Характеристика жінки Тигра-Водолія (18 фото): гороскоп сумісності дівчата, які народилися в рік Тигра

Основна характеристика жінки Тигра-Водолія – це волелюбна, впевнена в собі і своїх силах, самостійна та цілеспрямована особистість. Який гороскоп сумісності у такої дівчини? Який характер у жінки, народженої в рік Тигра?

Дівчина Водолій-Тигр — волелюбна, впевнена в собі і своїх силах, самостійна та цілеспрямована особистість. Вона вміє привертати до себе увагу оточуючих. І не дивно те, що вона завжди знаходиться у центрі будь-якої компанії. Відкритість такої дами, її чуйність, вміння втішити і розвеселити притягає людей, як магніт. Жінка Водолій-Тигр ніколи не дає сумувати і нудьгувати. Завжди підтримає і допоможе, чим зможе. Але незважаючи на все це, насправді така натура дуже замкнута і ніколи нікому не дозволить проникнути в її думки. Цю даму просто неможливо змусити щось робити. З-за цього її мало хто може зрозуміти, що і призводить до непомітного для оточуючих самотності. Ці особи дуже таємничі, так як мають здатність приховувати свої справжні емоції, цілі і бажання.

Цей знак з самого народження покладається тільки на себе і свої сили. Ніколи не просить допомоги і не дозволяє допомагати. Водолій-Тигр — свавільне поєднання, яке неможливо зламати, підпорядкувати або вимагати чогось. У свою чергу, вона нічого не вимагає від товариства. Їй нецікаві ні політика, ні влада, ні визнання. Єдине бажання – бути вільною. Тигр в душі владолюбна натура, але знак Водолія не дозволяє цій рисі повністю проявитися, тому така особистість не особливо прагне стати керівником. У свою чергу, Водолій ділиться з Тигром своєю відмінною пам’яттю, гнучким розумом і рішучістю. І все це вкупі з силою волею Тигра створює людину, здатну досягти будь-яких своїх цілей.

З-за того, що риси характеру у Водоліїв і Тигрів практично повністю протилежні, жінка, що містить в собі таке поєднання, дуже часто буває роздерта абсолютно різними емоціями. В один і той же час, вона може прагнути бути позитивним «персонажем» і бажати дізнатися, що таїть у собі темна сутність. Найбільший недолік цього знака, який народився в рік Тигра, це емоційність. Часто саме вона є причиною зривів всіх планів, недосягнення цілей і розривів відносин. Хоробрі, сміливі і сповнені рішучістю жінки з великою і сильною енергією, з такою великою різноманітністю умінь і знань, легко долають всі проблеми і прагнуть до вершини.

І ніколи ці люди не попросять допомоги у оточуючих, що іноді їх дуже ранить.

Любов і відносини

Любов, як правило, ніколи не є пріоритетом у житті таких дам. І партнером такі жінки заводять лише в разі наявності шлюбного пункту в їх ідеальному життєвому плані. Водолії-Тигри знають собі ціну, тому навряд чи дозволять перебувати поруч слабкому як у фізичному, так і в духовному плані чоловікові. У спілкуванні з протилежною підлогою такі жінки гранично природні і невимушено. Своєю яскравістю, товариськістю і посмішкою ці леді привертають до себе загальну увагу. Але навіть маючи величезну кількість шанувальників, вона ніколи не поспішає заміж. Тому що дуже любить свободу і зміни в житті. А сталість і повсякденність її пригнічує і не дає їй розвиватися як особистості. Чоловіків вона воліє схожих на неї: романтичних і люблять пригоди, подорожі і свободу. Якщо відносини серйозні, то жінка стає дуже ревнивою і сентиментальною, а її емоційність збільшується втричі, що часом заважає, власне, цим же відносин. Та й вибір партнера це дуже сильно ускладнює.

