Характеристика жінки Стрільця-Мавпи (10 фото): гороскоп і талісмани-камені для дівчини, народженої в рік Мавпи

Повна і точна характеристика жінки Стрільця-Мавпи. В чому особливості поєднаного гороскопу? Які щасливі камені-талісмани для такої дівчини підійдуть найбільше?

Гороскоп, який поєднує зодіакальний і східний знаки, називають структурним. Структурний гороскоп жінки-Стрільця-Мавпи відповідає характеристиці короля (королеви). Це природжені лідери, які живуть за принципом «все або нічого». Така жінка позитивна, енергійна і розумна. Вона ставить перед собою масштабні цілі і здатна домогтися багато чого.

Почуття гумору і харизма залучають оточуючих, у дами завжди багато друзів і шанувальників.

Кар’єра і фінанси

Вогненний знак Стрільця наділяє жінку цілеспрямованістю і рішучістю, а східна Мавпа – розумом і гнучкістю. Ці якості допомагають побудувати блискучу кар’єру практично в будь-якій сфері. Жінка вміє і любить спілкуватися з людьми, відповідальна та організована. Може побудувати прибутковий бізнес з нуля. З таких особистостей виходять відмінні начальники та керівники великих проектів.

Стрілець-Мавпа прекрасний оратор і може цікаво подати інформацію підростаючому поколінню. Тому з неї вийде хороший педагог. Крім цього, вона комунікабельна і вміє знаходити спільну мову з аудиторією. Звичайно, тяжіє ця жінка до творчих професій. За рахунок своєї емоційності та креативності вона може досягти висот у цій області. Але, так як критерієм вибору професії часто є фінансова сторона, вона воліє вибирати більш приземлену і стабільну роботу.

Фінансова сторона життя надзвичайно важлива. Представниці цього поєднання знаків марнотратні, тому навіть при високих заробітках будуть постійно відчувати потребу. Вони не вміють економити, тим більше відкладати гроші.

Любов і сім’я

Це жінка любить блищати, особливо якщо вона народилася в рік Металевої Мавпи. У неї завжди багато шанувальників. Чоловіки зачаровані її ерудованістю, гострим розумом і блиском очей. Жінка, як захоплива натура, дуже легко зав’язує нові романи, швидко закохується і швидко остигає. Стрілець-Мавпа идеалистична і пред’являє підвищені вимоги до партнера. Схильна розчаровуватися в людях, тому створити по-справжньому тривалі серйозні стосунки їй непросто.

Дивіться також:  Стрілець в кохання (20 фото): характеристика у відносинах, розставання зі Стрільцем, як завоювати і спокусити його

Додатково до цього вона досить емоційна і зопалу може зруйнувати стосунки в зародку. Шлюб наша героїня набуває досить пізно, коли в силу зрілості набирається необхідної життєвої мудрості. Знак Стрільця наділяє цю жінку чесністю, але під впливом пустунки Мавпи дама може схитрувати. Часто її нешкідливий обман, по-справжньому близьким і коханим людям вона не бреше.

В шлюбі проявляє себе як віддана і вірна дружина і від партнера вимагає того ж.

Сумісність з іншими знаками

Для дружби і любові жінці Стрільцеві підходить Водолій, обидва знака допитливі і активні. Разом вони зможуть творити і відкривати нові світи. Чоловік Водолій, народжений у рік Дракона, стане для неї ідеальним партнером. Він буде надихати жінку і підтримає всі її проекти.

Хороша сумісність у цієї жінки з усіма вогняними знаками: Овен, Лев, Стрілець. Чоловік-Овен стане гарною опорою, а в чоловікові Стрільці вона знайде споріднену душу. Особливо сприятливо, якщо ці вогненні чоловіки народилися в рік Щура, Дракона або Собаки.

По-справжньому щаслива ця жінка може бути з чоловіком Собака-Лев. Він здатний розібратися в лабіринтах душі своєї обраниці і по достоїнству оцінити її живий розум. У такому тандемі пристрасть не згасне ніколи, обидва партнера темпераментні, їх тягне один до одного на фізіологічному рівні.

Абсолютно не підходить нашій героїні чоловік Рак, особливо народжений у рік Тигра або Змії. У такому союзі не уникнути постійних сварок і суперництва. Складно буде волелюбної Мавпі з чоловіком, народженим в рік Півня. Для неї він занадто суворий і категоричний, а з чоловіком Телець-Півень їй просто нудно.

Здоров’я

З народження здоров’я цих жінок міцне, вони енергійні і завжди в гарному настрої. Але часто зовсім не вміють відпочивати, їх життя проходить у постійній активності. Тому вони можуть швидко вичерпати усі внутрішні ресурси. Почуття міри – ось чому треба навчитись жінкам Стрілець-Мавпа. При цьому міру потрібно дотримуватися у всьому: в контактах, роботі, спорті і їжі.

Дивіться також:  Чоловік Стрілець-Щур (10 фото): характеристика і сумісність з іншими знаками народжених у рік Щура чоловіків

Вразливе місце – область тазу і сідниці. Стрільці-Мавпи схильні до захворювань спини, печінки і жовчного міхура. Можуть легко травмуватися, слід остерігатися переломів і розтягувань. Щоб здоров’я залишалося міцним, цьому знаку необхідно іноді залишатися на самоті, відключатися від всіх турбот.

Треба вчитися розслаблятися і створювати для своєї психіки розвантажувальні дні. Благотворний вплив на нервову систему нададуть заняття йогою і медитацією.

Щасливі талісмани

Вогонь – стихія Стрільця, тому добрим талісманом і подарунком для цих жінок може стати свічка, запальничка або зображення полум’я.

Сильним амулетом також стане:

  • стріла – додасть силу та цілеспрямованість;
  • підкова – притягне удачу;
  • мавпа – захистить від неприємностей;
  • саламандра – наділить терпінням;
  • кентавр – допоможе розкрити талант.


Гарним оберегом для Стрільця-Мавпи може стати камінь. Найщасливішим є гранат, він буде оберігати свою власницю. У персні цей камінь усуне перешкоди, а ось браслет з граната притягне любов. Жінка Стрілець-Мавпа завжди перебуває під пильною увагою оточуючих і, звичайно, у неї є заздрісники. Тому їй рекомендується носити тигрове око, який захистить від пристріту і поганих впливів. Аметист здатний заспокоїти і принести душевну рівновагу непосидючій жінці Стрільцеві-Мавпі. Цей камінь, покладений під подушку, покращує сон. А от сережки з аметистами незаміжньою дівчині допоможуть притягнути гідного чоловіка.

Детальніше про жінку Стрільці ви дізнаєтесь із наступного відео.