Характеристика жінки Стрілець-Щур (9 фото): сумісність по гороскопу Стрільців, народжених у рік Щура

Комбінований гороскоп дає найбільш повну характеристику жінки Стрільця-Щури. З якими знаками найкраща сумісність по гороскопу у жінок Стрільців, народжених у рік Щура? Які камені принесуть їй щастя?

Стрілець – це активний і працелюбний знак, Щур теж від нього не відстає. Обидва знака обдаровують жінку високою працездатністю і енергійністю. Жінка Стрілець-Щур постійно чимось зайнята: подорожує, навчається, відкриває новий бізнес, відвідує семінари та виставки. У неї купа ідей і планів їх реалізації.

Вміє добре ладити з людьми, може сподобатися і зачарувати. Правда, Стрілець-Щур надто прямолінійна, але це не заважає їй мати багато друзів. Адже вона цінує близьких і завжди готова надати підтримку і допомогу.

Мінлива, сьогодні працює над великим проектом, а завтра все кидає і вирушає в кругосвітню подорож. Володіє хорошою інтуїцією, чудово відчуває людей, може вгадати їх настрій і думки.

Але підлаштовуватися під них не буде, завжди має свою точку зору.

Фінанси та кар’єра

Багато вважають цих жінок щасливцями, здається, що все само йде їм у руки. Але це не так, все приходить завдяки їх наполегливій праці без відпусток і вихідних.

Жінка Стрілець-Щур може далеко просунутися по кар’єрних сходах. Завдяки своїй працездатності домагається успіху в будь-якій сфері. Особливо їй пощастить у творчих професіях, тут вона зможе повністю проявити свій блискучий розум і багата уява.

Любить наша героїня і працювати з грошима, тому їй відкритий шлях у фінансовий сектор. Економіст, бухгалтер, інвестор – це професії для Щура-Стрільця. Також з них виходять хороші керівники та громадські діячі.

Стрілець-Щур – прагматик, і заради грошей може важко і багато працювати. Фінансова сторона для неї в пріоритеті. Запаслива та ощадлива, ретельно підраховує всі свої витрати і щомісяця відкладає невелику суму в банк.

Але це не робить її жадібною, вона завжди готова матеріально допомогти нужденним.

Любов і сім’я

Жінка Стрілець-Щур жива, чарівна і сексуальна. Вона притягує погляди і підкорює серця. Любить флірт і ні до чого не зобов’язують відносини. Дорожить своєю свободою і в шлюб вступає лише за справжньої любові. Але в сімейному житті може дозволити собі легку інтрижку на стороні.

Дивіться також:  Характеристика чоловіка Стрільця-Дракона (9 фото): гороскоп сумісності в любові, як він закохується

Щоб цього не сталося, не можна перетворювати відносини в рутину. Для неї важлива романтика: незвичайні сюрпризи, спільні подорожі, визнання в любові і прогулянки по нічному місту. Аби вогонь любові не згас, чоловік повинен інтригувати і бути цікавим, цій жінці не можна дозволити нудьгувати.

Стрілець-Щур – природжений лідер, що, безумовно, відбивається і на її родині. Вона не терпить обмежень та надмірного контролю з боку чоловіка. В сім’ї любить бути головною, якщо чоловік трохи поступиться їй буде йому вдячна.

Своїх дітей вона не чує душі, обожнює їх та прагне розкрити їх таланти.

Мама Стрілець-Щур займається всебічним розвитком своїх чад: віддає їх у гуртки та секції, записує на різні прослуховування, запрошує на будинок репетиторів.

Сумісність з іншими знаками

Хороше взаєморозуміння складається у цих жінок з собі подібними. Чоловік Стрілець-Щур може стати для неї ідеальним чоловіком, але тільки за умови, якщо жінка дозволить йому заробляти гроші, а сама буде більше займатися господарством.

Для цієї жінки підійдуть чоловіки вогняних знаків: Леви і Овни. З ними у Стрільця-Щури гарна сексуальна сумісність. Вогненний чоловік притягує Стрільця-Щура, разом вони будуть подорожувати і активно проводити час. У такому союзі романтика збережеться на довгі роки.

Схожість інтересів простежується з Водолієм. Чоловіки цього знака, народжені в рік Мавпи, створять всі необхідні умови для самореалізації жінки Стрільця-Щури. А з Водолієм-Биком можливий дійсно міцний і щасливий союз.

Несумісність у жінки Стрільця-Щури виникає зі знаками Риб, Рака і Тельця. Особливо якщо ці чоловіки народилися в рік Коня, Вівці або Кролика. У таких стосунках неминучі конфлікти, активна жінка Стрілець буде втомлювати свого чоловіка, а він, у свою чергу, не стерпить напору і волелюбності своєї обраниці.

Дивіться також:  Стрілець в кохання (20 фото): характеристика у відносинах, розставання зі Стрільцем, як завоювати і спокусити його

Здоров’я

В цілому Стрілець-Щур володіє хорошим здоров’ям, вона активна і сповнена енергії. Хворіє рідко, але проблема в тому, що не любить ходити по лікарях і довго не звертає уваги на появу болю. Тому схильна запускати виникли неприємності зі здоров’ям.

Найбільш вразливими місцями жінки Стрільця-Щури є:

  • тазостегнові суглоби;
  • печінка і жовчний міхур;
  • вегетативна нервова система;
  • внутрішні органи в області тазу.

Часом працює на знос, це погано позначається на здоров’ї. Адже незважаючи на природну енергійність, її внутрішні ресурси не нескінченні. Стрільцеві-Щура треба навчитися розслаблятися і відключатися від повсякденних турбот.

Рекомендовані медитації і виїзди на природу з близькими людьми.

Талісмани та каміння

В якості талісмана жінці Стрільцеві-Щура підійде:

  • фігурка миші;
  • підвіска у формі стріли;
  • статуетка кентавра;
  • свічка або запальничка.


Принесуть їй щастя і певні камені. Так, гранат допоможе виконати найзаповітніші бажання, тигрове око – захистить від пристріту, а лазурит допоможе зміцнити сім’ю і зберегти почуття любові на довгі роки.

Заспокійливою дією на надто активну жінку Стрільця-Щура має аметист. Він відновлює нервову систему, нормалізує сон, усуває тривожні думки. Незаміжньою дівчині рекомендується носити прикраси з аметистом, цей камінь допоможе залучити чесного і благородного чоловіка.

Детальніше про жінку Стрільці ви дізнаєтесь із наступного відео.