Дивіться також:  Чоловік Водолій (45 фото): характеристика за знаком зодіаку, гороскоп хлопця, характер і які дівчата подобаються

Фінанси та кар’єра

Так як ці жінки чітко розуміють, чого хочуть від життя, їх цілі чітко визначені. А плани мають таку структуру, що отримати програшний результат просто неможливо. Завдяки багатому уяву і творчим здібностям, Водолій-Тигр легко може з’єднати своє життя з чим-небудь творчим: музикою, акторством, письменством і іншим. У фінансовому плані ні від кого не залежать і самі себе легко забезпечують, оскільки знають все про отримання грошей і вміють їх заробляти. Так як такі жінки — відмінні лідери і керівники, то можуть з легкістю поєднати своє життя з бізнесом. І з імовірністю в 99% він буде успішний.

Сім’я і шлюб

Сім’я і які-небудь відносини у таких знаків, як говорить гороскоп, завжди ретельно запланована. При бажанні такі дами відмінно вміють створювати і розвивати відносини. Тому труднощів нічого тут не викликає ні в неї, ні в партнера. Така дружина завжди спокійна, уникає сварок і суперечок, з величезним бажанням бере велику частину обов’язків на себе і не боїться труднощів. Якщо вже Водолії-Тигри вирішили створити сім’ю, то вона стоїть у них на першому місці. А з народженням дитини робота піде на задній план. Тому що дітям жінки звикли віддавати всю себе без залишку.

Камені-талісмани

Камені-талісмани володіють величезною потужністю, яка буде оберігати свого власника від всяких проблем, негараздів, порч і різних прокльонів. І Водоліям-Тиграм така сила дуже потрібна, так як їх часто переслідують містичні події. Навіть якщо дами самі цього не помічають. Багато хто вважає, що поєднанню цього знака зодіаку з роком Тигра дуже допомагає бірюза. Вона вбереже від пристріту, псування, проклять, збереже відмінне здоров’я і красу, очистить свідомість і допоможе прийняти вірне рішення. Емоційним жінкам, якими є Водолії-Тигри, це дуже допоможе.

Астрологи кажуть, що талісман у вигляді аметисту допоможе жінкам заспокоїтися. Аквамарин ж допомагає очиститися як фізично, так і духовно, що не менш важливо. Це дозволяє тримати органи тіла в відмінному здоровому стані дуже тривалий час. Кварц теж підходить таким людям.

Він допомагає прибрати негативні думки з голови і зберегти позитивність, чистий розум і творчі здібності.


Знак зодіаку і рік народження окремо

Водолій

Водолії зазвичай стають або президентами, або громадськими діячами, які весь час знаходяться на слуху. Завдяки їх аналітичного складу розуму, люди, народжені під цим знаком, можуть узагальнювати величезну кількість інформації, стискати їх до пари речень, а то і слів, і видати її так, як ви б цього хотіли. Водолії дуже розважливі, прагматичні і не дозволяють почуттям взяти гору над ними. Часом представниці цього знака жорсткі і беспринципны. Легко керують масами, змушуючи їх робити те, що вигідно. Позбавляються від зайвих відносин, якщо ті стають їм не потрібні. Ніколи і нікому не прощають помилок. Також нікому не довіряють. Всі люди здаються їм підозрілими і бажають тільки їх грошей.

Дивіться також:  Чоловік Водолій-Тигр (12 фото): характеристика, народжених у рік Тигра, і сумісність в любові за гороскопом з іншими знаками

Тигр

З самого народження людей, народжених у рік Тигра, оточують ті, хто намагається підкорити і примусити щось робити. Люди ніби відчувають, що Тигри набагато сильніше їх в духовному плані і намагаються не допустити розвитку їх як особистості. Його оточення пригнічує його волю і бажання. Незважаючи на все це, Тигри знаходять в собі сили встати і з гордо піднятою головою подолати всі негаразди. Конкуренцію, як і Водолії, переносить легко, практично не звертаючи на неї уваги. Дуже товариські, відкриті й добрі.

