вогнище.

У виборі свого оточення вони обережні: вони не потерплять поруч із собою людей, які не розуміють їх і спробують їх змінювати.

Їм неприємні несподівані сюрпризи.

Такі жінки відрізняються бездоганністю стилю і зовнішньою привабливістю.

При цьому вони хочуть бути на висоті не для інших, а особисто для себе.

Реалізація поставлених цілей

Серйозні та відповідальні Козероги цілеспрямовані. Цілі, завжди чітко визначені, досягаються. Заплановані справи доводяться до логічного завершення. При цьому такі жінки не вірять у миттєвий легкий успіх, а завжди готові докласти максимум зусиль для отримання потрібних знань, умінь і навичок, які зможуть допомогти їм у реалізації задуманого. У вирішенні поставлених завдань, допомагають їм властиві риси характеру: хороша інтуїція, аналітичний склад розуму, самодисципліна. Важливі висока фізична і психологічна витривалість, дають можливість працювати самоотреченно, на знос.

Дивіться також:  Дитина-Козерог (21 фото): дівчинка і хлопчик, характеристика і відповідне імя, як виховувати підлітка, народженої в рік Собаки

Для дівчат Козерогів думка про заміжжя не є нав’язливою ідеєю, але якщо їм пропонують створити сім’ю, то вони охоче приймають пропозицію і стають зразковими дружинами, реалізуючи себе як ідеальні господині і відповідальні мами.

Козероги-Коні завжди оптимістично налаштовані, їм не притаманне депресивний стан. Їм подобається жартувати, веселитися і від душі сміятися в компанії однодумців. Жінки-Козероги досить імпульсивні. Дружать вони з небагатьма, вкрай рідко діляться сокровенними таємницями, і то лише з тими, кому безмежно довіряють. З тими, хто не виправдовує довіри, безжально розлучаються.

У любові і взаєминах з чоловіками

Найбільш стійкі взаємини у них з Левами і Стрільцями, народжені в рік Дракона. Таке поєднання дозволяє сильним особистостям не опускатися до серйозних конфліктів і гармонійно співіснувати.

Дотепність, приємна зовнішність, прекрасна фізична форма Коней-Козерогів привертає увагу протилежної статі ще з юнацького віку. Проте вони виявляють взаємні почуття далеко не до всіх. При своїй товариськості такі дівчата у відносинах з чоловіками можуть бути часом і соромливі. Маючи гарне виховання, дотримуються норми моралі і традиції, тому на першому побаченні витримують певну дистанцію. Але при подальшому знайомстві виявляють упевненість і свої найкращі якості.

У таких жінок, як правило, вже в юному віці з’являється окреме житло, так як вони вміють заробляти гроші. До кохання і шлюбу ставлення у них найбільш серйозне і виважене. В цьому є чітке усвідомлення, що партнерство збільшує шанси в досягненні успішності у всіх сферах життєдіяльності.

У жінці Коні-Козерозі генетично закладена потреба в материнстві, багато з них мріють мати велику сім’ю.

Маючи численних шанувальників, жінки цього типу віддають перевагу статусних, самостійних, практичних і надійних. У їх свідомості чоловік – це партнер для втілення спільних проектів. В їх число не може увійти ненадійна людина з масою шкідливих звичок.

Дивіться також:  Жінка Свиня-Козеріг (11 фото): характеристика народженої в рік Кабана жінки за гороскопом

Разом з тим, якщо Козеріг-Кінь закохується, то всі її життєві принципи зникають. Вона розчиняється в улюбленому чоловікові, зовсім не помічаючи його недоліків. Єдине, що може зруйнувати таку любов, зрада партнера.

Як правило, жінки Козероги пізно виходять заміж, так як спочатку будують кар’єру і шукають гідну кандидатуру чоловіка.

Козероги, народжені в рік Коня, стабільні у відносинах, гарно уживаються в побуті, зберігають вірність чоловікові, вміють контролювати свої емоції і перепади в настрої, що гарантує розмірене сімейне життя без бурхливих скандалів. З ними цікаво і нудно обранцеві.

В сім’ї вони хотіли б займати домінуючу роль, а якщо партнер не проти цього, то така сім’я буде гармонійно щасливою.

Вони строго і разом з тим справедливо виховують своїх дітей, розвиваючи у них сильних і впевнених особистостей. Любительки почитати, вони прищеплюють інтерес до читання і у своїх чад.

Працездатність та аналітичні здібності Козерогів-Коней забезпечать безбедность всієї родини.

У разі загрози шлюбу жінка Козеріг намагається зберегти сім’ю і бореться за це всіма можливими способами. Якщо сім’я все ж розпадається, жінка Кінь може стати замкнутою.


Кар’єра і успішність

Коні-Козероги не вважають достатнім бути тільки щасливими в сім’ї, для них також важливі кар’єра і соціальний успіх. Якщо вони захоплені якоюсь діяльністю, то вони із задоволенням розвиваються в цьому напрямку і далі.

Розуміючи, що в успішній кар’єрі необхідні професійні знання, вони відповідально ставляться до отримання гідної освіти. Притаманні їм розум, спритність, ділова хватка допомагають швидко знайти перспективну роботу.

Будучи в підпорядкуванні, незалежні Козероги болісно переносять несправедливе або неграмотне керівництво.

Це часом викликає негативне ставлення начальства.

Але терплячість і далекоглядність представниць цих зодіакальних знаків допомагають подолати всі перешкоди на кар’єрних сходах. Прийнявши керівництво на себе, вони стають грамотними лідерами, лояльно відносяться до колегам і партнерам. Підлеглі їх поважають за об’єктивність, здатність до компромісів.

Дивіться також:  Камінь Козерога (17 фото): який дорогоцінний талісман підходить для жінок і чоловіків цього знака зодіаку, дати народження та гороскопом

Цілеспрямованість, працьовитість, розум, допитливість, організованість і корисне завзятість роблять представниць астрологічної групи Козеріг-Кінь майже суперженщинами, поруч з якими легко і просто оточуючих їх людей.

Детальніше про жінок Козерогах ви дізнаєтесь із наступного відео.