Характеристика жінки Змії-Близнюків (8 фото): люди, народжені в рік Змії, сумісність дівчат з представниками інших знаків зодіаку

Жінки Близнюки, народжені в рік Змії, загадкові, таємничі і розумні. Яка ця дівчина в любові і кар’єрі? Які характеристики відрізняють людей, народжених під цими знаками? З ким вони сумісні?

Жінка Близнюки, народжена у рік Змії, незвичайна і багатогранна. У ній дивним чином поєднуються товариськість і любов до самоти. Вона талановита і в той же час скромна.

Така дівчина любить індивідуальність і новизну. Їй подобається відкривати незвідане, підкорювати нові горизонти. Вона настільки горить новою ідеєю, що примудряється заманити за собою й інших.

Але ця захопленість має і негативну сторону – дівчина часто закидає незакінчені справи, які їй більше не цікаві. Жінки Близнюки розумні, веселі і можуть підтримати будь-яку розмову. Поєднання дотепності і вдумливості робить їх прекрасними співрозмовниками і хорошими друзями.

Дівчата, народжені в рік Змії, володіють завидною завзятістю і посидючістю. Якщо у них щось не виходить, то саме завзятість дозволяє домогтися успіхів у певній сфері, будь то кар’єра, відносини або захоплення.

Яка вона в любові?

У таких жінок відносини з партнерами складаються не так вже й просто. Природна поведінка поєднується з яскравою емоційністю. Дівчата дуже волелюбні і не терплять одноманітності. Постійного партнера заводять у вже більш зрілому віці, коли встигли набратися досвіду.

Для союзу вони вибирають сильного і спокійного партнера, який буде лояльно ставитися до їх емоційності. Стабільні і довірчі відносини для них дуже важливі.

Якщо партнер відповідає всім вимогам дівчини, то вона буде любити і оберігати його.

Ставлення до кар’єрі

Кар’єра для такої дівчини не на першому місці. Вона з легкістю може отримати керівну посаду, але не буде занадто дорожити нею. Для неї в кар’єрі важливіше задовольнити власні потреби і самореалізуватися. Гроші, звичайно, займають не останнє місце. Дівчина буде намагатися знайти ту роботу, яка буде приносити хороший стабільний дохід і буде їй цікава.

Дивіться також:  Жінка Півень-Близнюки (7 фото): характеристика і сумісність знака в любові

Талісмани

Для народжених у рік Змії жінок Близнюків кращим талісманом стане їх камінь.

До таких каменів-талісманів можна віднести:

  • агат;
  • малахіт;
  • перли;
  • онікс;
  • турмалін;
  • смарагд;
  • хризопраз;
  • гірський кришталь;
  • бурштин;
  • халцедон.


Ці камені дуже підходять для таких яскравих і неординарних дівчат. Жінки Близнюки розумні й витончені. У натовпі їх відразу виділяє вроджений аристократизм. Його підкреслить талісман з гірського кришталю і турмаліну.

Смарагд привнесе душевний спокій і гармонію в життя дівчини. Він допоможе перенести переживання на любовному фронті і додасть холоднокровність і впевненість у своїх силах. Хризопраз допоможе мінливим і нестабільним Близнюкам зробити правильний вибір.

Бурштин і халцедон гарні для сімейного життя. Халцедон оберігає жіноче щастя, а бурштин благоволить родительницам і їх дітям.

Бурштин дарує теплу сонячну енергію, допомагає придбати спокій в хвилини сум’яття.

Сумісність з представниками інших знаків

Жінка Близнюки, народжена у рік Змії, добре сходиться з представниками вогняної стихії. Люди, яким протегує вогонь, здатні вгамувати буйну енергію Близнюків. Міцний союз вийде зі Стрільцями і Овнами, оскільки вони володіють спокійними характерами. З Левом Близнюків чекає палкий союз, заснований на пристрасті та захоплення.

Знаки зодіаку, які відносяться до стихії води, рідко сходяться з Близнюками. Скорпіони, риба і Раки більше сконцентровані на собі і своєму розвитку, їх дратує мінливість повітряного знака. Найяскравішими і непостійними стануть відносини двох повітряних знаків зодіаку (Близнюки, Водолії, Ваги).

У таких парах новизна і гострі відчуття будуть не на останньому місці. Але із-за легкості і непостійності обох партнерів, такі пари схильні до расставаниям.

З представниками землі (Діви, Козероги, Тельці) у Близнюків складеться міцний союз тільки в тому випадку, якщо знак повітря буде враховувати інтереси партеру і перестане ставити свої інтереси на перше місце.

Дивіться також:  Характеристика жінки Близнюка-Мавпи (6 фото): опис дівчата цього знаку зодіаку

Детальніше про знак зодіаку Близнята ви дізнаєтесь із наступного відео.