Сумісність гороскопів

Про Водолії-Тігре можна говорити як про холоднокровний индивидуалисте, здатного підтримати у важку хвилину, жорсткому стратега, ранимому і чутливому людину, про чистому идеалисте і порочному грішника. Все це як не можна точно описує сумісність двох гороскопів. Дуже чітко їх описують рядки з вірша Пастернака: «У всьому мені хочеться дійти до самої суті». Ці люди завжди хочуть знати, чому так сталося, як можна було цього уникнути і так далі. Їм важливо знати всі, без цих знань такі жінки здаються самим собі дуже слабкими, жалюгідними й нікчемними.

Поєднання цих гороскопів дуже суперечливо. Наприклад, в той час як Водолій потребує в суспільстві, Тигр, навпаки, завжди холодний і потайливий. Зате разом ці два протилежних характеру доповнюють один одного силою волі, оригінальним складом розуму, відмінною пам’яттю і багатою уявою. Саме завдяки своїм вчинкам такі жінки в повній мірі починають розуміти себе, а свобода дає їм знайти справжні почуття, натомість фальші, вдавання і холодного розрахунку.

Узагальнення

Це поєднання символів і року не дає людині спокійно сидіти на місці. Він дуже активний і просто на дух не переносить байдикування. Працює він чітко, без помилок і швидко, за що його цінують як працівника. Але сам він при цьому прагне керувати. Його холодний розум, розважливість і сила волі дозволяють добитися небачених вершин. Водолії-Тигри дуже люблять конкуренцію. Це змушує їх розум, кмітливість і розважливість працювати швидше і краще. І немає сумнівів, що саме це поєднання символів і року опиниться на вершині п’єдесталу з кубком у руках.

Дивіться також:  Водолій (60 фото): характеристика за гороскопом і дату народження, сузіря і стихія знака зодіаку

Багато намагаються змусити таких жінок працювати, зламати, маніпулювати, але все це марно. Водолії-Тигри можуть зробити вигляд, що підпорядковуються вам, а самі в цей час будують план «знищення». Вони чудові оратори, тому їм нічого не варто переконати людей стати на їх бік. Для досягнення мети така жінка деколи може переступити себе і почати «брудно» грати. Хоч Водолії-Тигри і скупі на справжні емоції, але вдосталь дадуть знайомим або тим, хто їм вигідний, насолодитися своєю відвертістю та довірою. Рідко ставлять почуття інших вище своїх. Якщо дамам щось невигідно, вони легко можуть припинити будь-які стосунки з тим чи іншим людиною. Головний девіз подібних жінок: «Сумніваєшся – доведи».

Він дає їм можливість робити менше помилок і ще швидше досягати своєї мети.

Представниці

Якщо ви хочете дізнатися і зрозуміти реальних людей з таким дивним поєднанням знака зодіаку і року народження, то сміливо можете читати біографію Нелл Гвін. Це жінка народилася і росла в бідній родині, працювала, де тільки могла, але вже до 19 років вона стала відомою актрисою, яка вражала всіх своєю дотепністю. Вона не опустила руки, а йшла далі і шукала всі способи, щоб вирватися зі свого середовища. Також можете познайомитися з характером актриси Сібілл Шеперд. Вона пройшла через безліч труднощів і все ж змогла домогтися свого: життя в добробуті та достатку.


Нелл Гвін

Сібілл Шеперд

Прикладом вам також може послужити російська актриса Любов Орлова. Коли вона була маленькою, її родині доводилося рахувати кожну копійку. Дівчинка не змогла закінчити навчання, у неї було мало друзів, але навіть у такій ситуації вона не здалася. Знайшла собі впливового покровителя, почала зніматися в кіно, а її життя повільно, але вірно почала налагоджуватися.

Всі ці жінки різні і народилися в різних країнах і епохах, але всіх їх об’єднує знак зодіаку, знак року народження, прагнення до кращого життя і величезна сила волі.

Детальніше про жінок Водоліїв ви дізнаєтесь із наступного відео.